قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

سوالی که در کلاس‌ها و سمینارها زیاد از من می‌شود این است که: آیا قانون جذب در روابط عشقی تاثیر دارد؟ آیا می‌شود با استفاده از قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه خود را به سمت خود جذب کرد؟ و در کل آیا میتوان از قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه استفاده کرد ؟

 

قانون جذب بیان می‌کند که:
می‌توانید با استفاده از افکار و قدرت ذهن خود هر چیزی را به واقعیت تبدیل کنید.افکار و توجه ما روی هر موضوعی که باشد قانون جذب آن را به سمت ما جذب می‌کند.می توایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب مقاله قانون جذب چیست را مطالعه کنید. اما شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کرد؟
خبر خوب این است که پاسخ بله است

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟

عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

 

 

پیشنهاد میکنم قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار حتمابخوانید

 

 

اگه بخوای طبق قانون جذب و روش های گفته شده در فیلم راز عمل کنی، باید هی تجسم کنی و تجسم ولی باید بهت بگم که اینجوری نه تنها به عشقت نمی رسی بلکه بیشتر اونو از خودت دور می کنی.

 

در این مورد خاص که می خوای شخص مد نظرت رو جذب خودت کنی، باید به قانون لیاقت و باور توجه کنی.

یک راز بسیار مهم اینه : ” شما باید به اندازه شخص مورد نظر بزرگ بشی … در این صورت شخص مد نظر خود به خود جذب شما میشه! “

برای مثال فرد مورد نظر شما این ویژگی ها رو داره : ثروتمند، ماشین دار، خوش اخلاق، مهربان، خوش چهره، با صلابت و … .

حالا وقتی شما خودتو با این شخصیت مقایسه می کنی یک احساس بی ارزشی و عدم لیاقت در شما ایجاد میشه.

در واقع یک گفتگوی ذهنی درون شما شروع میشه و هی بهت یادآوری می کنه که تو لایق همچین فردی نیستی … مگه نه؟

ببین دوست خوبم، وقتی که شما به شخصیت دلخواهت فکر می کنی و در درونت احساس کوچک بودن و کم ارزش بودن نسبت به اون ایجاد میشه، چجوری می خوای شخص مورد نظرت رو جذب کنی؟

 

راهکار اینه : ” شما باید در گام نخست به اندازه شخصیت فردی که مورد نظرت هست بزرگ بشی. باید خودت رو اونقدر تغییر بدی و جنبه های مثبت داشته باشی که اون بخش گیر دهنده ذهنت هیچ دلیلی نداشته باشه برای اینکه خودتو کمتر از اون بدونی.”

 

متاسفانه این احساس عدم لیاقت یکی از بزرگترین دلایل مراجعان و خریداران دوره ی من در ناکامی در جذب عشق مورد نظرشون هست.

 

پس گام نخست در جذب رابطه ی زیبا و دلخواه اینه که عظمت درونی خودمون رو شکوفا کنیم و به اندازه شخصیتی که مد نظرمون هست بزرگ بشیم. در این صورت باورهای قدرتمندی در درون ما شکل میگیره که می تونه ما رو تبدیل به یک آهنربا کنه که شخص مورد نظر جذب شخصیت جدید ما بشه.

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

قبل از آنکه بتوانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم نیاز است که ابتدا ذهن خود را بررسی کنیم.ذهن را از هرگونه احساسات منفی که باعث می‌شود ما را از مسیر خود دور کند خالی کنیم.احساساتی مانند (ترس، شک، نگرانی، تردید و …)
برای این کار زمانی را برای خود اختصاصی دهید و بررسی کنید که دارای چه احساساتی نسبت به خود هستید:آیا فردی دوست‌داشتنی برای خود هستید یا خیر؟

 

 

قانون جذب عشق: باور کنید

زمانی که شما خود را از احساسات بد خالی می‌کنید:خود را آماده دریافت عشق می‌کنید بسیار زیاد می‌توانید در این قدم خوب پیش بروید.برای اینکه باور کنید که فرد موردعلاقه شما و رابطه ایده آل را جذب می‌کنید کافی است:همیشه سطح انرژی خود را بالا نگه‌داریدبه این معنا که همیشه مثبت اندیش باشید و تمرکز خود را روی نکات مثبت نگه‌دارید .و هرگاه افکار منفی سراغ شما آمد:بلافاصله ویژگی‌های مثبتی که یادداشت کرده اید را نگاه کنیدو توجه ذهن خود را معطوف به نکات مثبت کنید.

 

قانون باور در تمام کیهان و ساختار کوانتومی جهان هستی نفوذ داره. هر باور شما یک ارتعاش مخصوصی از وجود شما به کائنات ارسال می کنه و نظام آفرینش مانند یک آینه ای عمل می کنه که افراد، رویدادها، شرایط و لحظات مشابه با ارتعاشات و باورهای شما رو به خودتون بر میگردونه.

توصیه می کنم حتماً پست “اصل انحصاری پاولی” رو از اینجا مطالعه کنی.

 

این یک راز خیلی مهم و جهانی هست : ” ساختار کوانتومی و نظام مند جهان هستی طوری طراحی شده که باورهای غالب ذهن شما رو تایید کنه و به اثبات برسونه “.

وقتی که شما باور داری که دختر یعنی غمگین ترین موجود دنیا، مطمئن باش که همین رو تجربه خواهی کرد.

و اما قسمت مهم ماجرا : شخص یا شخصیت ؟

همه افراد دنبال شخص یا فرد دلخواه هستند. دوستی پیام داده عاشق فردی هستم و به هر روشی شده می خوام جذبش کنم … دوستی ایمیل زده که من مرد زندگی مو از دست دادم، اون تنها مرد رویایی من بود و هزاران مورد مشابه که همگی حول محور یک شخص و فرد می چرخند.

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

ازت می خوام به این سوال ها جواب بدی :

آیا فقط یک شخص می تونه ما رو خوشبخت کنه؟
آیا با رفتن یک شخص مورد نظر تمام دنیای ما باید ویران بشه؟
آیا شکست عشقی وجود داره؟
دوست خوبم اینو همیشه به یاد داشته باش : ” تو حق نداری عاشق یک فرد یا شخص خاص بشی و فقط اونو در نظر داشته باشی و با خودت بگی من فقط با او خوشبخت میشم“.

برای جذب همسر ایده آل و فرد رویایی ات فقط مجاز هستی که شخصیت مد نظر رو تو ذهنت بسازی … مثلاً نباید فکر کنی که فقط و فقط احسان علیخانی یا آنجلینا جولی می تونن زندگی تو رو متحول کنن و فرد رویایی تو هستند !!!

بلکه باید شخصیت مورد نظرت رو انتخاب کنی و بدونی که چه شخصیتی رو دوست داری ؟

 

پیشنهاد میکنم چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟ حتمابخوانید

 

قانون جذب عشق: نقش بازی کنید

بپذیرید شخصی که دوست دارید با او زندگی کنید وجود دارد و با او هستید.طوری رفتار کنید که گویا او در حال حاضر هست.احساساتی را تجربه کنید که فرد موردنظر حضور دارد. قانون جذب با احساسات شما کار می‌کند. هرچقدر بتوانید آن احساسات را به‌طور واقعی تجربه کنید سطح ارتعاشات و فرکانس به مراتب قوی‌تری را ارسال خواهید کرد.

المان های شخصیتی مثل اخلاق، رفتار، درآمد، مشخصات فیزیکی و … رو باید در ذهنت کنار هم بگذاری و شخصیت مد نظرت رو بسازی. هیچ محدودیتی در جهان هستی ما وجود نداره … باید این باور قلبی شما باشه که هزاران مرد و زن با شخصیت مد نظر شما وجود داره که می تونید باهاش خوشبخت بشید.

 

منبع : nayabnet.ir

365 دیدگاه برای “قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

 1. سمیرا گفته:

  فکر کنم کلا عشق و فرد مورد علاقه مفهومش عوض شده، با این تفاسیری که از قانون جذب میشه فقط همون خوشبختیه که مهمه و شدنیه ولی چیزی به اسم عشق اصلا نباید وجود داشته باشه اولش، یه جورایی باید شما دنبال اون خوشبختیه باشید بعد اون عشق هم ممکنه بعدا به وجود بیاد، شد همون قضیه عشق بعد از ازدواج، یعنی شما باید در نظر داشته باشی که با کی خوشبخت میشی همین. کس خاصی مهم نیست

  • رویا گفته:

   سلام من ۵ ماه پیش با یه پسر دوست شدم چون قبلا دیده بودمش و عاشقش شدم از راه دور هستیم ولی ایشون رل زدند به من گفت من میخوام ازدواج کنم منو خوب نمیشناخت بعد مدتی فهمیدم کات کرده من خوشحال شدم اخه باورم نمیشد که بخواد با اون ازدواج کنه بعد به قصد ازدواج تو گروه امد منم گفتم اگه قصدت جدیه بیا منو نشناخت کیم درحالی که قبلا حرف زدیم ولی نشناخت منم نگفتم.بعد درباری خانوادمون قصدش جدی بود ولی یع هفته بعد دعوامون شد به خاطر خواسته که داشت منم عصبی شدم بلاکش کردم ولی چون دوسش داشتم بعد ۳ روز بهش پیام دادم ولی گفت من نمیخوام تو با حرف من کنار نمیایی عصبی بود گفت نه زنگ نه پیام منم ترسیدم بلاکم کنه پیام ندادم تا ۵ ماه دیگه تولدش بود تبریک گفتم تگش کردم کادو خریدم عکسشو براش فرستادم اونم جواب داد تشکر کرد شناخت منو کمی حرف زدیم اروم بود نه به قصد دوستی ولی دیگه بهم پیام نداد بعد روز تولدش تا به الان منم نمیتونم هی پیام بدم فقط پستاشو لایک میکنم نظر میدم اونم استوری منو گاهی من پستشو لایک میکنم میبینه دیگه مثل قبل نیست که قصدش ازدواج باشه اونجوری حرف بزینم کمی میترسم واقعا کمکم کنید دست به هر کاری زدم نشد جذبش کنم بفهمونم راست میگم عاشقشم من با بقیه فرق دارم برای بار دوم از دست دارم هی میگم کاش اون شب به خاطر حرفش ناراحت نمیشدم بحسو عوض میکردم نه تلفن قط کنم خیلی دوسش دارم

 2. رزمی کار گفته:

  من شخص مورد نظر با مشخصاتی که میخواستم رو جذب کردم الان نمیدونم چیکار کنم که خواستگاری کنه الان فقط در حد دوستی رابطه داریم لطفا راهنمایی کنید ..چطور نگهش دارررممممم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اینکه اون شخص رو جذب کردن و الان در زندگی شماست عالیه اما اینکه الان بخواهید با چنگ و دندون اون شخص رو نگهش دارین دارید به رابطه تون حس منفی میدید یعنی اینکه توجه شما بر روی از دست دادن اون فرده و بر طبق قانون جذب احساس بد یعنی جذب شرایط و اتفاقاتی که بر طبق خواسته های ما نیست بنابراین برای اینکه اون شخص در زندگیتون باشه باید به رابطه تون حس خوب بدین مثل زمانی که باهم تازه اشنا شدین پس توصیه من به شما توجه به نکات و ویژگی های خوب طرف مقابلتون و خاطرات خوشی که با اون داشتین هست تا از این طریق بتونید اون شخص رو در زندگیتون نگه دارین البته مهارت های ارتباطی هم لازمه که باید داشته باشین .

 3. ... گفته:

  واقعا قانون جذب جواب میده؟؟
  اخه من یه ادمیو دوست دارم که ازم خیلی دوره یه بار همو دیدیم ولی ن اینکه حرف بزنیم ولی منو نمیشناسه
  چیکار کنم؟؟

 4. asnat5385 گفته:

  سلام عرض ادب حدود دوسال دلم پيش کسي که هرچقدر طرفش ميرم مثل ماهي از دستم در ميره و يه عشق يه طرفه هرچقدر به بهانه هايي بهش پيام ميدم اهميت نميده دقيقا دوسال در انتظار اومدنش هستم چطور از راه جذب داشته باشمش خواهش ميکنم راهنمايي ام کنيد

  • فردین حیدری گفته:

   چون الان توجه تون فقط روی دور شدن و نرسیدن به اون فرد هستش پس هر چقدر تلاش کنید اون فرد ازتون دورتر میشه از طرفی چون شما حستون بده مطابق قانون جذب اتفاقات و شرایط بدی براتون در رابطه با جذب اون فرد پیش میاد . پس ابتدا باید حستون رو نسبت به اون فرد خوب کنید .حتما می پرسید چطورزی بسیار ساده ست به ویژگی و خصوصیاتی فکر کنید که باعث ایجاد حس خوب در شما میشه مثلا لحظه ای اون فرد رو ببینید چه حسی درارید؟ و یا اینکه موقعه ای با اون شخص حرف بزنید چه حس و حال و رفتاری خواهید داشت ؟ به ویژگی های رفتاری و هر چیزی که اون شخص داره فکر کنید اینکه اون شخص قبلا وارد زندگیتون شده یا نه یا هر روز ازتون دورتر میشه به علت حس بدتون و توجه هتون روی چیزیه که نمیخاید مثلا همش روی این فکر میکنید که اگه مال من نشه چی ؟ اگه بهم بی توجه باشه چی ؟ اگه با یک فرد دیگری باشه چی ؟ و…. که سوالات و افکاری هستند که حس ناخوشایند در شما ایجاد می کنند پس ابتدا باید حستون رو خوب کنید با پرسیدن سوالات خوبتر از خودتون . مثلا اگه اونم به من فکر کنه چی ؟ اگه منو بخاد و خودم ندونم چی و….. من به جرات افرادی را دیدم که هر کاری می کنند تا همسرشون دوستشون داشته باشه ولی این اتفاق نمی افته چون پشت صحنه ی همه این اتفاقات حس بدی هست که نسبت به اون شخص و ترسی که دارند و درنتیجه اتفاقاتی مشابه همین حس و افکار را جذب می کنند. پس حتما از هر راهی شده حستون رو به اون فرد خوب کنید تا سریعا جذبشکنید و چون قبلا جذبش کردید این بار خیلی راحت خواهد بود .

  • فردین حیدری گفته:

   بله میشه . شما چون یک بار اون شخص رو جذب کردید پس قطعا بار دیگه میتونید فقط کافیه حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید و توجه هتون رو از اینکه این فرد رل زدده یا نه یا با شخص دیگری رابطه داره بردارید و به ویژگی های خوب اون شخص فکر کنید مثل اولین بار که با هم رابطه داشتید حتما میدونید اول هر رابطه ای حس ها خوبه باید سعی کنید چنین حسی رو نسبت به اون شخص در خودتون ایجاد کنید تا مجددا جذبش کنید از طرفی هرگز نپرسید کی چطوری و چرا چون با پرسیدن چنین سوالاتی توجه شما برروی نبود اون شخص خواهد بود و مطابق قانون جذب توجه منفی یعنی حس منفی و در نتیجه شما نمی تونید اون شخص رو جذب کنید لذا برای جذب هر شخصی و حتی پول و سلامتی هم ابتدا باید حستون نسبت به اون خوب باشه.

  • غریبه اشنا گفته:

   مطالبتون خیییییلی خوب بودخداخیرتون بده
   حال دلم خوب شد.
   سلام وخداقوت به اقای حیدری بینظیر:من یه سوال دارم ولی اینجادوست ندارم مطرح کنم لطفا اقای حیدری جواب منوبدین من به اون شماره ای که گذاشتین تلگرام بهتون پیام میدم🙏☘

 5. هدی گفته:

  سلام
  من عاشق پسری هستم که میشه گفت سلبریتی هستش به نظر شما من میتونم عشقشون رو جذب کنم و عاشق من بشن و باهم ازدواج کنیم؟میشه کمکم کنید
  جایی خونده بودم که باید بودن در کنار اون رو باور کنید تا بتونید جذبش کنید میشه بهم بگین چجوری باید به باور برسم؟؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله به وسیله قانون جذب میشه اون شخص یا فرد رو جذب کرد البته این نکته را خاطر نشان کنم جذب یک شخص خاص مطابق قانون جذب ۱۰۰ درصد و قطعی نیست یعنی حدود ۹۸ تا ۹۹ درصد میشه یک شخص خاص رو جذب کرد چون با این عمل شما ۱۰۰ درصد آزادی و حق انتخاب رو از اون شخص می گیرید که حق طبیعی هر انسانی هست . ولی اگر باور کنید که میشه اون شخص رو جذب کرد حس خوبی نسبت به اون شخص داشته باشید تا حدود ۹۸ درصد میشه گفت که می توانید اون شخص یا فرد خاص رو وارد زندگیتون کنید. ولی باز تاکید میکنم جذب یک شخص خاص توسط قانون جذب ۱۰۰ درصد نیست.

 6. پریسا گفته:

  سلام خدا قوت 😊
  ببخشید من یه نفرو دوست دارم که اول اونم منو دوست داشت اما کارهایی کردم که الان دشمن خونی هستیم باهم و حتی جلو همه زد تو گوشم 😢
  یعنی میشه این فردو جذب کنم خیلی دوسش دارم چون من خرابکاری کردم کلی اذیت شده و دلخوره تورو خدا کمکم کنید که با قانون جذب، جذبش کنم 😭
  خدایی حق بهش میدم چون همه اتفاقات بدتقصیر منه تورو خدا جوابمو زودتر بدید😢

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله با قانون جذب میشه جذبش کرد از طرفی چون این شخص قبلا در زندگیتن بوده به راحتی می توانید جذبش کنید
   فقط کافیه به جای فکر کردن به این اتفاق حستون رو نسبت بهش خوب کنید با توجه به ویژگی های خوبی که داره خاطرات خوبی که با این فرد داشتید و ……
   فقط حستون رو بهش خوب کنید مثلا اول روزای اشناییتون.

 7. Doookhtr گفته:

  سلام خسته نباشید
  من از ی پسری خوشم میاد‌‌‌ ‌‌ک توی دانشگامه.. رفتارایی نشون داده ک احساس میکنم اونم از من خوشش میاد ولی هیچی نگفته تاحالا
  چیکا کنم بیاد بگه 🙁

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر شخص مدنظر شما به شما توجه داشته باشه پش شما توانستید آن شخص را جذب کنید لذا برای اینکه آن شخص وارد زندگیتان شود باید روی ویژگی خوب آن شخص متمرکز بشید و کانون توجه شما همان طور که بارها متذکر شده ام باید روی مواردی باشد که در شما حس خوبی نسبت به آن شخص ایجاد کند تا براساس قانون جذب در روابط آن شخص در زندگیتان متجلی شود.

 8. Doookhtr گفته:

  سلام
  خیلی ممنون از پاسخگوییتون
  ی سوال داشتم این ک میگن نمیشه اشخاص رو جذب کرد و فقط برای اشیا این قانون به خوبی عمل میکنه بنظرتون در چ حد درسته؟اخه میگن ک هر شخصی خودش اراده داره و شاید مثلا علاقه ای به شخص شما نداشته باشه..

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اینکه اشخاص رو میشه با قانون جذب جذب کرد به صورت تقریبی تا ۹۹ درصد امکان پذیر است و به این دلیل نمیشه با قطعیت بیان کرد که شما با این کار آزادی و حق انتخاب را از طرف مقابل سلب میکنید و به همین خاطر است که نمی توان گفت با قانون جذب به صورت ۱۰۰ درصدی نمیشود یک شخص خاص را جذب کرد .

 9. Y10 گفته:

  سلام خدمت شما
  من یه نفرو واقعا دوس دارم و به این ایمان دارم که عاشقش هستم و به شدت دوس دارم که جذبش کنم ولی مسکل اینه که ازم خیلی دوره و اینکه اینو بگم تا دو سه روز پیش همش احساس بدبختی میکردم احساس حسرت خوردن داشتم اینکه شخص مورد نظرم کنارم نیست یا اینکه هیجوقت نمیرسم چطور ممکنه به شخصی که خیلی ازم دوره دست پیدا کنم و حس نا امیدی خیلی زیادی میومد سراغم تا اینکه با قانون جذب اشنا شدم و واقعا الان حال‌ِ خیلی خوبی پیدا کردم و واقعا تنها ارزوم اینه که به شخص مورد علاقم برسم خواهشا راهنماییم کنید چون شما گفتین رسیدن به شخص مورد نظر وجود داره

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله رسیدن به شخص مدنظر با قانون جذب وجود داره . اما اینکه شما قبلا احساس بدبختی می کردید و حستان نسبت به آن شخص بد بوده سبب دور تر شدن آن شخص از شما شده است . شما برای جذب آن شخص ابتدا باید حستان را نسبت به آن شخص خوب کنید برای این کار همان طور که در ابتدای مقاله جذب شخص مدنظر با قانون جذب بیان کردم باید روی مواردی تمرکز کنید که در شما حس خوبی نسبت به آن فرد ایجاد کنه از طرفی شما باید از قانون اقدام هم پیروی کنید یعنی دنبال آن شخص باشید و هر کاری که شما را یک گام به شخص مدنظرتون هستش انجام دهید اما مهم ترین گام برای جذب هر شخصی در ورحله اول حس خوب شما نسبت به آن شخص است که سبب می شود شرایط و اتفاقات جوری باشد که آن شخص وارد زندگیتان شود اما در مورد انکه آن شخص چه زمانی وارد زندگیتان می شود هیچ کسی نمی تواند با قطعیت بیان کند.

 10. شب بو گفته:

  سلام من یه پسر رو در دانشگاه دوس داشتم یه توجه هایی میکنه مثلا نا تو یه تشکل هستیم یه بار غرفه داشتیم او امد یه چیزی تعارف کنه اول کلی تعلرف کرد بعدش فقط به من تعارف کرد خصوصی به کسی نگفت یا این که یه بار تو جلسه خواست اسم یکیو صدا کنه اسم منو گفت حالا چه کنم بیاد خوابشم دیدم که اومده

  • فردین حیدری گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما باید فقط نسبت به اون شخص حستون رو خوب کنید برای این کار می تونید روی ویژگی هایی از اون شخص تمرکز و توجه کنید که در شما حس خوبی ایجاد میکند تا بتونید آن شخص را جذب کنید.

 11. مهسا گفته:

  سلام..چند روز پیش ی پسری از شهر دیگه برای خرید ماشین ما به خونه ما اومد.من ایشون رو ندیدم ولی خیلی از شخصیت و وجناتش خوشم اومد.. ی چت مختصری هم با هم داشتیم و ایشون شماره منو تو گوشیشون سیو کردن(از تلگرام متوجه شدم)،و هنگام صحبت خیلی دوستانه صحبت میکنن..من میتونم ایشون رو جذب کنم؟؟ من هر روز در دفتر خودم خصوصیات مثبت ایشون رو مینویسم،ایا همین کافیه؟

 12. Fkook army گفته:

  سلام. وقتتون بخیر.
  چند مدتی هست که از یه سلبریتی که معروفه خوشم اومده خیییییلی هم دوسش دارم. و توی اخلاق ها و رفتارهاش که دقت کردم همونایی هست که همیشه دوس داشتم فرد مورد علاقم داشته باشه. که خوشبختانه همون اخلاق ها و رفتارهایی رو داره که من همیشه دوس داشتمو دارم و شباهت اخلاقی هم داریم. و اینکه من از وقتی عاشقش شدم براش کادو تولد خریدم و دارم براش یه کتابی پر از احساساتی که بهش دارم مینویسم و این روند ادامه داره تااا چن ساله دیگه که برم خارج از کشورو یه جوری کتابو و هدیه هارو به دستش برسونم.
  شمارمم بهش بدم تا بهم پیامی چیزی بده.
  من اونو واقعا دوسش دارم خیلی زیاد…
  و میخوام که حتما جذبم بشه و بهش برسم.
  خودمم دوس دارم درآینده دکتر شم البته متخصص.
  میشه لطفا راهکار های خوبی بهم بدید؟ چیزایی که دراین رابطه خیلی به دردم بخوره لصفا…

 13. Fkook army گفته:

  ببخشید دوباره سلام.
  یه سوال دیگه
  اینکه منی که خیییلی دوس دارم بهش برسم باید همه چیو بسپارم دست زمان؟ یا آنکه برای رسیدن بهش برنامه ریزی کنم که مثلا برم فلان جا و ببینمشو…..؟
  آخه یه چیزی هست من که گفتم در آینده میخوام برم خارج از کشور تا هدیه هامو و کتابمو بهش بدم نمیخوام خانوادمم باهام بیان چون اونا خبر ندارن دوس دارم با دوستام برم. راه حلی
  برای اینا هس؟؟

 14. DS گفته:

  سلام خسته نباشید
  یه آقایی رو دوست دارم که میگه فعلا نمیتونه با کسی باشه و میخواد پول در بیاره. خیلی شدید دوسش دارم. چیزی که خوشحالم میکنه اینه که توجهش به من بیشتر شده شاید حتی یه کوچولو ولی بیشتر شده. ولی چیزی که باعث ناراحتیم میشه و نا امیدم میکنه اینه که ذهن منفی بافم نمیذاره به خواسته ام برسم….سوالی که داشتم اینه که چجوری میتونم جلوی این ذهن منفی باف رو بگیرم؟ و اینکه احتمالش هست که من این فرد رو جذب کرده باشم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای غلبه بر ذهن منفی بافتون روی نکاتی توجه کنید که که حس خوبی در شما ایجاد میکند مثلا شخصیت شخص مدنظرتون و شرایطی که سبب ایجاد حس خوبی در شما میشه وقتی حس شما تغییر کنه قطعا جهت افکارتون عوض میشه و سطح ارتعاشات شما بالاتر خواهد رفت و روند جذب سریع تر خواهد شد.

 15. ع.ع.ل گفته:

  سلام عرض ادب خدمت شما
  من عاشق یه پسری شدم ۲۳ ساله راهش دوره خودمم ۱۸ سال دارم رابطه ما خیلی خوب بود بعد یک مدت اخلاقشون بد شد بی توجه شدن منم خیلی چند ماه تحمل کردم این موضوع رو ولی بعد یک مدت گفتم کات و کات کردم میخوام ببینم ایا میتونم با قانون جذب اونرو برگردونم؟؟؟؟؟؟

 16. ع.ع.aaaa گفته:

  سلام عرض ادب خدمت شما
  من عاشق یه پسری شدم ۲۳ ساله راهش دوره خودمم ۱۸ سال دارم رابطه ما خیلی خوب بود بعد یک مدت اخلاقشون بد شد بی توجه شدن منم خیلی چند ماه تحمل کردم این موضوع رو ولی بعد یک مدت گفتم کات و کات کردم میخوام ببینم ایا میتونم با قانون جذب اونرو برگردونم؟؟؟؟؟؟

 17. Sanaz گفته:

  سلام خسته نباشید
  من با یه پسری فقط در حد دوست و رفیق باهاش در ارتباطم
  که مدت یکسال پیش شکست عشقی خورده بود و از اون مدل ادماست که فقط عاشق یک نفر میشه و تموم
  الان احساس میکنم بهش حسی پیدا کردم ولی اون هنوز اون ادم قبلی تو ذهنشه
  میتونید کمکم کنید چجور میشه اونو به وسیله قانون جذب،عاشق خودم کنم؟طوری که اون بیاد جلو.

  • فردین حیدری گفته:

   برای جذب اون فرد باید کارهایی رو انجام بدید که نسبت به اون فرد حس خوبی در شما ایجا میکنه . حتما میپرسید چه کاری؟ این کار میتونه با فکر کردن به ویژگی و رفتار شخص مدنظرتون شروع بشه . خودتون رو به اون شخص نزدیک کنید درموردش حرف بزنید هر کاری که باعث بشه حستون عالی بشه نسبت به اون شخص و اصلا به اینکه چه زمانی جذبش میکنید فک نکنید برای جذب هر شخصی از طریق قانون جذب مهم ترین گام خوب کردن حس شماست چون حس شما ارتعاش جذب کردن ایجاد میکنه نه فکر شما . زمانی که حس شما خوب باشه قطعا طرز فکرتون خوبه و این هم جهتی فکر و احساس روند جذب رو سریع میکنه.

 18. سمیه گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ی مدته ی شخصو دوس دارم و قصد دارم با قانون جذب اونو جذب کنم فقط میخواستم بدونم چند مدت طول میکشه ک شخص مورد نظر جذب من بشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید اینکه تا چه مدت زمانی طول میکشه یک شخص رو جذب کنید مشخص نیست و نمیشه قطعی گفت که شما در چه زمانی میتونید یک شخص رو به صورت کامل جذب کنید . بهترین راه اینکه زمان جذب رو به خدا بسپارید چون زمان بندی خدا دقیقه و از طرفی اینکه اگر خودتون زمان بندی تعیین کنید استرس و دلهره وجودتون رو فرا میگیره من به شخصه برای رسیدن به خاسته هام زمان بندی تعیین نمیکنم و توصیه میکنم شما هم اینکارو انجام بدید و زمان بندی برای جذب شخص تعیین نکنید.

 19. یه بنده خدا گفته:

  سلام من از یه فردی خوشم اومده میخوام با قانون جذب.جذبش کنم…
  مطالبتونم خوندم که میگید جذب فرد خاص ممکن نیس یا ۹۸ درصده و …
  اما سوال مهم من اینه که من اونو میشناسم اون منو نمیشناسه و هرکدوم تو به شهر جدا
  چطور میشه با قانون جذب جذبش کرد وقتی اصلا امکان دیدنمونم نیست؟
  و ج کارایی باید بکنم
  چ مدت طول میکشه؟لطفا دقیق راهنماییم کنید

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اینکه اون شما رو نمیشناسه کار شما سخته برای جذب اون شخص . اولا همون طور که بارها در جواب کامنت های دوستان دیگه عرض کردم باید حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید با تمرکز کردن بر روی ویژگی های اون فرد که در شما حس خوبی ایجاد میکنه تا فرکانس وارتعاش جذبتون افزایش پیدا کنه اما در مورد اینکه چه کاری انجام بدید باید به طریقی با اون شخص ارتبارط برقرار کنید. در مورد مدت زمان ببینید هیچ کس مدت زمان رسیدن به یک خاسته رو نمیدونه و در کل میشه گفت مدت زمان رسیدن به خاسته تون رو به خدا بسپارید چون زمان بندی خدا بسیار دقیقه و شما تمام توجه تون باید روی خوب کردن احساستون به اون شخص و اقداماتی مثل ارتباط برقرار کردن با اون باشه.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید اگر بخوام به صورت خلاصه مراحل جذب یک شخص رو بیان کنیم . اول از همه باید حستون ر نسبت به اون شخص خوب کنید با تمرکز به خصوصیات و ویژگی هایی از اون شخص که سبب ایجا حس خوبی در شما میشه .
   در گام دوم باید هرگونه فکر منفی راجب به اون شخص رو از خودتون دور کنید. نباید مطالبی از قبیل اگه نشه چی؟ اگه با یک فرد دیگه رابطه داشته باشه چی؟ اگه یک نفر دیگه رو دوس داشته باشه چی؟ و امثال این افکار که غالبا زیاد هم هستند در ذهنتون شکل بگیره .
   در گام سوم شما لازم نیست کار خاصی انجام بدید وقتی شما باورتون نسبت به اون شخص خوب باشه و حستون عالی روند جذب فرد یا شخص شدت میگیره و خودتون کم کم نشونه ها رو می بینید . و راه هایی به ذهنتون میرسه , شرایط و اتفاقاتی ایجاد میشه براتون که بتونید با اون شخص رابطه برقرار کنید که برای هر شخصی میتونه متفاوت باشه به صورت مثال : شرایطی ایجاد میشه که بتونید با اون شخص حرف بزنید یا از طرف یک شخص دیگری که شاید واسطه بین هر دوتای شما باشه یا دوست و آشنایی میبینید و میشنوید که در موردتون اون شخصی که میخاهید جذبش کنید حرف زده و مواردی از این قبل .
   گام چهارم نوبت به اقدام میرسه در این حالت به طور قطع فرد خودش در بسیاری از موارد پیش قدم میشه و خواهان رابطه با شما میشه و شما باید به پاسخش جواب بدید. و مواردی مشابه که به ذهنتون میرسه یا ایده ای جالب که در رابطه با اون شخص به ذهنتون خواهد رسید که باید اجراش کنید ولی در کل مهم ترین گام حس خوب و ایجاد باورهای خوبی نسبت به شخصی است که میخاهید جذبش کنید و اینکه چقدر زمان میبره اصلا بهش فکر نکنید و به خدا بسپارید و مطمئن باشید زمان بندی خدا بسیار دقیق خواهد بود .

 20. ‌تنها گفته:

  سلام من چند ساله با کسی تو رابطه ام اما علاقم همیشه یک طرفه بود و پر از حس بد، حسم رو به شخص خوب کردم و داشتم نشونه هایی میدیدم و کمی بهتر از قبل شده بود ، اما بعد از یه مدت یهو همه چی تغییر کرد و اون شخص باهام بد شد منم حسم بد شد .. در این جور مواقع چه اتفاقای میفته که اون بد میشه و من باید چیکار کنم تو این شرایط؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   از صحبت های شما پیداست که کلا سراسر رابطه تون از ابتدا تا انتها پر از حس بد بوده با این وجود چگونه توقع دارید رابطه خوبی داشته باشید. از طرفی تا حد امکان از عشق یک طرفه پرهیز کنید. احساس شماست که سطح ارتعاشی ایجاد میکنه و زمانی که فکرتون خوب و حستون نسبت به یک شخصی خوب باشه عمل جذب اتفاق می افته . شما نشونه دیدی اما با دیدن نشونه ها دیگه روی خودتون و حستون نسبت به شخص مورد علاقه تون کار نکردید و همین سبب شده تا دوباره رابطه تون به حالت قبلی برگرده . همین طور که بارها در مطالب مختلفی ذکر کردم باید حستون رو نسبت به رابطه تون با تمرکز روی ویژگی هایی از شخص مدنظرتون و اتفاقات خوشایندی که با اون شخص داشتید خوب کنید. روی حستون کار کنید تا زمانی که از لحاظ درونی به آرامش برسید هر کاری که فکر میکنید میتونه فکر و احساس شما رو نسبت به کسی که دوست دارید خوب کنه انجام بدید تا شرایط به حالت یک رابطه خوب و پر تداوم پیش بره و اصلا هم به اینکه چه زمانی رابطه تون خوب مشه توجه نکنید فقط و فقط بر روی حس و فکر خودتون کار کنید.

 21. تنها گفته:

  ممنونم از پاسخ گویی شما
  من در ابتدا تا الان که چند سال شده هیچگاه موفق به جذب این شخص نشدم با این وجود میتونم با قانون جذب و توجه بر ویژگی های خوب این شخص رو جذبش کنم؟
  من باهاش تو رابطه ام در شرایطی که کم توجهی یا رفتاری برخلاف میلم ازش میبنم برای اینکه تکرار نکنه باید بی توجه باشم؟ و ایا این بی توجهی تاثیر داره؟

 22. تنها گفته:

  ممنونم از پاسخ گویی شما
  من در ابتدا تا الان که چند سال شده هیچگاه موفق به جذب این شخص نشدم با این وجود میتونم با قانون جذب و توجه بر ویژگی های خوب این شخص رو جذبش کنم؟
  من باهاش تو رابطه ام در شرایطی که کم توجهی یا رفتاری برخلاف میلم ازش میبنم برای اینکه تکرار نکنه باید بی توجه باشم؟ و ایا این بی توجهی تاثیر داره؟

  • فردین حیدری گفته:

   در جواب سوال اولتون باید بگم بله . شما با توجه کردن بر روی ویژگی های مثبت و هر چیزی از اون شخص که احساس خوبی در شما ایجاد میکنه می تونید اون شخص رو جذب کنید دقت کنید برای اینکه شخص مدنظرتون رو جذب کنید نباید زمان بگذارید مثلا من تا آخر ماه اون رو جذب میکنم فقط تمرکزتون رو ویژگی های مثبت اون شخص باشه .
   در مورد سوال دومتون باید نسبت به این عوامل بی توجه باشید و فقط با خوب کردن حستون نسبت به اون شخص بر روی اون تاثیر بگذارید . هر چقدر فکر و احساس شما در جهت خوب و مثبتی نسبت به اون شخص باشه کم کم رفتار اون هم تغییر خواهد.

 23. سروش زیوری گفته:

  سلام من دوساله به شدت عاشق یک شخصی هستم ولی خب اون این حسو نداره رابطمونم میشه گفت صمیمیه و خب گاهی اوقات خیلی ناراحت میشم چون برای اون زیاد اهمیتی نداره ایا میتوانم با قانون جذب بهش برسم؟

  • فردین حیدری گفته:

   بله میشه، با قانون جذب به اون شخص رسید،اما توجه داشته باشید که برطبق قانون جذب جذب یک شخص خاص قطعی نیست یعنی ۱۰۰ در صدی نیست.

 24. Mrym گفته:

  سلام من یه سوال داشتم،، میخواستم بدونم اگر همه تمرین های قانون جذب را انجام بدم و کاملا درست. چون که خیلی مطالعه کردم در مورد قانون جذب. میشه فرد خاصی رو جذب کرد راستش این باور رسیدم که واقعاً می تونم اونو بدست بیارم و خیلی راحت و آسونه بیانش برام. ولی خوب جاهای متفاوت ای زندگی می کنیم اون تهرانه از نظر وضع مالی حالا میشه گفت در یه حدی هستیم سلبریتی و من دانشجوی پزشکی ترمهای آخرمه به نظرتون شدنی یا نه اگه من ادامه بدم به تمرین قانون جذب حتما شدنی برام حالا من کامنت های دوستان رو خوندم یه چیزایی گفته بودین در مورد ۹۸% همینم خیلی زیاده خیلی امیدوار شدم ولی خودم میخواستم باز خودتون جوابمو بدین اینجوری احساس بهتری دارم خیلی ممنون میشم❤️😝

 25. mrymkhah گفته:

  سلام خسته نباشید . یه سوال داشتم،، میخواستم بدونم اگر همه تمرین های قانون جذب را انجام بدم و کاملا درست. چون که خیلی مطالعه کردم در مورد قانون جذب. میشه فرد خاصی رو جذب کرد؟ راستش ۱۹ سال ازم بزرگتره دوسش دارم دیگه 😅مدت زمانشم فرقی نمیکنه میتونم تا ۲ سال تمرین قانون جذب رو انجام بدم😂میشه ؟ از اون تمرین ۶۸ ثانیه میشه استفاده کنم ؟بعد اگه کسی دیگه هم مثل من برای اون طرف ارتعاش بفرسته چی میشه ؟.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید میشه گفت ۹۸ تا ۹۹ درصد می توان یک فرد خاص رو جذب کرد . اگر اون شخص در حال حاضر در زندگیتون هست یعنی ۵۰ درصد راه جذب رو طی کردید و برای بهتر شدن رابطه تون باید از قانون جذب استفاده کنید. فرقی نداره از شما چقدر بزرگتر باشه یا کوچیکتر. اما سوالی که اینجا براتون شاید پیش بیاد این باشه بهترین تمرین برای جذب شخص مدنظر با قانون جذب میتونه چی باشه؟ که در جواب میتوان گفت تکنیک توجه به ویژگی های شخص مدنظرتون : هر ویژگی، خصلت و چیزی از شخص مدنظرتون که در شما حس خوبی ایجاد کنه مثلا طریقه راه رفتن،لباس پوشیدن ، جذابیت منحصر به فردش . هرآن چه که باعث بشه هنگام فکر کردن به آن شخص در شما حس خوبی ایجاد شود و حس خوب یعنی ارتعاش درست و جذب سریع.
   به زمان رسیدن به اون شخص توجه نکنید و زمان رسیدن به فرد مورد علاقه تون رو به خدا بسپارید زیرا زمان بندی خدا بسیار دقیق تره و در بهترین زمان خاسته تون رو بهتون میده.
   فرقی نداره اگه هزار نفر دیگه هم مثل شما ارتعاش بفرسته اگه ارتعاش شما بیشتر و درست تر باشه شما به خاسته تون میرسید در ضمن همین که میگید اگر شخص دیگه ای ارتعاش بفرسته فکر منفیه و یک باور محدود کنند ه باید حذفش کنید .

 26. mrymkhah گفته:

  فقط استاد حالا اینکه گفتید تکنیک توجه به ویژگی ها ،رو چه زمانی انجام بدیم . همون تایم های طلایی قبل خواب و بعد بیداری .؟ یا اینکه علاوه بر این دو تایم در طول روز هم انجام بدیم؟

  • فردین حیدری گفته:

   قبل خواب و بیداری بهتره ،ولی در طول روز هم انجام بدید هرچه سطح فرکانسی شما بالاتر بره سریع تر به خاسته تون می رسید.

 27. سورنا گفته:

  سلام خسته نباشید،… من مدتی هست که با یه اقا پسری دوست هستم و تا الان خیلی اتفاقات بین ما افتاده و طوری بود که ایشون قبل از اینکه با من باشه،رابطه تلخی رو تجربه کرده و بعه قول معروف شکست عشقی خورده و از اون به بعد رفتارش تغییر میکنه و با خیلیا وارد رابطه میشه،… اما وقتی منو بیشتر میشناسه و متوجه میشه که ادم درستی هستم، تصمیم میگیره که بقیه رو بزاره کنارو فقط با من باشه و ادم درستی بشه! و ازم خواست که تو این راه باهاش بمونمو هیچوقت ولش نکنم و کمکش کنم و بعد مدتی رفتارش تغییر میکنه یعنی درست میشه! و دیگ سمت کارایی که قبل من میکرده نمیره! چطور میتونم با قانون جذب کاری کنم که دیگ هیچوقت به ادمی که قبل من بوده بر نگرده و بتونم نگهش دارم! یا کاری کنم که رفتارش با من گرمتر شه و علاقش به من بیشتر شه که سمت بقیه نره! و بشه ایده الی که من دوسش دارم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام ، ببینید شما با قانون جذب نمیتونید سبب تغییر در رفتار کسی بشید نهایتا با رفتار خودتون بتونید در اون شخص اثر بگذارید.
   اما در مورد جذب بیشتر اون شخص و کشش اون فرد به سمت شما ، شما میتونید از طریق تجسم خلاق و تکنیک توجه به ویژگی مثبت اون شخص مدنظرتون و هر ویژگی شخصیتی ایشون و خاطرات خوبی که با ایشون دارید( هر خاطر یا ویژگی از اون شخص که حس خوبی در شما ایجاد کنه ) سرعت جذب رو افزایش بدید هرچه حس شما نسبت به اون شخص خوب تر بباشه و احساس عشق بیشتری کنید روند جذب سرعت میگیره. ابتدا سعی کنید خودتون رو تغییر بدید با اون گرم تر برخورد کنید بیشتر بهش محبت کنید تا کشش عشقی شما رو حس کنه و در پی تغییر رفتار شما قطعا رفتار ایشون با شما تغییر خواهد کرد.

 28. ناشناس گفته:

  سلام و خسنه نباشید
  من الان دوساله که دلم پیش یه نفر گیر کرده و اون از این احساس من خبری نداره چطور بهش بفهمونم که بهش علاقه دارم و اولین قانون برای جذبش چه کارها یا تمرین هایی باید انجام بدم . یه سوال یعد این که واقعا این روش جواب داده یا فقط وقت ادمو میگیره. لطفا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم دگیه .ممنون

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید شما بهش علاقه دارید درست اما برای رسیدن به اون فرد باید اقدام هم بکنید بعد از اینکه احساستون رو نسبت به اون فرد خوب کردید قدم بعدی برقراری ارتباط با اون شخصه باید راهی پیدا کنید که با اون شخص حرف بزنید و حس قلبیتون رو بهش ابراز کنید. در مورد اینکه جواب میده شک نکنید که جواب میده برای خوب کردن احساستون نسبت به اون شخص باید از تکنیک خوب کردن احساس که بارها در جواب کامنت های دوستان در همین صفحه گفتم و میتونید مطالعه و استفاده کنید. استفاده از تجسم خلاق هم خوبه و روند جذب رو سریع تر میکنه .

 29. Mrym گفته:

  ببخشید من وقتی بخوام حالا اون روز اعلام نتایج کنکور رو تصویر سازی کنم و خودمو توی اون لحظه قراربدم برام پیش اومد که از شدت احساساتش اشک ریختم ولی بگم که خیلی تمرکز داشتم انگار فقط همه دغدغم اون باشه ها ..این کارمو خوب می‌کنه یا نه ؟ چونکه نمیتونم جلو خودمو بگیرم 😂 خیلی احساساتی میشم .

 30. ناشناس گفته:

  سلام
  من الان برای شروع دوره برای جذب طرف مقابل باید چیکار کنم؟؟ و یه سوال داشتم اینکه من الان برای طرف مقابل سیکنال یا فرکانس میفرستم برای اون چه انتفاقی میوفته و چه احساسی داره ؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید شما روی خودتون کار میکنید نه روی طرفتون . وقتی شما تغییر میکنید دنیای بیرون شما تغییر میکنه و به صورت اتوماتیک رفتار دیگران هم با شما عوض میشه. در جواب کامنت قبلیتون گفتم از تکنیک خوب کردن احساس و تجسم خلاق استفاده کنید. و به همراه اینها اقدام هم کنید . دوما اصلا نباید به اینکه به طرفتون میرسید شک کنید زیرا شک و تردید و احساس نرسیدن یا از دست دادن ترمزهایی هستند که مانع از رسیدن شما به طرف مطابلتون میشه.

 31. Mrym گفته:

  ببخشید من وقتی بخوام حالا اون روز اعلام نتایج کنکور رو تصویر سازی کنم و خودمو توی اون لحظه قراربدم برام پیش اومد که از شدت احساساتش اشک ریختم ولی بگم که خیلی تمرکز داشتم انگار فقط همه دغدغم اون باشه ها ..این کارمو خوب می‌کنه یا نه ؟ چونکه نمیتونم جلو خودمو بگیرم 😂 خیلی احساساتی میشم .

  • فردین حیدری گفته:

   احساسات نقش اصلی را در قانون جذب دارند و در واقع حس شماست که ارتعاش ایجاد میکنه و سبب میشه روند جذب سریع تر بشه . در مورد تصویر سازی سعی کنید نتیجه رو تصور کنید مثلا برای همون کنکور تصور کنید از سر جلسه کنکور برگشتید لبخند به چهره دارید و با خوشحالی به پدرو مادرتون مگید که فوق العاده بودید و به سوالات پاسخ دادید.

  • فردین حیدری گفته:

   نه اصلا احساست شماست که ارتعاش جذب ایجاد میکنه و مشکلی نداره هرچقدر تمرکز شما بیشتر و تصویر سازیتون واقعی تر باشه و احساساتی که در تصویر سازیتون به کار میگیرید بیشتر باشه روند جذب خاسته تون سرعت میگیره.

 32. Is typing... گفته:

  سلام من رو ی نفر حدود دوسال کراشم تااینکه یه چند وفتی میشه این فرد اومد استوریمو ریپلای کرد بعد چندبار ریپلای کردنش تونستم به حرف بگیرمش ولی حس میکنم زیاد بهش علاقه نشون دادم میخوام بدونم ممکنه زده شه ازم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید شما باید ابتدا به اون فرد نزدیک بشید و باهاش رابطه برقرار کنید و از طرفی به همان اندازه بر روی حستون نسبت به اون شخص کار کنید.که مواردش در مقاله و جواب های کامنت ها هست. و اینکه ممکنه زده شه ازم؟ یک فکر منفیه و ارتعاش منفی ایجاد میکنه و قطعا در ذهنتون شک و ترید و بی باوری نسبت به اون شخص وجود داره که دوساله نتونستید جذبش کنید. ابتدا باید ذهنتون و افکارتون رو تغییر بدید و نظام باورهاتون رو نسبت به اون شخص عوض کنید.

 33. Ceeport گفته:

  سلام سئوالی ازتون داشتم ، ممنونم از پاسخ گویی شما🙏
  اگر در اکثر اوقات روز صرفا برای رسیدن به یک خواسته ، مثلا جذب شخص خاص تمرینهای مختلف مثل تجسم و سئوالات رگباری و توجه به خوبی ها و شکرگزاری و هواپونوپونو و … البته هر کدوم رو در ساعات مختلف انجام بدم و خلاصه اکثر اوقات روز رو مشغول انجام دادن تمرین برای رسیدن به اون خواسته باشم ایا نمیشه چسبیدن به خواسته؟
  و اینکه اشکالی نداره هر تمرین رو هر چقدر خواستم در روز انجام بدم ( مثل تجسم کردن ) یا حتما باید با برنامه باشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام ببینید چسبیدن به خواسته همون وابستگی شما به خواسته است. که بدون اون خواسته نتوانید زندگی کنید در حدی تمرینات را انجام بدهید که شما را دل زده نکند و موقع انجام آن حستان عالی باشد.و اینکه اکثر اوقات روز را مشغول انجام دادن تمرین برای رسیدن به خواسته تون باشید هیچ مشکلی نداره و چسبیدن به خواسته نیست.
   با برنامه باشه بهتره زیادم جوری نباشه وسواس بشه و حستون رو بد کنه.

 34. Mrym گفته:

  سلام خسته نباشید . ببخشید نظرتون راجب سابلیمبنال ها جذب فرد یا بهبود حافظه و یادگیری چیه؟ من خریداری کردم از یه جا ی معتبر . خواستم بدونم به نظرتون مشکلی نداره؟ مثلا خواب ترسناکی چیزی ببینم یا یه وقت مشکلی پیش بیاد واسم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   سابلیمینال بهترین و سریع ترین روش رسیدن به خواسته ها به عنوان یکی از ابزارهای قانون جذبه. اگه از جای معتبر خرید کرده باشید هیچ مشکلی نداره .

 35. عاشق گفته:

  من خیلی تنبلی میکنم واسه انجام تمرینهای رسیدن به شخص خاصم ، اوایل خیییلی انگیزه داشتم خوبیاشو میخوندم از روبرگه و نشونه های فوق العاده میدیدم اما الان زده و خسته شدم از نظر شما چیکار باید بکنم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید شما اگه یه نفر را میخاهید باید بهای رسیدن به آن شخص را بپردازید و بهای رسیدن شما در اینجا انجام تمرینات هست، پس به جای اهمال کاری تمرینات را انجام بدید اگه نشانه دیده باشید تا رسیدن به هدفتون فاصله زیادی ندارید. توصیه من انجام تمرینات با حس خوب به شماست.

 36. Neda گفته:

  سام استاد خسته نباشید . راستش نظرات دوستان رو خوندم گفتید که برای جذب فرد خاص به ویژگی های خوبی که طرف داره باید فکر کرد .من هم همین کار رو انجام میدم نه تنها اون تایم های طلایی بلکه در طول روز خیلی بهش فکر میکنم احساس خوبی دارم و خیلی هم متمعنم که بهش میرسم از سابلیمبنال جذب فرد خاص هم استفاده میکنم. یعنی به طور کلی بخوام بگم همه‌ی تمرینا رو انجام میدم ولی اینکه گفتید باید در ارتباط باشید . من الان شهر دیگه ای هستم و ایشون تهران زندگی میکنن.من پزشکی میخونم ایشون صدام سیما کار میکنن ،من خودم سال دیگه تهران میرم و اونجا دیگه زندگی میکنم ..چون که ایشون منو نمیشناسن خب .چه جوری این ارتباط ممکن میشه ؟ البته ایشون فرد شناخته شده ای هستن و میشه به عنوان طرفدار رفت و امضا و حالا عکس باهاشون انداخت ولی من از این چیزا خوشم نمیاد 😂🙏.عجله ای ندارما ولی خواستم بدونم من این ۱ سال رو همین طور که بالا توضیح دادم با استفاده از ساب و تمرینا بگزرونم امکانش هست این ارتباط حالا طی این ۱ سال یا ۲ سال شکل بگیره یه جورایی !؟ چون من مطالعه که کردم درباره قانون جذب گفتن که مثلا قبل خواب که به یاد اون طرف باشید زهنتون راه هایی رو برای ارتباط حالا در آینده پیدا می‌کنه و راه حلی براتون پیدا می‌کنه . و نمی‌خواد به فکر این باشید که چه جوری این اتفاق میفته فقط احساس خوب و ارتعاش درست داشته باشید

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید جذب یک شخص خاص قطعی نیست به این نکته هم توجه کنید
   از طرفی وقتی حستون خوب باشه ایده ها و شرایطی به ذهنتون میرسه یا برایتان ایجاد میشه که بتوانید با اون شخص ارتباط برقرار کنید.از هر راهی که شده و قانون اقدام را هم مدنظر داشته باشید.

 37. maryam گفته:

  سلام خدمت شما آقای حیدری عزیز…میخواستم ازتون بپرسم که با استفاده از قانون جذب میشه شخصی رو که ازم دوره توی یه شهر دیگه زندگی میکنه رو جذبش کنم البته راه ارتباطی فقط از طریق پیام داریم با هم اون هم به صورت رسمی و در حد جواب دادن سوالای من…ولی من واقعا عاشق شخصیت ایشون شدم و دلم میخواد با من باشه…. چه کاری برای جذبش میتونم انجام بدم؟؟؟؟ ممنون میشم جوابمو بدید

 38. maryam گفته:

  و باید بگم که این شخصی که من دوسش دارم خودش کاملا با قانون جذب آشنایی داره و کلی از فیلم ها و کتاب های زیادی از اساتید معروف جهان رو دیدن و مطالعه کردن اونم مثل شما نویسنده ی یک سایتی هست و قانون جذب رو آموزش میدن و تجربه های خیلی زیادی توی هر زمینه ای از قانون جذب دارن…..راستش این آشنایی من با ایشون خیلی عجیب و غریب هست و یه جور متفاوته…..ظاهرا به گفته ی خودش حس خوبی به من داره ولی من هر وقت از علاقم بهش میگم به من میگه که نباید وابسته باشم هر دفعه که احساسمو بهش میگم میگه که نباید وابسته باشی و این حرف منو ناراحت میکنه

  • فردین حیدری گفته:

   اینکه این رو میگن دارند یک باور منفی در ذهن شما ایجاد میکنند وابسته بودن یعنی وجود خودتون رو به اون شخص وابسته کنید در واقع اگر اون شخص نباشه دنیای شما ویران میشه و هر لحظه نگران این هستید اگر اون شخص ترکتون کنه چیکار کنید. ولی دل بستگی یعنی از بودن با اون شخص لذت ببرید و هرگز نگران اینکه روزی اون شخص رو از دست میدید نباشید . توصیه من به شما اینکه اصلا روی دل بستگی و وابستگی تمرکز نکنید و همینکه حس خودتون رو نسبت به اون شخص خوب کنید کفایت میکنه ، وسواس بیش از حد در برخی موارد فرکانس منفی ایجاد میکنه و به جای جذب سبب میشه اون شخص ازتون دور بشه پس اصلا به حرفای ایشون توجه نکنید. برای این کار میتونید حتی از تکنیک پاکسازی یا هواپونوپونو نیز استفاده کنید.
   اما شاید سوالی که براتون پیش بیاد چگونه حسم رو نسبت به اون شخص خوب کنم؟
   با تمرکز روی ویژگی های مورد علاقه ی اون فرد و مواردیکه در شما حس خوبی ایجاد میکنه یا زمانیکه بهش فکر میکنید احساستون عالیه. وقتی شما شروع به تغییر احساستون میکنید راه ها به صورت ایده ها و شرایط و موقعیت ها به شما نشان داده میشه که در این زمان نوبت به قانون اقدام میرسه که چیکار کنید که ممکنه از چند روز تا چند ماه طول بکشه و بسته به احساس شما و فرکانس ارسالس شما داره.

 39. maryam گفته:

  من واقعا عاشقش شدم اونم عاشق کسی که خودش بهم میگه نباید به یه شخص خاص فکر کنم و نباید وابسته باشم….واقعا خیلی ذهنمو مشغول کرده به نظر شما من چیکار کنم و چطوری باید جذبش کنم؟؟؟؟

 40. maryam گفته:

  ممنونم از توضیحاتتون…میدونید چیه من خودم تا الان سعی کردم که احساسمو نسبت به این شخص خوب کنم و احساس خوبم رو نگهدارم تا الان که احساس خوبی داشتم ولی وقتی که منطقی به موضوع نگاه میکنم میبینم که انگار غیر ممکنه که بتونم این شخص رو به خودم جذب کنم اخه اولا که راهش از من خیلی دوره ایشون شمال هستن و من جنوب دوما هم که رفتارش خیلی جدی هست و انگار جذب کردنش به این راحتی نیست….از طرفی هم اصلا و به هیج وجه از یاد و خاطرم نمیره و واقعا نمیتونم فراموشش کنم از یه طرف دیگه هم وقتی که منطقم مقاومت میکنه من نا امید میشم ولی هنوزم با این وجود اصلا دلم نمیخواد که نا امید بشم و بازم میخوام که امیدوار بمونم….

 41. Ceeport گفته:

  سلام من درباره سابلیمینال سئوالی داشتم
  بعضی ساب ها هستن باعث تغییر چهره میشن یا جذب شخص یا اعتماد به نفس یا هر چی …
  سئوالم اینه اگه مثلا ما ساب گوش ندیم و همش به خودمون بگیم من چشام مثلا سبزه و جملات تاکیدی بگیم ایا واقعا رنگ چشم تغییر میکنه؟ یا تکرار کنیم من بسیار زیبا هستم واقعا چهره زیبا میشه؟ یا رنگ چشام سبز میشه؟؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید سابلیمینال مسیج چون مستقیما به ضمیرناخودآگاه فرد تاکیدات ارسال میشود اثرگذاری آن بیشتر خواهد بود و تغییرات ایجاد شده توسط سابلیمینال سریع تر و بدون بازگشت است.
   اما در مورد تلقین به خود چون شما مثلا تلقین میکنید مثلا: رنگ چشمان من سبزه در حالی که رنگ چشمان شما قهوه ای خود آگاه شما مقاومت میکنه و مانع از رسیدن تلقین به ذهن ناهوشیار شما خواهد بود در نتیجه میزان اثرگذاری این روش نمیگم قطعی نیست ولی نسبت به سابلیمینال مسیج بسیار پایین است.

 42. ملیکا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من یه مدتی تقریبا میشه گفت یکساله یکیو دوسش دارم و خبری از دوست داشتنم نداره… همین چند وقت پیش یکی واسطه شد رفت بهش راجب اینکه یکی دوسش داره صحبت کرده ولی نگفته که منم گفت که فعلا تمرکزش تو کارشه و آمادگی شو نداره… اوضاع مالی خوبی نداره میخواستم بپرسم بازم میشه با همون حس خوب و قانون جذب باعث دوطرفه بودن حس بشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید با قانون جذب میشه آن شخص رو جذب کرد. وقتی حس شما خوب باشه دنیای پیرامون شما هم شروع به تغییر میکنه اتفاقاتی برایتان رخ میده و شرایطی ایجا میشه که بتوانید با آن شخص ارتباط برقرار کنید. اما در مورد دو طرفه بودن حس بله میشه.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   در تلگرام با شماره ۰۹۳۹۴۶۶۸۶۷۰ پیام بدید من با گروه پشتیبانی سایت هماهنگ میکنم.

 43. هدیه گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  میگم جدا از فکر کردن به خصوصیات خوب شخص مقابل آیا نیازه که به خودمون تلقین کنیم؟ مثلا اینکه هی با خودم تکرار کنم که آره برمیگرده ، هنوز دوستم داره، بهم فکر میکنه، میدونم که باهام تماس میگیره و…
  سوال بعدی اینکه آیا هی فکر کردن به خصوصیات خوب و فانتزی سازی با شخص مقابل باعث نمیشه اصل رها کردن و انتظار نکشیدن سخت بشه؟خب ناخودآگاه باعث میشه هی منتظرش باشی

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید تلقین به خود خوبه اما به شرطی که توجه شما روی نبود آن شخص نباشد و احساش شما در هنگام گفتن تلقینات بد نشه در غیر این صورت نتیجه عکس خواهد داد.
   وقتی به ویژگی های و خصوصیات شخص مدنظرتون توجه می کنید در واقع دارید فرکانس خوبی به رابطه تون میدید و براساس قانون جذب فرکانس مثبت برابر است با اتفاقات خوب که منجر به ایجاد شرایطی میشه که آن شخص وارد زندگیتون بشه . اما در مورد قانون رهایی ببینید رهایی یعنی ایکه وقتی به عشقتون فکر میکنید نگران بازگشتش نباشید نگران نباشید که آن شخص را از دست میدهید و انگار آن شخص همکنون در زندگیتونه و همه چیز به خودی خود اوکی هست. و در یک کلام رهایی یعنی احساس آرامش هنگامی که به عشقتون فکر میکنید.
   اما قانون انتظار اگه انتظار شما به این صورت باشه که کی اون بهم اس میده؟ چرا ازش خبری نشد و…. انتظار شما از نوع منفیه و آن شخص از شما دورتر خواهد شد.

 44. maryambarzegarpoor4338 گفته:

  سلام وقت بخیر
  جز توجه به خصوصیات خوب و فانتزی سازی آیا نیازه که به خودمون تلقین کنیم یا هی تکرارکنیم؟ مثلا اینکه برمیگرده، هنوز دوستم داره، هنوز بهم فکر میکنه، براش محترم هستم، و…

  • فردین حیدری گفته:

   تلقین به خود خوبه اما به شرطی که توجه شما روی نبود آن شخص نباشد و احساش شما در هنگام گفتن تلقینات بد نشه در غیر این صورت نتیجه عکس خواهد داد.

 45. الهه امینی گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز اقای حیدری
  من حدود یک ماه پیش بود که این مقاله و کامنت های دوستان رو خوندن و با همون تکنیک خوب کردن احساس تونستم عشقم رو برگردونم واقعا دوستان من باورم نمیشه منی که ۷ ماه بود از عشقم جدا شده بودم و خبری ازش نداشتم تونستم دوباره جذبش کنم جوری که خودش بهم پیام داد و خواستار رابطه مجدد با من شد خواستم بگم این تکنیک واقعا کار میکنه و ازش استفاده کنید و تمرکزتون رو به صورت کامل روی ویژگی ها و خاطرات خوشی که با عشقتون دارید بگذارید و مطمئن باشید عشقتون رو جذب میکنید و همنجوری که استاد گفته اصلا به اینکه کی و چه زمانی عشقتون برمیگرده توجه نکنید برای من کمتر از یک ماه اتفاق افتاد.

 46. Roshana گفته:

  سلام خدمت شما..
  من مدت طولانی هستش که یک فردی رو دوست دارم؛ طوری که هرجا رو نگاه میکنم هرکاری میکنم همش جلومه، اون شخص از علاقه من خبر نداره، و من همش فکر های منفی میاد به ذهنم، میخواستم بدونم چطور باید جذبش کنم؟! نمیدونم واقعاچیکار کنم، یعنی میتونم ایشون رو جذب کنم؟ لطفا کمکم کنید ممنونم میشم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   سعی کنید به ویژگی های مثبت اون شخص توجه کنید و هر ویژگی و رفتاری از آن شخص که سبب بشود حس شما نسبت به ایشان خوب شود. اما در مورد آن شخص از عشق شما بی خبره سعی کنید به یک طریقی ایشان را از علاقه ای بهش دارید مطلع کنید.

 47. Kh گفته:

  سلام عشق ی طرفه رو میشه دو طرفه کرد با قانون جذب؟
  وقتی اون نمیخاد عاشق بشه و نمیخاد به من محل بده و چند ساله ک ب شدت یکـطرفه اس

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید بارها در جواب دوستان گفتم از عشق یک طرفه دوری کنید. از طرفی جذب یک شخص خاص با قانون جذب قطعی نیست چون در این حالت شما قدرت اختیار و انتخاب که حق هر انسانی است را از آن طرف سلب می کنید.
   اما اگر میخاهید از قانون جذب هم استفاده کنید به خوبی ها آن شخص توجه کنید هر ویژگی و رفتاری از آن فرد که حس خوبی در شما ایجاد می کند. و نسبت به بی محلی آن شخص بی توجه باشید باز هم تاکید میکنم با قانون جذب میشه تا ۹۸ درصد یک فرد خاص را جذب کرد ولی صد در صدی نیست .

 48. رضایی گفته:

  سلام من کسی که میخاستم جذب کردم بافک کردن به خوبیاش حتی باوجود اینکه تورابطه باکسی دیگه بوده برگشت بهم اما خانوادش مخالفت کردن رفت دوباره اززندگیم دوباره میتونم جذبش کنم یااین عاقا اصلا تومدارمن نیست؟؟ممنون میشم جوابمو بدین

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   شما دوباره میتونید جذبش کنید اما توجه داشته باشید جذب یک شخص خاص با قانون جذب قطعی نیست حتی اگر قبلا در زندگی شما بوده باشه.

 49. Ceeport گفته:

  سلام خدمت شما .
  ببنید من از یک استاد ویسی گوش دادم که کمی مرا سردرگم کرد ، او میگفت وقتی ما با قانون جذب خواسته ای را بدست میاوریم ( هر چه میخواهد باشد ) باید تا اخر عمر تمرینهای ان را انجام دهیم وگرنه ان را از دست میدهیم چون اون خواسته ک براورده شده انرژیشو از ما میگیره . ولی ما وقتی خواسته ای رو از خداوند میخام و خداوند اون رو بهمون میده دیگ نیازی نیست تمرین خاصی انجام بدیم چون انرژیش رو از خدا میگیره . حالا فکری ک من دارم اینکه این قانون تو زندگی تمام انسانها هست و اگاهانه یا نااگاهانه داریم ازش استفاده میکنیم هممون ، کمی سردرگم شدم راستش،ایا این حرفها صحت داره؟؟ وقتی خواسته ای رو جذب میکنیم مثلا ماشین یا همسر دلخواه باید تا اخر عمر تمریناشو انجام بدیم و به عبارتی شارژش کنیم وگرنه از دستش میدیم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام ، چنین چیزی اصلا وجود نداره.
   از طرفی باید شکرگذار داشته ها بود که آن هم یک بحث جداگانه است به این ربطی نداره و هر چیزی را بدون صحت و مدرک علمی قبول نکنید.

 50. ملودی گفته:

  سلام
  من یه مدت با کسی در ارتباط بودم و خیلی دوسش دارم اون الان رفته خواستگاری و می خواد ازدواج کنه البته هنوز در حد آشنایی با اون خانم هستش آیا راهی هست که من بتونم اون و به طرف خودم جذب کنم و اون از ازدواج منصرف بشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   با روی ویژگی های خوب آن طرف یا شخص مدنظرتان توجه و فکر کنید و اصلا به اینکه الان با شخص دیگه ای هستند توجه نکنید هر چیزی از آن شخص که حس خوبی در شما ایجاد کند. این روش کاملا جواب میده به شرطی که درست انجامش بدید.

 51. maneli گفته:

  سلام
  من یه شخصی رو دوست دارم از بستگان دور هستن .. همو میشناسیم ولی عکس همو دیدیم .. رفت و آمدی نداریم .. اون یه جای دیگه زندگی میکنه . بهم پیام میدیم خیلی کم .. اونم شروع کننده منم همیشه (۹۹ درصد) .. میشه راهنماییم کنین چطوری میتونم با قانون جذب ،جذبشون کنم ؟

 52. Ali_Akbarzade گفته:

  سلام دوست عزیز واقعا خسته نباشی !
  من یک سوالی داشتم . من حدود ۵ ماهی میشه که عاشق یه سلبریتی نسبتا مشهور ایرانی شدم و اینو میدونم که از لحاظ سنی و فکری کاملا برابریم . میخواستم بدونم چجوری میشه به نوعی توجهش رو جلب کرد ؟
  در ضمن میگن که فرکانس هاتون رو باید با عشقتون یکسان کنید . اگه میشه بگید چجوری این کارو بکنم ؟
  اگه ممکنه سریع بگید چون این حس خفگی و حسرت و احساس نرسیدن بهش داره منو غرق میکنه و واقعا یه ۵ ماهی میشه که توانایی انجام هیچ کاریو ندارم و اصلا شاد نیستم و مثل آدم سال قبلم نیستم .
  خیلی ممنون خسته نباشی

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   باید روی ویژگی های خوب آن شخص توجه کنید به علاوه اینکه چه جوری جذبش کنید را من نمیدونم ولی وقتی شما حستان نسبت به آن شخص خوب شود شرایط و اتفاقاتی رخ میدهد یا ایده هایی به ذهنتان میرسد که بتوانید به آن شخص نزدیک بشید یا به اصطلاح جذبش کنید البته توجه داشته باشید جذب یک شخص خاص با قانون جذب قطعی نیست.

 53. یسنا گفته:

  سلام،من کسیو دوس ندارم
  ولی انتطار دارم کسی و ک میخوام دوست داشته باشم همه چی تموم باشه
  تو این مورد چطوری میتونم از قانون جذب استفاده کنم؟؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   همین ویژگی هایی را که دوست دارید در آن شخص وجود داشته باشد روی یک کاغذ بنویسید و هر روز بهش فکر کنید جوری که آن شخص همکنون در زندگی شما حضور داره و بابت اینکه آن شخص در زندگی شما حضور دارد شکرگذاری کنید. توجه کنید موقعه اجرای این تکنیک حتما باید حستان خوب باشد.

 54. sahel گفته:

  سلام . من عاشق یه پسرهستم توی فامیل دور که قبلا بایه دختر یه رابطه دوستی معمولی داشته من واقعا عاشقشم چطور میتونم جذبش کنم.من نمیدونم اون چه حسی نسبت به من داره

 55. ارام گفته:

  عالی بود.من حتما روش کار میکنم.من از این مطالب یک نکته مهم گرفتم.امشب. و از همین الان آون یک نکته تا ۴ آذر زندگی منو متحول و عالی میکنم.من جرقه ذهنم روشن شد

 56. یلدا گفته:

  سلام
  میشه به ایمیلم پیام بفرستید من اونجا سوالمو بپرسم🙏
  سوال کلی ام اینه که چه فرقی بین احمق بودن و خوشبین بودن هست؟ یعنی اونجور که شما میگید فقط ویژگیهای خوبشو ببینیم ولی یسری چیزارو نبینبم تا حسمون بد نشه، خب اونایی که قرار نیست بخاطر حسمون نبینیم بعد مشکل ساز بشه چی؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام ببینید ربطی به احمق بودن و خوشبین بودن نداره
   مهم خواسته شماست اگر خواسته ی شما جذب آن شخص باشد خوب قطعا باید روی ویژگی مثبت آن شخص توجه و تمرکز کنید. شما بار اول که از کسی خوشتان می آید توجه شما فقط روی خوش تیپ بودن، زیبایی ، احساس خوبی که از دیدن آن شخص و هم صحبتی با او داشتید مد نظرتان خواهد بود و اصلا به ویژگی منفی آن شخص توجه نمی کنید.
   اگر واقعا میدونید آن شخص به درد شما نمیخوره و ویژگی های رفتاری منفی دارد که شما نمیتوانید تغییرش دهید چرا اصرار به جذبش دارید و با این حال اگر میخواهید جذبش کنید باید تنفرتان را کنار بگذارید و روی ویژگی های از آن شخص متمرکز شوید که واقعا حس خوبی در شما ایجاد می کند تا روند جذب شکل بگیرد.
   کلا منظور من اینکه با حس خوب روند جذب اتفاق می افته و با حس بد روند جذب متوقف میشه یا چیزهایی را جذب می کنیم که خواهان آن نیستیم.
   باید این نکته توجه کنید که من نگفتم به ویژگی های مثل خیانت و دورغ و امثال این ها توجه نکنید تنها سر حرف من جذب یک شخصی است که از هر لحاظ فرد ایده آل ماست. و یا فردی که به خاطر یک سری اخلافات جزیی از کسی دوستش دارد جدا شده و خواها جذب مجدد این شخص است می تواند از این تکنیک استفاده کند. همچنین اینکه شما بخواهید با برخی از رفتارهای آن شخص کنار بیاید یا ن بستگی به خودتان دارد .

  • فردین حیدری گفته:

   سوالات مربوط به پشتیبانی دوره ها و محصولات فقط از طریق ایمیل پاسخ داده می شود و جهت پرسیدن سوالتون باید اقدام به مشاوره از طریق تیم پشتیبانی تلگرام به شماره ۰۹۳۹۴۶۶۸۶۷۰ کنید.

 57. سمانه گفته:

  با سلام خدمت استاد حیدری عزیز
  منم چنین سوالی برام پیش اومد و جواب شما در مورد خوشبین بودن یا احمق بودن منو قانع کرد. به نظر من هیچ لزومی نداره با شخصی که رفتارش کاملا اصولی و درست نیست به صورت مداوم بخواهیم چنین شخصی را جذب کنیم چون در نهایت خود ما صدمه میبینیم و من به شخصه چنین اتفاقی را تجربه کرده ام . همانطور که از صحبت های شما در پاسخ به کامنت دوستان دیگر دیدم چنین تکنیکی (توجه به ویژگی های مثبت یک شخص) زمانی کاربرد دارد که واقعا رفتارهای بد آن شخص مدنظرمان برایمان مهم نباشد و تنها هدف ما جذب آن شخص باشد. ممنون از شما و سایت خوبتون

 58. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید، ببخشیدمن سوال پرسیده بودم ولی جواب نداده بودیدلطفاکمکم کنیدمن یه شخصیاراخیلی دوسش دارم و بهش علاقه دارم ولی حس میکنم اون منانمیخاد، میتونم ازطریق قانون جذب ،جذبش کنم ک بهم علاقمندبشه،چیجوری؟واینکه ماچندوقت باهام درارتباط بودیم رابطمون بدنبودولی الان کلاقط شده، چیکارکنم مثل قبل بشیم، لطفاکمکم کنید

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به این دلیل پاسخ ندادم چون جواب سوالتون هم در مطلب و هم در دیدگاه های کاربران دیگر که سوال پرسیده بودند بود .
   بله با قانون جذب میشه چنن فردی را جذب کرد البته شما فکر می کنید که ایشان شما را نمیخاد و دارید با فکرتان این واقعیت را برای خودتان ایجاد می کنید . از طرفی در بحث قانون جذب روابط باید توجه کنید جذب یک شخص خاص صد در صدی نیست چون آزادی و حق انتخاب را از آن شخص می گیرید. البته چون قبلا آن شخص در زندگیتان بوده می توان گفت که می توانید با قانون جذب آن شخص را برگردانید. اما در مورد اینکه چیکار کنید؟ باید تمام توجه و تمرکزتان را روی ویژگی هایی از آن شخص بگذارید که موقعی که عاشق آن فرد شدید داشتید مثلا قیافه ، صورت زیبا ، رفتار و…. و هر چیزی که حستان را نسبت به آن شخص خوب کند و از فکرهایی که در مورد اینکه آن فرد شما را نمیخاد دوری کرده و بی توجه باشید.

 59. Yeganih گفته:

  من عاشق یک سلبریتی شدم که خارج از کشور زندگی میکنه و من نمیدونم باید چکار کنم که بهش برسم میشه لطفا بهم یک راه حل بگید؟؟

 60. فاطمه گفته:

  سلام من با شخصی در رابطه ام ک خیلی هم و دوس داریم ولی بعضی رفتار های ایشون باعث تنش های زیادی در رابطه میشه و من مدام به فکر این میفتم که این رابطه رو تموم کنم.ایا با این قانون میشه که اخلاق های ایشون بهبود پیدا کنه و به تفاهم برسیم با هم؟و اگه میشه چه جوری و باید به چی فکر کنم یا چه کاری انجام بدم.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اصلا نمیشه با قانون جذب کسی را تغییر داد اما با تغییر خودتون رفتار اطرافیان شما هم در ارتباط با شما تغییر میکنه. سعی کنید حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید و بیشتر روی خودتون کار کنید. اگر با اون شخص هم فرکانس نشدید از زندگیتون بیرون میره و مطمئنا گزینه های خوبتری وارد زندگیتان خواهد شد.

 61. Mohamd گفته:

  سلام خوبید
  من قبلا با ی نفر توی رابطه بودم ولی ی دعوایی پیش اومد و جدا شدیم و حتی بلاکمم کرده و کاملا معلومه که حسی بهم نداره میشه بگین چطور باید دوباره جذبش کنم که برگرده بهم…ینی ویژگی های خوبشو بنویسم ک مهربونه و..یا مثلا بنویسم چقد خوبه که فلانی کنارمه هس و..

 62. Ghzl گفته:

  من یه آقایی رو دوست دارم اما اون تو رابطه با یه دختر دیگس و دوتاشون همدیگه رو دوست دارن
  ناگفته نماند من ۳ سال تو زندگی این آقا بودم اما این خانوم فقط ۷ ماهه ک اومده تو زندگیش و بخاطر اون منو ول کرده
  من میتونم با قانون جذب و باور داشتن به اینکه حتما بهش میرسم این شخص رو به زندگیم دوباره برگردونم و عاشقش کنم؟

 63. سمیه گفته:

  سلام وقت بخیر.
  من و یه آقایی با هم آشنا شدیم حدود سه ماه پیش. خیلی از هم خوشمون اومد. هر دو مون همونی بودیم که دلمون میخواست. ولی آقا بعد از چند روز اظهار کرد که من همسر دارم و علیرغم اینکه خیلی خوشم میاد ازت نمیتونم به رابطه ادامه بدم. البته گفت همسرم چهار ساله بیماری صرع شدید داره و در بستر افتاده، ولی با اینحال اظهار ندامت کرد و گفت با وجود همسر بیمارش عذاب وجدان داره و نمیتونه با من بمونه و ارتباطش رو قطع کرد. ولی من هنوز به یادش هستم و دوست دارم اونو بازم جذب کنم. دلم میخواد کائنات و خداوند شرایط رو طوری رقم بزنن که ما بهم برسیم. من همسرش بشم و برای بچه هاش مادری کنم. میدونم اون مرد دلش با منه و عاشق منه من هم عاشق اونم ولی به خاطر شرایط نمیتونیم کنار هم باشیم. از خدا میخوام طوری برنامه ریزی کنه که من و ایشون به هم برسیم. حالا قانون جذب چه طوری به من میتونه کمک کنه در این زمینه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   بله میشه با قانون جذب یک شخص خاصی را جذب کرد و یا دوباره عشقتان را برگردانید اما قطعی نیست علت اینکه میگم قطعی نیست چون شما با این کار در حقیقت انتخاب و ازادی که حق هر فردی است را از شخص مدنظرتان می گیرید و این با قانون قدرت انتخاب و اختیار که خداوند به انسان داده در تضاد است البته زمانی که شما با ایشان از لحاظ ذهنی هم فرکانس بشید در ۹۹ درصد موارد جذب اتفاق می افتد حال این سوال مطرح می شود چگونه؟ اگر هر دوی شما حستان به هم خوب باشد و به اصطلاح از هم خوشتان بیاید در این حالت است که هم فرکانسی و هم ارتعاشی صورت می گیرد و برای این کار در ابتدا شما باید حستان را نسبت به شخص مدنظرتان با تمرکز بر روی چیزهایی که در شما حس خوبی از ان شخص ایجاد می کند از جمله قیافه ، طرز صحبت و هر آنچه که وقتی به آن شخص فکر می کنید حس لذت بخشی نسبت به آن شخص در شما ایجاد شود این فرکانس را ایجاد کنید تا روند جذب صورت بگیرد.

