خانه / قانون جذب / چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟
قانون جذب برای ازدواج سریع _ جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان

چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟

قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان

همه‌ی افراد برای ازدواج معیارهای خاصی دارند و می خواهند که فرد مورد نظرشان برای ازدواج دارای خصوصیات خاصی باشد که آنها مدنظر دارند. بیشتر افراد دنبال فردی با خصوصیات خاص می گردند و می توان گفت ازدواج عالی و خوشبختشدن زمانی اتفاق میافتد که با فرد مورد نظرمان ازدواج کنیم که به جرات میتوان گفت که شیرینترین زندگی را خواهیم داشت. ولی مسئلهای که وجود دارد یافتن فرد مورد علاقه‌ی‌ مان هست. در اینجا قانون جذب به کمک ‌مان می آید و می توانیم با استفاده از قانون جذب برای ازدواج سریع  ،  فرد مورد علاقه‌ی‌ مان را پیدا کنیم و با او ازدواج کنیم.

 حتما بخوانید : قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار

اولین کاری که باید صورت بگیرید این است که خصوصیات فرد مورد علاقه‌ی‌ مان را دقیقا و بصورت جز به جز دریابیم و درباره‌ی آن فکر کنیم. بهتر آن است که خصوصیات او را روی کاغذی بنویسید و بصورت لیستی برای خودتان تهیه کنید که فرد مورد نظر شما برای ازدواج باید دارای چه خصوصیاتی باشد که آنها را حتما جز به جز بیان کنید. این اولین گام  قانون جذب برای ازدواج سریع میباشد.

قانون جذب برای ازدواج با تجسم

شاید مهم ترین قسمت قانون جذب برای ازدواج سریع اینکه از قدرت تجسم‌ تان استفاده کنید و فرد مورد نظرتان با جزییات کامل تجسم کنید و آن قدر این کار را تکرار کنید که تجسم‌تان عمق بیشتری پیدا کند و بتوانید به جزییات بیشتری بپردازید.

 

در هنگامی که تجسم میکنید حتما باید احساس خوشبختی و سعادتمندی داشته باشید. وجودتان باید به طور واقعی سرشار از شادی و خوشی فرا گرفته باشد؛ به طوری که واقعا به این فکر برسید که چنین فردی را پیدا کرده اید.

قانون جذب برای ازدواج سریع _ جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان _ جذب عشق

این کار را می توانید هرشب انجام دهید و همسر مورد علاقه‌تان را تجسم کنید و اگر تجسم کردن‌تان ضعیف هست می توانید قبل از تجسم کردن همگی موارد را روی کاغذ بیاورید. در اصل روی کاغذ تجسم کنید و درباره‌ی فرد مورد علاقه‌ی‌ مان تا جایی که میتوانید با تمام جزئیات فیزیکی، احساسی، رفتاری و غیره بنویسید.

 

سپس می توانید تجسم را شروع کرده و درباره‌ی فردی که می‌خواهید با اوازدواج کنید همراه با خصوصیاتش تجسم کنید. در این لحضه اگر شما بتوانید فقط به مدت ۶۸ ثانیه این تجسم عمیق را ادامه بدهید و درون‌تان سرشار از احساس شادی و خوشبختی گردد بر اساس قانون جذب در ۶۸ ثانیه کائنات به سبب فرکانسی که شما ارسال کرده‌اید خیلی سریع دست به کار میشوند و راه‌هایی را به شما برای رسیدن به شخص موردنظرتان نشان می‌دهد و یا کسانی را سر راه‌ تان قرار میدهد که همان فرد مورد علاقه‌ی‌تان برای ازدواج خواهد بود.

 

فقط باید قانون جذب برای ازدواج سریع را باور داشته باشید که این قانون برای شما عمل خواهد کرد.

چون اگر باورتان اشتباه باشد و یا به قانون جذب اعتقادی نداشته باشید و جهت سرگرمی و یا هر کار دیگری تمرین‌های گفته‌شده را انجام دهید، نمی توانید انتطار داشته باشید که به خواسته‌های‌تان برسید.

 

نکته کلیدی که در راه  قانون جذب برای ازدواج سریع وجود دارد این است که شما بتوانید یکبار روی کاغذ تجسم‌تان را بیاورید و در مورد آن بنویسید سپس درباره ی آن فکر و تجسم عمیقی انجام دهید. این دو کار یعنی نوشتن و تجسم کردن، با هم خیلی قوی‌تر و موثرتر جواب خواهند داد.

 حتما بخوانید :چرا قانون جذب برای عده ای عمل نمی​ کند

منبع : healthcrownteam

برای دریافت کدهای تخفیف، هدایا، آموزش‌های اختصاصی و اخبار مهم، در خبرنامه ایمیلی عضو شوید

با موفقیت عضو شدید!

مطلب پیشنهادی

قانون جذب , قانون ارتعاش , بالابردن ارتعاش , چگونه ارتعاش بفرستیم

۱۱ ابزار کاربردی بالا بردن ارتعاش شما با استفاده ازقانون ارتعاش

در این مقاله به صورت تخصصی به شما دوستان وهمراهان سایت نایاب نت  ۱۱ ابزار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *