۵ راه بالا نگه داشتن افزایش بهره­ وری در محیط کار در تمام طول روز

افزایش بهره­ وری

۵ راه بالا نگه داشتن افزایش بهره­ وری در محیط کار در تمام طول روز

امروزه تحقیقات ثابت کرده است که دادن زمان بیشتر برای به انجام رساندن یک کار، خیلی کمک­ کننده نیست.بلکه برای مدیریت زمان مهم استفاده بهینه از وقت است. در این مقاله آموزشی به بررسی ۵ راه بالا نگه داشتن افزایش بهره­ وری در محیط کار و در تمام طول روز میپردازیم .

 

افزایش بهره­ وری

برای افزایش بهره وری خودمان می­توانیم ۵ راهکار زیر را به کار ببریم:

بعضی چیزها در زندگی وجود دارد که تحت کنترل ما نیستتند. متاسفانه “زمان” یکی از آنهاست. سرعت گذشتن زمان تحت کنترل ما نیست ولی می­توانیم بهره­ وری خود را در استفاده از زمان کنترل کنیم.

 

همه ما وضعیت­­هایی را تجربه کرده­ ایم که آرزو داشتیم ” ای کاش زمان در روز بیش از ۲۴ ساعت بود که می­توانستیم کارهایمان را تمام کنیم. در واقع برای انجام کارها، وقت کم می­ آوریم.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله برنامه ریزی ترموستات ثروت شما توسط ناپلئون هیل حتما بخوانید

 

 

۱٫صبح خود را درست شروع کنید :

چگونگی شروع صبح ، حال و هوای کل روز ما را تعیین می­کند.

زودتر از خواب بیدار شوید. با انرژی صبح­تان را آغاز کنید. در ابتدای صبح، به سراغ چک کردن موبایل و ایمیل خود نروید. روزتان را با تمریناتی از قبیل: نرمش، وزنه زدن، یوگا و … شروع کنید. این تمرینات فشار خون شما را تنظیم می کند و یوگا در واقع تمرین ذهن است.

متاسفانه خیلی از افراد در ابتدای صبح روی کارهایی تمرکز می­کنند که روز قبل موفق به انجام یا اتمام آنها نشده اند. هرگز روز خود را این­گونه شروع نکنید.

 

 

افزایش بهره­ وری _ افزایش بهره­ وری در محیط کار

 

 

 

۲٫ لیست فعالیت­هایتان را تنظیم کنید:

روز کاری خود را با نوشتن لیست ۶ فعالیت مهم که فردا می­خواهید انجام دهید، به اتمام برسانید. این فعالیت ها را بر مبنای درجه اهمیت­شان، الویت­ بندی کنید. مهم­ترین فعالیت را در ابتدا و کم­ اهمیت­ ترین آنها را در انتهای لیست، بنویسید. هدف انجام هرچه زودتر همه این فعالیت­ها نیست بلکه تمرکز بر انجام و اتمام اولین(مهم­ترین) فعالیت است. فقط در صورتی به سراغ فعالیت دوم می­رویم که فعالیت اول را به اتمام رسانده باشیم.

 


پیشنهاد میکنم مقاله افزایش بهره‌وری با برنامه‌ریزی ضربتی در ۱۰ دقیقه از بریان تریسی حتما بخوانید

 

 

۳٫ خواب چند فاز (چند­مرحله­ ای) را امتحان کنید:

هدف این نوع خواب، افزایش بهره­ وری است. به این ترتیب که بعد ار هر ۶ ساعت فعالیت، نیم ساعت خواب برای خودتان در نظر بگیرید. در واقع بعد از ۶ ساعت فعالیت، به بدن خود جایزه می­دهید و بدن فرصت باطراوت­سازی خود را پیدا می­کند.

 

 

 

۴٫ همواره بشاش باشید:

بهره­ وری ما با حال و هوای ما مرتبط است. تحقیقات نشان می­دهد که کارمندان خوشحال، سخت کوش تر هستند و بیشتر کار می­کنند.همچنین کار کردن در کنار افراد خوشحال، بهره ­وری دیگران را نیز، بالا می­برد.

 

پس اگر به دنبال افزایش بهره­ وری خود هستید، با کارکنان و همکاران خوشحال در ارتباط باشید و خود را در معرض همکاران ناشر انرژی منفی، قرار ندهید. هم­چنین با شاداب و بشاش بودن خود، به افزایش بهره ­وری دیگران نیز کمک می­کنید.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله  ۸ تکنیک رویایی برای مدیریت زمان در ۵ دقیقه حتما بخوانید

 

 

۵٫نوشیدنی مورد علاقه تان را بنوشید:

نوشیدنی ها در طول روز، می­توانند نقش قدرتمندانه­ ای در افزایش بهره ­وری شما داشته باشند. نوشیدنی ها، احساس خستگی را از بین می­برند.


منبع : servatsazan.com

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

فردین حیدری

علاقه زیاد من به اصول موفقیت , قانون جذب و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
دانلود دوره راز و رمزهای ناگفته جذب پول و ثروت
بیش از 3 ساعت فایل آموزشی