قانون جذب برای جذب ثروت از گذشته تا امروز

قانون جذب برای جذب ثروت _ موفقیت مالی

قانون جذب برای جذب ثروت از گذشته تا امروز

در این مقاله به صورت ویژه به بررسی استفاده از قانون جذب برای جذب ثروت خواهیم پرداخت شاید بزرگترین دیدگاه اشتباهی که در بین بیشتر افراد وجود دارد این است که مشکل و موقعیت مالی‌ خود را دقیقا نمیدانند که از کجا نشاَت گرفته است. موقعیت مالی‌  و سطح درآمد ما تنها و تنها بسته به سطح فرکانسی از ثروت است که ما در درون آن قرار گرفته‌ایم که تنها با تغییردادن فرکانسی که داریم، می‌توانید شرایط و موقعیت مالی‌ مان را متحول کنیم.

همانطور که در قانون جذب بارها به آن اشاره شده است هر فکری و توجهی که ما به موردی خاصی داشته باشیم، این فکر و یا توجه فرکانس خاصی را به جهان هستی ارسال میکند و این فرکانس دارای انرژی‌ایی می باشد که قابلیت تبدیل شدن به ماده را دارد که این اتفاق در کائنات با توجه به سطح توجهی ما صورت خواهد گرفت. حال باید بدانیم چگونه از قانون جذب برای جذب ثروت  و نعمت استفاده کنیم.

 


قانون جذب برای جذب ثروت و موقعیت مالی‌ 

می توان بدین صورت گفت که شاید دیدگاه‌ها و باورهای اشتباه‌ مان و برداشت غلطی که از ثروتمندشدن داشته اید شما را از ثروت دور کرده است. زیرا هر فکر و باوری که ما داریم سطح فرکانسی خاصی را به کائنات ارسال می کند که دقیقا همان فکر و یا همان باور در جهان هستی تبدیل به ماده می شود و در زندگی ما پدیدار خواهد گشت. پس تنها یک راه حل ساده برای ثروتمند شدن وجود دارد و آن تنها این که شما باید سطح فرکانسی و باورهای اشتباه خود را تغییر دهید تا ثروت و نعمت به سمت و سوی شما جاری شود.

اگر شما باور داشته باشید که پول درآوردن سخت است و یا کار هرکسی نیست که پول بسازد اگر این دیدگاه شما باشد، میتوانم که شرایط مالی شما را پیشبینی کنم که حتما شما دارای سطح درآمد کمی هستید که از آن راضی نیستید. زیرا شما سطح فرکانسی را که با این باور ساده به جهان هستی ارسال کردهاید، معنی آن فرکانس این است که پول درآوردن برای شما باید سخت شود و کار شما هم نیست که پول بسازید بنابراین وقتی شما این فرکانس را به جهان هستی ارسال می‌کنید چیزی که شما در بازخورد آن فرکانس دریافت خواهید کرد، شرایط مالی سختی هست که کائنات برای شما پدید آورده است.

راز جذب فوری پول و ثروت

یکی از رازهای جذب فوری پول و ثروت تنها ما با تغییر این باور ساده که پول ساختن بسیار آسان و ساده است، سطح فرکانسی را به کائنات ارسال می کنیم که برابر با این است که پول درآوردن برای‌مان بسیار آسان است و بر این اساس کائنات شرایطی را برای‌مان به ارمغان خواهد آورد که پول در آوردن بسیار ساده و دست یافتنی شود و براحتی بتوانیم پول بسازیم و ثروتمند شویم. البته باز تکرار می‌کنم قانون جذب برای جذب ثروت به تنهایی عمل نمی‌کند، بلکه مجموعه‌ای از قوانین شما را می‌تواند موفق و ثروتمند کند.

 

پیشنهاد میکنم دانلود رایگان فایل آموزشی چگونه مغناطیس پول و ثروت شوید حتماببینید

 

 

 

قانون جذب برای جذب ثروت و موفقیت مالی

 

 

استفاده قانون جذب برای جذب فوری پول

چند راه حل بسیار عالی و ساده در استفاده قانون جذب برای جذب ثروت وجود دارد :

۱- تصورکردن ثروت زیاد

بسیاری از مشکل افراد این است که همیشه نگران پول هستند و از اینکه پول ندارند ناراحت هستند و مدام درباره اینکه پول ندارند حرف می زنند. بنابراین فرکانسی را به کائنات ارسال میکنند که پول ندارند و جهان هستی هم شرایطی برای آنها بوجود میآورد که پول نداشته باشند. حال برای حل این مشکل شما باید تصور کنید که ثروتمند هستید و هر آنچه که میخواهید را همین الان دارید.

 

 

۲- سپاسگزار باشید و پولی را که دارید تحسین کنید

بابت پولی که دارید سپاسگزار و خوشحال باشید و همیشه نسبت به شرایطی که دارید قدردان باشید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله مراحل قانون جذب از نظر استر هیکس که در هیچ سمیناری نشنیده اید حتما بخوانید

 

۳- تظاهر کنید که ثروتمند هستید

مانند ثروتمندان رفتار کنید و با دیگران طوری سخن بگویید که آنان فکر کنند شما ثروتمند هستید و همیشه سعی کنید مانند ثروتمندان راه بروید و اعمال درست آنان را انجام دهید.

در مجموع تنها با این سه عمل ساده می توانید به جهان هستی فرکانسی را ارسال کنید که برابر با ثروت و خوشبختی می‌باشد و کائنات خیلی سریع بر اساس قانون جذب به شما جواب خواهند داد و ثروت و خوشبختی را وارد زندگی‌تان خواهند کرد.

منبع: healthcrownteam

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

فردین حیدری

علاقه زیاد من به اصول موفقیت , قانون جذب و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
دانلود دوره راز و رمزهای ناگفته جذب پول و ثروت
بیش از 3 ساعت فایل آموزشی