هر چقدر بیشتر به پول و ثروت فکر کنید کمتر به آن می رسید

مرحله رهاسازی در قانون جذب _ هر چقدر بیشتر به پول و ثروت فکر کنید کمتر به آن می رسید _ قانون عدم وابستگی

هر چقدر بیشتر به پول و ثروت فکر کنید کمتر به آن می رسید

هر چقدر بیشتر به پول و ثروت فکر کنید کمتر به آن می رسید برای درک بهتر این موضوع به مرحله رهاسازی در قانون جذب و قانون عدم وابستگی میپردازیم.

آیا می دانید چرا ثروتمندان هر روز ثروتمندتر و فقیران فقیرتر می شوند؟

آیا به این مسئله فکر کرده اید که فقیران بیشتر به پول فکر می کنند تا ثروتمندان؟

آیا می دانید فقیران در آرزوی رسیدن به پول هستند ولی ثروتمندان اطمینان دارند که به آن می رسند؟

به راستی در مورد ثروت چگونه بیندیشیم که آن را جذب کنیم؟

راز چگونگی تفکر در مورد ثروت یکی از رازهای بزرگ رسیدن به آن است؛ شما هر چقدر که فعال و خلاق باشید، اگر در مورد ثروت تفکر و باورهای غلط داشته باشید، هرگز آن را جذب نخواهید کرد و اگر خیلی هنرمند باشید، فقط درجا خواهید زد.

در واقع راز تفکر به ثروت، نوعی تعادل بسیار حساس است. دنیا دقیقاً مانند هنرمند بند بازی که در ارتفاع بالا بر روی طنابی حرکت می کند.

« شما هر چقدر بیشتر به پول و ثروت فکر کنید کمتر به آن می رسید »

حتماً تعجب می کنید؛ بله این همان تعادل است، شما برای به دست آوردن ثروت تلاش می کنید و در عین حال نباید به آن فکر کنید.

در علم موفقیت به این قانون « قانون عدم وابستگی یا مرحله رهاسازی در قانون جذب » می گویند.

برای درک بیشتر این قانون یا مرحله رهاسازی در قانون جذب ، آزمایش زیر را انجام دهید:

به خیابان ها بروید و در چهره افراد دقیق شوید، به چهره افراد عادی دقت کنید، فکر می کنید آنان به چه چه چیز فکر می کنند؟ به جرات می توان گفت که بیش از نود و پنج درصد آنان فقط به پول فکر می کنند. متاسفانه بیشتر آن ها به پول های مورد نیاز خود فکر می کنند؛ مثلاً اجاره خانه آخر ماه، هزینه های زندگی، پرداخت قبض آب و برق و تلفن و عده ای هم برای خلاصی از مشکلات زندگی، رویاپردازی می کنند و به ثروت های کلان می اندیشند.

مهم نیست که چگونه فکر می کنند، مهم این است که فقط به پول فکر می کنند، پول، پول و پول

حالا از آن منطقه خارج شوید و به شمال شهر بروید، افرادی را که احساس می کنید وضع مالی بسیار خوبی دارند، پیدا کنید. و به چهره آن ها هم دقیق شوید.

به نظر شما این افراد به چه چیز فکر می کنند؟ آیا آن ها هم به پول فکر می کنند؟

شاید با خودتان بگویید؛ آن ها که وضع مالی خوبی دارند، پس نیاز نیست به پول فکر کنند.

من در جواب به شما می گویم، آنان اینگونه فکر کرده اند که به ثروت رسیده اند.

این افراد در حال بررسی مسائل کاری خود هستند، در ذهن خود ابتکاراتشان را بررسی می کنند، قرار ملاقات می گذارند، قرارداد می بندند و یا کارمند استخدام می کنند، در هر حال فقط به کارشان فکر می کنند، کار، کار و کار.

تفاوت این دو گروه در حساب بانکیشان نیست، بلکه در نوع تفکر آن هاست. دسته اول فقط در فکر پول هستند و پول از آن ها فراری است و دسته دوم فقط در مورد کارشان فکر می کنند و هر روز رقم حساب بانکیشان بالاتر می رود، بدون اینکه به این مسئله فکر کنند.

به جای اینکه در فکر یافتن گاوصندوقی پر از پول باشید، به دستگاه چاپ اسکاس تبدیل شوید و پولساز شوید.

پولسازی کار مشکلی نیست. فقط کافی است دقیق باشید و به نیازهای مردم فکر کنید. مطمئن باشید همه چیز اختراع نشده است. و شما هم می توانید کاری کنید که نیازی از مردم برآورده شود. و اگر توانستید نیازی از مردم برآورده کنید، آن هنگام است که از زمین و زمان برایتان پول ببارد.

فکر کردن به پول شما را ثروتمند نمی کند، کار است که شما را ثروتمند می کند و هر چقدر کار شما خلاقانه تر باشد، پول بیشتری در آن نهفته است. مردم به چیزهایی پول می دهند که یا برای آن ها آسایش به همراه داشته باشد و یا مشکلی از مشکلاتشان را حل کند.

این راز را بیاموزید و به دیگران هم یاد بدهید. با اطمینان می گویم؛ عدم وابستگی به پول و عاشقانه کار کردن نه تنها ثروت را برای شما به ارمغان می آورد، بلکه یکی از رازهای مهم خوشبختی و شاد زیستن است.

از امروز به محض اینکه به فکر پول افتادید، فوراً به کارتان فکر کنید. سعی کنید سوالاتی را در مورد پیشرفت کارتان مطرح کنید. پول را رها کنید، ملتمسانه به سراغتان خواهد آمد.

 منبع : سایت هدف سبز

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

حتماد بخوانید:  کنترل احساسات عشقی و منفی با قانون جذب

درباره نویسنده

علاقه زیاد به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.