چرا باید قانون تجسم خلاق رو جدی بگیریم؟

قانون تجسم خلاق چیست ؟ _ چرا باید قانون تجسم خلاق رو جدی بگیریم؟ _ قانون تجسم _ تجسم خلاق _ انرژی

چرا باید قانون تجسم خلاق رو جدی بگیریم؟

قانون تجسم خلاق چیست ؟

در این مقاله میخواهم در مورد اینکه چرا باید قانون تجسم خلاق رو جدی بگیریم؟ با شما همراهان دوست داشتنی سایت نایاب نت حرف بزنم . حقیقت این است که اگر شما در تمرین تجسم خلاق نتوانید خود را در تجسم ببینید که موفق شده اید، به احتمال زیاد اصلا نمی توانید که موفق شوید. برعکس، هر چه واضح تر بتوانید تصویر خود را در حین موفق شدن ببینید، به احتمال بیشتری می توانید آن تصویر را عملی کنید. شروع کنید به فکر کردن درباره اهداف زندگی تان. هر روز ۱۰ الی ۱۵ دقیق وقت صرف تصویرسازی از موفقیت تان کنید.

هر چقدر می توانید به تصویر پر و بال دهید، یعنی با جزییات کامل آن را مجسم کنید. تصور کنید که وقتی به آن هدف رسیدید چه کار می خواهید بکنید. چه احساس فوق العاده ای پیدا خواهید کرد؟ این موفقیت چه تاثیری بر مسیر زندگی شما خواهد داشت؟ به یاد داشته باشید، جزییات کوچک احتمال رسیدن به وضعیت دلخواه را افزایش می دهند.

 حتما بخوانید : تمرین حرفه ای تجسم ثروتمند بودن برای جذب فوری ثروت

تمرین اصلی تجسم خلاق:

راحت بنشینید یا دراز بکشید.از نوک انگشتان پا شروع کنید به شل کردن و رها کردن عضلات ،تا به فرق سر برسید و احساس کنید با هر نفسی که آهسته و عمیق از شکم می کشید ، همه ی فشار ها از اجزای بدنتون بیرون میره.از یک تا ده بشمرید و به خودتون بگید که با هر شماره آروم تر می شوید.وقی در همه ی اجزای بدنتون احساس راحتی کردین، خواسته ی خودتون رو به شکل دلخواهتون مجسم کنین.ببینید همه چیز دقیقا” مطابق میلتون پیش میره. اگه چیزی که می خواین یه شئ هستش خودتون رو در حال لذت بردن از اون مجسم کنید.اگه یک وضعیته، خودتون رو شاد در اون وضعیت ببینید.به خودتون بگید: اکنون این یا چیزی بهتر، به شیوه ی کاملا” رضایت بخش، و از راه هایی بسیار هماهنگ، به خیر و صلاح همه ی اشخاص ذینفع، برای من متجلی می شه. این تمرین رو فقط تا وقتی براتون شادی بخشه انجام بدید. پس طول مدتش مهم نیست.اما بهترین زمان انجام اون ، آلفای قبل از خواب و بعد از خوابه. یعنی بیست دقیقه قبل و بعد از خواب.

حتماد بخوانید:  آموزش قانون جذب کائنات

 

قانون تجسم  و انرژی تجسم خلاق : خانوم «کاندولیزا رایس» وزیر امور خارجهٔ پیشین آمریکا می‌گه:

«تو بچگی، پدرم همیشه از کنار کاخ سفید منو می‌برد مدرسه و می‌گفت: این‌جا محل کار آیندهٔ تو است.

او حتی عکس‌های کاخ سفید رو تو اتاقم نصب کرده بود…!»

خانم «کِیت وینسلِت» بازیگر نقش «رُز» در فیلم «تایتانیک»، وقتی به خاطر بازیِ زیباش جایزهٔ اسکار رو می‌گیره، می‌گه:

«وقتی بچه بودم و می‌رفتم حمام، شامپو‌مو بغل می‌کردم و تصور می‌کردم جایزهٔ اسکاره!»

اشک از چشم‌هاش سرازیر می‌شه و می‌گه:

«اما این‌یکی دیگه واقعاً شامپو نیست؛ جایزهٔ اسکاره!!!»

نیازی نیست زمان طولانی را صرف آن کنید. اما این را تبدیل به عادت روزانه تان کنید که هر روز تصویر سازی و تجسم خلاق انجام دهید. خود را در حین موفق شدن، رسیدن به اهداف، تمام کردن کارهای ناتمام ببینید. بعد ببینید که این کار چه اثری بر شما می گذارد و چه احساساتی را در شما فعال می کند. اگر این عادت روزانه را کسب کنید خواهید دید که چه نقش اساسی در موفقیت شما ایفا می کند.

چند وقت پیش داشتم یه روزنامهٔ انگلیسی می‌خوندم. از قول «زِلاتان اِبراهیموویچ» بازیکن مشهور تیم ملی سوئد و باشگاه «پاری سن ژرمن»، که جدیداً یه خیابونِ مهم تو سوئد به نامش زدن نوشته بود: ودر مورد تمرین تجسم خلاق چنین اظهار داشت که :

«باور کنید من رؤیای تمام موفقیت‌هایم را در بچگی‌هایم دیده بودم…!» واین است معجزه قانون تجسم خلاق .

چرا باید قانون تجسم خلاق رو جدی بگیریم؟

آقای «هیلتون» سرایدار یک هتل بود و تمام جوانی و نوجوانی‌اش را صرف سرایداری کرده بود…؛ اما الآن ٨۴ تا «هتل هیلتون» تو دنیا داریم!!! او بی‌شک بزرگ‌ترین هتل‌دار زنجیره‌ای در دنیا است. در مصاحبه از ایشون سؤال می‌شه:

«تمام نوجوانی و جوانی سرایدار بودی…؛ چی شد که این شدی؟؟!»

