خانه / موفقیت فردی / راز قطعی موفقیت چیست ؟
راز موفقیت در کار و زندگی _ راز قطعی موفقیت چیست ؟

راز قطعی موفقیت چیست ؟

در این مقاله قصد دارم  در مورد اینکه راز قطعی موفقیت چیست ؟ با شما دوستان حرف بزنم  ما در عصری فوق العاده زندگی میکنیم. هرگز در طول تاریخ، رسیدن شمار زیادی از مردم به اهدافشان تا این حد امکان پذیر نبوده است. و فرد در صورتا به هدفش می رسید که ماه ها و شاید سالها سعی و تلاش میکرد. وظیفه شما این است که در آنچه اقتصاددانان، عصر طلایی بشر نامیده اند، به بهترین نحو مشارکت داشته باشید. در ادامه به راز موفقیت در کار و زندگی میپردازیم .

حتما بخوانید :راز قانون جذب برای ثروت و موفقیت مالی

راز قطعی موفقیت چیست ؟

در دنیای ما همه میخواهند تا حد امکان سریعتر و آسانتر به شادی، سلامتی، اندام مناسب و ثروت برسند. در طول تاریخ و در پاسخ به میل جهانی شمول دستیابی سریع به کامروایی، بسیاری افراد و سازمانها، راهکارهای فریبنده، تکنیک های خاص، استرتژی های محرمانه و راز رسیدن به موفقیت و خوشبختی را ارائه داده اند.تقریبا هر سال افرادی پیدا میشوند که با انتشار کتابهایی مانند راز میگوید راه سریع و آسانی برای رسیدن به خوشبختی و پول فراوان وجود دارد. بر اساس مطالب کتاب راز، تنها کاری که باید بکنید، این است که افکار مثبت داشته باشید تا بتوانید تمام خوبی های مورد انتظارتان را به زندگی خود جذب کنید. این ایده به مذاق افرادی خوش می آید که تمایلی به سختکوشی که لازمه رسیدن به هدف است، ندارند.

اما راز واقعی موفقیت این است که اصلا هیچ رازی در بین نیست. تنها اصول جهانی و حقایقی جاودان و همیشگی وجود دارد که در طی تاریخ بارها و بارها کشف شده اند. خوشبختی، سلامتی و شادی، تصادفی بدست نمی آیند، بلکه نتیجه یک طراحی دقیق و حاصل قانون علت و معلول است.

بر اساس این قانون، در پی هر علتی، معلولی وجود دارد و همچنین هر معلولی، علت یا عللی دارد. این بدین معناست که اگر کار خاصی را انجام دهید، به نتیجه خاصی نیز می رسید. در انجیل آمده است: هر چه بکارید، برداشت خواهید کرد. اسحاق نیوتن نیز مینویسد : هر عملی، یک عکس العمل متقابل و برابر دارد.

قانون ساده ای وجود دارد : اگر همان کاری را که افراد موفق انجام میدهند، بارها و بارها انجام دهید، هیچ مانعی برای رسیدن شما به نتایج مشابه وجود نخواهد داشت. بالعکس اگر کارهایی را که افراد موفق انجام میدهند، دنبال نکنید، هیچ عاملی کمکتان نمیکند.

موفقیت تصادفی نیست . موفقیت به شانس بستگی ندارد، بلکه به یک طراحی خوب وابسته است. موفقیت، مربوط به مسئله علت و معلول است.

حتما بخوانید :راز قانون جذب برای ثروت و موفقیت مالی

منبع : برگرفته از کتاب قدرت برنامه ریزی برایان تریسی

برای دریافت کدهای تخفیف، هدایا، آموزش‌های اختصاصی و اخبار مهم، در خبرنامه ایمیلی عضو شوید

با موفقیت عضو شدید!

مطلب پیشنهادی

این تنها میانبر دنیای موفقیت را یادبگیرید و آنرا به هیچکس نگویید

میان بردنیای موفقیت را یادبگیرید و آنرا به هیچکس نگویید

تنها میانبر دنیای موفقیت را یادبگیرید و آنرا به هیچکس نگویید میهن مگ در مورد میانبر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *