خانه / مسیر کار افرینی / با این ۷ راز فکری جزوه افراد ثروتمند و موفق شوید
افراد ثروتمند و موفق _ موفقیت _ جذب پول _ ثروتمند شدن

با این ۷ راز فکری جزوه افراد ثروتمند و موفق شوید

۷ راز موفقیت افراد ثروتمند و موفق

در این مقاله با ۷ راز فکری که افراد ثروتمند و موفق دارند برایتان فاش میکنم تا با راه ثروتمند شدن این فراد اشنا شویم. راه ثروتمند شدن کمتر به شانس و بیشتر به عادات بستگی دارد. ثروتمند شدن و خلق یک کسب و کار و زندگی موفق به چیزی بیش از شانس نیاز دارد : عادات ثروتمند .ثروتمندان با افراد عادی تنها فرقی که دارند در عاداتشان است عاداتی که آنها را ناخودآگاه در مسیر کسب ثروت و موفقیت قرار میدهند.

عاداتی که شاید بدست آوردنش کمی سخت،زمانبر و خارج ازمنطقه امن ما باشد. توماس کارلی، محققی که به مدت ۵ سال ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر زیر نظر گرفت، تمام فعالیت های روزانه شان، عاداتشان و افکارشان را در مورد خودشان و جهان اطرافشان را ثبت کرد و نتیجه تحقیقش را در کتابش با عنوان ”عادات ثروتمند : عادات موفق روزانه افراد ثروتمند“ چنین اعالم کرد: “تنها فرق این دو گروه در عادات شان است ، عاداتی که نام آنها را عادات ثروتمند می نامم و تعجب آور است که اکثر آنها به سادگی یک طرزفکر است…

 حتما بخوانید: ۱۰ روش ۱۰۰درصد علمی و تضمینی برای پولدار شدن

درتحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که افراد ثروتمند به شدت مثبت اندیش هستند، آنها شکرگزاری وبه دنبال خوشبختی بودن را تبدیل به عادت کرده اند“

۱- معتقدند عاداتشان تاثیر زیادی بر روی کیفیت زندگیشان دارد.

افراد ثروتمند معتقدند عادات بد باعث پدیدار شدن شانس بد و عادات خوب باعث پدیدار شدن فرصت های خوب میشود. یعنی افرادی که عادات خوبی دارند فرصت های بهتری نیز در زندگی بدست می آورند. به زبان دیگر شانس و فرصت هایخوب توسط خود شخص خلق میشوند. کارلی در تحقیقاتش مینویسد : هنگام پرسش بسیاری از افراد ثروتمند ادعا کردند که فرد خوش شانسی هستند و بسیاری از فقرا نیز ادعا کردند افراد بدشانسی هستند.

۲- به موفقیتشان ایمان دارند

داشتن ایمان به موفقیت یکی از اساسی ترین مالک های بدست آوردن موفقیت است. افراد ثروتمند در هر اوضاع و شرایطی معتقدند میتوانند موفق شوند و به آینده روشنشان امیدوارند اما افراد فقیر به شدت از داشتن ایمان به آینده هراسانند و همیشه برای روزهای بدبختی برنامه ریزی میکنند.

۳- برای داشتن روابط خوب با افراد متخصص ارزش قائلند.

نه تنها افراد ثروتمند معتقدند روابط آنها به شدت مهم و با ارزش است بلکه از هر اقدامی برای برقراری رابطه و حفظ آنها دریغ نمیکنند. برای مثال افراد ثروتمند به شدت عالقه دارند تا هر رویداد مثبتی که برای دوستان و آشنایانشان اتفاق افتاده را زنگ بزنند و تبریک بگویند، تولد آنها را تبریک بگویند و یا فقط زنگ بزنند و احوال پرسی کنند.

۴- معتقدند پس انداز به شدت مهم است.

ثروتمند شدن تنها با داشتن درآمد زیاد میسر نمیشود. شما باید یادبگیرید چطور پولتان را پس انداز و سرمایه گذاری کنید. اکثر ثروتمندان به این علت ثروتمند نشدند که درآمد زیادی داشتند، بلکه یادگرفته بودند چطور پس انداز کنند و پولشان را سرمایه گذاری کنند.

۵- معتقدند آنها سرنوشت خودشان را میسازند.

افراد فقیر به طرز چشمگیری اعتقاد به سرنوشت از پیش تعیین شده دارند. آنها معتقدند اگر ژن ثروتمند شدن در ما وجود داشته باشد ما چه بخواهیم چه نخواهیم ثروتمند میشویم. افراد فقیر کمتر اعتقاد دارند که دلیل فقر مالی آنها خودشان هستند و همیشه سرنوشت را سرزنش میکنند.

۶-معتقدند سالمتی آنها تاثیر مستقیمی بر ثروتشان دارد.

افراد ثروتمند سالمتیشان را در اولویت باالتری از پول قرار دادند. آنها بیشتر از افراد فقیر کار میکنند و بیشتر از افراد فقیر تفریح میکنند. زیرا معتقدند شخص مهمی هستند و باید به بدنشان اهمیت دهند.

۷- تمایل به ریسک کردن دارند.

اکثر افراد ثروتمند خودشان کسب و کار خودشان را شروع کردند. آنها از مدرسه خیابان یادگرفتند که باید چطور در زندگی زنده بمانند و ثروتمند شوند. %۲۷ افراد ثروتمند اذهان داشتند که حداقل یک یا دوبار شکست بزرگی درزندگی به علت ریسک کردن متحمل شدند درمقابل %۲ افراد فقیر….

فراد ثروتمند و موفق _ جذب ثروت _ پول _ پولدار شدن

شکست همانند یک زخم بر روی مغز است… درسی که هیچوقت فراموش نخواهد شد.

آنچه برای افراد موفق و ثروتمند مهم است، ندای قلب شان است، نه نظرات دیگران. آنها هیچ گاه مطابق میل اطرافیانشان عمل نمی کنند بلکه زندگی را آنطور که خودشان دوست دارند، پیش می برند. آنها مدام این جملات را تکرار می کنند:

شکست بخورید؛

برای درخواست کمک از دیگران درنگ نکنید؛

کمبودهای خود را بپذیرید؛

آرزوهای بزرگ داشته باشید

بسياري از ما، براي پولدار شدن به دنبال فرمول‌هاي سري و پيچيده مي‌گرديم درحاليکه بسياري از ثروتمندان موفق جهان، بدون توجه به اين فرمول‌هاي پر رمز و راز، با تلاش خودشان و از راه‌هاي ساده به اين موفقيت دست يافته‌اند.

برخي از ثروتمندان مشهور ثروتمندزاده هستند و برخي نيز به واسطه خوش‌شانسي پولدار شده‌اند. بسياي ديگر نيز از مزايايي بهره‌مند بوده‌اند که خيلي از ما از آنها محروم بوده‌ايم. اما اگر از ثروتمنداني که با پشتکار خودشان پولدار شده‌اند، رمز موفقيتشان را بپرسيد، قطعا به شما خواهند گفت که آنها الزاما از ساير مردم باهوش‌تر نيستند و هيچ ‌وقت هم متکي به فرمول‌هاي پيچيده و فوق محرمانه پولدار شدن که ما از آنها بي‌ اطلاع هستيم، نبوده‌اند.

 حتما بخوانید:راز جذب پول در ایران با استفاده از قانون جذب

برای دریافت کدهای تخفیف، هدایا، آموزش‌های اختصاصی و اخبار مهم، در خبرنامه ایمیلی عضو شوید

با موفقیت عضو شدید!

مطلب پیشنهادی

قانون جذب دو,قدرت ذهن,قدرت ذهنی رمز موفقیت _ راز موفقیت کارآفرینان

راز موفقیت کارآفرینان از لیونل مسی

بزرگترین فوتبالیست زمان حاضر یا به تعبیر خیلی از بزرگان، بهترین بازیکن فوتبال تمام ادوار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *