قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

سوالی که در کلاس‌ها و سمینارها زیاد از من می‌شود این است که: آیا قانون جذب در روابط عشقی تاثیر دارد؟ آیا می‌شود با استفاده از قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه خود را به سمت خود جذب کرد؟ و در کل آیا میتوان از قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه استفاده کرد ؟

 

قانون جذب بیان می‌کند که:
می‌توانید با استفاده از افکار و قدرت ذهن خود هر چیزی را به واقعیت تبدیل کنید.افکار و توجه ما روی هر موضوعی که باشد قانون جذب آن را به سمت ما جذب می‌کند.می توایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب مقاله قانون جذب چیست را مطالعه کنید. اما شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کرد؟
خبر خوب این است که پاسخ بله است

 

پیشنهاد میکنم قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار حتمابخوانید

 

آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟

عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

اگه بخوای طبق قانون جذب و روش های گفته شده در فیلم راز عمل کنی، باید هی تجسم کنی و تجسم ولی باید بهت بگم که اینجوری نه تنها به عشقت نمی رسی بلکه بیشتر اونو از خودت دور می کنی.

 

در این مورد خاص که می خوای شخص مد نظرت رو جذب خودت کنی، باید به قانون لیاقت و باور توجه کنی.

یک راز بسیار مهم اینه : ” شما باید به اندازه شخص مورد نظر بزرگ بشی … در این صورت شخص مد نظر خود به خود جذب شما میشه! “

برای مثال فرد مورد نظر شما این ویژگی ها رو داره : ثروتمند، ماشین دار، خوش اخلاق، مهربان، خوش چهره، با صلابت و … .

حالا وقتی شما خودتو با این شخصیت مقایسه می کنی یک احساس بی ارزشی و عدم لیاقت در شما ایجاد میشه.

در واقع یک گفتگوی ذهنی درون شما شروع میشه و هی بهت یادآوری می کنه که تو لایق همچین فردی نیستی … مگه نه؟

ببین دوست خوبم، وقتی که شما به شخصیت دلخواهت فکر می کنی و در درونت احساس کوچک بودن و کم ارزش بودن نسبت به اون ایجاد میشه، چجوری می خوای شخص مورد نظرت رو جذب کنی؟

 

راهکار اینه : ” شما باید در گام نخست به اندازه شخصیت فردی که مورد نظرت هست بزرگ بشی. باید خودت رو اونقدر تغییر بدی و جنبه های مثبت داشته باشی که اون بخش گیر دهنده ذهنت هیچ دلیلی نداشته باشه برای اینکه خودتو کمتر از اون بدونی.”

 

متاسفانه این احساس عدم لیاقت یکی از بزرگترین دلایل مراجعان و خریداران دوره ی من در ناکامی در جذب عشق مورد نظرشون هست.

 

پس گام نخست در جذب رابطه ی زیبا و دلخواه اینه که عظمت درونی خودمون رو شکوفا کنیم و به اندازه شخصیتی که مد نظرمون هست بزرگ بشیم. در این صورت باورهای قدرتمندی در درون ما شکل میگیره که می تونه ما رو تبدیل به یک آهنربا کنه که شخص مورد نظر جذب شخصیت جدید ما بشه.

 

 

قبل از آنکه بتوانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم نیاز است که ابتدا ذهن خود را بررسی کنیم.ذهن را از هرگونه احساسات منفی که باعث می‌شود ما را از مسیر خود دور کند خالی کنیم.احساساتی مانند (ترس، شک، نگرانی، تردید و …)
برای این کار زمانی را برای خود اختصاصی دهید و بررسی کنید که دارای چه احساساتی نسبت به خود هستید:آیا فردی دوست‌داشتنی برای خود هستید یا خیر؟

 

قانون جذب عشق: باور کنید

زمانی که شما خود را از احساسات بد خالی می‌کنید:خود را آماده دریافت عشق می‌کنید بسیار زیاد می‌توانید در این قدم خوب پیش بروید.برای اینکه باور کنید که فرد موردعلاقه شما و رابطه ایده آل را جذب می‌کنید کافی است:همیشه سطح انرژی خود را بالا نگه‌داریدبه این معنا که همیشه مثبت اندیش باشید و تمرکز خود را روی نکات مثبت نگه‌دارید .و هرگاه افکار منفی سراغ شما آمد:بلافاصله ویژگی‌های مثبتی که یادداشت کرده اید را نگاه کنیدو توجه ذهن خود را معطوف به نکات مثبت کنید.

 

پیشنهاد میکنم اگر شوهرتان مدام این ۶ جمله را می‌گوید، ازدواجتان در خطر است حتمابخوانید

 

قانون باور در تمام کیهان و ساختار کوانتومی جهان هستی نفوذ داره. هر باور شما یک ارتعاش مخصوصی از وجود شما به کائنات ارسال می کنه و نظام آفرینش مانند یک آینه ای عمل می کنه که افراد، رویدادها، شرایط و لحظات مشابه با ارتعاشات و باورهای شما رو به خودتون بر میگردونه.

توصیه می کنم حتماً پست “اصل انحصاری پاولی” رو از اینجا مطالعه کنی.

 

این یک راز خیلی مهم و جهانی هست : ” ساختار کوانتومی و نظام مند جهان هستی طوری طراحی شده که باورهای غالب ذهن شما رو تایید کنه و به اثبات برسونه “.

وقتی که شما باور داری که دختر یعنی غمگین ترین موجود دنیا، مطمئن باش که همین رو تجربه خواهی کرد.

و اما قسمت مهم ماجرا : شخص یا شخصیت ؟

همه افراد دنبال شخص یا فرد دلخواه هستند. دوستی پیام داده عاشق فردی هستم و به هر روشی شده می خوام جذبش کنم … دوستی ایمیل زده که من مرد زندگی مو از دست دادم، اون تنها مرد رویایی من بود و هزاران مورد مشابه که همگی حول محور یک شخص و فرد می چرخند.

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

ازت می خوام به این سوال ها جواب بدی :

آیا فقط یک شخص می تونه ما رو خوشبخت کنه؟
آیا با رفتن یک شخص مورد نظر تمام دنیای ما باید ویران بشه؟
آیا شکست عشقی وجود داره؟
دوست خوبم اینو همیشه به یاد داشته باش : ” تو حق نداری عاشق یک فرد یا شخص خاص بشی و فقط اونو در نظر داشته باشی و با خودت بگی من فقط با او خوشبخت میشم“.

برای جذب همسر ایده آل و فرد رویایی ات فقط مجاز هستی که شخصیت مد نظر رو تو ذهنت بسازی … مثلاً نباید فکر کنی که فقط و فقط احسان علیخانی یا آنجلینا جولی می تونن زندگی تو رو متحول کنن و فرد رویایی تو هستند !!!

بلکه باید شخصیت مورد نظرت رو انتخاب کنی و بدونی که چه شخصیتی رو دوست داری ؟

 

پیشنهاد میکنم چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟ حتمابخوانید

 

قانون جذب عشق: نقش بازی کنید

بپذیرید شخصی که دوست دارید با او زندگی کنید وجود دارد و با او هستید.طوری رفتار کنید که گویا او در حال حاضر هست.احساساتی را تجربه کنید که فرد موردنظر حضور دارد. قانون جذب با احساسات شما کار می‌کند. هرچقدر بتوانید آن احساسات را به‌طور واقعی تجربه کنید سطح ارتعاشات و فرکانس به مراتب قوی‌تری را ارسال خواهید کرد.

المان های شخصیتی مثل اخلاق، رفتار، درآمد، مشخصات فیزیکی و … رو باید در ذهنت کنار هم بگذاری و شخصیت مد نظرت رو بسازی. هیچ محدودیتی در جهان هستی ما وجود نداره … باید این باور قلبی شما باشه که هزاران مرد و زن با شخصیت مد نظر شما وجود داره که می تونید باهاش خوشبخت بشید.

