افزایش درامد از وب سایت از به شیوه تبلیغات کلیکی (جدید)

این روزها دغدغه بسیاری از وب مسترها کسب درآمد موثر بواسطه‌ی نمایش بنرهای تبلیغاتی است که این امر به عوامل گوناگونی مانند میزان بازدید روزانه، سایز بنر و جایگاه بنر بستگی دارد. از دیگر چالش‌های پیش رو، برای افزایش درامد از وب سایت جلوگیری از نامرتب شدن ظاهر وب‌سایت و ایجاد مزاحمت برای کاربران توسط تبلیغات است.

دانلود گذر وب‌سایتی با رتبه الکسا ۴۶۵ ایران (در حال حاضر رتبه الکسای این سایت ۳۹۰ است)، در زمینه دانلود رایگان نرم افزار، موسیقی، فیلم و سریال فعالیت می‌کند. این وب‌سایت از تبلیغات کلیکی برای جذب درآمد خود استفاده کرده و برای افزایش این درآمد، راه‌کارهای زیر را با کمک ای‎نتورک پیش گرفت:باتوجه به مطلب فوق می‌خواهیم تجربه یکی از نمایش دهندگان ای‌نتورک را شرح دهیم:

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله آموزش رایگان ۰ تا ۱۰۰۰کسب درآمد از کانال تلگرام به صورت میلیونی حتما بخوانید

 

 

افزایش درامد از وب سایت 

راه‌ کارهای پیشنهادی:

تاثیر هدفمندی وب‌سایت و نمایش کد اسکرولی در افزایش درامد از وب سایت :

در ابتدا، وبسایت دانلود گذر، کد ۱۰۰*۳۰۰ را در صفحه اصلی قرار داده بود، در بررسی صورت گرفته بر روی این وب‌سایت، ای‎نتورک بواسطه‌ی هدفمند کردن وب‌سایت دانلود گذر در موضوعات “فرهنگی، هنری،سینما و موسیقی” و “دانلود آپلود” و اضافه کردن کد اسکرولی در تمامی صفحات، موجب شد که تعداد کلیک‌های ارسالی ۲٫۸ برابر و درامد کسب شده ۲٫۵ برابر شود.

 

 

افزایش درامد از وب سایت از به شیوه تبلیغات کلیکی _ کسب درامد از وب سایت _ کسب و کار اینترنتی

 

 

 

 

علت تاثیر کد اسرولی در افزایش درامد از وب سایت :

با قرار دادن کد اسکرولی، زمانی که کاربر وب‌سایت را به سمت پایین اسکرول می‌کند تبلیغی در سایز ۹۰*۷۲۸ به صورت ثابت در بالای وب‌سایت نمایش داده می‌شود، این کد برای وب‌سایت‌هایی با طراحی واکنش‌گرا (responsive) نیز قابل استفاده است.

علت تاثیر کد اسرولی در افزایش درآمد وب‌سایت : با قرار دادن کد اسکرولی، زمانی که کاربر وب‌سایت را به سمت پایین اسکرول می‌کند تبلیغی در سایز ۹۰*۷۲۸ به صورت ثابت در بالای وب‌سایت نمایش داده می‌شود، این کد برای وب‌سایت‌هایی با طراحی واکنش‌گرا (responsive) نیز قابل استفاده است.

 


پیشنهاد میکنم مقاله ۲۱ روش حرفه ای و کاربردی کسب درآمد از وردپرس جدید حتما بخوانید

 

 

تاثیر نمایش بنر در ابتدا یا انتهای مطالب در افزایش درامد از وب سایت :

در رابطه با قرار دادن بنرها در جایگاه مناسب، ابتدا و انتهای مطالب صفحات داخلی، از CTR بالایی برخوردار هستند. با در نظر گرفتن این موضوع و طراحی وب‌سایت دانلود گذر پیشنهاد شد ۲ بنر به سایز ۹۰*۹۷۰ در بالای مطالب تمامی صفحات قرار گیرد که با این تغییر نسبت به مرحله قبل تعداد کلیک‌های دریافتی ۵٫۶ برابر و درآمد کسب شده ۷٫۸ برابر شده است.

در رابطه با قرار دادن بنرها در جایگاه مناسب، ابتدا و انتهای مطالب صفحات داخلی، از CTR بالایی برخوردار هستند. با در نظر گرفتن این موضوع و طراحی وب‌سایت دانلود گذر پیشنهاد شد ۲ بنر به سایز ۹۰*۹۷۰ در بالای مطالب تمامی صفحات قرار گیرد که با این تغییر نسبت به مرحله قبل تعداد کلیک‌های دریافتی ۵٫۶ برابر و درآمد کسب شده ۷٫۸ برابر شده است.

 

 

 

تاثیر نمایش بنر لایت باکس در افزایش درامد از وب سایت:

از سرویس‌های دیگر ای‌نتورک برای نمایش تبلیغات کد لایت باکس بوده که به نمایش دهندگان این امکان را می دهد تا بتوانند یک تبلیغ بزرگ در سایز ۶۰۰ در ۳۰۰ را در زمان ورود هر کاربر به سایت، به صورت یک صفحه بزرگ نمایش دهند. این کد نیز برای وب‌سایت‌هایی با طراحی واکنش‌گرا (responsive) قابل استفاده است.

با این توصیف، پس از اضافه کردن کد لایت باکس در صفحه اصلی، نسبت به مرحله قبل تعداد کلیکهای ارسالی ۲٫۷۶ برابر و درآمد حاصل ۲٫۱ برابر شده است.

تمامی تغییرات فوق، منجر به ۱۸ برابر شدن نمایش تبلیغات ای‌نتورک در وب‌سایت دانلود گذر و ۱۶٫۱ برابر شدن در آمد حاصل نسبت به درآمد اولیه شده است.

به نطر می‌رسد پول درآوردن آسان شده، شما اینگونه فکر نمی‌کنید؟!


پیشنهاد میکنم مقاله ۴ روش کسب درآمد اینترنتی از سایت و وبلاگ بدون سرمایه اولیه حتما بخوانید

 

منبع : publisheri

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید