چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

سولاتی که اغلب از من پرسیده میشود چگونه کسب و کاراینترنتی راه اندازی کنیم؟

در این مقاله سعی دارم شما را با چگونگی راه اندازی کسب و کاراینترنتی آشنا کنم و راهی را به شما نشان دهم که با کمترین هزینه و سرمایه گذاری بتوانید کسب و کاراینترنتی خود را هرچه سریع تر راه اندازی کنید.

 

یکی از راه های کسب درآمد سریع و بدون نیاز به سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی است که اکثر آنها نیز ابتدا از داخل خانه ها آغاز می شود و سپس رشد کرده و تبدیل به شرکت های بزرگ می شوند.

 

خیلی ها بر این باورند که راه اندازی کسب وکار اینترنتی فقط با سرمایه گذاری زیاد امکان پذیر است و باید برای شروع هزینه های زیادی برای صرف راه اندازی وب سایت و تبلیغات و… شود و یا باید مسلط به برنامه نویسی بود و خود با انجام کارهای فنی پیچیده یک کسب وکار اینترنتی راه اندازی کرد.

 

 

پیشنهاد میکنم چند ایده کسب‌وکار اینترنتی که هیچ کسی به شما نمی گوید حتمابخوانید

 

 

در ابتد باید این را مشخص کنید که هدفتون از راه اندازی کسب و کاراینترنتی چی هست؟ باید بدانید بازار هدفی که مشخص کرده اید چقدر پتانسیل دارد و آیا در آینده قابل رشد است یا خیر. آیا حوزه ی کاری که انتخاب کرده اید در بین کاربران اینترنتی طرفدار دارد. در حوزه ی کاری شما رقابت به چه میزان است.

 

برای پاسخ به تمام این سوالات می توانید از ابزارهایی مثل شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و سایت هایی که کاربران بیشتر از آن ها استفاده می کنند مثل گوگل استفاده کنید.

 

بعد از تعیین کردن حوزه ی کاری خود و مشخص کردن این که کسب و کاراینترنتی خود در چه زمینه ای است و چه هدفی دارد باید سایت خود را راه اندازی کنید.

بعضی از افراد فکر می کنند برای طراحی و راه اندازی سایت باید هزینه های زیادی را پرداخت کنند در صورتی که خیلی راحت با سیستم های سایت سازی که رایگان هستند مثل وردپرس می توانند سایت خود را راه اندازی و به شکلی که دوست دارند طراحی کنند.

 

بعد از طراحی سایت خود باید خدمات و محصولاتی که دارید را در سایت قرار دهید و به فروش برسانید.

بعضی از افراد هم هستند که فکر می کنند برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی یا فروش محصولات خود حتما باید انبار داشته باشند تا محصولاتشان را در آن نگداری کنند و اینکه حتما باید با بانک قرار داد ببندند.

 

ولی در صورتی که این طور نیست شما می توانید برای راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین سایتتون از سایت های واسط پرداخت استفاده کنید و با عضویت و احراز هویت در آن ها به راحتی در عرض چند دقیقه درگاه پرداخت سایت خودتون را به صورت کاملا رایگان راه اندازی کنید. برای نگه داری محصولات و ارسال آن برای مشتری اولا محصولات خود را در خانه نگه داری کنید دوما هر زمان که برای شما سفارشی ثبت شد همان موقع محصول را به پست ببرید و برای مشتری ارسال کنید. با این کار نیاز به آن نیست که در ابتدای کار خود حتما با پست قرارداد ببندید. هنگامی که مشتری های شما زیاد شدند و کسب و کاراینترنتی خودتون رونق گرفت می توانید برای راحتی کار خود با پست قرار داد ببندید.

 

برای موفقیت صد در صدی در کسب و کاراینترنتی باید ترافیک سایت خودتون را افزایش بدید و کاربران سایت خودتون را زیاد کنید. برای این کار می توانید از تبلیغات اینترنتی که روش های زیادی را دارد استفاده کنید. اما در ابتدای کار نیاز به هزینه کردن برای تبلیغات نیست و شما با روش های رایگانی که برای افزایش ترافیک سایت است می توانید کاربران سایتتون را زیاد کنید و در نتیجه افزایش فروش داشته باشید.

برای تبلیغات هم این رو بدانید موقعی که از سایت خودتون مطمئن شدید برای این کار هزینه کنید و برای تبلیغات بعدی هم این نکته مهم است که حتما از برگشت مبلغ تبلیغ قبلی این کار را دوباره انجام دهید.

