دروغی به نام قانون جذب

روی کاناپه لم بده و به چیزهای خوب بیاندیش! تو ثروتمند میشوی!!! آیا دروغی به نام قانون جذب واقعیت دارد دروغ یا واقعیت کدام؟؟؟؟ !!! این شاید سوال اساسی افرادی باشد که فیلم راز و یا کتاب راز را دیده و خواندهاند و لابد تلاشی هم برای بدست آوردن خواسته‌هایشان کرده‌اند و کتاب‌ها و مطالعاتی در این زمینه داشته‌اند ولی هیچ وقت به نتایج چشمگیری نرسیده‌اند و یا اصلا نتیجه ای را کسب نکرده‌اند!

آیا واقعا قانونی به نام جذب وجود دارد و یا اصلا می توان از آن به عنوان قانون نام برد! یا اینکه دروغی به نام قانون جذب  !؟

بسیار از نویسندگان مطرح دنیا درباره قانون جذب و قدرت ذهن انسان کتاب های بسیاری را نوشته‌اند و درباره قدرت ذهن صحبت کردهاند. که اگر شما خواستهای داشته باشید، با فکرکردن به آن و گفتن جملات و عبارات تاکیدی مثبت ، آن را بدست خواهید آورد. ولی بسیاری از افراد که این کار را کرده‌اند و نتیجه نگرفتهاند . شاید شما هم تلاش خود را کرده‌اید و این قانون برای شما هم جواب نداده است، نگران نباشید! برای میلیون ها نفر این قانون جواب نداده است.

 

 


دروغی به نام قانون جذب  !؟

آیا از نزدیک افرادی را دیدهاید که این قانون برای آنان جواب داده باشد؟ اگر به طور کلی فقط به یک چیز خاص و دوستداشتنی خود فکر کنید و بعد عبارات تاکیدی مثبت را برای آن استفاده کنید و انتظار داشته باشید آن را جذب کنید، شخصا به شما تضمین می‌دهم که موفق نخواهید شد!!

پیشنهاد میکنم مقاله مراحل قانون جذب از نظر استر هیکس که در هیچ سمیناری نشنیده اید حتما بخوانید

دروغ یا واقعیت قانون جذب  !؟

هیچ یک از ثروتمندان دنیا و افراد موفق در دنیا ، به هیچ عنوان تنها از طریق فکرکردن و گفتن عبارات تاکیدی مثبت به موفقیت دست پیدا نکردهاند. مگر می شود که فردی در خانه بنشیند و به آرزوهایی که دوست دارد به دست بیاورد فکرکند و عبارات تاکیدی مثبت را بارها تکرار کند و بعد از مدتی به طور ناگهانی آن موارد برای آن شخص ظاهر شود. این بیشتر شبیه جاد و میماند تا قانونی برای جذب خواسته های‌ مان!

اگر زندگینامه افراد موفق در دنیا را مطالعه بفرمائید هیچ کدام از آنان فقط ننشستهاند و به خواسته های‌شان فکر کنند و عبارات تاکیدی مثبت را تکرار کنند. من به شما قول خواهم داد که نه تنها یک سال اگر چند صد سال هم کسی این باور را داشته باشد به هیچ موفقیتی دست پیدا نخواهد کرد که اگر برخلاف این بود شما الان باید به خواسته های‌تان میرسیدید. مثالی را برای شما میزنم فردی را تصور کنید که مو به مو تمام مواردی که گفته شده از فکر کردن به خواسته ها و عبارات تاکیدی مثبت را انجام میدهد و میخواهد کارخانه ای داشته باشد با درآمدی فوق العاده، ولی هیچ وقت به آن دست پیدا نمیکند. از آن طرف فردی را مشاهده میکنید که اصلا قانون جذب را نمیداند و حتی یک صفحه مطالعه در این زمینه نداشته است ولی فردی بسیار موفق هست و کارخانهای با درآمد بسیار عالی دارد. این مثال من یک حقیقت محض هست که می توان در جامعه‌ی ایران و در سطح جهان آن را مشاهده کرد.

آیا دروغی به نام قانون جذب  !؟ هست که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده و توانسته عمر، هزینه و بسیاری چیزهای دیگری از افراد را بگیرد و به آنان تنها خیالی خوش بدهد؟ اگر تنها بسنده به این کنید که با قانون جذب بتوانید هر آنچه را که بخواهید بدست آورید من را برای گفتن این موضوع ببخشید ولی سخت در اشتباه هستید!

 

 

دروغی به نام قانون جذب _ قانون جذب _ قانون جذب چیست

 

 

می توان اینطور گفت که قانون جذب به تنهایی کاربردی ندارد و هرگز شما به خواسته های‌ تان نخواهید رسید ولی اگر میخواهید موفق شوید قانو ن جذب می تواند مکملی برای موفقیت‌ تان باشد.

به نظر من اگر شما درصدد کسب درآمد و یا استقلال مالی هستید و یا میخواهید کسب و کاری را شروع کنید می توانید از قانون جذب به عنوان مکمل استفاده کنید که می تواند برای‌تان خیلی عالی باشد. ولی اگر تنها به قانون جذب بسنده کنید متاسفانه باید بگویم شما هم به لشگر شکست خورده ها اضافه خواهید شد!

موفقیت بدست آوردن مجموعه‌ای از قوانین در این جهان هستی می‌باشد که با اجرای تمام این قوانین در کنار یکدیگر می‌توانید خوشبخت، ثروتمند و موفق شوید. تنها با اجرا کردن یک قانون از مجموعه قوانین دستاورد قابل توجه‌ای نخواهید داشت.

 

به عنوان مثال شما می خواهید در بورس سرمایه گذاری کنید. بر اساس قانون جذب باید در خانه بنشینید و تفکری مثبت داشته باشید و عبارات تاکیدی مثبت را بیان کنید ؟! آیا در سرمایه گذاری در بورس موفق خواهید شد! فکرکردن درباره خواسته‌ی‌ تان نمیتواند برای شما کد بورس از کارگزاریها بگیرد! نمیتواند به شما یاد بدهد کدام سهام را خریداری کنید! نمیتواند به شما اصطلاحات بورس را آموزش دهد!

 

تنها شما با حرکت کردن میتوانید به خواسته های‌ تان برسید. اگر شما تصمیمی برای آینده خود دارید باید اطلاعات خودتان را در آن زمینه گسترده کنید سپس هدفهایی کاملا واضح و مشخص برای خودتان مکتوب کنید. زمان دقیق را برای رسیدن به اهداف‌تان تعیین کنید و متعهد شوید که تمام تلاش‌تان را برای رسیدن به آن هدف در آن زمان خاص خواهید کرد. سپس اولین قدم را بردارید و به سوی هدف‌ تان حرکت کنید و از قانون جذب در طول روز استفاده کنید تا دید مثبتی داشته باشید و انگیزههای‌تان را از دست ندهید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله چرا قانون جذب برای عده ای عمل نمی​ کندحتما بخوانید

 

پس فکر کنم متوجه منظورم شدهاید! شما تنها زمانی موفق خواهید شد که سلسله کارهای گوناگونی را در کنار یکدیگر انجام دهید تا بتوانید موفق شوید و قانون جذب هم باید در این سلسه کارها قرار بگیرد تا در مجموع موفق شوید. قانون جذب به تنهایی هیچ کاربردی برای شما نخواهد داشت و تنها یکی از قدمهایی هست که باید در طول مسیر برداشت و نه “ تنها قدم در مسیر موفقیت ” !

پس نتیجه میگیریم که دروغی به نام قانون جذب وجود ندارد به این معنا که قانون جذب واقعیت اصلی جهان هستی میباشد و یکی از مهم ترین قوانین حاک برجهان است که با پیروی از ان میتوانید به هر انچه که میخاهید برسید.

 

منبع: healthcrownteam

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید
دانلود رایگان نسخه تکمیلی و بدون سانسور کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کلیک کنید