 64. سمیه گفته:

  آقای فریدون حیدری با تشکر از اینکه پاسخم رو دادید ممنونم.
  حال سوالم اینه که اگه من حسم رو خوب میکنم با تمرکز و فکر کردن به نکات مثبت شخصیتی اون آقا و تجسم و تصویرسازی لحظات خوب کنارش، ولی ایشون تلاشی نکنه و به اصطلاح به من فکر نکنه و حسش رو نسبت به من خوب نکنه و درگیر مسایل همسر بیمار و بچه هاش و خونه و زندگی خودش باشه جذبی اتفاق نمی افته؟ و ما همدیگه رو جذب نمیکنیم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید شما در قانون جذب سعی نمی کنید دیگران را تغییر دهید بلکه روی خودتان کار می کنید و به هر میزان که شما و باورهای شما یا به اصطلاح دیدگاه شما تغییر کند اطراف شما و کسانی که با آن ها در ارتباط هستید تغییر خواهند کرد و اینکه میگید اگر من این کارها را انجام بدم و آن فرد تغییر نکند یک باور و فکر منفی که در شما شک و ترس ایجاد می کند و اصلا به این مورد توجه نکنید. وقتی شما بر روی حستان و ارتعاش های خودتان کار می کنید فرکانس شما تغییر می کند و در جهت خاسته هایتان حرکت می کنید و شرایط و اتفاقات دور و بر شما هم همزمان شروع به تغییر می کند پس توصیه می کنم حتی به اینکه چه می شود یا نمی شود یا نتیجه اصلا توجه نکنید. و تمام ذهنتان درگیر خوب کردن حستان نسبت به شخص مدنظرتان باشد. و چون از قبل آن شخص را جذب کردید و در زندگیتان بوده پس عمل جذب راحت تر است.

  • ویدا گفته:

   با سلام خدمت استاد عزیز ، میخواستم بدونم این راهکاری که میگید برای جذب فرد مقابل یهنی همسن ک میگید روزانه هفت ویژگی خوب از اون فرد را نوشته و بارها سپاس گزاری کنیم ، و تا حداقل ۳۰ روز انجام بدین رو من یک روز انجام دادم و شما گفته بودید ک نشانه های نزدیک بودن ب جذب اون فرد دیدن اعداد زوج هستش من اخیرا این اعداد ۱۱، ۴۴، ۵۵ رو میبینم یعنی امکانش هست ارتعاشی که من میفرستم خیلی قوی باشه و سریع جذبم بشه؟💓

   • فردین حیدری گفته:

    با سلام
    بله امکان داره. هرچقدر حس شما نسبت به اون شخص خوبتر و عالی تر بشه روند جذب سریع تر میشه. و نشونه‌ها کم کم نمایان میشن مثل همون اعداد جفت که میبینید. و این نشون میده کارتون درسته و تا رسیدن به نتیجه ادامه بدید.

 65. سمیه گفته:

  استاد حیدری عزیز
  من حسم نسبت بهش خوب هست. علیرغم همه ی بی محبتی هاش. آخه با من دعوا کرد. با اینکه خودش ابتدا اومده بود سمت من ولی به من تشر زد که از زندگیم برو بیرون بهم گفت من باعث میشم همین زندگی نصفه نیمه ش از هم بپاشه. منم ارتباطم رو باهاش قطع کردم. بهم گفت نمیخواد و نمیتونه و اجازه نداره و دلش نمیخواد اصلاً لحظه ای به من فکر کنه چون در اون صورت زندگیش ویرون میشه. این منم که مدام دارم بهش فکر میکنم. با اینهمه بازم خصایل خوب و مثبتش رو مینویسم و تکرار میکنم و در ذهنم مرور میکنم. حسم نسبت بهش عالیه. وقتی تجسم میکنم کنارشم حسم عالی و عالیتر میشه. بازم میشه استاد عزیز؟ میدونم بایست صبوری کنم و اجازه بدم قانون کار خودش رو انجام بده و بیتابی نکنم. میخوام بدونم اون آدم که اینجوری با من قطع ارتباط کرده بازم میشه کنار هم قرار بگیریم و همسرش بشم؟

 66. سمیه گفته:

  یعنی باور کنم ما بهم میرسیم در آینده دیر یا زود و حسم رو خوب کنم و ارتعاش مثبت بفرستم درست میشه؟
  حس میکنم با هم هستیم تو خونه و زندگی اون مرد من حضور دارم و تحسینش میکنم خصوصیات اخلاقی و ظاهری و همه چی ش رو. فکرم درسته؟
  باور هم میکنم که ازدواجمون حتمیه علیرغم همه ی مشکلات و موانع. میشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   ببینید حس خوب منظور من همون حس حالیه که وقتی با ایشان آشنا شدید داشتید همان حس و حال اول رابطه ، قطعا اول رابطه حستان خوب بوده به اینکه زن داره فکر نمی کردید یا اینکه چیزی مانع رسیدن شما به هم بشه. قرار نیستت تجسم کنید چون روش تجسم شما غلطه در تجسم نتیجه را باید دید نه روش رسیدن به خاسته هایتان . حس خوب یعنی وقتی به آن شخص فکر کردید به ویژگی های خوب آن شخص فکر کردید حالتون عالی بشه و اصلا اجازه ندید شک و تریدی و ناخوشی های قبلی سراغتان بیاد.

 67. سمیه گفته:

  استاد میدونید چیه دلم میخواد مثبت فکر کنما ولی بعضی وقتها افکار منفی میاد به سراغم. افکاری مثل اینکه اگه اون مرد هم منو میخواست حتماً تو این مدت حالی ازم میپرسید یا مثلاً اینکه ما چطور ممکنه به هم برسیم وقتی زنش زنده ست و اونم میگه نمیتونه با وجود همسرش بیاد سمت من؟ اینا ناامیدم میکنن و دلسرد میشم از خواستنش

  • فردین حیدری گفته:

   همین که فکر منفی میاد سراغتون پس افکار و حس غالب شما منفیه . هر وقت به شخص فکر کردید به حستان توجه کنید اگر حستان بد بود پس حتما دارید مسیر را عکس طی می کنید. مثل اول رابطه رابطه فکر کنید که خیالتان راحت بود آن شخص دوده به اینکه زن داره فکر نمی کردید زندگیتان هست و از بودن با آن شخص لذت می برید مسیر اول رابطه را مجددا بوده برای خودتان بازسازی کنید چون اول رابطه قطعا به این موارد فکر نمی کردید که زندگی ایشان از بودن با شما به هم بپاشد و یا به افکار منفی اجازه نمیدادید خودشان را نشان دهند و نسبت به این موارد بی توجه بودید.

 68. سمیه گفته:

  سلام استاد حیدری عزیز. خیلی از لطفتون سپاسگزارم که برادرانه پاسخ سوالات من و بقیه کاربران رو میدید.
  من سمیه ام. که گفته بودم آقایی رو دوست دارم که همسر بیماری داره. من مدام به خودم خصلت‌های خوب ایشون رو یادآوری میکنم و حتی مینوسیم که از چه خصایص ایشون خوشم میاد و مدام به خودم میگم ایشون هم از من خوشش میاد ولی به لحاظ شرایطش ناچار به ترک ارتباط با من شده. تجسم میکنم وقتهایی رو کنار هم هستیم و یه خانواده شدیم. تصویرسازی میکنم بودن کنارش رو. شکرگذاری میکنم از خداوند که اون مرد همسرم هست. یه حسی درونم میگه میشه شدنیه اون بلاخره همسرم میشه ممکنه طول بکشه ولی میشه. یه ایمان و اطمینان قلبی درونم میگه همسر آینده م همین مرده. به نظر شما درست دارم عمل میکنم دیگه؟ یعنی ایشون با وجود مشکلات و موانعی که برای رسیدن به من در زندگیش داره بازم ما مال هم میشیم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اینکه میگید یعنی با وجود این موانع مال هم میشیم نشون میده باورتون صد در صدی نیست و باید بگم بله میشه . و از طرفی شما باید به نکنه ی وابستگی هم توجه کنید. به هر چیزی وابسته بشید ازتون دور میشه. شما نباید زندگیتون رو فقط محدود به اون شخص کنید. و اینکه جذب یک شخص خاص صد در صدی نیست چون شما با این کار قدرت اختیار را از آن فرد سلب می کنید. در کل اگر حس غالبتون خوب باشه می تونید جذبش کنید ۹۸ درصد، ولی قطعی نیست. و در اکثر مواردی که من دیدم فرد طرف مقابلشو با اون روش هایی که گفتم جذب کرده و مشکلی نبوده. شما هم تمرینات رو انجام بدید و به این توجه نکنید چه زمانی جذبش می کنید و نتیجه و زمان را به خدا بسپارید زیرا زمان بندی خدا بسیار دقیق تر از ماست.

   • seda گفته:

    اقای حیدری من به شماره ای ک گذاشتید پیام دادم درتلگرام، میشه خودتون پاسخگو باشید؟ سوال شخصی ازتون داشتم.

 69. رویا گفته:

  سلام من ۵ ماه پیش با یه پسر دوست شدم چون قبلا دیده بودمش و عاشقش شدم از راه دور هستیم ولی ایشون رل زدند به من گفت من میخوام ازدواج کنم منو خوب نمیشناخت بعد مدتی فهمیدم کات کرده من خوشحال شدم اخه باورم نمیشد که بخواد با اون ازدواج کنه بعد به قصد ازدواج تو گروه امد منم گفتم اگه قصدت جدیه بیا منو نشناخت کیم درحالی که قبلا حرف زدیم ولی نشناخت منم نگفتم.بعد درباری خانوادمون قصدش جدی بود ولی یع هفته بعد دعوامون شد به خاطر خواسته که داشت منم عصبی شدم بلاکش کردم ولی چون دوسش داشتم بعد ۳ روز بهش پیام دادم ولی گفت من نمیخوام تو با حرف من کنار نمیایی عصبی بود گفت نه زنگ نه پیام منم ترسیدم بلاکم کنه پیام ندادم تا ۵ ماه دیگه تولدش بود تبریک گفتم تگش کردم کادو خریدم عکسشو براش فرستادم اونم جواب داد تشکر کرد شناخت منو کمی حرف زدیم اروم بود نه به قصد دوستی ولی دیگه بهم پیام نداد بعد روز تولدش تا به الان منم نمیتونم هی پیام بدم فقط پستاشو لایک میکنم نظر میدم اونم استوری منو گاهی من پستشو لایک میکنم میبینه دیگه مثل قبل نیست که قصدش ازدواج باشه اونجوری حرف بزینم کمی میترسم واقعا کمکم کنید دست به هر کاری زدم نشد جذبش کنم بفهمونم راست میگم عاشقشم من با بقیه فرق دارم برای بار دوم از دست دارم هی میگم کاش اون شب به خاطر حرفش ناراحت نمیشدم بحسو عوض میکردم نه تلفن قط کنم خیلی دوسش دارم

 70. Nima گفته:

  سلام استاد خسته نباشین من حدود ۶ ماهی هستش از یه خانومی خوشم اومده بعد از چند وقت به صورت حضوری از ایشون درخواست کردم ولی ایشون بعد از چند ثانیه مکث به من جواب منفی دادن ولی من تسلیم نشدم وبه صورت انلاین دوباره از ایشون درخواست کردم و احساس خودم رو به ایشون گفتم ایشون از من خواستن بهشون زمان بدم تا با مادرشون که روانشناس هستش مشورت کنن و بعد از این موضوع دوباره جواب منفی گرفتم اما به سماجتم ادامه دادم 🤦‍♂️🤦‍♂️میدونم کاره اشتباهی کردم ولی به دلیل دوست داشتن ایشون دست از سماجت برنداشتم تا این که متوجه شدم ایشون با یه پسر دوست شده از اون موقع دیگه کاری انجام ندادم و میخواستم ببینم میتونم با استفاده از قانون جذب ایشونو به سمت خودم جذب کنم یا نه ممنون میشم پاسخ بدین🙏🙏

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله میشه با قانون جذب ایشان را جذب کرد البته باید به اینکه توجه کنید جذب یک شخص خاص صد در صدی نیست ولی تا ۹۸ درصد میشه ایشون را جذب کرد. چون همان طور که در پاسخ دیدگاه سایر کاربران سایت عرض کردم شما با این قدرت انتخاب و اختیار را از آن فرد می گیرید که حق هر فردی است .

 71. Sahar😊 گفته:

  سلام من به یه پسری علاقع دارم و حس میکنم اونم از من خوشش میاد فقط جلو نمیاد چ تمریناتی در روز باید انجام بدم تا حذبش کنم ؟
  و ی سوال دیگه
  فکرای منفی ک میاد ذهنم و من دوس ندارم به اونا فک کنم و هی ترس و ناراحتی دارم چجوری باید درمانش کنم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اولا میگید فکرتون منفیه و اون شخص نمیاد سراغتون ببینید چون میزان افکار منفیتون نسبت به اون شخص از میزان حس و علاقه تون بیشتره و در نتیجه مانع جذب میشه.
   از طرفی هر روز ۵ ویژگی خوب اون شخص رو یاداشت کنید و بابت این ویژگی خدا رو شکر کنند هر روز و به مدت ۲۱ روز باید انجام بدید هر ویژگی از اون شخص که حستون رو خوب میکنه رو نوشته و به اون فکر کنید و بابتش خداروشکر گذاری کنید.تکراریم باشه مشکلی نداره فقط موقع نوشتن اون ویژگی باید حالتون رو خوب کنه و حس خوبی در شما ایجاد کنه : مثلا چقدر خوش قیافه شیک پوشه و.چقدر مغرور و جذابه و……
   اما در مورد افکار منفی اون افکار منفی رو روکاغذ بنویسید هر فکر منفی یا ترسی که در ذهنتان بود را نوشته و بعد معادل مثبت آن کلمه را بنویسید و هر روز تکرار کنید.
   مثلا آن شخص من را دوست ندارد . معادل مثبت آن میشه آن شخص عاشق منه خدایا شکرت و هر روز ۱۰۰ بار به مدت ۲۱ روز تکرار کنید بعد ۲۱ روز معجزه ببینید.
   اگر ۱۰ فکر منفی بود باید ۱۰ جمله مثبت معادل آن را بنویسید و هر روز هر کدام از این جملات را صد بار تگرار کنید. ۱۰ جمله میشه ۱۰۰۰ بار تکرار در روز.
   اگر ۱۰ تا کلمه منفی در ذهنتان بود باید تبدیل به جمله و کلمه مثبت کنید و هر کلمه را در روز ۱۰۰ بار تکرار کنید.

 72. سهیلا گفته:

  سلام استاد خسته نباشید
  خواستم بگم من نتیجه گرفتم یعنی باورم نمیشه کسی که چهار ماهه با من کات کرده بود تونستم فقط با خوب کردن حسم و تمرکز روی ویژگی های خوبش برگردونم تقریبا سه روزه رابطه ما اغاز شده اصلا باورم نمیشه الان هنگم خودش پیام داد بهم و گفت بیا دوباره شروع کنیم رابطه ای قبلا راستش رو بخواید هیچ امیدی بهش نداشتم که دوبار بتونم با ایشون وارد رابطه بشم . ممنونم از راهنمایهای فوق العاده تون

 73. سمیه دستی رزم گفته:

  سلام آقای حیدری عزیز.
  استاد عزیز من آقایی رو دوست دارم که زن و فرزند داره. اوایل ایشون خیلی اظهار علاقمندی میکرد بهم بعد به تدریج ارتباطش رو قطع کرد و گفت میترسه که همسرش متوجه بشه و براش دردسر بشه. الان هیچ ارتباطی با من نداره و کلا منو از همه جا مسدود کرده. ما دعوامون شد و اون منو تهدید کرده اگه به زندگیش آسیب بزنم از من شکایت میکنه گفت سمیه تو داری مزاحم من و خونواده م میشی. ارتباطم رو باهاش کاملا قطع کردم.
  ولی من دوسش دارم هر کاری میکنم از ذهنم بیرون نمیره. حاضرم همسرم بشم ولی همسر دوم و مخفی ش از بس که دوسش دارم. حالا چه کار کنم اون دوباره به من مشتاق بشه و برگرده سمتم. من به خواسته و هدفم برسم؟ علیرغم اینکه خودش نمیخواد و تمایلی نداره و میترسه و سعی داره زندگیشو حفظ کنه.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اگر الان از شما بپرسم چه حسی به رابطه تون دارید چه جوابی دارید؟
   اگر به رابطه تون حس ترس ، بدبینی، شک و گمان دارید و یا حس بدی در شما موقعی که به رابطه تون فکر می کنید ایجاد می شود مسلما در جهت عکس خواسته تون هستید و نمی تونید آن شخص را جذب کنید.
   شما باید اول حستان را به آن شخص خوب کنید تا مجددا بتوانید ایشان را جذب کنید به این فکر نکنید که ایشون شما را بلاک کرده یا ن . با تمرکزتون بر روی ویژگی هایی از اون شخص باشه که شما را عاشق ایشون کرده و هر روز این ویژگی ها را در ذهنتان مرور کنید و بابت آن شکرگزاری کنید. این بهترین تکنیک برای جذب مجدد عشق و حتی جذب شخص مورد علاقه محسوب میشه و شک نکنید انجام بدید حتی می توانید این ویژگی ها را روی کاغذ بنویسید اگر این ویژگی ها تکراری باشد هم فرقی نداره فقط ویژگی هایی باشد که وقتی بهش فکر کردید حس عشق در شما ایجاد کند. و حتما بابت هر ویژگی آن شکرگذاری کنید.

 74. مهشید گفته:

  سلام ممنون میشم کمکم کنید فقط خواهش میکنم راستشو بگید من یک نفر دوست داشتم از سال بالایی ها دانشگاه فارغ شد رفت بعد هفت هشت ماه من رفتم ریپلای استوری کردم بهش گفتم حس مو گفت من نمیدونستم بعد نوشت من شما رو به جا نمیارم منم کمی بحث چرخوندم اینا خداحافظی کردیم ولی از شدت نفرت بلاکش کردم به نظرتون الان که شش ماه گذشته برم درخواست بدم چون آدما رو بلاک بکنی حس بدی بهشون دست میده قطعا این کار بکنم ؟اخه ایشون واقعا بی احترامی هم نکردن من عصبانی بودم کاش این کار نکرده بودم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید مشکل از شماست نه ایشون . شما به علت حس تنفر و زود رنجی که دارید نمی تونید آن شخص را جذب کنید حس بد مساوی است با جذب شریط و چیزهایی که نمی خواهیم.باید اول خودتون و حستون به ایشون رو تغییر بدید فرقی نداره چه مدتی از رابطه تون گذشته باشه. بعد شرایطی ایجاد میشه که به راحتی می تونید وارد رابطه بشید کامنت های قبلی رو بخونید نحوه ی جذب یک شخص رو گفتم و اگر سوالی همچنان داشتید بگذرید پاسخ گو هستم.

 75. سمیه دستی رزم گفته:

  استاد حیدری سلام
  فرمودین چه حسی دارم نسبت به اون شخص.
  من اگه حس شک یا بدبینی یا ترس دارم همه رو از خودش گرفتم. چون ایشون حس بدی نسبت به رابطه مون داد و رفت. به من گفت میترسه از زنش از متلاشی شدن زندگیش گفت از من بدش میاد من عامل بهم خوردن زندگیش خواهم بود و این حرفا. حالا من همه ی این حس های بد رو از آن آدم دریافت کردم.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلامم
   خب تا زمانی که این حس ها باشه مثل اینکه بخواید رانندگی کنید اما همزمان که که دارید گاز میدید پاتون روی پدال تزمز باشه و جذب صورت نمی گیره با حستون رو تغییر بدید چون تمام تمرکز و توجه شما روی حرفای ایشونه پس ازتون دورتر میشه.

 76. سمیه دستی رزم گفته:

  استاد حیدری
  من اگه حسم رو به ایشون خوب کنم و خوبیهاشو و ویژگیهای خوبش رو تو ذهنم یادآوری کنم و شکرگزاری، ایشون برمیگرده؟ آخه با بحثهایی که اواخر بینمون پیش اومد و ایشون ناراحتم کرد و حرفهای ناراحت کننده بهم زد و منو بلاک کرد دیگه خودم نمیخوام و نمیتونم آغازکننده ی ارتباط مجدد باشم

 77. qzl گفته:

  با سلام
  یه سوال از خدمتتون داشتم
  من یه شخصیرو دوست دارم غریبه نیست و فامیلیم
  قبلا با هم بودیم و هی رل میزدیم و کات میکردیم
  اونم تو این چند سال تا چند ماه پیش حدودا دوسم داشت ولی من کارهایی کردم که ازم دلخورد شد و با هم سر موضوعاتی دعوا کردیمو حتی گفته بود که دیگه خوشش از من نمیاد
  بنظرتون راهی هست که بشه جذبش کرد و چطوری میشه کامل توضیح بدید؟

 78. هانیه گفته:

  سلام وقت بخیر.من بیشتر از دوساله ک پسری رو دوست دارم و البته من اصلا رابطه عاشقانه و دوستانه با ایشون هیچوقت نداشتم ی زمانی علاقمو پنهون کردم و بعدا هم خودش نامستقیم متوجه شد..قبلا هم متوجه شده بودم ک بهم توجه داره ولی سوتفاهمی پیش اومد و ارتباطی پیدا نکردیم،تو مقالتون نوشتین ک باید لیاقت خودمونو ببریم بالا و من مدتیه هرروز دارم اینکارو میکنم ،مثلا باخودم آشتی کردم و سعی میکنم اطلاعاتم به روز بشن و باورهای بدمو ب باورهای خوب تغییر بدم.واینم میدونم ک اون آقاپسر ی سری اخلاقیاتی داره ک من اونهارو دوست ندارم ولی با همه اینها هرروز یادش میفتم ولی حس دلتنگی ندارم یعنی بدون اون هم من خیلی قشنگ دارم زندگی میکنم ولی گوشه دلم هست هنوز ،واقعا نمیدونم چیکار کنم ی وقتایی میگم ن اصلا نمیخوامش ی وقتایی هم میگم ن دوستش دارم ،زندگیمم اصلااا بدون اون مختل نیس فقط ته دلم ی علاقه ای هست،یجورایی حس غالبم اینه ک قانون جذب ،برای یک ارتباط کاملا جدی و نه دوستی ساده و زودگذر جذبش کنم ،میشه راهنماییم کنید؟ببخشید طولانی شد ممنونم 🌹

 79. زینب گفته:

  سلام استاد
  من و آقایی همدیگه رو دوست داریم البته من بیشتر دوسش دارم. ولی اون آقا چون متاهله و فرزند داره از ترس از هم پاشیدن زندگیش و آبروش ارتباطش رو با من قطع میکنه هر چند ماه یکبار با هم ارتباط میگیریم ولی طی یه مدت کوتاه دو سه هفته ای باز کات میکنه و میگه زنم فهمید و سبک زندگیم عوض شده و منجر به از هم پاشیدن زندگیم میشه و نمیتونم باهات ادامه بدم. دلم میخواد زنش بمیره چون فقط درصورت مرگش هست که میتونه بیاد سمت من. طلاق و جدایی شون امکان نداره رخ بده. من الان از بین اینهمه مرد توی این شهر بزرگ فقط دلم اونو میخواد انقدر حسم بهش خوب بوده و هست که نگو. تحصیلکرده خوش رفتار خوش صورت خوش گفتار مودب خوش هیکل خوشتیپ هر چی بگم کم گفتم انقدر دوسش دارم حاضرم همسر دوم و پنهانی ش باشم ولی اون قبول نمیکنه و میگه زنم میفهمه و آبروی هر دومون رو بر باد میده و منو میترسونه از اینکه آبروم میره و مجبورم میکنه ازش فاصله بگیرم. میشه منو راهنمایی کنید من چه کار کنم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام، اول اینکه زمانی که شما دلتون میخواهد زن آن شخص بمیرد در این حالت دارید قانون کارما را به سمت خودتان فعال می‌کنید یعنی شما از روشی غیر درست و دقیقا با زور مکی‌خواهید به آن شخص برسید که دقیقا برخلاف قانون جذب و قوانین خداست دقیقا یعنی از ماست که برماست. دوما با قانون جذب فقط تا ۹۸ درصد میشه یک شخص رو جذب کرد و اینکه شاید با اینکار آزادی آن شخص را می‌گیرید که از شما دوری می‌کند. از طرفی وقتی شما می‌گویید که حاضرم زنش بمیره تا من به ایشون برسم یعنی حستون قطعا به ایشون بده زمانی متوجه میشوید حستان خوب است که اصلا براتون مهم نباشه آن شخص را از دست می‌دهید یا نه در عین حا که به شدت آن شخص را میخواهید.
   تا خودتان حستان را به آن شخص و آن رویداد تغییر ندهید و همش تمرکز شما بر روی آن زن دومی باشد اتفاقی نمی‌افتد.

 80. زینب گفته:

  و استاد حیدری
  با اینکه ما از هم دور هستیم و همدیگه رو نمیبینیم و راههای ارتباطی مون هم قطع و مسدود کرده اون آقا باز هم جذب اون عشق بعنوان همسرم امکانپذیره؟ من دلم نمیخواد دوست دخترش یا کراشش باشم و ایشون هم مذهبی ان و نمیپذیرن اصلا. من دوست دارم همسر شرعی و قانونی و حلالش باشم توی خونه و زندگیش برم و خانم خونه ش بشم

 81. هانیه گفته:

  سلام .. من یه خواستگاری داشتم که کاملا مطابق خواسته من بود ولی چون درگیر درس بودم خانواده بدون اینکه به من اطلاعی بدن این خواستگار رو رد کردن .. میتونم با قانون جذب کاری کنم که باز هم ازم خواستگاری کنه ؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   سوالی نپرسیدید یا اگر پرسیدید احتمالا با فیلتر شکن وارد سایت شدید و به این دلیل سولات شما توسط خود سایت اسپم شده. مجددا سوالاتتون رو در کامنت‌ها مطرح کنید حتما جواب میدم.

 82. ستاره گفته:

  سلام استاد. سال نو مبارک.
  استاد، یه سوال داشتم اینکه من یک دختری ۳۵ ساله هستم که در خانواده ای زندگی می کنم که پدر و مادر پیر هستند و به خاطر کهولت سن بیمار شده اند و برادرم نیز بصورت مادر زادی بیمار است و من تک دختر هستم. هیچ کدام از اطرافیان و نزدیکانمان هم اصلا با ما ارتباط خوبی ندارند. من فرد خاصی در زندگی ام نیست. یعنی اصلا کسی را نمی شناسم. اما خیلی تمایل دارم ازدواج کنم. تقریبا حدود ۱۵ سال است که در مورد قانون جذب تحقیق کرده ام و طبق آنها عمل کرده ام اما هیچ نتیجه ای نگرفته ام حتی یک نشانه کوچک. چند بار مشاوره هم رفته ام اما متاسفانه بی تاثیر بوده است.
  میخواستم بپرسم آیا من از قانون جذب اشتباه استفاده کرده ام؟ یا راهی وجود دارد که بتوانم فردی مناسب و خوبی را به زندگی ام جدب کنم؟

 83. Sra گفته:

  سلام من یکی رو چند سالی هست میشناسم ولی اون من و نمیشناسه من خیلی دوست دارم که وارد زندگیم بشه ایا میتونم اون شخص رو جذب کنم؟

   • Sra گفته:

    از اونجایی که اون شخص من و ندیده و من فقط اون شخص رو میشناسم میدونم که میتونم کاری کنم من و ببینه و باهم راجب موصوعاتی حتی در اندازه ۵دقیقه صحبت کنیم سوال من راجب این اینه که میتونم کاری کنم که بتونیم باهم دیگه قرار بزاریم؟ ینی با قانون جذب میتونم اینکارو انجام بدم

    • فردین حیدری گفته:

     بله می تونید، به شرطی که باور داشته باشید. وقتی شما باور کنید می‌تونید در واقع راهکارهایی به ذهنتون می‌رسه که با آن شخص ارتباط برقرار کنید و یا شرایطی براتون ایجاد میشه بتونید آن شخص را جذب کنید. و در مقاله قانون جذب عشق که در سایت قرار دار داده شده به صورت کامل توضیح دادم چگونه یک شخص را با قانون جذب، جذب کنید.

   • ستاره گفته:

    سلام.
    من میخواستم طبق مقالات موجود در سایت شروع به جذب کنم اما یک مسئله ای وجود دارد. من پدرم خیلی خیلی بد اخلاق است و مدام به همه چیز و همه کسی گیر میده.
    مثلا مدام به من گیر میده که فلان جا نرو فلان جا برو چرا قیافه ات اینطوریه چرا اونطوریه چرا لاغری آخه کی میاد تورو بگیره چرا صورتت جوش زده چرا لباست اینطوریه چرا تا حالا ازدواج نکردی چرا فلانی که تلفن زد اینو گفتی چرا اونو نگفتی چرا فلان غذا را میخوری چرا فلان غذا را نمی خوری خلاصه به همه چی گیر میده.
    به بقیه هم گیر میده.
    به همسایه گیر میده به فامیل به همه.
    مدام داد میزنه و نفرین میکنه.
    وقتی توی خونه است انرژی منفی را کاملا میشه درک کرد. من خیلی سعی میکنم به چیزای مثبت فکر کنم اما انرژی منفی اون بیشتر است و خیلی اذیت میشم.
    شرایطم هم طوریه که نمیتونم از این مکان دور بشم و به جا دیگه بروم. تا حس من هم خوب نشه نمی تونم جذب خوبی داشته باشم.
    حالا میخواستم ازتون بپرسم که در این شرایط باید چکار کرد؟ آیا راهی وجود دارد؟

    • فردین حیدری گفته:

     با سلام
     ببینید این طبیعتا در اکثر خانواده‎‌های ایرانی این شرایط وجود دارد، باید موقعی که پدرتان داد و بیداد می‌کنند، مسلما شما این فرکانس‎‌های منفی را از جانب ایشان دریافت می‌کنید و قطعا حال شما هم بد می‌شود. در این زمان بهتره یا از هدفون استفاده کنید و یا برید یه اتاق دیگه یا حیاطی تا حد ممکن خودتان را از این محیط منفی دور کنید. اما در مورد اینکه پدرتون میگوید: کی شما رو میگیره، صورتتون جوش زده و …. اصلا به این حرفا توجه نکنید چون این کلمات باور خود پدر شماست نه باور شما. حتی یک ذره به این حرفای منفی توجه نکنید گاهی عزیزان ما به جای اینکه به ما روحیه بدن از سر ناگاهی به شدت وضعیت رو بد می‌کنند و در خیال خودشون به ما دلسوزی دارند می‌کنند که تصوری غلط است.
     از طرفی مهم اینکه خودتان به اینکه چه فرکانس و ارتعاشی در هر لحظه ارسال می کنید توجه کنید تا حد ممکن حستان را خوب کنید و باور کنید بهترین ازدواج ممکن را خواهید داشت من سخنی که همیشه به مراجعه کنندگانم میگم اینکه شما با ذهنتان ازدواج می‌کنید نه شخصی که در بیرونه . پس باور به این داشته باشید با بهترین فرد و متناسب ترین فرد که شرایط و ویژگی‌های مدنظر شما را دارد ازدواج خواهید کرد و تمام تمرکزتان را بر روی باورهایتان و خوب کردن احساستان بگذارید البته میتوانید از تکنیک شکر گذاری استفاده کنید که از سایت خودما نسخه صوتی کتاب شکرگذاری را دانلود کنید و استفاده کنید چون شکرگذاری قوی ترین تکنیک قانون جذب و نزدیک ترین فرکانس به خداست و برای هر چیزی از ته دل شکرگذار باشید در زندگیتان رخ میدهد و زیاد می‌شود.
     برای جذب شخص، تمامی ویژگی‌هایی که همسر دلخواهتان می‌خواهید داشته باشند را یاداشت کرده مثلا خوش تیب، با اخلاق و…. و هر روز به مدت ۳۰ روز این ویژگی‌ها را مرور کرده و بابت آن شکرگذاری کنید تا بتوانید چنین شخصی را به راحتی جذب کنید. هر روز ۷ ویژگی بنویسید با تمام وجودتان شکرگذاری کنید که آن شخص هم اکنون با چنین ویژگی در زندگیتان است. صبح به محض بیدار شدن از خواب و شب قبل خواب با تمام وجوتان شکرگذاری کنید.

 84. مینا گفته:

  سلام استاد حیدری سال نو مبارک. من آقایی رو دوست دارم که بنا به دلایلی که خودش تراشیده مثل متاهل بودنش و از هم پاشیدن زندگیش و بو بردن زنش ارتباطش رو با من قطع کرده و همه ی راههای ارتباطی مون رو مسدود کرده. من میدونم اونم منو دوسم داره و کشش داره و قلبش منو صدا میزنه ولی مقاومت میکنه برای حفظ زندگیش. من الان میخوامش و برام مهم نیست که زن داره. میخوام همسر شرعی و قانونی و رسمی و حلال و عیان و آشکارش باشم با رضایت هر دومون و رضایت خونواده هامون. میدونم حالا که بعد از چند وقت مسدودی و بلاک بودن و قطع رابطه من نتونستم فراموشش کنم و قلبم ذره ای سرد نشده پس حتما قراره ما در آینده به هم برسیم و حتما کاینات راهی پیش پامون قرار میده. الان استاد حیدری چه کار کنم منو از مسدودی دربیاره؟ چه کار کنم بیاد خواستگاری تا درخواست کنه همسرش بشم؟ همسر شرعی و قانونی و حلالش. اسممون بیاد تو شناسنامه ی هم و من برای بچه هاش مادری کنم؟ راه رسیدن و زمان رسیدن با کاینات من همون نتیجه ی همسر قانونی شدنش رو میخوام که به واقعیت بپیونده. این شدنیه استاد؟ چه کارهایی باید انجام بدم؟ ضمن اینکه من تلاش فیزیکی ای نمیتونم انجام بدم چون همه ی راهها رو به روم بسته

  • فردین حیدری گفته:

   شما همش حستون به اینکه شما را از مسدودی در بیاره یک راهی برای ارتباط با آن شخص بیابید که پشت احساس شما چون ترس و نگرانمی از دست دادنه و آن شخص مدام از شما دور میشه شما باید فقط و فقط حستون رو به آن شخص خوب کنید و اصلا براتو مهم نباشه که راه ارتباطی شما با ایشون مسدود شده باشه یا نه . چون با این حس منفی دارید ارتعاش جدایی میفرستید و اینکه مداوم چک کنید آیا چه جوری با ایشون ارتباط برقرار کنم ارتعاش وابستگی می‌فرستید. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید حستون رو به آن شخص با تمرکز بر ویژگی خوب آن شخص خوب کنید. و اصلا به این فکر نکنید راهی برای ارتباط با ایشون وجود نداره. راه ارتباطی و یا یده اینکه دوباره با ایشون حرف بزنید یا مجددا جذبش کنید یا به ذهنتون میرسه یا شرایط آن برایتان ایجاد خواهد شد و ین تنها با تغییر احساس شما و توجه شما امکان پذیره.

 85. Sra گفته:

  سلام استاد ی سری ها میگن ممکنه این شخص به درد تو نخوره و ی متن های یهست که میگه هر چی سرنوشتت باشه همون اتفاق میوفته شاید تو با اون شخص خوشبخت نشی.
  من اگ با قانون جذب این فرد و جذب کنم باز هم بستگی به قسمت داره جدب نمیشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   شما میتونید با قانون جذب اشون رو جذب کنید . ولی مهم ترین نکته این هستش که چه چیزی را باور می‌کنید اگه باور کنید نمی‌تونید جذبش کنید نخواهید توانست و اگر باور کنید می‌تونید پس خواهی تونست. در مورد تقدیر یا سرنوشت هم باید بگم سرنوشت هر شخصی دست خودشه و اصلا اینجوری نیست که بعضی از افراد فکر می‌کنند و لی گاهی وقتا شما تمامی این کارها را مطابق قانون جذب انجام میدهید که نمیشه و نمی‌تونید جذبش کنید و آن هم اینکه شاید این فرد به درد شما نخوره و در آینده با او به مشکل بخورید که در اینجا خواست خدا مطرحه. البته این اتفاق از یک میلیون نفر شاید برای یک نفر رخ بده و اونم شاید. پس تمام ذهنتان را بر روی جذب و هدفی که می خواهید بگذارید و اصلا به گفته های دیگران توجه نکنید همین گفته‌ها شک و تردید و ترس ایجاد می‌کنه و مانع از رسیدن شما به خواسته‌تون میشه.

  • فردین حیدری گفته:

   تا حستون تغییر نکنه هیچ چیزی تغییر نمیکنه، دوما راهش رو من نمیدونم راهش توسط خدا و کائنات به صورت ایده یا قرار گرفتن در شرایط و…. به شما نشان داده می‌شود. مهم ترین کار شما تغییر احساس، توجه و باورتونه.

 86. مینا گفته:

  سلام. استاد حیدری شما میگید ویژگیهای همسر دلخواهت رو بنویسید بابتش شکرگذاری کنید تمرکز کنید روی صفات خوبش تجسمش کنید کنار هم ازدواج کردین تصور کنید در حال زندگی کردن هستید منتظرش باشید تا همون فرد دلخواه وارد زندگیتون بشه. حالا من تمام این ویژگیها رو در کسی سراغ دارم. کسی که باهاش کمی زندگی کردم اما الان با من قطع رابطه کرده‌. میخوام اون فرد همسر آینده م باشه. شخص دیگری با این صفات در تجسمم نمیگنجه. چه کار کنم اون آدم دوباره بیاد سمتم و بشه همسرم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببیند هر روز ۷ ویژگی اون فرد مدنظرتون رو می‌نویسید و بابت این ویژگی‌ها شکرگذاری می‌کنید. ویژگی‌هایی که واقعا و اون فرد داره و شما عاشقش هستین را می‌نویسید و در کنار اون شب قبل از خواب و صبح به محض بیدار شدن از خواب تجسم کنید که ایشون همسر شماست و با او در زیر یک سقف زندگی می‌کنید با هم به عید دیدنی میرید خرید می‌‌کنید و … دقت کنید در تجسم به این نباید فکر کنید که چگونه یا چطوری به آن شخص می رسید مثلا من از واتس آپ پیام میدم اون جوابمو میده و دوباره با هم رابطه برقرار می‌کنیم این غلطه اصلا راه یا شیوه رسیدن به آن شخص را تعیین نکنید زمانش که برسه خدا خودش راه رو به صورت ایده یا قرار گرفتن در شرایطش بهتون نشون میده در حال حاظر فقط باید حس و باور شما خوب شه که می‌تونید آن شخص را جذب کنید و باور کنید که می‌تونید. و در تجسم به رنگ ها و بوها و جزییات بیشتر توجه کنید.

 87. مژده گفته:

  سلام استاد حیدری سال نو بر شما مبارک. مردی که من دوسش دارم و در خیالم هست و تجسمش میکنم همسر آینده ی منه و بابتش شکرگزاری میکنم و خصوصیات خوبش رو در نظرم میارم و مینویسم ویژگیهاشو و تجسم میکنم ازدواج کردیم و در حال خوندن خطبه ی عقد هستیم و در منزلش هستم و کنار هم داریم زندگی میکنیم منو مدام از خودش میرونه. هر قدر سعی میکنم بهش نزدیک بشم مخالفت میکنه و منو از خودش دور میکنه. زن و فرزند داره و میترسه از برقراری ارتباط. بهم نزدیک نمیشه و منو منع میکنه از نزدیک شدن بهش. ولی من فقط اون مرد رو میخوام در تجسم و خیال و تصوراتم فقط زندگی با اون مرده که جریان داره. خدا رو شکر میکنم که بهش رسیدم. زمان و نحوه ی رسیدن رو به خدا و کاینات واگذار میکنم و میگم خدایا از بهترین راه و در بهترین زمان ما رو بهم برسون. میتونید منو راهنمایی کنید چطور میتونم جذبش کنم به خودم تا همسرم بشه؟ ممنونتونم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید مرکز توجه شما اینکه آن شخص از بودن با شما دوری میکنه و تمایلی به این نداره که با شما ارتباط برقرار کنه، و به این موارد توجه نکنید. و از طرفی باید بدونید با قانون جذب همینطور که گفتم نمیشه یک فرد رو قطعی جذب کرد چون شما آزادی اون فرد رو میگیرید.

 88. مژده گفته:

  یعنی استاد حیدری میفرمایید به این فکر نکنم که از من دور میکنه و تمایلی نداره؟ به چی فکر کنم؟ چطور ترسیم کنم که شدنی بشه وصالمون؟

  • فردین حیدری گفته:

   دقیقا نباید به این فکر کنید که از شما دوری می‌کنه و تمایلی به شما نداره، به ویژگی‌های خوب آن شخص آن ویژگی‌هایی از آن فرد که سبب شده شما عاشق آن شخص باشید و هر روز ۷ ویژگی را بنویسید و بابت آن شکرگذاری کنید. این ویژگی‌ها در روزهای دیگر که این تمرین را انجام میدهید حتی اگر تکراری باشد هم مشکلی ندارد.چون زمانی که به این ویژگی‌ها توجه و تمرکز میکنید کانون توجه شما عوض میشه و احساستون در پی اون خوب میشه و خوب شدن احساس یعنی اتفاقات و شرایطی برایتان پیش می‌آید که آن شخص را جذب کنید و اینکه چقدر طول میکشه؟ باید تا رسیدن به نتیجه این کار را انجام دهید.

 89. مژده گفته:

  استاد حیدری دانا از راهنمایی و صبوری تون سپاسگزارم. شما واقعا استادید. خدا به کسب و کارتون برکت بده در پناه حضرت حق موفق باشید.

 90. فاطمه گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده از همکلاسی دانشگاه ام که الان همکارمم هست خوشم میاد ولی ایشون با یکی دوست هستند حدود یک سال و دو ماه و به گفته دوستان و خودشون قصد ازدواج با ایشون رو دارن ولی به خاطر مشکلات مالی فعلا جلو نمیرن. البته اینم بگم قبلاً هم با چند نفر به قصد ازدواج دوست بوده ولی رابطه شون کوتاه مدت بوده.
  من خیلی بهشون علاقه دارم ولی نمی‌دونم چطور نظر ایشون رو جلب کنم که منم ببینه.
  البته برخی رفتار ها رو داره که به شکم میندازه ولی نمیدونم این رفتارش به حساب همکار بود و دوست معمولی یا چیز دیگه.
  مثلا همش چک می‌کنه آنلاین ام یا عکس های پروفایل و استاتوس هامو و فکر می‌کنه با کسی دوست هستم و حتی بهش گفتم هر وقت خواستی بگو عکس بگیرم از گوشیم بفرستم که با کسی رابطه ندارم ولی با خنده گفتم.
  یا مثلاً میگه با کی رفته بیرون با کدوم دوستت منم که گفتم اگه مهمه بگم استیکر خنده گذاشته. یا به شوخی گفتم میخام برم جای دیگه کار کنم بازم خندید شبش اومد گفت دوستم نیرو میخاد تو رو بهش معرفی کردم بیا دفتر ما سه روز برا اون کار کن سه روز برا من.
  ولی از طرفی هم خودش گاهی اوقات از دوست دخترش حرف میزنه جلوم مثلا امروز مریم رو سر یه قضیه ای اذیت کردم منم طوری برخورد نمیکنم که مهمه و ناراحت میشم یه کم ساکت تر میشم ولی حرف خاصی نمی‌زنم در ادامه حرفش میگم چی گفت با خنده. نمی‌دونم احساساتش به عنوان همکار یا نه چون از نظر کار نظرش رو جلب کردم و خودش گفته آدم متعهد، بی حاشیه، پر تلاش هستم و اعتماد شو جلب کردم کاملا.
  از طرفی احساس میکنم اون متوجه حس من به خودش شده ولی چیزی نمیگه. خودمم نمیخام حرفی بزنم چون احتمال زیاد میدم نتیجه عکس بده.
  خانواده شم منو میشناسن تقریبا ولی دوست دخترش رو نمیدونم می‌گفت یه چیزایی از دوست دخترش و قصد ازدواج ش به خانواده ش گفته..
  دوست دخترش هم منو میشناسه انگار از من حرفی زده جلوش در حالی که من نمیشناسمش.
  اگر امکانش هست ممنون میشم راهنمایی ام کنید چیکار کنم و چطوری حذبش کنم تا به عنوان همکار منو نبینه

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید اول از همه شما باور کردید که ایشون شما رو به عنوان همکار ببینه و چون این رو باور کردید این اتفاق برای شما افتاده. و هر بار که ایشون مثل یک همکار با شما برخورد می‌کنه یک پیام به شما میده و اونم اینکه تو فقط برای من همکاری و این رفتار ایشون به جز یک باری که در واقعیت از ایشون تکرار شده بارها و بارها در ذهن شما تکرار شده و شما با سوالاتی مثل اینکه چرا منو نمیبینه؟ چرا براش مهم نیستم و … این باور رو تقویت کردید و شده واقعیت زندگی شما و به همین دلیله هر چقدر هم تلاش کنید خودتون رو به ایشون ثابت کنید نمیتونید. لذا در گام اول تغییر باور هستش که ایشون به شما توجه میکنه شما رو میبینه و شما براش مهمید.
   اما چون ساخت باور امری زمان بره و حداقل باید ۳۰ روز زمان بگذارید تا این باور از بین بره و نتیجشو ببینید و در طی این مدت ۳۰ روزه اگه باز بی توجه هم دید اهمیت ندید چون مال باور قبلی شماست. هر روز ۲۰۰ مرتبه تکرار کنید که من برای ….. مهم هستم. جای خالی اسم شخص. به شدت به من توجه داره …… باز اسم شخص در جای خالی بنویسید.
   نکته خیلی مهم هر بار که این جملات رو تکرار می‌کنید باید باید باید حسش کنید یعنی در ذهنتون ببیند اون شخص بهتون توجه داره میکنه، به شما اهمیت میده و از ته دل بابت آن خدا را سپاس گذاری کنید. جوری که حتی وقتی آن فرد را دیدید دز واقعیت دقیقا احساس خوشحالی به شما دست دهد .
   نکته بعدی ازگر در مدت سی روز بگید چرا نشد؟ پس کی به من توجه میکنه؟ تمام کارتون میشه هیچی. پس با تمرکز روی اون جملاتی که گفتم وقت بگذارید حسش کنید و بابتش شگرگذاری کنید.
   سوالی بود بپرسید تا پاسخ بدم.

 91. فاطمه گفته:

  ممنونم از پاسخ تون
  خب به خاطر رفتارهای متناقص ایشونه. مثلا میاد از دوست دخترش حرف میزنه. یا بهش گفتم برای کار بازدید میری منم ببر یاد بگیرم گفته بود باشه ولی دیروز متوجه شدم می‌ره و به من نمیگه. بعد مثلا برا من بخاری زیاد می‌کنه که از بیرون میام سردمه.
  نمیدونم شما با توجه به تجربه تون نظرتون چیه؟ احساسش نسبت بهم به چه صورته؟!؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما
   بله میتونید به راحتی جذبش کنید. فقط کافیه اون حس بدی که از هم دارید را به حس عشق تبدیل کنید مثلا اگه حس تنفر نسبت به ایشون دارید رو به عشق تبدیل کنید. چگونه؟
   هر روز ۷ ویژگی خوب از شخصیتی رفتاری و هر چیزی که سبب شده اون شخص رو دوست داشته باشید را یاداشت کرده و بابتش شکر گذاری کنید چوری که حس خوبی در شما ایجاد بشه مثلا
   من بابت رفتار متین و دوست داشتنی علی سپاس گذارم چون همیشه خس خوبی در من ایجاد می کند. …هر روز به مدت ۲۱ روز ۷ ویژگی را می نویسید و بابتش شکر گذاری می کنید و این جوری حس عشق در شما ایجاد میشه و از لحاظ فرکانس و ارتعاش در حالت جذب قرار می گیرید.

  • فردین حیدری گفته:

   ببینید اصلا به رفتارای ایشون توجه نکنید ابتدا باید در ذهنتون به اون شخص برسید بعد در دنیای واقعی رسیدن به اون شخص رو تجربه کنید. ببیند ساده بگم دنیای بیرون معلوله و دنیای درون علت. این غیر مطقیه بخاطر رسیدن به هدف معلول رو تغییر بدیدی در اصل بیاید و نتیجه رو در دنیای بیرونی تغییر بدید. شما اول باید در ذهنتون باور کنید که بهش رسیدید بعد در دنیای بیرون میتونید تجربه‌ش کنید.
   اگه باور کنید ایشون باهاتون سرده ، درست رفتار نمیکنه، دوستون نداره و بهتون نظر نداره در دنیای بیرونم همین رو میبینید.

 92. فاطمه گفته:

  ببخشید خب دوست دخترش چی یکسال حداقل با اون دوسته .
  شما احساس میکنید جذب منم شده و در حال تجزیه و تحلیل؟!؟
  نمی‌دونم اون حسش چیه میگم بعضی مواقع انگار اونم حسی داره بعضی مواقع نه اینکه حالا اسمش رو تنفر گذاشت نمی‌دونم.
  در مورد خودم شاید بهش دقت نکرده بودم وقتی از دوستش حرف میزنم خیلی بهم میریزم.
  باشه چشم تمرین ها رو انجام میدم ولی با وجود دوست دخترش و قصد ازدواج ش و روابطش با من امیدی هست به نظرتون که می‌فرمایید راحت میتونم جذبش کنم؟!؟

 93. فاطمه گفته:

  ممنونم
  خب دوست دخترش چی حدودا بیشتر از یک سال که با ایشون دوست و به نظر میاد ارتباط شون خوبه و قصد ازدواج هم داره.
  یعنی شما می‌فرمایید جذب منم شده و داره تجزیه و تحلیل میکنه؟ ولی هنوز دوست دخترش رو ترجیح میده؟
  احساس اون نمی‌دونم مثلا مثل تنفر هست یا نه گاهی اوقات حس میکنم خوشش میاد گاهی اوقات هم نه.
  ولی من خودم بیشتر با دید مثبت از این به بعد سعی میکنم نگاه کنم و از رفتار هاش برداشت کنم.
  در کل شما به نظرتون امیدی هست با وجود دوست دخترش، که می‌فرمایید به راحتی میتونم جذبش کنم؟

  • فردین حیدری گفته:

   ببینید میتونید جذبش کنید ولی واقعا ارزش داره؟
   شما در ابتدا دارید راه نادرست رو میرید ایشون در رابطه هستند به نظر من نباید از قانون جذب در جهت نادرست استفاده کنید. دوما اگه موفق بشید جذبش کنید از کجا معلوم فردا این شخص جذب کسی دیگر نشود وقتی به آسانی رابطه یک ساله خودشو رها میکنه و دوباره وارد رابطه میشه. شما میتونید از ایشون بهتر و عالی تر جذب کنید فردی که دقیقا ویژگی‌های مدنظر شما رو داشته باشه.

   • فاطمه گفته:

    سلام مجدد استاد ممنونم.
    خب ممکنه دلیل قطع ارتباط شون خیلی محکم باشه .
    بعدم آدم نادرستی نیست اصلا هوس باز اینا نیست . مطمئن م که فقط فقط به قصد ازدواج با کسی دوست میشه و با رعایت خط قرمز، بنده شدیداً اعتماد دارم بهشون اونم از روی عقل نه احساس.
    نمی‌دونم خودم شدیداً علاقه دارم بهشون ولی نمیخام کاری هم بکنم که بفهمه.
    از طرفی هم همیشه میگم اگر با اون احساس خوشبختی و خوشحالی می‌کنه با همون باشه. برای من خوشحالیش مهم تره تا رسیدن بهم.
    این حرفا رو هم گفتم بهتون تا دلیل رفتاراشون با خودم رو متوجه بشم چون همیشه شخص سوم بهتر می‌تونه راهنمایی کنه .
    ممنونم

    • فردین حیدری گفته:

     با سلام
     من بهتون تمرین دادم و شما نباید به الان و لحظه حال اینکه ایشون چه برخوردی با شما دارند یعنی روی تصمیمشون محکم هستند توجه کنید باید ۳۰ روز از انجام تمرین بگذره و کم کم نتایج ابتدا به صورت نشونه و بعد به صورت کامل خودشو نشون میده . در ضمن اگر سوالی دارید بپرسید پاسخگو هستم. ولی من توصیه میکنم تا ۳۰ روز هر رفتاری اون شخص با شما داشتند رو اصلا بهش توجه نکنید چه سرد باشند چه گرم و تمام توجه هتون روی انجام تمرینات باید باشه.

 94. ... گفته:

  سلام من باپسری۹ماه درارتباط بودیم ازراه دوریم
  ایشون۲۸سال ومنم ۲۱سال
  ازننظر ارتباطی خوب بودیم باهم همیشه راضی بود ازم
  ولی ی مدت باهام سردبود منم گفتم وفقط بهونه کاررو آورد بعد منم کات کردم من عاشقشم الان هم شمارم رو دارن بنده همه ممنوعیات تماس واینارو انجام دادم
  دوس دارم بهم برگرده استوری عادی گاهی گذاشتم ک همشونوسین زده ایشون تومساعل درسی هم ک ماباهم اشتراکاتی دااشتیم کمکم وراهنماییم کردن
  الان فکرمیکنم با رل قبلشون درارتباطن ولی من توجهی ندارم ب این موضوع واینکه تومرحله رهاسازی هستم ومیخاستم بپرسم ایا جایی اشتباهی کردم تواین موارد گفته شده ک بعداز۵۰روز هنوز برگشت نداشتن

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   آیا روی اون شخص حساس هستید؟ «حساسیت یعنی شک،ترس و فکرای منفی»
   ببینید وقتی به اون شخص فکر میکنید حستون چیه حستون خوبه یا چیزی در درونتون میگه نمیشه؟ اون دوست نداره و… یا هر چیزی دیگه‌ای. این نشونه عدم باوره و به همین دلیله نمیتونید جذبش کنید.
   از طرفی شاید لازمه شما اقدامی کنید احوالی از ایشون بپرسید یا یک جوری با ایشون ارتباط برقرار کنید.

   • ... گفته:

    قبلا که تورابطه باایشون بودم ترس هایی بود ولی بعدا ترک کردمش این عادت وترس رو
    وحسمم موقع فک کردن ب ایشون ب قدری شیرین هستش ک لبخندمیزنم
    من باایشون کات کردم و ایشون مقصر بودن استاد چطور خودم پیش قدم بشم
    راهنماییم کنید الان اگه بارل قبلشون درارتباط باشن ومن پیش قدم شم یه نوع کوچیک شدن هستش خودش باید بخادتم غیره اینه؟

   • ... گفته:

    موقع فکرکردن ب ایشون حس ارامش
    انگیزه گرفتن برای تلاش بیشتر
    فک کردن بهش قشنگه ی حس ناب که گاهی باتصور اینکه کنارشم اشک شوق
    گاهی هم میترسم ازنبودش
    زندگیم خیلی عادیه خوشحالیم سرجاشه
    ولی بودنش ی چیز دگه اس

    • فردین حیدری گفته:

     با سلام
     ببینید با حس کنید الان تو زندگیتونه باهاش در ارتباط هستید و بابت این مورد از خدا سپاس گذارید باید تک به تک سلول‌های بدنتون حس کنه که ایشون تو زندگیتونه و کاملا حضور ایشون رو حس کنید. برای این کار می‌توانید از قدرت تجسم استفاده کنید تجسم پیوسته نه یک روز انجام بدید یک روز نه. تا ۳۰ روز انجام بدید هم حستون عالی میشه و روند جذب سریع میشه. در طول روز هم به ویژگی‌های اون شخص فکر کنید که حس خوبی در شما ایجاد می‌کنه و از ته دل بابت آن خدا رو شکر کنید

     • ... گفته:

      باشه حتماهمین کارو انجام میدم استاد
      امروز هم درمورد یه مبحث درس بودش ک مربوط به جفتمونه سوالی ذهنم رو مشغول کردش وازشون یه سوال پرسیدم ک جواب سوال اولم رو درحد یه کلمه دادن
      وسوال دومم رو هم ک پشت بند جواب دادنش پرسیدم سین زدن و جوابی بهم ندادن
      ومن هم حرفی نزدم اصلا که چرا جواب نداده بنظرتون چرا جواب نداده ب سوالم سوال میحث درس مانند بود و ربط به پکیج درسی بود ک باهم گرفته بودیم و ربطی به رابطمون اصلا نداش اما جواب سوال دومم رو ندادن😑

     • ... گفته:

      قصدم پیام دادن بهشون نبود واجب بود برام و ذهنم مشغول اون موضوع بود ک باید میپرسیذم اماجواب ندادن به سوال دومم اولی رو هم ک خیلی سرسری ی کلمه😐

     • فردین حیدری گفته:

      سلام
      ببینید اصلا به اینا توجه نکنید دنیای بیرون ربطی به شما نداره شما باید در درون باور کنید به ایشون می‌رسید و بعد کم کم در دنیای بیرون نتیجشو می‌بینید اگر به این موارد هی توجه کنید الان به این موارد توجه کنید رک بهتون بگم از هیچ تکنیکی نتیجه نمیگیرید چون میخاید برای رسیدن به خواسته تون دنیای بیرونتونن رو تغییر بدید. نباید به اینا توجه کنید باید در ذهنتون تصور کنید به ایشون رسیدید و این تصویر رسیدن رو مداوم نگه دارید و جوری که کامل حس کنید به اون شخص رسیدید و حستون عالیه و هر روز به ویژگی هایی از اون شخص که سبب شده عاشقش بشید فکر کنید و خدا رو شکر کنید تا زمانی که حستون عالی نشه اونم نه برای یک روز حداقل سی روز نسبت به اون شخص هیچ اتفاقی نخواهد افتاد باید حستون به اون شخص خوب شه.

 95. yas گفته:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر از مظلب مفیدتون..من پارسال از یه اقایی خوشم اومد و تو همه ی شبکه های اجتماعی پیداش کردم اما با توجه به تفاوت سنیمون که ۷ سال بود میترسیدم بهش بگم و جوابمو نده. ولی تا حالا به هیچ کس همچین حسی نداشتم و میشه گفت بار اولم بود انگار عشق حقیقی رو لمس میکردم. بعد از چندین ماه کلنجار رفتن با خودم بهمن ماه سال نودو نه یه متن نوشتم و فرستادم پی وی تلگرامش. ما با هم صحبت کردیم و خودش گفت میخوام باهات در ارتباط باشم حی اگر با هم نباشیم و ازت خیلی خوشم اومده. قرار گذاشتیم بریم بیرون و یه بار دیگه همو ببینیم. همه چی خیلی رویایی بود و من باورم نمیشد داره واقعا اتفاق مبوفته. تا این که یه روز بعد از ظهر که داشتیم با هم چت میکردیم و پس فرداش قرار بود دیدار داشته باشیم دیگه جواب زنگ ها و پیامامو نمیداد. حتی سین هم نمیکرد. من هر چی فکر کردم به هیچ ذلیل مشخصی نرسیدم برای این رفتن یهویی. بعد ها البته پیام هارو سین کرد اما همچنان جواب نداد و منو با یک عالمه علامت سوال رها کرد و البته میزان زیادی عشق. اما توی اینستاگرام همچنان پست های منو لایک میکنه و استوری هامو سین میزنه و در نظرسنجی ها شرکت میکنه اما نمیاد بگه چش شد یه دفعه. من متن شمارو کاملا خوندم اما نمیدونم باید چی کار کنم ایا با این تمرین ها من میتونم کاری کنم همه چی درست شه ممنون میشم کمکم کنید

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید راحت میتونید جذبش کنید. اما الان توجه هتون چون بر روی نبود اون شخصه و فقط در فکر رو ذهنتون زمانی که به ایشون فکر می‌کنید حس بدی در شما ایجاد میشه و بر طبق قانون جذب حس بد یعنی اتفاقات بد و تا زمانی که حستون مثل اولین باری که عاشق اون فرد شدید که چقدر حستون خوب بود تغییر نکنه اتفاقی نخواهد افتاد شما باید هر روز تجسم کنید اون شخص در زندگیتونه الان با ایشون در ارتباط هستید جوری رفتار کنید که الان در زندگیتونه و کامل کامل اینا رو با جون و دل حس کنید. اینکه چند بار ایشون رو در طول روز تجسم کنید مهم نیست فقط تایم ۵ دقیقه قبل خواب و به محض بیدار شدن از خواب بهترین زمان برای انجام این تصویر سازی هستش و تا سی روز پیوسته انجام بدید و روز عید فطر پیامی به ایشون بدید و عید رو تبریک بگید. در طول روز هم ۷ ویژگی از اون شخص رو بنویسید که سبب شد عاشق اون فرد بشید و از ته دل خدا رو شکر کنید مثلا خدایا شکرت که عشقم چقدر خوش قیافه ست. خدایا شکرت که عشقم وفا داره و.. و تک به تک این جملات رو حس کنید. هر روز ۷ ویژگی رو بنویسد حسش کنید و بابتش شکرگذاری کنید. اگر مثلا روز بعد این ویژگی هایی که نوشتید با روز قبل تر تون تکراری بود اشکالی نداره. استوری و پستا شون رو اگر چک کردید و حالتون بد شد اصلا چک نکنید. تا حستون خوب نشه برای یک بازه یک ماه اتفاقی نخواهد افتاد اما بعد از یک ماه اگه درست اینو انجام بدید معجزشو ببینید شما حالتون خوب باشه حستون خوب شه فرکانس جذب ایشون رو دادید و جوری رابطه تون عالی میشه که در فکر هیچ کسی نگنجه. فقط در طول روز مراقب حستون باشید و حستون رو عالی نگه دارید. بعد یک ماه معجزشو میبینید. از طرفی به خواسته تون وابسته نشید یعنی هر روز بگید : چرا نشد؟ پس کی میشه؟ اگه این کار رو انجام بدم جواب نداد چی؟ و …. اینا فکرای منفی هستند و نشانه حساسیت و وابستگیه و به خواسته تون نمیرسید اصلا به این افکار توجه نکنید. بگذارید از ذهنتون رد بشه و اهمیت اصلا ندید این افکار فقط و فقط حالتون رو بد میکنه. سوالی بود بپرسید پاسخگو هستم.

 96. Maede گفته:

  سلام و عرض ادب
  من چند سالی میشد که از یکی از آشناهای دور خانواده م خوشم اومده و هربار حسم بهش بیشتر میشد با وجود اینکه سه بار بیشتر ندیده بودمش تا اینکه پارسال خرداد ۹۹ بهم پیش نهاد داد و گفت که هدفش ازدواجه و در این کار مصمم و چندین بار به من گفت که من اصلا قصد ازدواج نداشتم و تا اینکه با تو آشنا شدم دیگه فهمیدم که کیس مورد نظرم رو پیدا کردم و درسته که زیاد دوست دختر داشتم ولی واقعا قصد من برای تو جدی و هربار اینو میگفت ولی هردومون ترس اینو داشتیم که خانواده من مخالفت کنن بخاطر اختلاف سن مون که ۱۰ سال بود و من همیشه ترس داشتم که نکنه از دستش بدم چون واقعا شخصیتش و تمام ایده آل هاش باهام یکی بود .چن ماه که گذشت یه سری مشکلات براش پیش اومد و من تو همون مدت بهش فشار آوردم که کی میاد ولی قصدم این بود که بتونم بیشتر کنارش باشم چون واقعا درگیر ی سری مسائل بود نمی‌دونم چی شد که کلا تموم شد و من هرچند که پیام دادم جواب نداد تا اینکه از طریق دوستم با قانون جذب آشنا شدم و بعد اون که بهش پیام دادم خیلی خوب بهم جواب داد و حتی برای عید هم خودش پیام تبریک فرستاد ولی از وقتی که جواب پیامو داد تا الان میگه که من اصلا نمی‌خوام ازدواج کنم زن مسیولیت داره مگه دیوونه شدم.
  یه مشکل دیگه هم که هست اینه که خانواده من از ارتباط ما باخبر شدن و حتی اون پسر رو دوست دارن و منتظرن که بیاد و من بهش گفتم که خانواده م منتظر تو هستن و حتی دوست دارن اما اون میگه که خودت یه جور درستش کن من نمی‌خوام ازدواج کنم مطمئن باش . حالا من واقعا نمی‌دونم دیگه چکار کنم چون حتی منو بلاک کرد ولی دوباره از بلاک خارجم کرد . حالا دیگه میترسم دوباره بهش پیام بدم چون هربار گفته که بیخیال شم . من واقعا دوسش دارم چون از لحاظ شخصیتی همون چیزیه ک میخواستم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام ببینید شما پشت احساستون ترس از دست دادن و نرسیدنه و تا زمانی که این حس در شما باشه نمیتونید جذبش کنید چون در ذهن شما نبود اون فرد تاثیر بیشتری داره تا بودنش. اگه دیدگاه های دوستان رو بخونید به صورت کامل گفتم که چه کاری انجام بدند. یعنی ۳۰ روز لیستی از ویژگی‌های خوب اون شخص تهیه کنید آن ویژگی‌هایی که وقتی به اون فرد فکر میکنید حس و حالتون عالی میشه مثلا قیافه، شخصیت و ادب و …. هر روز ۷ ویژگی رو یاداشت می‌کنید و بابتش از ته دل سپاس گذار باشید به خصوص شب قبل خواب. اگر ویژگی‌های یک روز با روز قبل تکراری بود هیچ مشکلی نداره. فقط نکته مهم اینکه باید از ته دل شکرگذار باشید واقعی واقعی. در این حالت در فرکانس جذب هستید و به اینکه چطور و چگونه به اون شخص میرسید اصلا فکر نکنید چونه خداوند از راهی که حتی شما به ذهنتون نمیرسونه اون شخص رو وارد زندگینتون میکنه. پس حتما تمرین رو انجام بدید و اینکه ایشون چه دیدگاهی راجب ازدواج دارند و یا اینکه خانواده میگذارند یا نه اصلا فکر نکنید فرکانس جذب بفرستید اینا اتوماتیک حل میشه.

 97. عاطفه گفته:

  سلام استاد. من آقایی رو دوست دارم خیلی هم دوسش دارم همه ی ویژگیهاش از نظرم کاملا اوکی هستش و واقعاً میخوام همسرش باشم و با هم ازدواج کنیم ولی ظاهراً ایشون مشکلاتی دارند که نمیتونن ازدواج کنن و خودش هم میگه تمایل به ازدواج نداره و ارتباطش رو با من هر از گاهی قطع میکنه و بلاک میکنه دوباره پیداش میشه. من چطور جذبش کنم که بیاد خواستگاری و واقعاً همسر هم بشیم؟ بعضی از دوستانم بهم میگن حتما خواست خدا نیست که نمیشه. آیا این درسته؟ خدا یعنی نمیخواد من با ایشون ازدواج کنم؟ آیا خدا میخواد که فرد دیگه ای قراره بیاد تو زندگی من؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اینو من نمیدونم شخص دیگری وارد زندگی شما بشه یا ن و به شخص خود شما بستگی داره. اما گاهی خواست خداهم دخیله ولی در اکثر موارد خواست خدا همون خواست ماست. و از طرفی شما به زور نمیتونید یک شخص رو وادار به ازدواج کنید چون اون با این کار آزادی و انتخاب که حق هر شخص هست رو از اون فرد میگیرید. اما چطوریش رو درکامنت‌های دوستان جواب دادم چگونه با قانون جذب جذبش کنید.

 98. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من دختری ۲۰ ساله هستم که عاشق واقعی یه خواننده آقا شدم که ایشون ۳۱ سالشون هست و حتی خیلی از جاها بهشون میگفتن ازدواج کنید و اون هم میگفت هنوز خیلی زوده و اینکه خانوادم هم نمیدونن و حتی ایشون تهران هستن من تو یع روستا دور افتاده🥺 که خانواده بسیار حساسی هم دارم که بدشون میاد از این چیزا ،و حتی یواشکی فن پیجشون تو اینستا شدم خب میخوام بگم من با این قانون جذبی که گفتید انجام بدم میشه به اون فرد رسید اخه اون قدر علاقه دارم بهشون که دلم میخواد عاشقم بشه و باهم دیگه ازدواج بکنیم 🥰😎🥺

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام بله میشه ولی صد در صد نیست یعنی با قانون جذب تا حدود ۹۸ درصد میشه با قطعیت گفت یک شخص خاص رو جذب کرد. از طرفی اگر شما باور کنید که میشه و ذوق و علاقه داشته باشید در فرکانس جذب ایشون هستید. اول از همه هر شب قبل خواب رسیدن به اون شخص رو تجسم کنید و صبح به محض بیدار شدن از خواب نیز همین کار رو انجام بدید جوری که تمام سلول های بدنتون به وجد بیاد. باید لحظه رسیدن به اون شخص رو تصویر سازی کنید یعنی ببینید با ایشون ازدواج کردید باهم هستید و رفتید ماه عسل و نباید نباید راه رسیدن به اون شخص و اینکه چگونه به ایشون می‌رسید رو تجسم نکنید. و از طرفی هر روز بابت اینکه اون شخص در زندگیتونه شکرگذار باشید و جوری رفتار کنید که واقعا الان اون شخص در زندگی شماست.
   کم کم راه و شرایط رسیدن به اون شخص براتون ایجاد میشه.

 99. nasssi گفته:

  سلام. من نسبت به یه نفر حسی دارم نمیدونم عشقه؟ یا فقط اینکه ازش خوشم اومده. ولی احساس میکنم اون یه نفر دیگ رو دوس داره و یه نفر دیگ هم تونو دوس داره. من چجوری میتونم اونو جذب خودم کنم؟ چجوری حس مو بش خوب کنم؟ چی با خودم بگم؟ چیکار کنم که جذبم بشه؟ میشه بگین من چجوری میدونم حس مو بهش خوب کنم؟ ممنونم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   شما باید هر روز ۱۰ ویژگی اون شخص که وقتی بهش فکر می‌کنید حستون عالی میشه رو بنویسید هر ویژگی شخصیت، خوشتیپی و هر چیزی که وقتی بهش فکر کردید حالتون رو خوب کنه و بابت هر جمله از ته دل سپاس گذاری کنید باید شکرگذاریتون دلی باشه نه الکی و سطحی. دقیقا جوری سپاس گذاری کنید که تک به تک سلول‌های بدنتون حسش کنه. اینجوری در مدار جذب اون شخص پس از مدت سی روز قرار میگیرید و کم کم اتفاقاتی می‌افته و شرایطی براتون ایجاد میشه بتونید جذبش کنید. در کنارش حتما تجسم داشته باشید. و در تجسم نتیجه خواسته تون رو به تصویری بکشید نه راه رسیدن به خواسته. مثلا هنگام تجسم فکر نکنید چه جوری به اون شخص میرسید. بلکه باید در تجسم ببینید که در کنار اون شخص هستید با ایشون رابطه دارید و ازدواج کردید و بسیار خوشحالید.

 100. ناشناس گفته:

  آقای حیدری خب من و حتی اگه کارهایی که گفتید انجام بدم ولی وقتی خانوادم خبر ندارن که به آقای خواننده علاقه دارم و حتی اگه بفهمن گوشیمو که ازم میگیرن هیچ کارم به کتک کاری و خیلی چیزهای دیگه میرسه و حتی نمیزارن برم بیرون هم و تا حالا اصلا پام به تهران نرسیده
  و خانوادم هم که خیلی حساس هستن،حتی یه بار از دختر خالم پرسیدم میشه بهش رسید گفت نه نمیشه گفت خودت دوس داری یه پسر بدون اطلاعت بدون اینکه راضی باشی با قانون جذب تورو جذب کنه با اینکه دختر خالم خیلی موافقه با قانون جذب و کلا مثبت اندیش هس،ولی خب گفت نه نمیشه بهش رسید، و حتی یه خانوم مشاور هم گفت نمیشه چون این عشق یک طرفه هس،بخدا تو این چند وقت همش ناراحتم از اینکه چرا نمیتونم بهش برسم اصلا چرا پدر و مادری دارم که از این چیزا بدشون میاد
  ،از یه طرف هم میخوام بازیگر بشم پدرم راضی بود ولی الان مخالفت کرده منم سپردم دست خدا و رهاش کردم بلکه بشه بازیگر بشم ،پیش خودم میگم اگه بازیگر هم بشم شاید بتونم به این آقا برسم ولی خب همه راه ها به روم بسته شده،شما بگید چیکار کنم،بعد یه چیز اگه اینستاگرام دارید آدرس پیجتون رو بدید خواهش میکنم🙏🙏

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   به بخش پشتیبانی تلگرامی سایت مراجعه کنید تا شما رو راهنمایی کنند.
   اما یک چیزی رو به شما بگم تا زمانی که به این افکار و موانع فکر کنید جهانم میگه تو از این موانع بیشتر در زندگیت میخوای پس من کاری میکنم که این موانع برات بیشتر بشه و هرگز به اون شخص خواننده نرسی.
   وقی شما بر روی خواسته تون متمرکز بشید خواه یا ناخواه شرایطش جور میشه به اون شخص برسید و با این افکار چون شما به مشکلات الانتون توجه میکنید مسلما نمیرسید. باید تمرکزتون رو از اینکه خانواده تون میذارن یا نمیذارن برید تهران یا کی چی میگه و چی نمیگه بردارید و به خواسته تون توجه کنید و بهای رسیدن به خواسته تون که انجام اون تمریناته یه که گفتم هستش.
   وقتی شما توجه هتون روی خاسته تون باشه و حستون رو خوب کنید شرایطش پیش میاد شاید اصلا لازم نباشه تهران برید. شما نباید برای خواسته تون راه تعییین کنید بی نهایت راه وجود داره که شما به خواسته تون برسید و این راه زمانی بهتون نشون داده میشه که افکارتون عوض شه مگرنه همین کاسه و همین آش و این رو با قطعیت میگم.
   میتونید به حرف های دیگران توجه کنید و همین زندگی رو انتخاب کنید و یا در نهایت با انجام تکنیک زندگیتون رو تغییر بدید انتخابش با شماست.

 101. ناشناس گفته:

  اقای حیدری خیلی ممنون بابت راهنماییتون ،امیدوارم از راه های که بهم گفتید بتونم به فرد مورد علاقم برسم و یه روز بیام همینجا بهتون بگم نتیجه رو🙏،فقط یه چیز گفتید به بخش پشتیبانی تلگرامی سایت مراجعه کنید اونجا باید چیکار کنم واسه پرسیدن سوالاتم هست؟

 102. F♥H گفته:

  سلام اقای حیدری
  من و یه پسری عاشق هم بودیم
  اون قبلا به من چند بار گفت که دوستم دارم ولی من غرورم اجازه نداد بگم دوسش دارم درحالی که دیوانه وار دوسش داشتم!
  الان دیگه توجهی بهم نمیکنه ولی من بهش گفتم دوسش دارم
  چجوری این پسرو با قانون جذب دوباره آدم کنم 😐

 103. عاطفه محمدی گفته:

  سلام وقت بخیر. من حدود نه ماهی هست که یه آقایی رو خیلی علاقمندم بهش. ایشون هم از علاقمندی من به خودش مطلعه ولی چون همسر و فرزند داره دوری میکنه از من بخاطر اینکه زندگیش در معرض خطر نباشه. حالا برای جذب شدنش و خواستگاری و ازدواج باید روی ویژگیهای مثبت همین شخص تمرکز کنم و درخواست بدم و شکرگزاری کنم و تجسم کنم که تو زندگیمه و داریم با هم زندگی میکنیم یا فقط مشخصات شخصیتی و اخلاقی و فیزیکی ای که اون آقا داره رو بدم به کاینات؟
  مثلاً من هیکل اون آقا رو اخلاقشو حرف زدنش رو شغلش رو ماشینش رو همه رو میپسندم بگم خدایا خود میثم رو برام بفرست یا بگم شخص مشابهی با ویژگیهای میثم سر راهم قرار بده؟
  یه ذره گیج شدم. من شخصیت ایشون رو خیلی دوست دارم ایراداتی هم داره همش کاملا خوب خوب نیست ولی من همینجوری عاشقش هستم و دوسش دارم. همین روشها رو که یاد دادین مثل تمرکز رو نقاط مثبت طرف مقابل شکرگزاری بابتش و تجسم اینکه در حال حاضر دارمش رو برای جذب میثم به کار ببرم یا برای فرد مشابهی با ویژگیهای میثم که وارد زندگیم بشه؟؟
  ممنونم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید شما میتونید با قانون جذب یک شخص رو جذب کنید. منتها این زمانیکه تمامی روش‌های جذب یک شخص خاص رو درست بردارید یعنی حس خوب و تجسمات درست و شکرگذاری.
   اگه تمامی این گامها رو برداشتید و نشد اونم بعد از سه ماه تلاش در اینجا خواست خدا مطرح میشه یعنی اون شخص مناسب شما نیست و اخلاق‌هایی داره که از چشم شما پنهونه و در آینده برآتون مشکل ایجاد میکنه.
   البته در غلب موارد خواست ما همون خواست خداست. اینو در نظر داشته باشید آیا شما با جذب اون شخص زندگی فرد دیگری رو نابود میکنید یا ن. یعنی شما عملا داردید به حریم خصوصی شخص دیگری وارد میشید و این کار شما قطعا کارما داره یعنی حتی اگه اون شخص رو جذب کنید هیچ تضمینی نداره اون شخص به شما هم خیانت نکنه.
   با این توضیحات اولا شما فقط با نوشتن ویژگی‌های اون شخص و شکرگذاری و تجسم اینکه در حال حاضر در زندگی شماست میتونید به راحتی شخصی مثل این و حتی بهترش رو جذب کنید. در هر حال انتخاب با خود شماست و این شمایید که تصمیم گیرنده اید.

 104. عاطفه محمدی گفته:

  آخه خودتون هم تو آموزشهاتون هست که یک شخص خاص رو نمیشه صددرصد جذب کرد. من حسهای خوبی که از میثم میگیرم و ویژگیهای ظاهری و اخلاقی و شخصیتی که حس خوبی بهشون دارم رو مینویسم و درخواست میکنم مردی با ویژگیهای میثم بیاد تو زندگیم. استادی میگفت یا خود میثم میاد با این روش یا شبیه ترین شخص بهش. درسته؟ منهم حس میکنم با اینکه عشق خیلی زیادی به میثم دارم ولی با وجود همسر و فرزند داشتن نتونم به خودم جذبش کنم هر چند قبلاً چند بار موفق شدم جذبش کردم ولی اومده و یه چند هفته ای بوده و عذاب وجدان گرفته و از ترس فهمیدن زنش باز رفته. حالا سوال من اینکه از محضرتون میتونم بگم شخصی مشابه میثم؟ و این شخص یعنی موجود هست که تا انقدر مشابه میثم آرزوهای من باشه؟ من هر مشخصاتی از میثم که عاشقشم و حس خوبی بهم میده رو مینویسم و شکرگزاری میکنم ولی تو مرحله ی تجسم و تصویرسازی همش میثم میاد جلوی نظرم هر چی سعی میکنم چهره ی شخص رو تجسم نکنم باز تمام ذهن و قلبم از میثم پره و زندگی آینده م رو با میثم میتونم تجسم میکنم. منو راهنمایی کنید استاد چه کار کنم؟؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   بله اون استاد درست گفته. شما میتونید شخص مثل ایشون و حتی بسیار خوبتر و بهتر جذب کنید.
   چون ذهن شما به شدت بر روی ایشون متمرکز شده نمیتونه افراد دیگه‌ای مث اون شخص رو ببینه در حالی که جهان برپایه ی فراوانیه و اگر این رو درک کنید میبینید محدودیتی وجود نداره.
   الان حتما میپرسید پس جایگاه عشق چیه؟ عشق زمانی درسته که در یک مدار درست هر دوی شما باشید نه عشق یک طرفه. عشق به هر شخص و هر کسی هم درست نیست در واقع زمانی به معنای عشق میریسید که هر دویی شما به یک میزان همدیگر رو بخواهید و نه صرفا عشقی یک طرفه.
   قرار نیست در تجسم چیزی رو ببینید فقط کافیه حسش کنید و دوما اینکه هیچ مشکلی نداره چهره اون شخص بیاد یا نه مهم خواسته قلبی شماست.
   به هر حال میتونید با قانون جذب شخصی دقیقا مثل میثم رو جذب کنید به شرطی که باور داشته باشد میتونید چنین شخص رو جذب کنید.
   شما در ابتدا باید ویژگی‌های اون شخص رو به صورت کامل بنویسید و هر روز جوری بابت این ویژگی‌ها شکرگذاری کنید که ته به تک سلولهای بدنتون حسش کنه انگار واقعا چنین شخصی با چنین ویژگی در زندگی شماست. شب قبل از خواب و صبح به محض بیدار شدن هم تجسم کنید که واقعا با اون شخص ازدواج کردید و باهم دیگه خوشبختید و تا زمانی این کار رو انجام میدید که یقین(باور) کنید میتونید چنین شخص رو پیدا کنید.