 

چگونه کسب و کاراینترنتی راه اندازی کنیم؟

خب، شما وبسایتی دارید و میخواهید کاربر وارد وبسایت شما شود و از شما خرید کند هدف ما این است. اما مهم ترین نکته فروش محصول است ،که قرار است درادامه این نوشته ۶ گام تضمینی که وبسایت های برتر از آن استفاده میکنند و جواب گرفته اند را به شما آموزش دهیم تا شما هم از آنها استفاده کنید…

اگر مدل کسب درآمد وبسایت های برتر و پرفروش را بخواهیم بررسی کنیم فقط ۶ قدم وجود دارد که وبسایت شما هم تبدیل به چنین وبسایت پرفروشی شود ؛ ۶ قدمی که موفقیت شما را در دنیای آنلاین تضمین میکند :

نیازی را پیدا کنید و آنرا رفع کنید.
متنی بنویسید که محصول را بفروشد.
یک وبسایت ساده و قابل استفاده طراحی کنید.
از موتور های جستجوگر برای بالا بردن بازدید سایتتان استفاده کنید.
یک اعتبار خوب از خودتان به نمایش بگذارید.
هوای مشتریتان را داشته باشید و با ایمیل ثبت نامشان کنید.

هر کسی که میخواهد کسب و کاری راه اندازی کند، چه در حوزه آنلاین چه در خارج از دنیای مجازی میتواند از این ۶ قدم استفاده کند و فروش خود را افزایش دهد :

 

چگونه کسب و کاراینترنتی راه اندازی کنیم؟ 

 

قدم اول : نیاز را تشخیص دهید و آنرا رفع کنید

اکثر مردم که میخواهند کسب و کاری موفق را راه اندازی کنند در شروع اشتباها ابتدا محصول را تولید میکنند و بعد فکر میکنند “خب حالا به کی بفروشم؟ چطور بفروشم؟”.

برای اینکه شانس موفقیت تان را افزایش دهید باید از مشتری شروع کنید. حقه این کار آن است که گروهی از مردم را پیدا کنید که بدنبال راه حلی برای مشکلشان هستند اما چیزی پیدا نکرده اند. اینترنت یکی از بهترین ابزارهای در دسترس برای پیدا کردن این نیازها است.
به فروم ها و گروه ها آنلاین سر بزنید و در هر حوزه میخواهید فعالیت کنید از مردم سوال بپرسید چه نیازی دارند؟ چه مشکلی را دوست دارند راه حلش را بدانند؟
در موتور های جستجو خودتان را به جای کاربر تصور کنید که از چه کلماتی برای جستجوی راه حل مشکلش استفاده میکند (برای مثال : چطور میتوانیم …)
رقیبتان را زیر نظر بگیرید. دقیقا مشخص کنید او چه تقاضایی را در بازار(دنیای اینترنت) در حال حاضر جواب میدهد. چه کارهایی برای عرضه آن محصول یا خدمات انجام میدهد؟ تمام آنرا بنویسید و کاری که باید بکنید این است که همان کارها را خیلی بهتر انجام دهید.

 

 

قدم دوم : متنی بنویسید که محصول را بفروشد

یکی دیگر از راه های تضمینی نوع ادبیات سایتتان است که مشتری را از لحظه ی ورود تا لحظه ی خرید هدایت میکند :

مشکلی که محصول/خدمات شما رفع میکند را بنویسید
قابلیت هایتان را در رفع آن بنویسید
متن نظرات افرادی که از محصول شما خرید کرده اند را بنویسید
پیشنهادی بدهید
تضمین بالایی بدهید
بفروشید.
در کل سوالات شما باید خیلی ساده به این سوال مشتری بلقوه جواب دهد : “خب به چه دردم میخورد؟”

 

پیشنهاد میکنم پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه حتمابخوانید

 

 

قدم سوم : یک وبسایت ساده و قابل استفاده طراحی کنید

خب زمانی که کار محصول و متن را مشخص کردید باید به وبسایتتان بپردازید. شما باید یادتان باشد که فقط ۵ ثانیه فرصت دارید تا توجه کاربر را جلب کنید ! پس به دقت + ساده سازی شده وبسایت خود را طراحی کنید

از پس زمینه سفید استفاده کنید با فونت مشکی
فقط از تصاویر، فایل های ویدیویی و صوتی استفاده کنید که پیغام شما را انتقال میدهند.
قبل از گرفتن سفارش ایمیل سفارش دهنده را دریافت کنید.
خرید را آسان کنید؛ بیش از ۲ کلیک تا خرید نباید فاصله باشد.
وبسایت شما همان ویترین شماست پس با دقت چیدمان آنرا درست کنید.

