راز قطعی موفقیت که توسط بریان تریسی فاش شد

راز قطعی موفقیت چیست؟

هرگز در طول تاریخ، رسیدن شمار زیادی از مردم به اهدافشان تا این حد امکان پذیر نبوده است. و فرد در صورتا به هدفش می رسید که ماه ها و شاید سالها سعی و تلاش میکرد. وظیفه شما این است که در آنچه اقتصاددانان، عصر طلایی بشر نامیده اند، به بهترین نحو مشارکت داشته باشید. در ادامه به راز قطعی موفقیت در کار و زندگی میپردازیم .

 

پیشنهاد میکنم مراحل قانون جذب از نظر استر هیکس که در هیچ سمیناری نشنیده اید حتمابخوانید

 

راز قطعی موفقیت

در دنیای ما همه میخواهند تا حد امکان سریعتر و آسانتر به شادی، سلامتی، اندام مناسب و ثروت برسند. در طول تاریخ و در پاسخ به میل جهانی شمول دستیابی سریع به کامروایی، بسیاری افراد و سازمانها، راهکارهای فریبنده، تکنیک های خاص، استرتژی های محرمانه و راز رسیدن به موفقیت و خوشبختی را ارائه داده اند.تقریبا هر سال افرادی پیدا میشوند که با انتشار کتابهایی مانند راز میگوید راه سریع و آسانی برای رسیدن به خوشبختی و پول فراوان وجود دارد.

 

بر اساس مطالب کتاب راز، تنها کاری که باید بکنید، این است که افکار مثبت داشته باشید تا بتوانید تمام خوبی های مورد انتظارتان را به زندگی خود جذب کنید. این ایده به مذاق افرادی خوش می آید که تمایلی به سختکوشی که لازمه رسیدن به هدف است، ندارند.

 

اما راز واقعی موفقیت این است که اصلا هیچ رازی در بین نیست. تنها اصول جهانی و حقایقی جاودان و همیشگی وجود دارد که در طی تاریخ بارها و بارها کشف شده اند. خوشبختی، سلامتی و شادی، تصادفی بدست نمی آیند، بلکه نتیجه یک طراحی دقیق و حاصل قانون علت و معلول است.

 

بر اساس این قانون، در پی هر علتی، معلولی وجود دارد و همچنین هر معلولی، علت یا عللی دارد. این بدین معناست که اگر کار خاصی را انجام دهید، به نتیجه خاصی نیز می رسید. در انجیل آمده است: هر چه بکارید، برداشت خواهید کرد. اسحاق نیوتن نیز مینویسد : هر عملی، یک عکس العمل متقابل و برابر دارد.

 

پیشنهاد میکنم ۵ شاهراه عملی و ناب برای جذب فوری پول و ثروت از طریق قانون جذب حتمابخوانید

 

قانون ساده ای وجود دارد : اگر همان کاری را که افراد موفق انجام میدهند، بارها و بارها انجام دهید، هیچ مانعی برای رسیدن شما به نتایج مشابه وجود نخواهد داشت. بالعکس اگر کارهایی را که افراد موفق انجام میدهند، دنبال نکنید، هیچ عاملی کمکتان نمیکند.

 

موفقیت تصادفی نیست . موفقیت به شانس بستگی ندارد، بلکه به یک طراحی خوب وابسته است. موفقیت، مربوط به مسئله علت و معلول است.

 

منبع : برگرفته از کتاب قدرت برنامه ریزی برایان تریسی

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  فهيمه زارعي پاسخ

  با سلام خدمت شما.برا اينكه جلو گرفتن يك اتفاق و بگيريم چه كاري بايد انجام دهيم و از چه راه حلي استفاده كنيم.خواهش ميكنم راهنمايي كنيد.

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت خانوم زارعی غزیز جواب سوال شما به علت طولانی بودن به ایمیلتون ارسال شد
   با تشکر