قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

سوالی که در کلاس‌ها و سمینارها زیاد از من می‌شود این است که: آیا قانون جذب در روابط عشقی تاثیر دارد؟ آیا می‌شود با استفاده از قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه خود را به سمت خود جذب کرد؟ و در کل آیا میتوان از قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه استفاده کرد ؟

 

قانون جذب بیان می‌کند که:
می‌توانید با استفاده از افکار و قدرت ذهن خود هر چیزی را به واقعیت تبدیل کنید.افکار و توجه ما روی هر موضوعی که باشد قانون جذب آن را به سمت ما جذب می‌کند.می توایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب مقاله قانون جذب چیست را مطالعه کنید. اما شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کرد؟
خبر خوب این است که پاسخ بله است

 

پیشنهاد میکنم قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار حتمابخوانید

 

آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟

عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

اگه بخوای طبق قانون جذب و روش های گفته شده در فیلم راز عمل کنی، باید هی تجسم کنی و تجسم ولی باید بهت بگم که اینجوری نه تنها به عشقت نمی رسی بلکه بیشتر اونو از خودت دور می کنی.

 

در این مورد خاص که می خوای شخص مد نظرت رو جذب خودت کنی، باید به قانون لیاقت و باور توجه کنی.

یک راز بسیار مهم اینه : ” شما باید به اندازه شخص مورد نظر بزرگ بشی … در این صورت شخص مد نظر خود به خود جذب شما میشه! “

برای مثال فرد مورد نظر شما این ویژگی ها رو داره : ثروتمند، ماشین دار، خوش اخلاق، مهربان، خوش چهره، با صلابت و … .

حالا وقتی شما خودتو با این شخصیت مقایسه می کنی یک احساس بی ارزشی و عدم لیاقت در شما ایجاد میشه.

در واقع یک گفتگوی ذهنی درون شما شروع میشه و هی بهت یادآوری می کنه که تو لایق همچین فردی نیستی … مگه نه؟

ببین دوست خوبم، وقتی که شما به شخصیت دلخواهت فکر می کنی و در درونت احساس کوچک بودن و کم ارزش بودن نسبت به اون ایجاد میشه، چجوری می خوای شخص مورد نظرت رو جذب کنی؟

 

راهکار اینه : ” شما باید در گام نخست به اندازه شخصیت فردی که مورد نظرت هست بزرگ بشی. باید خودت رو اونقدر تغییر بدی و جنبه های مثبت داشته باشی که اون بخش گیر دهنده ذهنت هیچ دلیلی نداشته باشه برای اینکه خودتو کمتر از اون بدونی.”

 

متاسفانه این احساس عدم لیاقت یکی از بزرگترین دلایل مراجعان و خریداران دوره ی من در ناکامی در جذب عشق مورد نظرشون هست.

 

پس گام نخست در جذب رابطه ی زیبا و دلخواه اینه که عظمت درونی خودمون رو شکوفا کنیم و به اندازه شخصیتی که مد نظرمون هست بزرگ بشیم. در این صورت باورهای قدرتمندی در درون ما شکل میگیره که می تونه ما رو تبدیل به یک آهنربا کنه که شخص مورد نظر جذب شخصیت جدید ما بشه.

 

 

قبل از آنکه بتوانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم نیاز است که ابتدا ذهن خود را بررسی کنیم.ذهن را از هرگونه احساسات منفی که باعث می‌شود ما را از مسیر خود دور کند خالی کنیم.احساساتی مانند (ترس، شک، نگرانی، تردید و …)
برای این کار زمانی را برای خود اختصاصی دهید و بررسی کنید که دارای چه احساساتی نسبت به خود هستید:آیا فردی دوست‌داشتنی برای خود هستید یا خیر؟

 

قانون جذب عشق: باور کنید

زمانی که شما خود را از احساسات بد خالی می‌کنید:خود را آماده دریافت عشق می‌کنید بسیار زیاد می‌توانید در این قدم خوب پیش بروید.برای اینکه باور کنید که فرد موردعلاقه شما و رابطه ایده آل را جذب می‌کنید کافی است:همیشه سطح انرژی خود را بالا نگه‌داریدبه این معنا که همیشه مثبت اندیش باشید و تمرکز خود را روی نکات مثبت نگه‌دارید .و هرگاه افکار منفی سراغ شما آمد:بلافاصله ویژگی‌های مثبتی که یادداشت کرده اید را نگاه کنیدو توجه ذهن خود را معطوف به نکات مثبت کنید.

 

پیشنهاد میکنم اگر شوهرتان مدام این ۶ جمله را می‌گوید، ازدواجتان در خطر است حتمابخوانید

 

قانون باور در تمام کیهان و ساختار کوانتومی جهان هستی نفوذ داره. هر باور شما یک ارتعاش مخصوصی از وجود شما به کائنات ارسال می کنه و نظام آفرینش مانند یک آینه ای عمل می کنه که افراد، رویدادها، شرایط و لحظات مشابه با ارتعاشات و باورهای شما رو به خودتون بر میگردونه.

توصیه می کنم حتماً پست “اصل انحصاری پاولی” رو از اینجا مطالعه کنی.

 

این یک راز خیلی مهم و جهانی هست : ” ساختار کوانتومی و نظام مند جهان هستی طوری طراحی شده که باورهای غالب ذهن شما رو تایید کنه و به اثبات برسونه “.

وقتی که شما باور داری که دختر یعنی غمگین ترین موجود دنیا، مطمئن باش که همین رو تجربه خواهی کرد.

و اما قسمت مهم ماجرا : شخص یا شخصیت ؟

همه افراد دنبال شخص یا فرد دلخواه هستند. دوستی پیام داده عاشق فردی هستم و به هر روشی شده می خوام جذبش کنم … دوستی ایمیل زده که من مرد زندگی مو از دست دادم، اون تنها مرد رویایی من بود و هزاران مورد مشابه که همگی حول محور یک شخص و فرد می چرخند.

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

ازت می خوام به این سوال ها جواب بدی :

آیا فقط یک شخص می تونه ما رو خوشبخت کنه؟
آیا با رفتن یک شخص مورد نظر تمام دنیای ما باید ویران بشه؟
آیا شکست عشقی وجود داره؟
دوست خوبم اینو همیشه به یاد داشته باش : ” تو حق نداری عاشق یک فرد یا شخص خاص بشی و فقط اونو در نظر داشته باشی و با خودت بگی من فقط با او خوشبخت میشم“.

برای جذب همسر ایده آل و فرد رویایی ات فقط مجاز هستی که شخصیت مد نظر رو تو ذهنت بسازی … مثلاً نباید فکر کنی که فقط و فقط احسان علیخانی یا آنجلینا جولی می تونن زندگی تو رو متحول کنن و فرد رویایی تو هستند !!!

بلکه باید شخصیت مورد نظرت رو انتخاب کنی و بدونی که چه شخصیتی رو دوست داری ؟

 

پیشنهاد میکنم چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟ حتمابخوانید

 

قانون جذب عشق: نقش بازی کنید

بپذیرید شخصی که دوست دارید با او زندگی کنید وجود دارد و با او هستید.طوری رفتار کنید که گویا او در حال حاضر هست.احساساتی را تجربه کنید که فرد موردنظر حضور دارد. قانون جذب با احساسات شما کار می‌کند. هرچقدر بتوانید آن احساسات را به‌طور واقعی تجربه کنید سطح ارتعاشات و فرکانس به مراتب قوی‌تری را ارسال خواهید کرد.

المان های شخصیتی مثل اخلاق، رفتار، درآمد، مشخصات فیزیکی و … رو باید در ذهنت کنار هم بگذاری و شخصیت مد نظرت رو بسازی. هیچ محدودیتی در جهان هستی ما وجود نداره … باید این باور قلبی شما باشه که هزاران مرد و زن با شخصیت مد نظر شما وجود داره که می تونید باهاش خوشبخت بشید.

 

منبع : nayabnet.ir

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  سمیرا پاسخ

  فکر کنم کلا عشق و فرد مورد علاقه مفهومش عوض شده، با این تفاسیری که از قانون جذب میشه فقط همون خوشبختیه که مهمه و شدنیه ولی چیزی به اسم عشق اصلا نباید وجود داشته باشه اولش، یه جورایی باید شما دنبال اون خوشبختیه باشید بعد اون عشق هم ممکنه بعدا به وجود بیاد، شد همون قضیه عشق بعد از ازدواج، یعنی شما باید در نظر داشته باشی که با کی خوشبخت میشی همین. کس خاصی مهم نیست

  رزمی کار پاسخ

  من شخص مورد نظر با مشخصاتی که میخواستم رو جذب کردم الان نمیدونم چیکار کنم که خواستگاری کنه الان فقط در حد دوستی رابطه داریم لطفا راهنمایی کنید ..چطور نگهش دارررممممم

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اینکه اون شخص رو جذب کردن و الان در زندگی شماست عالیه اما اینکه الان بخواهید با چنگ و دندون اون شخص رو نگهش دارین دارید به رابطه تون حس منفی میدید یعنی اینکه توجه شما بر روی از دست دادن اون فرده و بر طبق قانون جذب احساس بد یعنی جذب شرایط و اتفاقاتی که بر طبق خواسته های ما نیست بنابراین برای اینکه اون شخص در زندگیتون باشه باید به رابطه تون حس خوب بدین مثل زمانی که باهم تازه اشنا شدین پس توصیه من به شما توجه به نکات و ویژگی های خوب طرف مقابلتون و خاطرات خوشی که با اون داشتین هست تا از این طریق بتونید اون شخص رو در زندگیتون نگه دارین البته مهارت های ارتباطی هم لازمه که باید داشته باشین .

  ... پاسخ

  واقعا قانون جذب جواب میده؟؟
  اخه من یه ادمیو دوست دارم که ازم خیلی دوره یه بار همو دیدیم ولی ن اینکه حرف بزنیم ولی منو نمیشناسه
  چیکار کنم؟؟