چند ایده کسب‌وکار اینترنتی که هیچ کسی به شما نمی گوید

ایده کسب‌وکار اینترنتی _ ایده کسب‌وکار آنلاین

چند ایده کسب‌وکار اینترنتی که هیچ کسی به شما نمی گوید

چند ایده کسب‌وکار اینترنتی که کسی به شما نمی گوید _ ایده کسب‌وکار آنلاین

ایده کسب‌وکار اینترنتی _ چند ایده کسب‌وکار آنلاین برای شروع یک کسب‌ وکار موفق نیازی به یک مکان فیزیکی نیست. بسیاری از کسب‌وکارهای موفق تماماً آنلاین هستند.
آنلاین بودن کسب‌وکار موجب صدها تومان صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود و همچنین به دلیل محدود نبودن به یک مکان خاص، طیف وسیع‌تری از مشتریان به شما دسترسی خواهند داشت.

این مقالات نیز میتواند برایتان مفید باشد : چگونه با ورد پرس به درامد زایی اینترنتی برسیم ؟

در این مقاله چند ایده کسب‌وکار آنلاین در اختیار شما قرار گرفته تا از آن‌ها برای کسب‌وکار خود الهام بگیرید:

۱- مشاوره سئو: آیا در رابطه با موتورهای جستجو اطلاعات و مهارت دارید؟ بسیاری از شرکت‌های کوچک از تأثیر چشمگیر بهینه‌سازی موتورهای جستجو در کسب‌وکار خود غافل هستند. شما می‌توانید از طریق آموزش مطالعه و استفاده از تجزیه‌وتحلیل داده‌ها، کلمات کلیدی و ساختار محتوا برای جذب ترافیک بیشتر به صاحبان کسب‌وکارها کمک کنید.
۲- رهبری کسب‌وکار: اگر در کسب‌وکار دانش و تجربیات بسیار دارید، چرا به کارآفرینان مشتاق برای رسیدن به موفقیت کمک نکنید؟ می‌توانید تجربیات خود را در اختیار صاحبان کسب‌وکارهای جدید برای یک شروع خوب قرار دهید. علاوه بر این می‌توانید مقالات متعددی در مورد کسب‌وکار بنویسید.
۳- مشاوره رسانه‌های اجتماعی: شرکت‌های بزرگ برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی خود مانند فیس‌بوک و تویتر نیاز به استخدام کارمندی تمام‌وقت دارند اما کسب‌وکارهای کوچک معمولاً خودشان بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را انجام می‌دهند. باوجود مسئولیت‌های متعدد، صاحبان کسب‌وکارها اصولاً به دلیل مشغله زیاد زمان کافی برای طراحی و توسعه استراتژی‌های مدیریت شبکه‌های اجتماعی ندارند. شما می‌توانید به‌عنوان یک مشاور برای آن‌ها بهترین تاکتیک‌ها را برگزینید، زمان‌بندی گذاشتن پست و محتوا برای مخاطبان هدفشان را نیز تعیین کنید.
۴- مربی بهداشت، درمان و تغذیه: با توجه به آماری که از مراکز کنترل بیماری تهیه‌شده، نزدیک به ۷۰% جمعیت بزرگ‌سال به‌اضافه وزن یا چاقی مبتلا هستند، و بسیاری از آن‌ها تمایل به کاهش وزن و تغذیه بهتر دارند اما نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند. نیازی نیست که شما حتماً مدرک پزشکی تغذیه داشته باشید بلکه با ترکیب صحیحی از حمایت شخصی، تغذیه و دانش ورزشی می‌توانید از طریق خدمات آنلاین به‌سلامت افراد کمک کنید.
۵- نویسنده کتاب‌های الکترونیک: آیا دانش زیادی راجع به موضوع خاصی دارید که می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید؟ امروزه وجود تعداد زیادی مطالعه کننده آنلاین به نویسندگان این امکان را می‌دهد که شخصاً کتاب‌های خود را منتشر کنند، نویسندگانی که ممکن است هیچ‌گاه توسط شرکت‌های چاپ و نشر کتاب موردقبول واقع نشوند. به کمک ابزارهای صحیح بازاریابی می‌توانید کتاب‌های خود را از آشپزی گرفته تا کاهش وزن و… با موفقیت منتشر کنید.
۶- پشتیبان فنی از راه دور: بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک بودجه کافی برای استخدام یک کارمند IT تمام‌وقت ندارند بنابراین هنگام بروز مشکل در سیستم‌هایشان با یکی از دوستان یا اقوام مسلط به کامپیوتر خود تماس می‌گیرند. اگر شما درزمینهٔ کامپیوتر و شبکه باتجربه هستید می‌توانید نیاز آن‌ها را در یک تماس تلفنی برطرف کنید و به آن‌ها کمک فنی فوری و از راه دور ارائه نمایید.
حال چند ایده کسب‌وکار آنلاین دیگر را تنها برایتان نام می‌بریم: خرده‌فروشی تخصصی – طراحی سایت – رزومه و کاور نویس – freelancer حرفه‌ای – فروشگاه ارسال‌کننده محصولات مجازی – فروشنده صنایع دست‌ساز – آموزش دوره‌های آنلاین – ایده پرداز یا طراح اپلیکیشن.

منبع: وان کلیک

این مقالات نیز میتواند برایتان مفید باشد :

۸ روش درآمدزایی از طریق اینترنت

۴۰آمار دیوانه کنند که باعث خواهد شد شما هوشمندانه بفروشید!

راه‌های افزایش ترافیک وب‌سایت – قسمت اول

۱۰ قانون طلایی بازاریابی در رسانه های اجتماعی

کسب درآمد از اینترنت، کلیک کنید پول بگیرید

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

حتماد بخوانید:  سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

درباره نویسنده

علاقه زیاد به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.