 105. مریم گفته:

  سلام وقتتون بخیر من مدتی پیش وارددانشگاه شدم و اوایل با ی پسری اشناشدم کم کم باهم صمیمی شدیم صمیمیت تورابطمون خیلی شدید شد و خیلی زیاد تو پیوی و توگروه دانشگاه باایشون صحبت میکردم من کم کم عاشقش شدم و وقتی عاشقش شدم کم کم ترس توی دلم افتاد ک ازدستش بدم و دراخر همین هم شد ایشون ی پیام ب من دادن و گفتن ک بهتره صمیمیتمون روکم کنیم و مثل بقیه رفتار کنیم من یکم باهاشون بحث کردم ولی اون حرفش یکلام بود و الان رابطه ی ما خیلی سرد و بی روحه من وقتی مقاله ی شماروخوندم واقعا باورش کردم چون ترس من باعث دور شدن اون فرد از من شد اما الان هرکاری میکنم نمیتونم همیشه حسمو بهش خوب نگه دارم ویژگی هاشو مینویسم خداروبابتش شکر میکنم اما نمیتونم سرد بودنشو نادیده بگیرم و فکر میکنم همین ک همیشه گوشه ی ذهنمه ک اون با من سرده روند جذبشو متوقف میکنه
  میشه شما بهم ی راهکار بدین ک بتونم بدون توجه ب سردبودن ایشون حسمو خوب نگه دارم؟توروخدا کمکم کنین

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   مشابه همین سوال رو دقیقا چند کامنت بلاتر جواب دادم اگه برسی کنید پیداش میکنید.
   اما به صورت کلی ابتدا لیستی از ویژگی‌های اون شخص که عاشقش هستید مثل قیافه طرز صحبت و ….. و هر چیزی که سبب شده شما اون فرد رو از ته دل دوست داشته باشید بنویسید. هر روز ۷ ویژگی رو بنویسید و بابتش شکرگذاری کنید.
   مثلا خدایا شکرت که عشقم فوق العاده خوش اخلاقه و یا خدایا شکر که عشقم طرز لباس پوشیدنش منحصر به فرده . باید ویژگی‌های رو بنویسید که حس خوبی در شما ایجاد میکنه. اگر ویژگی های یک روز با روز قبلی تکراری بود هیچ مشکلی نداره و به مدت ۳۰ روز این تمرین رو انجام بدید و بعد ۳۰ روز معجزه این تمرین رو ببینید.
   همچنین در کنار این تمرین تجسم هم داشته باشید بسیار خوبه برا این کار شب قبل از خواب و. صبح به محض بیدار شدن در حدود ۵ دقیقه تجسم کنید به عشقتون رسیدید با هم خوشحال و خوشبختید و رابطه گرم و صمیمی باهم داردید باید نتیجه رو در تجسم ببینید نه راه رسیدن به هدف.
   شاید بگید وقتی با من سرده چطوری تجسم کنم با من گرمه؟ ببینید ابتدا در ذهنتون باید به این برسید که ایشون باهاتون خوش اخلاق و صمیمی و گرم برخورد میکنه و بعد در جهان بیرون کم کم این رفتارشون رو خواهید دید. یعنی رفتارشون بعد سی روز قطعا تغییر میکنه و به سمت گرم و صمیمی شدن پیش میره .
   دقت کنید باید ۳۰ روز بگذره و بعد انتظار داشته باشید نتیجش و ببینید خیلیا یک روز الی یه هفته تجسم و شکرگذاری می‌کنند و انتظار دارند فورا اوضاع تغییر کنه چنین نیست. هر چیزی به زمان نیاز داره تا نتیجه بده شما هم باید زمان بگذارید و اصلا به اینکه اون شخص تا یک ماه دیگه چه رفتاری با شما داره توجه نکنید و فقط تمرینات رو انجام بدید.

 106. Z_rad گفته:

  سلام خسته نباشید استادگفته بودین یک ماه حداقل باید تجسم و ویژگیای مثبت وغیره وحس خوب رو تقویت کنم و انجامشون بدم الان یک ماه هستش ک همشونو انجام دادم حسمم خیلی بهتره حتی فکرای منفی هم توانایی ندارن دگ تصورات وحسای خوبم رو خراب کنن هرشب وصبح حتی درطول روز هم تجسم رو دارم وخیلی هم خداروشکرمیکنم حس میکنم بخداهم نزدیکترشدم
  فقط یه سوال داشتم تازمان برگشت باید اینجام بدم اینهارو؟!
  واینکه قانون رهایی که میگن چطورباید انجامش بدم؟آیاواقعیت دارع که میگن تارهاش نکنی به سمتت برنمیگزده؟میشه توضیح بدید
  واینکع این مدت خیلی اعدادتکرار شونده میبینم واینکه ایشون تهران هستن وایت مدت همش ازاطرافیان یا درموارد دگ اسم تهران جلوم سبزمیشه اینهاممکنه نشونه برگشت عشقم باشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   در مورد تجسم باید تا رسیدن به نتیجه انجام داد. البته اگر شما تجسم می‌کنید و حس شوق و شور در شما ایجاد نمیشه میتونید انجام ندید و از قانون رهایی استفاده کنید ولی در مورد شکرگذاری باید تا رسیدن به نتیجه انجام بدید.
   در مورد قانون رهایی خیلی از افراد این قانون رو اشتباهی متوجه میشن در واقع قانون رهایی یعنی اینکه به خواسته تون وابسته نشید و حساسیت نشون ندید. یعنی در ذهنتون نگید بلاخره چه زمانی بهش میرسم؟ چرا نمیشه؟ پس کی آخه؟ اگه نشه چی؟ و سوالاتی از این قبیل و شک و تردید و ترس و حتی نگرانی نباید در مورد خواسته تون داشته باشید.
   این اعداد جفت هم بله میتونه نشونه باشه. از طرفی نشونه‌ها به صورت ایده و یا افراد و حتی خبری از ایشون و افراد جدیدی که وارد زندگیتون میشه و حتی شرایطی که براتون پیش میاد میتونه خودشو نشون بده.
   از طرفی در تصویرسازی نباید نقشه راه رو تصویر سازی کنید که از چه راهی به عشقتون میرسید چون این راه رو خدا تعیین میکنه و شما نباید تعیین کنید به چه صورتی به عشقتون میرسید و حتما در تجسم نتیجه هدفتون رو به تصویر بکشید و اون هم اینکه که با عشقتون در حال رابطه هستید و در کنار هم خوشبختید و یا باهم ازدواج کردید و رفتید ماه عسل و…. حتما نتیجه رو تصویر سازی کنید.

   • Z_rad گفته:

    خیلی ممنون ….
    واقعیتش استاد چون من کنکوری هستم
    وهدفم تهران قبول شدنه وایشون هم اونجاهستن
    تجسم هام بصورت این بود ک الان تودانشگاه تهرانم و باایشونم رابطه کاملا عالی رو دارم وحتی تجسم اینکه باایشون ازدواج کردیم و خیلیم خوشبختیم این نوع تجسم که اکیه؟
    راه رسیدن بهش رو تصور نمیکنم اصلا خیلیم شورو شوق دارم موقع تجسم حتی گاهی توام بااشک شوق وذوق مرگ میشه گفت
    فقط خاستم بدونم این نوع تجسم هام اکی هستن یانه؟
    واینکه درمورد رهایی اصلا همچین سوالاتی نمیپرسم ک کی انجام میشه ونگرانی ندارم خداروشکر

   • Z_rad گفته:

    ویه سوال دیگه استاد برای رسیدن بن رشته دلخواهیم تو تهران تجسم کنم اکیه؟
    شکرگذاری و ….انجام بدم وتلاش صدالبته برای رسیدن ب هدفم که هستش

    • فردین حیدری گفته:

     تجسم کنید و در تجسمتون همون طور که گفتم خودتون رو ببینید که جواب های کنکور اومده و رشته و دانشگاه دلخواهتون قبول شدید. خودتون رو ببینید که وارد دانشگاه مدنظرتون میشید و با خوشحالی محیط دانشگاه رو نگاه می‌کنید و در حال تحویل مدارک و ثبت نام هستید. حتی اگه رشته مدنظرتون پزشکیه خودتو رو ببینید که روپوش سفید پزشکی بر تنتونه و بیماران رو معاینه می‌کنید و….
     برای شکر گذاری اگه رشته تون مثلا پزشکیه هم بگید خدایا شکرت که رشته پزشکی دانشگاه تهران شهید پزشکی قبول شدم و این جمله رو با تک به تک وجودتون حسش کنید جوری که از ته دل سپاس گذاری کنید انگاری الان قبول شدید.
     و صد البته باید تلاش هدفمندم داشته باشید تا بهش برسید و بهتون قول میدم اگه اینا رو رعایت کنید و با برنامه درست به سمتش برید و در کنارش تلاش کنید قطعا بهش می‌رسید و شک نکنید که اتفاق می‌افته.

 107. ناشناس گفته:

  سلام آقای حیدری خسته نباشید شما گفتید که فقط ۹۸ درصد میشه یه فرد خاص رو جذب کرد اون دو درصدش چی چرا ۱۰۰ درصد نیس و اینکه چه دلایلی میشه واسش آورد که تا ۱۰۰ درصد نمیشه،ممکنه اون دو درصد به خاطر چی باشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   این دو درصد به این دلیله که شما با این کار قدرت اختیار و انتخاب که حق هر انسانی است رو از اون شخص سلب میکنید و به همین دلیله که صد در صد نیست. هر انسانی مختاره که با هر شخص که دوست دارد وارد رابطه شود.

 108. ناشناس گفته:

  و اینکه من امروز شنیدم یه آقایی گفت رسیدن به شخص خاص ۱۰۰ درصد نیس و اگه به راه هاشون عمل کنید اون فقط یه فرد رو با همون ویژگی ها بهت میده نه اون فرد خاص، میشه توضیح بدین،خب ما هم که نمیخوایم یه فرد با اون ویژگی بهمون بده خود شخص خاص مورد علاقمون رو میخوایم

  • فردین حیدری گفته:

   ببینید با قانون جذب فقط ۹۸ درصد میشه یک شخص رو جذب کرد و این به خاطر انتخاب و اختیاریه که هر کسی داره. شاید شما اون فرد رو بخواهید ولی اون فرد تمایلی به رابطه با شما نداشته باشه اما اگر حستون خوب باشه و باور کنید میتونید یک شخص رو جذب کنید در اکثر مواقع این اتفاق افتاده و فردی که قانون جذب بلده میدونه اگه تمام در جهت رسیدن به اون شخص تمام تلاشش رو کرد اما نشد حتما شخص دیگری دقیقا با همین ویژگی ها رو جذب میکنه و دقیقا چنین چیزی روی میده.

 109. ناشناس گفته:

  یه سوال دیگه هم داشتم خب الان من که فن پیج اون خواننده مورد علاقم شدم خب حتی دایرکت هم که میدم بهش سین میزنه یه گاهی وقتا پست هامو لایک میکنه
  و این اقای حیدری قانون جذب میتونه تاثیر داشته باشه روش یا نه؟

 110. مریم گفته:

  سلام استاد
  من ی مدت کوتاهیه‌ک تمرینات روانجام میدم یکسری نشانه هایی هم دیدم مثلااینکه رفتاراون فرد یکم باهام بهتر شده یااینکه چندروز پیش دیدمش الان سوالم اینه که اکثر وقتا که ب ساعت نگاه میکنم ساعت جفته مثلا۱۲:۱۲یا۱۴:۱۴و…. میخواستم ببینم اینم ی نشونس؟چون میگن وقتی ساعت اینطوریه اون شخص ب یادت بوده🙄

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید وقتی شما تغییر کنید نشونه‌ها یکی پس از دیگری میاد. در یک کلام با تغییر شما اون شخص رفتارش با شما تغییر میکنه و کم کم در مدار جذب اون شخص قرار میگیرید و اون شخص راهی نداره به جز ایتنکه وارد زندگی شما بشه.
   اما اعداد جفت نشونه ست ولی نه به اون معنا بلکه میتونه نشونه‌ این باشه که دارید روز به روز با اون شخص هماهنگ تر و هم فرکانس تر میشید و زمانی که هم فرکانس بشید اون شخص رو جذب میکنید.

 111. ناشناس گفته:

  سلام دوباره آقای حیدری اون دفعه که گفتم به یه خواننده علاقه دارم خب شما گفتین که قبل خواب باید تجسم کنید و صبح هم وقتی بیدار شدم باید تجسم کنم ،چند دقیقه تجسم باید بکنم؟در هر دو وقت شب و صبح

 112. مریم گفته:

  سلام مجدد استاد
  من تمرینارو انجام دادم همونطور ک گفتم یکسری نشانه هایی دیدم مثلا دیروز بااون شخص ملاقات کردم اما خب ب صورت گروهی بیرون رفتیم یااینکه اعدادجفت گاهی میبینم
  امامتاسفانه دیشب ب من گفتن ک تو نظرشون من پایین ترین جایگاه رو دارم و دلشون نمیخواد ک من باهاشون شوخی کنم و ازاین مدل حرفا میخواستم ببینم الان من باید چیکار کنم؟ایا جایی از کارم اشتباه بوده ک ایشون این حرفارو زدن؟؟و اینکه باید ب حرفشون بی توجه باشم و تمرینا رو انجام بدم؟؟؟

 113. مهتاب گفته:

  استاد حیدری عزیز سلام. برای رسیدن به شخص خاصی که ایشون هم منو میشناسه ولی محال بنظر میرسه وصالمون کاری میتونم انجام بدم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   بله ، استفاده از قدرت تجسم و شکرگذاری بابت اینکه همکنون اون شخص در زندگی شماست. روزانه ۷ ویژگی از اون شخص مثل قیافه، اخلاق یا هر چیزی را از اون شخص که حس خوبی در شما ایجاد میکنه را نوشته و بابتش شکرگذاری کنید.
   در کنارش تجسم کنید که الان اون شخص در زندگیتونه و با ایشون خوشحالید.
   توضیحات کامل رو در جواب کامنتهای دوستان اگه بخونید دادم.

 114. مهتاب گفته:

  استاد حیدری عزیز همه چیز به ضرر منه. هیچ چیزی در ظاهر موافق با من نیست. اوضاع وانمود میکنه وصلتمون امری محاله و غیرممکنه. خود طرف احساسیم ازم دوری میکنه و فراریه. نه پیامی دارم ازش نه تماسی نه ارتباطی. کلا ناامید ناامیدم. مگه نمیگن وقتی خداوند آرزویی رو در دلت میندازه یه مدت طولانی اون آرزو و رویا در سرته در ذهنته در قلبته پس بدون که خداوند شرایط رسیدن به آرزوت رو از قبل فراهم و مهیا کرده؟! مگه نمیگن بدون وقتی به چیزی در کائنات فکر میکنی اون چیز چندین برابر به تو فکر میکنه؟! پس من چطوری به وصال برسم؟ اصلا راهی هست؟ اصلا مقدور هست؟ چه کار کنم استاد حیدری؟ دارم دیوونه میشم. اون آدم باهام سرده مثل یه تیکه یخ. سعی میکنه با نادیده گرفتن من منو رد کنه برم پی زندگیم. ولی من از یادم نمیره. از ذهنم نمیره. اون آدم و آرزوی وصلت و ازدواج باهاش مدام در سرمه. پیش خودم میگم اگر نشدنی بود اگر محال بود خداوند کاری میکرد که دیگه قلبم بهش فکر نمیکرد. ضمیر ناخودآگاهم قادر نبود بهش دیگه فکر کنه. ذهنم تصویرسازی نمیکرد. در دلم دیگه دوست داشتن و کششی نبود نسبت بهش. پس چرا هنوز دوسش دارم؟ پس چرا هنوز این آرزو در دل منه در ذهنمه در قلبمه در یادمه؟

 115. رحیمی گفته:

  سلام استادوقت بخیر من تازه مقالتونوخوندم و خیلی حالم بهتر شد ولی مشکلم اینه ک من یک نفرودوس دارم که ایشون بهم گفتن ک همچین حسی رو به من ندارن ولی من واقعاعاشقشم و دلم میخوادجذبش کنم
  سوالم از شمااینه‌که وقتی من حسموخوب کنم اون شخص عاشق من میشه وقتی الان حسی نداره؟البته من ی مدته تمریناتوانجام میدم و اعدادجفت زیادمیبسنم یااسم محل زندگی ایشون رو خیلی میشنوم حالاسوالم اینه که اگه همینطوری ادامه بدم میتونم جذبشون کنم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اعداد جفت باید به این صورت باشد مثلا ۲۲ ، ۱۱ ، ۴۴ و…. اینا اعداد جفت هستند که نشانه است.
   اما اولا میشه با قانون جذب یک شخص رو جذب کرد ولی صد در صدی نیست یعنی تا ۹۸ درصد میشه. اما نکته مهم اینکه وقتی شما حستون به اون شخص خوب باشه در مدار جذبش قرار میگیرید ایده‌هایی به ذهنتون میاد و شرایطی ایجاد میشه که اون شخص به سمتتون کشیده بشه.
   دوما شما به عدم تغییر رفتار ایشون توجه داریئد و کانون حستون بده پس در حال عدم جذب هستید تا جذب ایشون باید حستون عالی باشه تا جذب کنید محله با حس بد جذب صورت بگیره.

 116. مریم گفته:

  سلام استاد حیدری عزیز.راستش رو بخواید من تمرینارو به مدت یک ماهو نیمه ک انجام میدم خیلی حالم بهتره ولی خب گاهی افکار منفی میادتوذهنم ب مدت چندساعت ک سریع ازخودم دورشون میکنم تواین مدت نشونه هایی ک دیدم اینه ک ی بار اون فردروملاقات کردم اعداد جفت خیلی زیاد میبینم و اسم محل زندگی ایشون روخیلی زیاد میشنوم ولی تغییری دررفتارایشون ندیدم.میخواستم شماراهنماییم کنین ک الان جایی از کارم اشتباه بوده؟یاواقعا هنوز زمانش فرانرسیده؟چقدردیگه باید صبر کنم و اینکه وقتایی ک حالم بدمیشه و دلتنگ میشم چیکار کنم

 117. زینب گفته:

  سلام استادمحترم من نمیخوام سوالمواینجامطرح کنم لطفا بگین چجوری تلگرام پیام بدم یکی ازدوستان توی کامنتاشون گفته بودن ک یه شماره تلگرامی گذاشتین من نتونستم پیداکنم

 118. مریم گفته:

  ببخشید ی سوال دیگم اینه که میگن اگه شما حستون مثبت باشه ولی طرف مقابلتون اصلا ب ازدواج ب شما فکرنکنه این اتفاق نمیفته و شما بهم نمیرسید
  میخواستم ببینم این حقیقت داره؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   به هر آنچه فکر کنید و باورش داشته باشید براتون اتفاق می افته حتی اگه دروغ باشه.
   شما باید روی خودتون کار کنید نه انکه سعی کنید طرف مقابلتون رو تغییر بدید شما تغییر کنید حتما ایشون رفتارش با شما تغییر خواهد کرد.

 119. نرگس گفته:

  سلام استاد حیدری عزیز…
  حدودا یکونیم سالی میشه که من پسری رو دوس دارم بااینکه این شخص خودش وارد زندگیم شده و ازم خواسته باهاش باشم اما چندبار رفته و با کسای دیگه ای درارتباط بوده و تو اینستاگرام بلاگره و حتی اون دخترارو تو اینستاگرام تگ میکنه من باتک تک سلولهای بدنم علاقه داشتم بهش ولی خب رفت منم پس از علاقه ی شدیدی که بهش داشتم تصمیم گرفتم رهاش کنم و فراموشش کنم ادمای زیادی اومدن توزندگیم و رفتن حتی حالمو خوب کردن و باعث شده بود اونروزارو فراموش کنم اما بااینکه رهاش کردم ولی همیشه ته دلم عاشقش بودم تو این مدت دوسه بار بهم پیام داد بااینکه با تمام وجودم میخاستش ولی سرد جواب دادم و نخاستم دوباره درگیرش بشم خواستم اجازه بدم ادمای بهتر وارد زندگیم بشن و بهتر ازون هم وارد زندگیم شد…این اواخر حدودا دوسه هفته،هرشب پشت سرهم خوابشو میدیدم انقدر توخواب حس خوبی داشتم که وقتی بیدارمیشدم تک تک اعضای بدنم حس خوب رو درک میکرد و ازشدت شوق اشکم میرفت همین باعث شد حس های قدیم برگرده و ناخواسته دوباره دل دادم بهش همین هفته یه شب که خوابشو دیدم بهم میگفت چرا بهم پیام نمیدی دقیقا همون روز صبح دیدم بهم زنگ زده اونم بعد از ۶ ۷ ماه و گفت ک دلتنگمه میخاد منو ببینه اما اونروز اتفاقی پیش اومد و گفت قراروکنسل کنیم برا بعدا اما هنوز پیام نداده‌…استاد هروقت خواستم فراموشش کنم یا خودش اومده یا خوابشو دیدم یا یه اتفاقی افتاده که دوباره حسم برگشته بااینکه عقلی بخام حساب کنم تنهام گذاشته باهمه ی اون دخترا جلو چشم بوده و جایی تو زندگیش نداشتم اما ته ته دلم احساس میکنم شاید اونم ی روزی مثل من عاشق بوده و هست):هیچوقت نیومده که بمونه ولی نمیدونم چرا پیام میده و شمارمو بعد اینهمه مدت پاک نمیکنه و توصفحه اینستاگرامش هنوزم منو داره میخام یا واقا بیاد توزندگیم چون واقا عاشقشم یا بره

 120. Nastaran گفته:

  سلام چطور میشه با دایرکت دادن اینستاگرام به خواننده مورد علاقمون اونو جذب کنیم و اون هم همیشه دایرکت هام رو سین میزنه با این حال چطور میشه با این پیاما جذبش کنم و حتی نمیدونم هم بهش علاقم رو بگم یا نه؟ دلم میخواد هم جواب بده ولی خب همه میگن سلبریتی ها جواب هیچکیو نمیدن ،اخه اون همیشه به ماها گفته که شما مثل خواهر برادر های من میمونید چون فن پیجش هستیم ،اگه میشه کمکم کنید دلم میخواد از این طریق به آرزوم برسم

 121. Dr. گفته:

  سلام آقای حیدری خسته نباشید …
  راستش سئوالی داشتم ، اینک وقتی حسمونو به یک شخص عوض میکنیم خب دیدم که رفتار شخص با ما عوض میشه . حالا سئوال اینه آیا صرفا به خاطر حس خوب ما طرف نمیتونه رفتاره خوبی با ما نداشته باشه و ما یک برخورده خوب رو جذب میکنیم ؟! یا کلا حس شخص به ما عوض میشه؟!

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   بر طبق قانون جذب حس خوب یعنی جذب شرایط و اتفاقات خوب و حس بد یعنی جذب شرایط و اتفاقات بد . ببینید وقتی شما حستون به اون شخص تغییر میکنه و در واقع حستون رو خوب میکنید چون در ذهن شما نوع نگرشتون هم نسبت به اون شخص تغییر میکنه و از طرفی حس ماست ارتعاش و فرکانس جذب ایجاد میکنه با این اوصاف شما نتها اون شخص رو جذب میکنید بلکه رفتاری از اون شخص رو شما میبیند که به دل شماست و شرایط و اتفاقی براتون پیش میاد که کمک میکنه روز به روز رابطه تون با اون شخص بهتر و بهتر بشه.
   و به صورت خلاصه با تغییر ما و رفتار و حس ما رفتار شخص هم بعد از مدتی با ما عوض میشه و تغییر میکنه.

 122. عاطفه گفته:

  جناب آقای استاد حیدری. با سلام
  من یه آقایی رو دوست دارم ولی با هم دعوامون شد خیلی با بدترین حالت ممکن منو رها کرد گفت نه علاقه ای بهت دارم نه دوست دارم نه خوشم میاد ازت.
  محرمیتمون رو باطل کرد و با چت طلاقم داد با اینکه صیغه ی محرمیت یکساله داشتیم و هنوز از مدتش باقی مونده بود. چندین بار تکرار کرد علاقه ای بهت ندارم دیگه.
  من چطور میتونم برش گردونم به خودم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید الان در حال حاضر چه حسی نسبت به عشقتون دارید؟
   آیا حستون بده یعنی نگرانید، دلتنگید، و به نبود اون شخص فکر میکنید، مدوام به جملاتی که بهتون گفته و شما رو از خودش رونده فکر می‌کنید؟ و حس شک و تردی و ترس از دست دادن رو دارید؟
   اگر فقط یکی از مواردی که در بالا گفتم رو داشته باشید نمیتونید اون شخص رو جذب کنید زیرا عمل جذب زمانی رخ میده که شما حس خوبی نسبت به اون شخص داشته باشید و تا زمانی که حستون خوب نشه نمیتونید اون شخص رو جذب و یا برگردونید. برای اینکه حستونم خوب بشه تکنیک ۷ ویژگی شکرگذاری رو که به همه دانشجویانم بارها میگم رو به شما میگم.
   هر روز ۷ ویژگی از اون شخص که حس خوبی در شما ایجاد میکنه رو بنویسید مثلا خدایا شکرت که عشقم بسیار با اخلاقه، یا خدایا شکرت که عشقم بسیار وفا داره و بابتش شکرگذاری کنید شکرگذاری شما نباید سرد و بی حس باشه و باید از ته دل باشه جوری که با تمام وجود حسش کنید. این تکنیک رو هر روز و به مدت ۳۰ روز انجام بدید.
   بیاد داشته باشید با حس بد و فکر کردن به نبود اون شخص یا اینکه چه حرفایی به شما زده هرگز نمیتونید اون شخص رو جذب کنید بلکه متقابلا اون شخص به جای جذب ازتون دورترم میشه.