 

منبع : nayabnet.ir

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  سمیرا پاسخ

  فکر کنم کلا عشق و فرد مورد علاقه مفهومش عوض شده، با این تفاسیری که از قانون جذب میشه فقط همون خوشبختیه که مهمه و شدنیه ولی چیزی به اسم عشق اصلا نباید وجود داشته باشه اولش، یه جورایی باید شما دنبال اون خوشبختیه باشید بعد اون عشق هم ممکنه بعدا به وجود بیاد، شد همون قضیه عشق بعد از ازدواج، یعنی شما باید در نظر داشته باشی که با کی خوشبخت میشی همین. کس خاصی مهم نیست

  رزمی کار پاسخ

  من شخص مورد نظر با مشخصاتی که میخواستم رو جذب کردم الان نمیدونم چیکار کنم که خواستگاری کنه الان فقط در حد دوستی رابطه داریم لطفا راهنمایی کنید ..چطور نگهش دارررممممم

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اینکه اون شخص رو جذب کردن و الان در زندگی شماست عالیه اما اینکه الان بخواهید با چنگ و دندون اون شخص رو نگهش دارین دارید به رابطه تون حس منفی میدید یعنی اینکه توجه شما بر روی از دست دادن اون فرده و بر طبق قانون جذب احساس بد یعنی جذب شرایط و اتفاقاتی که بر طبق خواسته های ما نیست بنابراین برای اینکه اون شخص در زندگیتون باشه باید به رابطه تون حس خوب بدین مثل زمانی که باهم تازه اشنا شدین پس توصیه من به شما توجه به نکات و ویژگی های خوب طرف مقابلتون و خاطرات خوشی که با اون داشتین هست تا از این طریق بتونید اون شخص رو در زندگیتون نگه دارین البته مهارت های ارتباطی هم لازمه که باید داشته باشین .

  ... پاسخ

  واقعا قانون جذب جواب میده؟؟
  اخه من یه ادمیو دوست دارم که ازم خیلی دوره یه بار همو دیدیم ولی ن اینکه حرف بزنیم ولی منو نمیشناسه
  چیکار کنم؟؟

  asnat5385 پاسخ

  سلام عرض ادب حدود دوسال دلم پيش کسي که هرچقدر طرفش ميرم مثل ماهي از دستم در ميره و يه عشق يه طرفه هرچقدر به بهانه هايي بهش پيام ميدم اهميت نميده دقيقا دوسال در انتظار اومدنش هستم چطور از راه جذب داشته باشمش خواهش ميکنم راهنمايي ام کنيد

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   چون الان توجه تون فقط روی دور شدن و نرسیدن به اون فرد هستش پس هر چقدر تلاش کنید اون فرد ازتون دورتر میشه از طرفی چون شما حستون بده مطابق قانون جذب اتفاقات و شرایط بدی براتون در رابطه با جذب اون فرد پیش میاد . پس ابتدا باید حستون رو نسبت به اون فرد خوب کنید .حتما می پرسید چطورزی بسیار ساده ست به ویژگی و خصوصیاتی فکر کنید که باعث ایجاد حس خوب در شما میشه مثلا لحظه ای اون فرد رو ببینید چه حسی درارید؟ و یا اینکه موقعه ای با اون شخص حرف بزنید چه حس و حال و رفتاری خواهید داشت ؟ به ویژگی های رفتاری و هر چیزی که اون شخص داره فکر کنید اینکه اون شخص قبلا وارد زندگیتون شده یا نه یا هر روز ازتون دورتر میشه به علت حس بدتون و توجه هتون روی چیزیه که نمیخاید مثلا همش روی این فکر میکنید که اگه مال من نشه چی ؟ اگه بهم بی توجه باشه چی ؟ اگه با یک فرد دیگری باشه چی ؟ و.... که سوالات و افکاری هستند که حس ناخوشایند در شما ایجاد می کنند پس ابتدا باید حستون رو خوب کنید با پرسیدن سوالات خوبتر از خودتون . مثلا اگه اونم به من فکر کنه چی ؟ اگه منو بخاد و خودم ندونم چی و..... من به جرات افرادی را دیدم که هر کاری می کنند تا همسرشون دوستشون داشته باشه ولی این اتفاق نمی افته چون پشت صحنه ی همه این اتفاقات حس بدی هست که نسبت به اون شخص و ترسی که دارند و درنتیجه اتفاقاتی مشابه همین حس و افکار را جذب می کنند. پس حتما از هر راهی شده حستون رو به اون فرد خوب کنید تا سریعا جذبشکنید و چون قبلا جذبش کردید این بار خیلی راحت خواهد بود .

  Raha پاسخ

  میشه با قانون جذب کسیو ک تو رابطستو جذب کرد؟
  ی نفرو دوس دارم و ی مدت باهم بودیم فک میکنم الان رل زده

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   بله میشه . شما چون یک بار اون شخص رو جذب کردید پس قطعا بار دیگه میتونید فقط کافیه حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید و توجه هتون رو از اینکه این فرد رل زدده یا نه یا با شخص دیگری رابطه داره بردارید و به ویژگی های خوب اون شخص فکر کنید مثل اولین بار که با هم رابطه داشتید حتما میدونید اول هر رابطه ای حس ها خوبه باید سعی کنید چنین حسی رو نسبت به اون شخص در خودتون ایجاد کنید تا مجددا جذبش کنید از طرفی هرگز نپرسید کی چطوری و چرا چون با پرسیدن چنین سوالاتی توجه شما برروی نبود اون شخص خواهد بود و مطابق قانون جذب توجه منفی یعنی حس منفی و در نتیجه شما نمی تونید اون شخص رو جذب کنید لذا برای جذب هر شخصی و حتی پول و سلامتی هم ابتدا باید حستون نسبت به اون خوب باشه.

  هدی پاسخ

  سلام
  من عاشق پسری هستم که میشه گفت سلبریتی هستش به نظر شما من میتونم عشقشون رو جذب کنم و عاشق من بشن و باهم ازدواج کنیم؟میشه کمکم کنید
  جایی خونده بودم که باید بودن در کنار اون رو باور کنید تا بتونید جذبش کنید میشه بهم بگین چجوری باید به باور برسم؟؟

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله به وسیله قانون جذب میشه اون شخص یا فرد رو جذب کرد البته این نکته را خاطر نشان کنم جذب یک شخص خاص مطابق قانون جذب 100 درصد و قطعی نیست یعنی حدود 98 تا 99 درصد میشه یک شخص خاص رو جذب کرد چون با این عمل شما 100 درصد آزادی و حق انتخاب رو از اون شخص می گیرید که حق طبیعی هر انسانی هست . ولی اگر باور کنید که میشه اون شخص رو جذب کرد حس خوبی نسبت به اون شخص داشته باشید تا حدود 98 درصد میشه گفت که می توانید اون شخص یا فرد خاص رو وارد زندگیتون کنید. ولی باز تاکید میکنم جذب یک شخص خاص توسط قانون جذب 100 درصد نیست.

  پریسا پاسخ

  سلام خدا قوت 😊
  ببخشید من یه نفرو دوست دارم که اول اونم منو دوست داشت اما کارهایی کردم که الان دشمن خونی هستیم باهم و حتی جلو همه زد تو گوشم 😢
  یعنی میشه این فردو جذب کنم خیلی دوسش دارم چون من خرابکاری کردم کلی اذیت شده و دلخوره تورو خدا کمکم کنید که با قانون جذب، جذبش کنم 😭
  خدایی حق بهش میدم چون همه اتفاقات بدتقصیر منه تورو خدا جوابمو زودتر بدید😢

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله با قانون جذب میشه جذبش کرد از طرفی چون این شخص قبلا در زندگیتن بوده به راحتی می توانید جذبش کنید
   فقط کافیه به جای فکر کردن به این اتفاق حستون رو نسبت بهش خوب کنید با توجه به ویژگی های خوبی که داره خاطرات خوبی که با این فرد داشتید و ......
   فقط حستون رو بهش خوب کنید مثلا اول روزای اشناییتون.