۵ روش افزایش درآمد و رسیدن به استقلال مالی

یکی از پایه های بسیار مهم برای رسیدن به افزایش درآمد این است که ما بتوانیم با درآمد میانگین جامعه به استقلال مالی برسیم،کاری بس دشوار است.

هدیه درآمد متوسط،یک زندگی کاملا متوسط خواهد بود؛ اما برای افرادی که از زندگی خود،چیزی بیشتر از متوسط بودن، می خواهند داشتن طرح و برنامه ای برای افزایش درآمد ؛یک باید بسیار مهم است. کسب درآمد نیازمند یک سری روش است که در ادامه برایتان باز گو می کنم:

» ۵ راه افزایش درآمد در ایران و رسیدن به استقلال مالی

 

روش افزایش درآمد _ رسیدن به استقلال مالی در ایران _ ثروتمند شدن در ایران

 

۱ | داشتن استراتژی واحد و مشخص:

برای اینکه وضعیت مالی و درآمدیتان تغییر کند، باید یک راهکار و برنامه خاص خودتان را داشته باشید،چیزی که کاملا شما را از دیگران متمایز می کند.خیلی از کاسبان سنتی ایرانی فکر می کنند،تنها استراتژی برای افزایش فروش این است که قیمت محصول را پایین نگه دارند،تا با افزایش تعداد مشتریان،فروش کلشان افزایش پیدا کند،در صورتیکه امروزه این روش به ندرت جواب می دهد.گاهی اوقات لازم است شما به جای افزایش تعداد مشتریان خود،بر روی داشتن تعدای مشتری پر خرید متمر کز شوید.

 

 

۲ | اول فروش خود،بعد فروش محصول یا خدمت:

بعضی اوقات،از افراد مختلفی می شنوم که می گویند،من فروش را دوست ندارم،و من در پاسخ آن ها می گویم؛همه ما فروشنده هستیم،وقتی با کسی ارتباط می گیری،وقتی به کسی محبت میکنی،در حال فروش خودت هستی،بنابراین بسیار مهم است که ما اول به فروش خودمان فکر کنیم،یعنی کاری انجام بدهیم،که از نظر مخاطب خود ارزش خرید کردن داشته باشیم،بارها در مذاکرات فروشی حضور داشته ام که فردی که قرار بوده محصولی را به من بفروشد،حتی ابتدایی ترین اصول فروش را هم رعایت نمی کرد.

 

شیک پوشی،استفاده از کلمات زیبا و تاثیر گذار،خوشرویی،لب خندان،از ویژگیهایی است که در هر مذاکره فروشی معجزه می کند.امروزه مردم،به دلیل داشتن گزینه های متعدد برای انتخاب؛فاکتورهای بسیار زیادی را در خرید خود در نظر می گیرند،دیگر فردی که مالک یک سوپر مارکت است،اما برخورد خوبی با مشتری ندارد،نمی تواند فروش خوبی داشته باشد.

 

روش افزایش درآمد _ رسیدن به استقلال مالی در ایران _ ثروتمند شدن در ایران

 

 

۳ | اهداف روزانه و هفتگی:

هر روز صبح،که به محل کار خود می رسید،تعیین کنید که قرار است فروش امروز شما چقدر باشد،وقتی شما خودتان را متعهد بدانید که حتما به میزان مشخصی فروش داشته باشید و تا زمانی که این فروش ایجاد نشده،محل کار خود را ترک نکنید،ایمان داشته باشید که تمام کائنات دست به دست هم می دهند تا شما به هدفتان دست پیدا کنید.بعد از یک هفته می توانید به یک میانگین از فروش دست پیدا کنید،تا از هفته بعد هدف فروش هفتگی خود را نیز تعیین کنید.

 

 

۴ | تغییرات کوچک،نتایج بسیار بزرگ

نقش تغییرات کوچک و ایجاد نتایج بزرگ در افزایش درآمد خود را جدی بگیرید. بعضی اوقات شما برای اینکه بین،خریداران و مخاطبان خود،جای بیشتری باز کنید،لازم است یک تغییر بسیار کوچک ایجاد کنید،فرض کنیم به جای اینکه محصول خود را در کیسه های معمولی قرار بدهید،در کیسه ای بگذارید که بر روی آن از عبارات مثبت و کلمات تاکیدی استفاده شده است. این کار باعث می شود که فروش شما از طریق بازاریابی دهان به دهان،به شدت افزایش پیدا کند.

 

 

۵ | صبر و پشتکار در افزایش درآمد

هیچ هدف بزرگی،در زندگی و کار شما محقق نخواهد شد،مگر با صبوری و داشتن پشتکار،هیچ کارآفرینی در دنیا،با راه اندازی اولین کسب وکار خود به ثروت نرسیده است.اصولا همه کار آفرینان موفق، کسب وکارهای بسیاری راه اندازی کرده اند،تا بالاخره یکی از آن ها مسیر زندگیشان را عوض کرده است،بنابراین به دنبال نتایج کوتاه مدت نباشید،ودائم در حال افزایش آگاهی خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image