یک نقشه عظیم و اجرایی برای بدست آوردن یک صد میلیون تومان

نه اشتباه نکنید، کاپشن و دستکش سیاه(!) لازم نیست. تنها چیزی که لازم دارید ۱۰ دقـیقـــه وقـــت است تا این مطلب یعنی بدست آوردن یک صد میلیون تومان را بخوانید، یک اراده قوی برای اجرای آن و یک کاغذ و قلم برای یادداشت یک سری چیز میز… همین و بس !

حالا یک خورده به این سوالات فکر کنید… آیا دغدغه روزانه شما نیستند؟

چه کسی بعد از من جای من را در این شرکت میگیرد؟

حقوق من به کی پرداخت خواهد شد؟

زود برسم شرکت تا آتو دستِ رئیسم ندم…

اه ه ه کی حال داره امروز فلان همکار رو تحمل کنه…

چقدر تا روز موعود (واریز حقوق!) مونده ؟و…

میدونید چرا؟ این طرح ( بدست آوردن یک صد میلیون تومان ) به شما کمک میکند صبح زود خودتون بخواهید زودتر از زنگ زدن ساعت تان از خواب بیدار شوید و به سر کار بروید! چون قراره کــارِ خودتون رو داشته باشید!چندتا از این دست افکار روزانه فکر شما را به خود مشغول میکنند؟ زیاد؟ کم؟ خب مهم نیست !

 

آیا تابحال دوست داشتید راه روش میلیونر شدن را میدانستید؟ منظور بدست آوردن یک صد میلیون تومان واقعی است ! نه از طریق روش های “سریع میلیونر شوید“-ی که معلوم نیست راست است یا دروغ !

 

 

بدست آوردن یک صد میلیون تومان

بدست آوردن یک صد میلیون تومان مطلبی است که  برای تمام کسانی است که میخواهند میلیونر شوند در هر زمینه ای که علاقه دارند نوشته شده… افرادی که واقعا تصمیمشون رو گرفتند…

آماده اید؟ خب شروع کنیم…

پیشنهاد میکنم مقاله ۵ شاهراه عملی و ناب برای جذب فوری پول و ثروت از طریق قانون جذب حتما بخوانید

 

بدست آوردن یک صد میلیون تومان _ راز جذب پول _ راز حذب ثروت

 

راه روش میلیونر شدن

خودتون بشید آقای خودتون و هر زمانی دوست داشتید به سرکار بروید و هر زمانی که دوست داشتید به خانه برگردید… حقوق تون رو هم هر زمانی که دوست داشتید خرج کنید یا پس انداز کند.

 

اینطوری بهتر نیست؟

خب معلومه که عالیه… اما اول باید تکلیفمون رو با عقایدمون راجع به پول روشن کنیم. اگر نسبت به پول احساس خوبی ندارید، همین الان این صفحه را ببندید. اگر پول برایتان چیز جالبی نباشد راهتان را اشتباه انتخاب کردید…

 

 

شروع :

۱٫ یک لیست از ۱۰ علایقتان تهیه کنید.

اینها در صدر ستون های جدولتان قرار خواهند گرفت. مهم نیست اگر الان کارتان درست کردن فلافل است یا فروش آخرین مدلِ ماشین بنز؛ شما باید ۱۰ کاری که دوست دارید به غیر از کار فعلی تان را در بالای صفحه در ۱۰ ستون بنویسید.

اصلا مهم نیست اگر الان در یک افسردگی موقت سر میکنید چون یه نفر جواب تلفن تان را نداده. اگر میخواهید طرح را اجرا کنید باید این کار را انجام دهید. شما ۱۰ حوزه علاقه مندی متفاوت اما دوست داشتنی برای خودتان دارید.

علایق من که لیست کردم شامل عکاسی، طراحی، بازاریابی، روابط عمومی، نویسندگی، فیتنس، مسافرت، دنیای مد، کارگردانی و تاتر است.

 

 

۲٫ هر دسته علاقه تبدیل به یک ستونِ سود خواهد شد.

شما قرار است در هر ستون (یعنی در هر حوزه ای که علاقه دارید) ۱۰ میلیون کسب کنید. مرحله دوم به همین سادگی است !

 

 

۳٫ برای هر دسته یک پروژه انتخاب کنید.

شاید کمی چالش زا باشد ! اما اگر شما در هر حوزه ای از ساخت و ساز تا بدنسازی علاقه دارید میتونید در هر حوزه بیش از ۱۰ میلیون سود از کارآفرینی کسب کنید. از کجا میدونم؟ اگر فرد مورد نظر نبودید هیچوقت این مطلب را تا این قسمت نمیخواندید.

شما با طراحی چند سایت برای چند سازمان میتونید تا ۱۰ میلیون حداقل درآمد کسب کنید یا عکاسی از چند عروسی هم همینطور.


پیشنهاد میکنم مقاله جدید ترین روش تجسم خلاق چیست ؟حتما بخوانید

 

۴٫ آیا الان پیشنهاد میکنید بجای ۱۰ تا ۱۰۰ تا از علایقتان را بنویسید؟ نه ! همه را نه فعلا نیاز نداریم.

فعلا باید با همین ۱۰ تا ببینید به کجا خواهید رسید تا بعد پروژه های دیگری عملی کنید. زیرا در هر پروژه ای انگیزه ای پیدا خواهید کرد تا بعدی را نیز اجرا کنید، پس همه را با هم اجرا نکنید تا بتوانید یکی یکی همه را اجرا کنید.

 

۵٫ مطمئنم یکی الان میپرسه “چی میشه اگر یکیشون اجرا نشه؟”

هیچ اتفاقی نمی افته بجز ۹۰تای دیگه ۹ تای دیگر نیز دارید ! بروید آنها را اجرا کنید…

 

۶٫ معمولا افراد برای بهانه تراشی ازین گفته بسیار تاریخی استفاده میکنند “باید سرمایه داشته باشی.”

من فکر نمی کنم برای کسب ۱۰ میلیون تومان نیاز باشه یک شهربازی افتتاح کنید (حداقل فعلا که اینطور نیست…) !

فعلا گام های کوچک بردارید، هنوز کلی درس قرار است در این راه یاد بگیرید.

 

 

بدست آوردن یک صد میلیون تومان _ راز جذب پول _ راز حذب ثروت

 

 

۷٫ به احتمال زیاد یک جدول با ۱۰۰ ایده شاید شما را بترساند و خودتون را یک “خیال پرداز” خطاب کنید.

اما به نظر من بهتر است یک تعریف جامع تر از خودمان داشته باشیم… ترس از شکست مجورمان میکند به فکر هایی مانند “یک شرکت هیچوقت فروخته نمیشه! ” “تو دوران رکود هیچ حرکتی نمیشه کرد” “چطوری امروز برنامه ریزی کنیم وقتی فردا معلوم نیست چه اتفاقی میفته”

به هر حال کدام بهتر است؟ یک شکست خورده رویاپرداز یا یک نفر با ۱۰ پروژه که انگیزه داره انجامش دهد که اگر انجامش هم نداد حداقل کلی تجربه کسب میکند.

 

 

۸٫ با اهدافتان حال کنید.

خودتان را اسیر اهدافتان نکنید، زیرا بعضی از هدف هایتان امکان دارد فصلی باشد مانند تولید چتر برای کودکان که البته امکان دارد فردی کل زندگیش را وفق تولید چتر کند ! که به شما توصیه نمیکنم به هیچ وجه…

توصیه میکنم مقاله اخیرمان که جز مقالات پروژه سوخت جت هست را یعنی «چطور از زندگی تان نهایت استفاده را ببرید تا هرگز با فکر کردن به گذشته پشیمان نشوید» را از اینجا بخونید.

 

 

۹٫ اگر فردی بشر دوست هستید حالا حالا ها باید توفان فکری کنید تا به راه هایی برای پول درآوردن پیدا کنید.

انسان دوستی بحثـِش جداست، ما برای کمک به مردم لازم نیست گرسنگی بکشیم !

اگر برای یک خیریه بلیط کنسرت هنرمندی را میخواهید بفروشید، مطمئن‌ باشید سود کسب میکنید وگرنه شما یاد میگیرید کم کم یک چک بنویسد از دسته چک خودتان برای کمک به مردماستفاده کنید… با این روش هرگز پولدار نخواهید شد !

 

 

۱۰٫ بدست آوردن یک صد میلیون تومان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

شما یک نفر را در زندگیتان دارید که به مسایل شخصیتان اهمیت میدهد؛ بعد از نوشتن لیست ایده هایتان، آنها را با او به اشتراک بگذارید و یا تصمیم بگیرید دو نفره ۲۰ ایده را اجرا کنید.

 

هدف از این نوشته ایجاد انگیزه برای قدم برداشتن در این راه است.

بدست آوردن ۱۰هزار تومان هم سخت است چه برسد به ۱۰ میلیون تومان آن هم در حوزه های مختلف که فقط به بعضی از آنها اطلاعات داریم و تقریبا هیچ سررشته ای نداریم.

 

پیشنهاد میکنم مقاله آموزش راز جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب توسط جک کانفیلد حتما بخوانید

 

اما قضیه از این قرار است اگر شما بخواهید، میتوانید ! یک مثال قدیمی میگوید هر موقع یک شاگرد واقعی وجود داشته باشد، معلم خودش از راه میرسد. پس فقط تصمیم بگیرید، شاید ۱۰ میلیون کسب نکنید اما تجربه ای که کسب میکنید ۱۰۰ میلیون بیشتر قیمت دارد.

 

“ایده های میلیونی عادی اند.

اما دیدن ارزش در درون چیزی که برای اکثر مردم بی ارزش است،

ایده ارزشمندیست.”

__رابرت دیفِنَبک

منبع : ۱۲ceo

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  سئو سایت پاسخ

  سلام،ممنو از مطالب خوبتون،یکی از سایتایی که همیشه بهش سر میزنم سایت شماست.از نظر شما ایرادی نداره که از مطالبتون البته با ذکر منبع توی وبلاگ شخصیم استفاده کنم؟

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   باسلام دوست عزیز
   ازاینکه مطالب سایت مارا پی گیری میکنید متشکریم کپی کردن مطالب باذکرمنبع از نظرما مشکلی ندارد.

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید