تمرین حرفه ای تجسم ثروتمند بودن برای جذب فوری ثروت

برنامه ریزی ذهن _ ثروتمند شدن

تمرین حرفه ای تجسم ثروتمند بودن برای جذب فوری ثروت

برنامه ریزی ذهن برای ثروتمند شدن

می خواهیم به آن بخش از ذهن که پر است از افکار فقیرانه که برای ما محدودیت ایجاد می کند و ما را از ثروتمند شدن باز می دارد، توجه کنیم و مجددا برنامه ریزی کنید. می خواهیم ذهن خود را پر از افکار ثروتمندانه کنیم بطوری که افکار فقیرانه بیرون برود.

یک جا بنشینیم یا دراز بکشیم. بهتر است که چشم ها را ببندیم. احساس راحتی داشته باشیم، دست ها دست به سینه و پاها ضربدری نباشد، شانه ها راحت و افتاده، چند نفس عمیق بکشیم. بطوری که جهان خارج را فراموش کنیم. به ترتیبی که بیشترین احساس راحتی را در بدنمان داشته باشیم.

 حتما بخوانید: کتاب فوق العاده من میتوانم شما را ثروتمند کنم اثر پل مکنا

حالا به تنفس خودمان توجه کنیم که چگونه به آرامی فرو می رود و بیرون می آید ونفس عمیق بکشیم. همین طور که به تنفس خود ادامه می دهیم به ضربان قلب خود و به انرژی که در درون ما در جریان است توجه کنیم. به صورت ذهنی شروع به شمارش معکوس کنیم، مثلا از شماره ۳۰۰ شروع کنیم، ۳۰۰ ، ۲۹۹ ، ۲۹۸ ، ۲۹۷ ، ۲۹۶ ، ۲۹۵ ، … به این ترتیب آرامش بیشتری را احساس می کنیم.

تصور کنیم برای گذران تعطیلات به ساحلی زیبا رفته ایم. به درخشش خورشید و صدای امواج توجه کنیم و از آن لذت ببریم. حس کنیم و بشنویم و ببینیم هر چه را که احساس می کنیم. هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم با همین احساس بیدار شویم. احساس خوبی خواهیم داشت، با تجسم شفاف با تمام جزئیات این تصاویر و احساس خوب را تقویت کنیم.

حتماد بخوانید:  ۷راز جادویی درباره قانون جذب و نوشتن اهداف

زمان کودکی را تصور کنیم. هر کاری که می کردیم باز هم دوست داشتنی بودیم و در زمان تولدمان هدیه های دوست داشتنی و گران قیمتی را دریافت می کردیم. تصور کنیم چه کسانی اطرافمان بودند و محیط اطرافمان چقدر ثروتمندانه بود. تصور کنیم با افکار ثروتمندانه و دراین دنیای ثروتمندانه رشد کرده ایم و به دنیای نوجوانی رسیده ایم. در اطراف ما افرادی هستند که به توانایی های ما ایمان دارند. وضعیت مالی ما بخاطر عملی کردن افکار ثروتمندانه بسیار خوب شده و ذهن ما پر است از برنامه هایی با بار مثبت ثروتمندانه، چه امکاناتی دراختیار ما قرار دارد.

قطعا فکر می کردیم پول به اندازه کافی برای هر کاری که می خواهیم انجام دهیم وجود دارد. با چه کسانی دوست داشتیم وقتمان را سپری کنیم، به چه جاهایی دوست داشتیم مسافرت کنیم، چه نوع رویاها و آرزوهایی داشتیم و میزان اعتماد به نفس ما چقدر بود. به آینده خوش بین بودیم، چه اهداف و افکاری داشتیم و به همراه چه کسانی می خواستیم آن افکار را عملی کنیم و انجام دهیم. کدام مکان را برای زندگی کردن انتخاب می کردیم.

توجه کنیم چه احساس خوبی در مورد خودمان داشتیم، چه تصور زیبایی، برای هر کاری که می خواستیم انجام دهیم پول کافی وجود دارد، درست مثل یک پمپ که از چاه آب می کشد و آن را جاری می کند، ما هم مرتب پولسازی می کنیم و بخاطر ارزش هایی که داریم ثروتمندتر و ثروتمندتر می شویم. درجه ترموستات ثروت خود را به بالاترین حد ممکن بالا ببریم و تصور کنیم اگربالاترین ثروتی را که تصور می کنیم داشتیم، چه کارمی کردیم، چه حالی پیدا می کردیم، چه چیزی را تصور می کردیم، دیگران چه رفتاری را با ما داشتند، پس انداز بیشتر را تصور کنیم که هر روز بیشتر و بیشتر می شد.

حتماد بخوانید:  بدون هیچ گونه سرمایه چگونه پولدار شویم؟ (100%تضمینی وعملی)

به این ترتیب، ذهن خلاق ما شروع به توجه کردن به ارزش افزوده خواهد کرد. به کارهایی که می توانیم انجام دهیم و پول بیشتری دریافت کنیم فکر کنیم و تصور کنیم ثروت زیادی به صورت عادی به سمت ما سرازیر شده، همین حالا همان احساس خوب را داریم که از دریافت چک هایی با رقم بالا یا پول نقد به دست می آوریم، داشته ایم. به تفاوت های مثبتی که درجهان با انجام کارهایی که خودمان ایجاد کرده ایم فکر کنیم.

ثروتمند شدن _ جذب ثروت _ جذب پول _ قانون جذب ثروت _ برنامه ریزی ذهن برای ثروتمند شدن

حالا می دانیم که چه می خواهیم و ذهن ما همانند یک نابغه عمل خواهد کرد و راه هایی را پیدا خواهدکرد تا منابع مالی را برای ما ایجاد کند. حالا ذهن ما تغییر کرده و به همین دلیل راه حل های بهتری را تصور می کنیم. همانند یک فرد ثروتمند فکر و رفتار می کنیم، با چشم های یک ثروتمند نگاه می کنیم و با گوش های یک ثروتمند گوش می کنیم، و همان احساسی را داریم که او دارد. بیاییم این احساس را قویتر کنیم و این احساس را به زندگی روزمره خود آوریم و تصورکنیم با این احساس خوب دریکسال آینده بهترین سال زندگی را می گذرانیم. اگر اینطور باشد چه اتفاقی بر روی سلامتی مان و روابطمان خواهد افتاد. زندگی مان، کارهای مان، وضع مالی مان چه تغییری خواهد داشت. به ذهن خود که این مسائل را تصور می کند اعتماد کنیم.

به تجسم مسافرت درجاده ثروت برای ثروتمند شدن خود ادامه دهیم، به ذهن خود اجازه دهیم به زندگی عالی که خواهیم داشت نگاه کند. حالا انگیزه ما افزایش یافته و هرلحظه انرژی که لازم داریم در دسترس داریم و ذهن و ضمیر ناخودآگاه فرصت آنکه به اهدافمان برسیم را دراختیارمان قرار خواهد داد. ما با کمترین تلاش به بیشترین منابع دست پیدا خواهیم کرد. طبق قانون جذب چون به افکار مثبت تمرکز کرده ایم به همان افکار که ثروتمند شدن است هم خواهیم رسید. ما هر روز و از هر لحظه زندگی خود لذت خواهیم برد. به این ترتیب هر روز ذهنمان به ثروت بیشتری توجه می کند و احساس ثروتمند شدن را خواهیم داشت و بنابراین هر روز به راه حل های بهتر و بیشتری برای جذب ثروت فکر می کنیم و ثروتمندتر و ثروتمندتر می شویم.

حتماد بخوانید:  آموزش تصویر سازی ذهنی 2 بعدی از استاد ژوزف مورفی

درپایان این سفر قبل از اینکه بیدار شویم و چشم ها را باز کنیم، با شمارش معکوس ازخواب بیدار شویم و چشم ها را باز کنیم. ۱۰ ، ۹ ، ۸ ، ۷ ، ۶ ، ۵، ۴ ، ۳ ، ۲ ، ۱

 حتما بخوانید: تجسم خلاق از واقعیت تا دروغ

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

علاقه زیاد به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.