 

چگونه کسب و کاراینترنتی راه اندازی کنیم؟ 

 

قدم چهارم : از موتور های جستجوگر برای بالا بردن بازدید سایتتان استفاده کنید

در مورد موتورهای جستجوگر مبحثی به نام SEO مطرح است که مخفف Search Engine Optimzer است. SEO یک سایت اعتبار آن سایت و مقبولیت آن سایت از نظر موتور جستجوگر است.

 

یکی از عام ترین تکنیک های بالا بردن SEO محتوای خوب و بروز است. یعنی اگر شما نخواهید به صورت تخصصی از ابزارهای SEO استفاده کنید باید هر روز محتوایی را بروزرسانی کنید و مهمتر از همه محتوای پرباری را منتشر کنید.

 

یعنی کاربر وقت بگذارد در سایت شما بماند و مطلب را بخواند. نکته بعدی اعتبار سایت شما نزد سایت های پربازدید است. شما باید از طریق تبلیغ و یا هر راه دیگری بتوانید لینکی به وبسایت شما از وبسایت های پربازدید داشته باشید.

 

 

قدم پنچم : یک اعتبار خوب از خودتان به نمایش بگذارید

اعتبار خوب یعنی نشان دادن صداقت و داشتن شفافیت. اعتبار خوب یعنی کاربر بداند دقیقا در دنیای وب هدف شما از راه اندازی وبسایت چیست و چطور به آن میرسید.

برای این منظور باید :

محتوای خوب و پربار تولید کنید. ویدیو ها و فایل های صوتی و عکس های با کیفیت و مورد نیاز کاربرانتان ارائه دهید که کاربر آنرا با ارزش بداند.
یک لینکی برای فرستادن مطلب به دوستان کاربر برای کاربر ایجاد کنید.
یک متخصص در حوزه خودتان باشید و هر جایی که مشتری شما حضور دارد از شبکه های اجتماعی تا فروم های آنلاین حضور داشته باشید.

پیشنهاد میکنم ۴ روش کسب درآمد اینترنتی از سایت و وبلاگ بدون سرمایه اولیه حتمابخوانید

 

قدم ششم : از قدرت بازاریابی ایمیلی استفاده کنید

هنگامی که ایمیل کاربر را از طریق خبرنامه یا ثبت نام لیست میکنید از آن به عنوان یک راه یادآوری سایت شما به مشتری استفاده کنید و هر چند وقت یکبار به آنها ایمیلی بزنید زیرا :

شما به آنها دقیقا چیزی را ارائه میدهید که میخواستند.
یک رابطه بلند مدت با کاربران سایتتان خواهید داشت.
۱۰۰% قابل اندازه گیری است
بازاریابی ایمیلی یکی از ارزان ترین و موثر ترین راه های موجود به نسبت رسانه های دیگر است.
شاید شما هم اکنون کسب و کار خودتان را دارید.

مهم‌ترین اصل در فروش و کسب و کار اینترنتی ایجاد راهکارهایی برای جلب‌توجه بازدیدکنندگان است. اگر سایتی بسیار حرفه‌ای داشته باشید و پایین‌ترین قیمت و بهترین کیفیت را بین رقبای خود داشته باشید باز هم فروش نخواهید داشت، اگر به بازاریابی اینترنتی ایمان نداشته باشید. دقت داشته باشید بازاریابی اینترنتی دنیایی از اطلاعات است که با یادگیری هر نکته می‌توانید فروش خود را افزایش دهید.

 

منبع : nayabnet.ir

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  رضا پاسخ

  س.چگونه میشه که به حساب بانکی پول بیاد .چطوری .پول به دستم برسه یا بتونم برداشت کنم .
  اصلا چطور وقتی حساب بانکی در کار نیست پول میاد

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   برای ایجاد حساب بانکی باید اینماد ( نماد اعتماد اکترونیک سایت ها ) بگیرید و بعد درگاه پرداخت بانکی، هم چنین میتونید از درگاه های پرداخت بانکی واسط معتبری مثل زرین پال استفاده کنید. که با مراجعه به سایت زرین پال میتونید به راحتی درگاه پرداخت بانکی گیرید.

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید