افزایش بهره‌وری با برنامه‌ریزی ضربتی در ۱۰ دقیقه از بریان تریسی

افزایش بهره‌وری با برنامه‌ریزی ضربتی در ۱۰ دقیقه از بریان تریسی

یکی از بالاترین اهداف شما در کارتان باید گرفتن بالاترین بازگشت و بازخورد به خاطر سرمایه‌ گذاری شما بر روی ذهن، احساسات و انرژی فیزیکی‌ تان باشد. خبر خوب اینکه هر دقیقه از زمانی که صرف برنامه‌ریزی می‌کنید برابر با ده دقیقه می‌ باشد و از اتلا ف وقت‌ تان جلو گیری می‌ کند. برنامه‌ریزی تنها ۱۰ تا ۱۲ دقیقه وقت‌ تان را در روز خواهد گرفت ولی این سرمایه‌گذاری زمانی کوچک باعث صرفه‌جویی به مدت ۲ ساعت در روزتان خواهد شد و از اتلاف وقت و تلاش مضاعف‌ تان جلوگیری می‌کندو موجب افزایش بهره‌وری تان میشود.

شما حتما این سوال را شنیده‌اید که : “چگونه جاده چالوس را ساختند؟ یا چگونه برج میلاد ساخته شد؟” و جوابش این است: “قدم به قدم و مرحله به مرحله!” ذهن شما و توانایی شما برای فکرکردن، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی ، قدرتمندترین ابراز شما برای غلبه بر سستی‌ها و تعلل‌ها و همچنین افزایش بهره‌وری شما می‌باشد. توانایی شما در هدف‌گذاری، طراحی پلن و عمل کردن به آنها تعیین‌کننده‌ی زندگی‌تان است. عمل‌کردن از روی تفکر و برنامه‌ریزی باعث بازشدن قدرت ذهن‌تان، خلاقیت‌تان و باعث افزایش انرژی ذهنی و جسمی‌ تان خواهد شد. بنابراین با برنامه‌ریزی برای افزایش بهره‌وری ، قدرت‌های نهفته‌ی شما جان دوباره‌ای خواهند گرفت.

 

 

افزایش بهره‌وری با برنامه‌ریزی ضربتی و به همراه تعیین اهداف

برنامه‌ریزی مناسب قبلی از عملکرد ضعیف جلوگیری می‌کند, باعث افزایش بهره‌وری میشود.

هنگامی که شما متوجه شوید که چه‌قدر برنامه‌ریزی باعث افزایش عملکرد و بهره‌ وری شما می‌شود، برای‌ تان شگفت‌انگیز خواهد شد که چه تعداد کمی از مردم این کار را انجام می‌دهند. برنامه‌نویسی برای عمل‌کردن بسیار ساده است. همه‌چیزی که شما نیاز دارید تنها یک قلم و یک برگه کاغذ است. تمام برنامه‌های مختلف موبایل و کامپیوتری برای هدف‌ گذاری هم بر این اساس کار می‌کنند. برنامه‌ریزی تنها برپایه‌ی سستی و تعلل شما طراحی آن است. لیستی از تمام کارها و چیزهایی که مجبور هستید انجام دهید قبل از شروع تهیه کنید.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه حتما بخوانید

 

 

دو ساعت اضافی در هر روز

هر موقع چیز جدیدی می‌آید، آن را به لیست‌تان قبل از انجام دادنش اضافه کنید. شما می‌توانید بهره‌ وری و یا خروجی خود را تا ۲۵ درصد یا ۲ ساعت در روز از همان روز اول که روی لیست‌تان به طور مستمر کار می‌کنید افزایش دهید.

لیست‌تان از شب قبل از کارتان آماده کنید. هرکاری را که مجبور هستید در روز بعد انجام دهید حرکت دهید. وقتی که شما از شب قبل برای کارتان و زندگی‌تان برنامه‌ریزی کنید، ذهن ناخود‌آگاه شما در طول شب به آن فکر می‌کند. اغلب شما با ایده‌های عالی و بینش از خواب بیدار می‌شوید که شما می‌توانید از آنها برای انجام‌دادن بهینه‌تر و سریع‌تر کارتان استفاده کنید. هرچه قدر زمان بیشتری برای تهیه‌کردن لیست‌تان بگذارید در آینده کارآمدتر و موثرتر واقع می‌شوید.

 

 

افزایش بهره‌وری با برنامه‌ریزی _ برنامه ریزی در مدیریت _برنامه ریزی تحصیلی _ تعریف برنامه ریزی

لیست‌های مختلف برای اهداف مختلف

شما به لیست‌های مختلف برای اهداف مختلف نیاز دارید.

اول، شما باید یک لیست کامل اهداف از هرچیزی که می‌خواهید در آینده انجام دهید داشته باشید. این جا مکانی است که شما هرایده، هرکار و یا هر مسئولیتی را که پیش می‌آید باید برعهده بگیرید و آن را به رشته‌ی تحریر در بیاورید.

دوم، شما باید یک لیست اهداف ماهانه داشته و درآخر هرماه یک لیست اهداف برای ماه بعد در نظر بگیرید و بنویسید. شما می‌توانید مواردی را از لیست کامل اهداف‌ تان انتخاب کنید و در لیست هدف‌های ماهانه خود درج کنید.

سوم، شما باید یک لیست هفتگی داشته باشید که که شامل برنامه‌ریزی برای یک هفته‌ی کامل‌تان باشد. این یک لیستی است که در حال تکمیل‌شدن می‌باشد که براساس آن در طول هفته‌ی جاری حرکت می‌کنید.

این یک سیستم منظم برنامه‌ریزی است که می‌تواند برای شما بسیار سازنده باشد.


پیشنهاد میکنم مقاله هر چقدر بیشتر به پول و ثروت فکر کنید کمتر به آن می رسید حتما بخوانید

 

 

افزایش بهره‌وری با برنامه‌ریزی _ برنامه ریزی در مدیریت _برنامه ریزی تحصیلی _ تعریف برنامه ریزی

برنامه‌ریزی یک طرح یا نقشه برای افزایش بهره‌وری

هنگامی که شما یک پروژه از هر نوعی داشته باشید، توسط ساختن یک لیست از هر مرحله‌ای که باید در آینده برای تکمیل‌ کردن طرح‌تان انجام دهید شروع می‌شود. تنظیم‌کردن مراحل براساس اولویت‌ها می‌باشد. قدم‌هایی را که برای رسیدن به هدف‌ تان تنظیم کرده‌اید را می‌توانید روی میز و یا در مقابل چشمان خود قرار دهید که بتوانید بیشتر اوقات آن را ببینید. بعد از آن یکی از کارها و یا قدم‌های آن را برای انجام‌دادن انتخاب کنید. شما شگفت‌زده خواهید شد که چه‌قدر در انجام‌دادن آن‌ها توانمند شده‌اید.

 

از زمانی که شما براساس لیست‌تان عمل کنید احساس خواهید کرد که بیشتر و بیشتر موثر و قدرتمند هستید. شما احساس بیشتری از این‌که کنترل زندگی‌تان را در دست دارید خواهید داشت. شما به طور طبیعی برای انجام‌دادن کارها بیشتر انگیزه خواهید داشت. شما بهتر و خلاقانه‌تر فکر خواهید کرد و شما بینش بیشتر و بهتری خواهید داشت که باعث قادر‌شدن بیشتر شما برای انجام‌دادن سریع کارها می‌شود.

هنگامی که به طور پیوسته روی لیست‌تان کار می‌کنید، حس مثبت رو به جلو را احساس می‌کنید که شما را برای غلبه بر سستی‌ها قادر می‌سازد. این احساس پیشرفت به شما انرژی بیشتری می‌دهد و در طول روز شما را در راه‌تان نگه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنم مقاله یک نقشه عظیم و اجرایی برای بدست آوردن یک صد میلیون تومان حتما بخوانید

 

برای افزایش بهره‌وری وقتی شما هرروزتان برنامه‌ریزی داشته باشید خیلی آسان‌تر می‌توانید راه‌تان را پیدا و حفظ کنید تا به پیش بروید. کارتان خیلی سریع‌تر و راحت‌تر از قبل پیش خواهد رفت. شما احساس قدرتمندتر و قاطع‌تر بودن خواهید کرد. شما کارها را از آن‌چه که فکر می‌کنید سریع‌تر انجام خواهید داد. در نهایت شما غیرقابل توقف خواهید شد.

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

فردین حیدری

علاقه زیاد من به اصول موفقیت , قانون جذب و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
دانلود دوره راز و رمزهای ناگفته جذب پول و ثروت
بیش از 3 ساعت فایل آموزشی