جواب می‌ده:

«من هتل‌بازی کردم!»

 – «آقای هیلتون، هتل‌بازی دیگه چیه؟!! بگو ما هم به جای خاله‌بازی، هتل‌بازی کنیم!»

– «در تمام اون دوره که همه می‌دونن من سرایدار بودم و کیف مشتری‌ها رو جابه‌جا می‌کردم…، شب‌ها که رییس هتل می‌رفت خونه، من می‌رفتم تو اتاقش؛ لباس‌هامو درمی‌آوردم؛ لباس‌های رییس رو می‌پوشیدم؛ پشت میز می‌نشستم و هتل‌بازی می‌کردم!

مدام تصور ذهنی و تجسم خلاق من این بود که یکی از بزرگ‌ترین هتل‌داران دنیا هستم…!»

حالا بعضی از ما تو خلوتمون «سرطان‌بازی» می‌کنیم…!

بعضی‌ها تو ذهنشون روزی چند بار دادگاه خانواده می‌رن…!

روزی چند بار ورشکست می‌شن!

روزی چند بار چاقو تو شکمشون می‌ره…!!!

رابطهٔ زیبا و عاشقانه‌شون رو تموم شده می‌بینن!

بچه‌ها و عزیزانشون رو از دست رفته احساس می‌کنن!!!

خیلی وقت‌ها نقش یک آدم شکست‌خورده، بی‌مسئولیت، نالایق، طَرد شده، زشت و غیردوست‌داشتنی رو بازی می‌کنن!

به قول مرد بزرگ «آلبرت اینشتین»:

«انسان در نهایت شبیه رؤیاهایش می‌شود…؛ رؤیاهای زیبا و نیک‌خواهی برای خود و دیگران بسازید؛ همین!

همیشه میتوانیم افکارمان را مدیریت کنیم و همانطور که دلمان می خواهد آینده را ترسیم کنیم بیایید از امروز افکار و تصویر ذهنیمان را تغییر دهیم

دوستان عزیزم قانون تجسم رو باورش کنید و بکارش ببرید، مطمئن باشید که جواب میده شک نکنید.

قانون تجسم خلاق چیست ؟ _ چرا باید قانون تجسم خلاق رو جدی بگیریم؟

روش کارقانون تجسم خلاق

برای درک بهتر روش کار تجسم خلاق دانستن اصول زیر که با یکدیگر مرتبط بوده و از قوانین فیزیکی و طبیعی جهان هستی می باشند بسیار مفید و مؤثر است

۱:جهان مادی منشاء انرژی است : جهانی که ما در آن زندگی می کنیم از انرژی تشکیل شده است .

 شاید ما سطوح مختلف اشیاء ر ا با حواس فیزیکی از یکدیگر جدا تشخیص دهیم اما در واقع تمام اشیاء از بزرگترین آنها گرفته تا کوچک ترین ذره که اتم و یا کوچک تر از آن است به انرژی محض تبدیل می شود . ما و هر آنچه که در اطراف ماست از انرژی تشکیل شده است . انرژی با سرعت های متفاوت مرتعش می شود و این تفاوت ، تراکم ماده را تشکیل می دهد . فکر دارای انرژی بالایی است و بدین جهت است که با سرعت بسیار زیادی تغییر می کند  . البته اشکال مختلف ماده نیز با سرعت های گوناگونی تغییر می یابند برای مثال سنگ به نسبت هوا دارای انرژی غلیظ تری است و به همین سبب کندتر تغییر یافته و اثر گذاشتن بر آن مشکل تر است . اما حتی سنگ نیز با تمام سختی وقتی تحت تأثیر انرژی معمولی آب قرار می گیرد ، تغییر می کند . تمام اشکال انرژی با یکدیگر مرتبط بوده و می توانند بر یکدیگر تأثیر بگذارند .

۲: انرژی خواص مغناطیسی دارد :

بر اساس قوانین فیزیک نیروهای دارای کیفیت و ارتعاش مشابه یکدیگر را جذب می کنند . احساسات نیز از انرژی مغناطیسی برخوردار است و این انرژی نیز طبیعت مشابه خود را جذب می کند . ما در زندگی روزمره خود هر از گاهی شاهد این اصل بوده ایم : برای مثال زمانی به کسی فکر کرده ایم و به صورت کاملاً اتفاقی او را ملاقات نموده ایم و یا کتابی را که دقیقا در همان لحظه به اطلاعات آن نیاز داشته ایم به طور اتفاقی برداشته ایم !

 حتما بخوانید :تقویت ضمیر ناخودآگاه باتصویرسازی ذهنی

نتیجه : 

تجسم خلاق چیز جدید و عجیبی نیست، همه افراد آن را در طول زندگی خود بارها استفاده کرده‌اند، شما در دوران بچگی بسیار زیاد از این تکنیک استفاده کرده‌اید، زمان‌هایی که در حال بازی کردن بودید، زمانی که تفنگ بازی می‌کردید، ماشین بازی می‌کردید، یا دخترخانم‌ها خاله‌بازی می‌کردند، می‌بینیم که بارها در ذهن خود شرایطی را تجسم کرده‌ایم، اما بزرگ‌تر شدیم و کم‌کم آن را فراموش کرده‌ایم، من می‌خواهم شمارا دوباره به یاد گذشته و این تکنیک قدرتمند بی اندازم.

حتماد بخوانید:  ۷راز جادویی درباره قانون جذب و نوشتن اهداف

 

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

علاقه زیاد به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...