 123. عاطفه گفته:

  استاد حیدری اگه دوره ی جذب عشق تدریس دارید در تلگرام یا واتساپ با پرداخت شهریه من میخوام شرکت کنم. میشه لطفا راهنماییم کنید

 124. عاطفه گفته:

  آره آقای حیدری دلم براش تنگ شده، غصه میخورم، ناراحتم که با هام اینجوری برخورد زشت و زننده کرد و اصلا هم احساس عذاب وجدان نداره. دلم رو شکست. گفت ما مال هم نیستیم به هم تعلق نداریم سهم هم نیستیم حق هم نیستیم. جملاتش همش تو ذهنم تکرار میشه. بهش گفتم تو اجازه نداری منو اینجوری رها کنی و بری گفت مهم نیستی اصلا برام. هیچ ناراحتی و عذاب وجدانی هم ندارم. طلاقت میدم و برو به سلامت. اینا غصه دارم کرده. دیگه امیدی ندارم که بدستش بیارم. خودش رو از دسترسم دور کرد خارج کرد. ناراحت و ناامید و عصبانی و پر از خشمم. دلم براش تنگ شده. تنها شدم. حس میکنم مثل یه برگ تو باد رها شدم به حال خودم

 125. عاطفه گفته:

  حالا من چه کار کنم استاد حیدری با این حسهایی که دارم؟ خوب بهم حق بدین خودتون قضاوت کنید که چه حرفهایی به من زده؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببین اگه به همون حرفها توجه کنید همون نتایج قبلی و حتی حرف های بدتری رو از جانب ایشون دریافت میکنید. باید روی چیزی از اون فرد توجه کنید که حستون رو عالی کنه.

 126. Hh گفته:

  سلام استاد روز بخیر
  راستش میخواستم بدونم برای اینکه ما تصور کنیم به اون شخصی که دوست داریم رسیدیم باید تو طول روز هم کارایی رو که انجام میدیم به این فکر باشیم که الان من توی خونه ای هستم که باهم زندگی می‌کنیم و ..این حرفا یا این درست نیست؟

 127. M گفته:

  سلام خوبین اقای حیدری
  راستش الان ۲ماه بیشتره تمریناتم روانجام میدم ساعت جفت واعداد جفت۲۲،۳۳و…زیاد میدیدم حتی خوابشونو ک باهمیم وحتی ازدواج کردیم باهم
  این مدت استوریامم همشونو ازدم میدیدن
  واینکه چن شب پیش یهو ازخاب بیدارشدم و دیدم چن دق قبلش استوریمو سین زدن
  وامشب هم بازازخواب پریدم دیدم خودشون استوری گذاشتن خیلی حس عجیبی بهم دست داد درست همون لحظع انلاین بودن واستوری گذاشته بودن ومنم ازخواب پریدم استوریشونم درمورد چیزه عاشقانه نبود ولی چیزی بود که من دوسداشتم ومیدونست خودشم درموردش قبلا حرف زدع بودیم منم خیلی ذوق کرذم وقتی دیدم جوجه کوچولوهارو کلی بودن و ریپ زدم نوشتم که خیلی نازهستن
  بنظرتون کاره بدی کردم که ریپ زدم؟راستش حس بدی ندارم ازاینکه اینکارو کردم فقط نمیدونم باید انجام میدادم یانه

 128. M گفته:

  واینکه بهم جواب دادن ولی درحد چن تاایموجی حتی یه کلامم صحبتی نکردن این موضوع رو چی تلقی کنم ینی بهم حسی نداره که حرف نزده وفقط به چن تا ایموجی بسنده کردن؟!

  • فردین حیدری گفته:

   ببینید وقتی مو به مو به کارهاش توجه میکنید یعنی حس منفی در شما هست و قتی میگید ایا به من یعنی حس نداره یعنی اینکه شک و تردید در شما هست.
   شاید ایشون دستشون بد بوده یا اصلا دلشون نخواسته اون لحظه پاسخ بدن یا سر کار بودن.

 129. M گفته:

  راستش اقای حیدری حس بدی ندارم که بهشون برای استوریشون ریپلای زدم
  ونظرمو گفتم وهمچنین گفتم که پروفایلشون یه ایردادی دارن اصلاح کنن
  حس میکنم خسلی بهش نزدیکم چون دیشب که ازخواب بیدارشدم و دیدم استوری گذاشتن که منو ذوق زده میکنه یه حس خیلی عالی بهم دست داد که بهم حس دارن الان باید چیکارکنم بنظرتون میشه راهنماییم کنین

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید وقتی شما روی خودتون کار میکنید ایده به ذهنتون میاد برای جذب اون شخص چیکار کنید. مثلا یهو تصمیم میگیرید حالی از اون فرد بپرسید یا شرایطی ایجاد میشه مثلا یک استوری میگذارند و شما نظر میدید و باهم گفتگوتون شروع میشه اینکه چه کاری انجام بدید رو من نمیدونم و به صورت ایده یا شرایط مختلف به شما الهام میشه که چه کاری انجام بدید.

   • M گفته:

    حرفتون کاملا صحیح هستش استادواقعاانگارکه اون شب بهم الهام شدش بیدارشدن من یهویی و بیداربودن ایشون واستوری گذاشتنشون که درنهایت جواب دادن من ،درسته که کوتاه جواب دادن ولی همون لحظه که نت رو بازمیکردن پیام منو سین میزدن توواتساپ مشخص میشه اخه این سین زدن ،
    قبل کات یکم طول میدادن تا جواب بدن
    ولی اینبار همون تایم که بودن ج میدادن
    حس منفی ندارم استادواقعیتش تواین مدت تمرینایی که گفتینو موبه مو انجام دادم وخیلی خوبم حتی دوستایی که اطرافم منفی گرا بودن هم الان دگه نیستن یع سری چیزا پیش اومد ویهودیدم نیستن خیلی ازاین بابت خوشحالم،
    الان البته حس میکنم خیلی بهشون نزدیکم استاد کسیکه استوریامو یکی درمیون میدید و دیر ج میداد الان همشو میبینه ازدم و زود ج داد هرچن کوتاه اما برای شروع بنظرم خیلی خوبه،،، ،استوری جواب میدم حس بدم ندارم تردیدهم چشم به دلم راه نمیدم
    واینکه یه سوال من خودم کات کردم استادچون بهم بی محل شده بودن و توجه نداشتن بنظرتون اشکال نداره که من برم ازایشون حال بپرسم؟!میخام خودشون سمتم بیاد و بخان که برگردم به رابطه

    • فردین حیدری گفته:

     ببینید حال و احوال پرسیدن مشکلی نداره و اینکه شما به ایشون اس بدید به صورت ایده یا پیشنهادی از جانب اطرافیانتون از طرف خدا بهتون الهام میشه و خودتون کاملا متوجه اون میشید مثلا فرستادن اس بابت تبریک تولد ایشون یا یک جشن خاص.

 130. عاطفه گفته:

  استاد حیدری، حالا من چه کار کنم با اینهمه حس های منفی؟ البته حق هم دارم دچار این حسها شده باشم. شما بهم حق نمیدین یعنی؟ لطفا راهنماییم کنید چطور حسم رو بهش خوب کنم با این همه بدی که در حقم کرده. ممنونم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید تا زمانی که مرکز توجه شم حرفای ایشونه که بهتون زده باز از همون حرفا جذب میکنید و حتی بدتر.
   باید نگاهتون رو نسبت به این ماجرا و حرفای ایشون عوض کنید یعنی فراموش کنید که به شما چی گفتن و شما چی شنیدید.
   برای خوب کردن حستون هم باید هر روز ۷ ویژگی اون شخص که در شما حس خوبی ایجاد میکنه رو بنویسید و بابتش شکرگذاری کنید. شکرگذاریتون باید از ته دل باشه نه سرد و بی روح.
   مثلا خدایا شکرت بابت قیافه ی که عشقم داره و حس خوبی در من ایجاد میکنه
   خدایا شکرت که عشقم بی نهایت مهربونه و….
   رو یاداشت کرده و بابتش شکرگذاری کنید.

 131. M گفته:

  باسلام مجدد،استاد خسته نباشید
  یه سوال دگه هم داشتم
  ۲۰این ماه تولدشونه بنظرتون برای تولدشون پیام تبریک بفرستم مشکلی نخاهدداشت؟

 132. الهه گفته:

  سلام استاد حیدری وقتتون بخیر. ممنون میشم استاد عزیز اگه منو راهنمایی بفرمایید.
  من یه آقایی رو خیلی دوست داشتم بهش یه حس فوق العاده داشتم مدتی هم با هم در ارتباط بودیم ولی متأسفانه ایشون ارتباطش رو با من قطع کردن و بنا به دلایل شخصی خودشون دیگه تمایلی به برقراری مجدد ارتباط ندارن.
  الان من دلم میخواد مجددا فردی رو جذب کنم با همون ویژگیهای اخلاقی و ظاهری همون آقا که دوسش داشتم. یعنی دلم میخواد فردی که دوباره میاد تو زندگیم شغلی همانند اون آقا داشته باشن موها هیکل چهره رنگ پوست جثه حرف زدن خندیدن ماشین خونه زندگی اخلاقش کاملا شبیه اون آقا باشه ولی با این فرق که این فرد جدید منو بخواد و بهم تمایل داشته باشه و قصد ازدواج داشته باشه باهام. و اون سردی ها و بیتفاوتی هایی که فرد سابق داشت دیگه ایشون نداشته باشه و کاملا گرایش داشته باشه و باهام گرم باشه.
  میشه راهنمایی م بفرمایید چطوری باید این سفارش و درخواست رو به کاینات و خدا بدم؟
  و آیا کاینات و خداوند یکی کاملا شبیه اون آقا رو سر راهم قرار خواهند داد؟
  ممنون میشم استاد گرامی

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   بله شما میتونید چنین فردی رو جذب کنید و هیچ مشکلی ندارید
   تنها کاری که باید انجام لدید تک به تک این ویژگی‌ها رو یاداشت کرده و در طول روز جوری شکرگذاری کنید که واقعا الان اون سخص در زندگیتونه.
   حال شب قبل خواب و صبح به محض بیدار شدن یا تجسم کنید اون شخص الان همسرتونه و با ایشون رابطه دارید یا جوری بهش فک و حسش کنید که کاملا وجود اون فرد رو حس کنید.
   تجسمتون نهایتا پنج دقیق باشه و باید با حس باشه.
   در تجسمتون حتما باید نتیجه رو تصور کنید نه اینکه بیاید و تعیین کنید از چه راهی به اون شخص میرسید.

 133. مریم گفته:

  سلام استاد وقتتون بخیر
  من چند وقتیه ک دارم تمرینات روانجام میدم خیلی حالم بهتره ولی جدیدا انگار ی طوری شده و ی ندای درونی دارم ک انگارراهنماییم میکنه و بهم میگه چیکار کنم مثلا بهم میگه باید یکم دیگه صبر کنم نباید ناامید بشم و جدیدا انگار بهم میگه ک طرف مقابلم هم منودوس داره ولی نمیتونه بهم بگه من هیچ رفتاری ازایشون ندیدم ک بتونم بذارم پای دوست داشتن ولی انگار این ندای درونی بهم اینو میگه حالا سوالم اینه که ممکنه این ندای درونی الکی باشه و دراثر تلقین ب خودم بوجود اومده باشه یا اینکه اینطور نیست و باید جدیش بگیرم؟

 134. ناشناس گفته:

  سلام من به یه خواننده آقا علاقه مند هستم هنوز هم جذبش نکردم یعنی کلا هنوز شروع نکردم که تمرینات قانون جذب واسه جذب ایشون رو انجام بدم خب الان من طرفدارش هم هستم تو اینستاگرام حمایتش میکنم بعد الان اون آقا کلاس گیتار گذاشته واسه کسایی که علاقه مند هستن شرکت میکنن تو کلاس هاشون بعد مثلا استوری میزاره که میخوام دوره اول کلاس هام یکی از آهنگ هارو یاد هنرجو هام بدم و بزارم پیجم به عنوان یادگاری من فقط غمگین میشم و تا میتونم حسرت میخورم چرا من نباید ببینمش چرا من نباید جز اون هنر جو ها باشم چرا من یه جایی زندگی میکنم که از ایشون دورم و تهران نیستم یا چرا پدر حساسی دارم که خوششون از این چیزا نمیاد و بدش میاد من طرفدار یه سلبریتی آقا باشم و حتی نمیدونه هم و اگه بفهمه هم که بدبخت میشم فقط بعد اینکه یه بار بهش گفتم بابا من به موسیقی یه کوچلو علاقه دارم بهم گفت تو عقل نداری ساده ای و کلی چیز دیگه و بهم گفت دختر رو چه به موسیقی و اینجور چیزا😔 منم کلی گریه کردم بعد میخوام کمکم کنید چطور اینکه برم ببینم ایشون رو و کلاس هاشون شرکت کنم اگه بخوام بگم من به بازیگری علاقه دارم و پدرم هم اینو میدونه ولی خب راضی نمیشه فعلا و موسیقی خیلی علاقه ندارم بیشتر به خاطر دیدن ایشون هس🥺 ،میخوام جذب کنم اینو ولی نمیدونم چطوری شما بهم بگید چطوری دیدنشون و شرکت کردن تو کلاس هاش رو جذب کنم با این شرایطی که من نمیتونم به پدرم بگم دلم میخواد کلاس هارو شرکت کنم و حتی نمیتونم بگم طرفدارشم با این حال چطور میشه ؟؟؟

  • فردین حیدری گفته:

   وقتی شما این سوالات منفی رو از خودتون میپرسید مسلما ذهنتونم جوابهای منفی به شما میده. و همین جوابهای منفی حس بدی در شما ایجاد میکنه و حس بد یعنی جذب شرایطی که نمیخواهیم و سبب میشه شرایطی ایجاد بشه که به اون شخص نرسید.
   از طرفی با قانون جذب تا ۹۸ درصد میشه یک شخص خاص رو جذب کرد و اینو باید مدنظر داشته باشید.
   چطوریشو من نمیدونم باید شما اول باور کنید میتونید به اون شخص برسید و کم کم راه به شما نشون داده میشه به صورت ایده و جذب شرایطی که اتفاق میفته براتون گام به گام به اون شخص نزدیک میشید و نباید به اینکه پدرتون میزاره یا ن و یا اینکه چقدر از ایشون دورید توجه کنید.

 135. ستایش گفته:

  سلام آقای حیدرنژاد وقتتون بخیر حدود ۱سال با ی اقایی در ارتباط بودم رابطمون از نظر عشقو عاشقی متوسط بود چون من همش فکرای منفی میکردم ک نکنه دوسم نداره نکنه ی دختر دیگه بیاد تو زندگیشو…تا اینکه ی روز متوجه همچین چیزی شدمو خیلی بد باهاش حرف زدمو از خودم دورش کردم سوال من اینه میشه ی کار کرد برگرده واونطور ک میخام دوسم داشته باشه؟؟؟واینکه هر وقت میخام فکرمو درموردش مثبت کنم استرس میاد سراغم چیکار کنم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   اول باید حستون نسبت به اون شخص تغییر کنه. استرس، ترس از دست دادن، حساسیت، دلتنگی، همه ی اینها فکر منفی هستند و باعث میشه از عشقتون دور شدید و به جدایی ختم میشه.
   با تمرکز روی ویژگی های خوب اون شخص مثل خوشتیپی ، خوش اخلاقی و … هر چیزی از اون شخص که شما عاشقش شدید و احساس عشق در شما ایجاد میکنه .
   ۷ ویژگی را هر روز نوشته و بابتش شکرگذاری کنید جوری که حالتون عالی بشه و ای تمرین رو به مدت ۲۱ الی ۳۰ روز انجام بدید.
   اگر ویژگی یک روز با روز قبل تر یکسان و تکراری بود مشکلی نداره.

 136. سپیده گفته:

  سلام استاد. خسته نباشید. مطالب عالی و آموزنده. میشه محبت کنید دوستی که گفتن شماره ی تلگرامی من اونجا پیام بدم؟ ممنون تون میشم

 137. Saghar گفته:

  من عاشق ی پسری بودم ک باباش قبل مرگ وسیت میکنه برع خاستگاری دختر عموش
  نمی‌خواست برع اولش مجبورش کردم برع دیدم علاقع ای ب دختر عموش ندارع دیگ اسرار نکردم ولی بعد چند روز اومد گفت مجبورم برم منم جلوشو نگرفتم ولی گاهی موقع ک میبینمش بهم زل میزنع و اشک تو چشاش جم میشع مطمئنم هنوز دوسم دارع عاشقمع و ی حسی بم میگه برمیگرده ارتعاش ک میدم مثلا خدایا ی بار دیگ ببینمش میبینمش ارتعاش هام جواب میدن میخوام ببینم برمیگردع با قانون جذب ولی منظور از اینکه در یکی از قانون هاتون گفتید رهاش کنم رو نمیفهممممم دارم دیونه میشم ولی بازم خداروشکر

  • فردین حیدری گفته:

   با سلامم
   منظور از مرحله رهاسازی در قانون جذب یعنی در عین حال که برای رسیدن به خواسته تون تلاش میکنید نباید به خواسته تون حساسیت، نگرانی، ترس از دست دادن و شک و تردید داشته باشید.

 138. M گفته:

  سلام،من همه تمرینات رو حدود ۳ماه کامل انجام دادم چن باری حرف زدیم باایشون البته بحث متفرقه بود بعدش تواینستادیدم که رل قبلشونو فالودارن همو وباهمن 🙂دگه اینوکه دیدم مستقیم ازشون پرسیدم اصلا بهم حس دارن گفتش نه
  وگف فقط دوست نرمال هستن بامن
  وگف نمیخادقط رابطه کنه
  اما من برای همیشه کات کردم چون باکسی دگ هستن ومستقیم بهم گفتن بهم حس نداره😔
  من عشقمو ازدست دادم همه تمرینایی ک انجام دادمم همشون بدون وابستگی و کاملا بارهایی وحس عالی بود خیلی روخودم کارکردم اما حسش بهم عوض نشد منم تمومش کردم برای همیشع
  کلی اعدادجفت خاب بهم رسیدن و کلی نشونه میدیدم که ازخودتونم پرسیدم گفتین نشونه اس
  اماخب نشد همه چی تموم شد من ازدستش دادم هیچ حسی نداره بهم
  من واقعاعاشقشم ودگه بعداون عشقی رو نمیخام 🙂

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید با قانون جذب تا ۹۸ درصد میشه یک فرد رو جذب کرد این یک نکته.
   و نکته دیگه وقتی شما فرکانس و ارتعاش درست میدید یا اون شخص رو مجددا جذب می کنید یا شخص دیگری با همون ویژگی هایی که مدنظر شماست وارد زندگیتون میشه.

   • M گفته:

    خب حرفتون درست استاد منم همه تلاشمو کردم حتی الانم خواب اینکه باهمیم رو میبینم یا یهو تصویرشون بدون هیچ فکری جلوچشام میاد وقتی چشامومیبندم واینکه اعدادتکراری همچنان ادامه دارن حتی و یه سری چیزا که ایشون هم اون مشخصاتو دارع مث شهرشون یا اهنگایی ک بهم میدادن یهو پیداشون میشه اتفاقی تو چنلامیبینم یا اینکه ی سری چیزای دگ اماخب ایشون گفتن بهم حس ندارن نمیدونم چیکارکنم واقعا این حرفشون خیلی حالمو بدکرد و باعث شد که برای همیشه ازشون خدافظی کنم اما ایشون جوابی ندادن ب خدافظیم ونمیخاستن باهام قط رابطه کنن ولی چرا نخادقط رابطه کنه وقتی حس ندارع بهم برام جالبه
    ویک چیزی استاد ما قبلا هم باهم کات داشتیم وایشون جواب خدافظیمو نمیدادن وبعده ۱هفته سراغم میومدن و ابراز دلتنگی میکردن ولی اینبارو که گفتن حس ندارن عین حال خاستار قط رابطه نبودن رو واقعا نمیدونم خواستشون چیه گنگه کاراش حرفاش برام میگین چیکارکنم بنظرتون اشتباع کردم که وقتی گفتن حس ندارن بهم بای دادم؟

     • M گفته:

      استاد،۳ماه هستش که تمریناتم رو انجام میدم برای جذبشون والان ینی میگین باوجود حرفی که زدن که حسی ندارن بهم بازادامه بدم تمریناتم رو؟راستش الان تجسم وبقیه تمریناتم رو نمستونم مثل این ۳ماه باحس عالی انجام بدم چن ماهه تلاش کردم ونتیجه شداینکه بگن حس ندارن بهم 😔

 139. M گفته:

  همین الانشم هنوز اعداتکراری وجفت زیادمیبینم حتی تصویرشم بابستن چشام چن باراومده جلوچشم بدون هیچ فک کردنی اماخب همه چی تموم شده دگ دیدن ایناادگ چیزیو مشخص نمیکنه بنظرم

 140. M گفته:

  خب درسته اما۹۸درصدممکنه بشه جذبش کرد
  بنظرتون ممکنه ازروعمد گفته باشن بهم بی احساسن اخه هنو بعده اون شب که گفتن بهم بی احساسن منم دلم پربود ی چن تاحرف بهشون گفتم ازرودلخوری که دوستتدارماش همش دروغ بوده واینا نه بیشتر…
  وخدافظی کردم اماایسون حتی جواب خدافظیمم ندادن تنها گفتن ک نمیخان قط رابطه کنن و شمارمم هنوزدارن و استوریامم میبینن
  بنظرتون ممکنه هنو حس داشته باشه وعمدی گفته نداره حسی

  • فردین حیدری گفته:

   سلام ببینید تا زمانی که ذهنتون و توجه شما روی این باشه چی گفتن و شما چی شنیدید قطعا چیزی تغییر نمیکنه. شما چیکار دارید راست یا دروغ گفته یا خداحافظی کردید یا نه باید حستون خوب شه تا جذبش کنید همین.

 141. ناشناس گفته:

  سلام آقای حیدری😔😭 دیشب به دختر خالم میگم میخوام یه خواننده رو جذب کنم بعد با اینکه قانون جذبی هس میگه نکنی این کارو سرابه تهش هیچی گیرت نمیاد بخدا خسته شدم شما از یه طرف میگید میشه جذب کرد تا ۹۸ درصد اما اطرافیان من مثل دختر خاله من میگن نمیشه ،هی میگن اگه با قانون جذب بود که خیلی ها به عشق های مورد علاقه سلبریتی ها میرسیدن اینا حق انتخاب دارن تو نمیتونی با قانون جذب اونو به زور وارد زندگیت کنی حتی یه درصد هم نمیشه،خسته شدم بخدا حال روحیم ازدیشب خوب نیس فقط دارم گریه میکنم خب من علاقه دارم چیکار کنم😭😭😭 شما بگید بهم

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید اگه به حرفای اونا توجه کنید و باورش کنید بله نمیشه . ولی اولش باید باورکنید میشه و بعد براش تلاش کنید ببینید میشه یا نمیشه. اصلا به عنوان یک چالش بهش نگاه کنید ببینید که میتونید بهش برسید. اگه یک نفردر دنیا تونسته باشه کاری انجام بده شک نکنید شما هم میتونید اگه یک فرد ساده میتونه همسر یک خواننده بشه پس شما هم میتونید.

 142. اا گفته:

  سلام روزتون بخیر
  من نزدیک به دو ماه دیگ امتحان خیلی سخت دارم که زندگی من و تغییر میده و چند سالی هست که منتظرشم چیکار کنم که این حس های منفی ازم دور بشه و بتونم اون آزمون رو قبول شم.
  و در رابطه با یک پسر که دوست دارم من و ببینه و باهم صحبت کنیم ولی تاحالا من و ندیده درواقع سلبریتیه و خارجی هست ولی دوست دارم اون شخص رو جذب کنم چیکار باید انجام بدم و حس های منفی نمیزارن گاهی اوقات.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   مهم ترین کار شما از بین بردن حس های منفیه، حس منفی اون شخص رو ازتون دور میکنه باید روی مواردی از اون شخص تمرکز کنید که حالتون رو خوب کنه . چون حس خوبه که جذب میکنه.
   مثلا هر روز ۷ ویژگی خوب اون شخص رو بنویسید و بابتش خدا رو شکر کنید مثلا خدایا شکر که عشقم خوش قیافه ست یا منو دوست داره و…
   این تمرین رو به مدت ۳۰ روز انجام بدید و از نتایجش شگفت زده بشید.

 143. ناشناس گفته:

  و اینکه شما تو مطالب بالا گفتید که شما حق ندارید عاشق یک فرد خاص بشید،از یه طرف هم گفتین که ما اگه قانون جذب اجرا کنیم فقط شخصی با ویژگی های همون کسی رو جذب میکنید نه خود اون فردی که عاشقش هستیم اصلا نگفتید که ما خود اون فرد جذب کنیم اگه نشد یکی با همون ویژگی های فرد میاد تو زندگیمون😔

  • فردین حیدری گفته:

   اول از همه من نگفتم شما حق ندارید عاشق فرد خاصی بشد شما نمیتونید یک شخص خواص رو با احتمال صد در صد بگید جذب میکنم تا ۹۸ درصد امکان داره موفق بشید جذبش کنید و اون هم به این دلیله شاید اون فرد تمایلی به رابطه داشتن با شما نداره که به قدرت انتخاب و اختیار در انسان برمیگیرده که هر کسی حق انتخاب داره. و شما نمیتونید با قطعیت یک شخص خواص رو بگید جذب میکنم. از طرفی این هم زمانی روی میده که شما تمام تلاشتون رو کردید برای جذب اون شخص و موفق نشدید بعد میتونید بگید نتونستم جذبش کنم.
   در صورتی که که نشد و موفق نشدید فرکانس و ارتعاش شما به جهان و کائنات افرادی رو وارد زندگیتون میکنه که دقیقا همون ویژگی‌ها رو داره و چه بسا از اون شخص برای شما بهتره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image