نایاب نت

قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

سوالی که در کلاس‌ها و سمینارها زیاد از من می‌شود این است که: آیا قانون جذب در روابط عشقی تاثیر دارد؟ آیا می‌شود با استفاده از قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه خود را به سمت خود جذب کرد؟ و در کل آیا میتوان از قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه استفاده کرد ؟

 

قانون جذب بیان می‌کند که:
می‌توانید با استفاده از افکار و قدرت ذهن خود هر چیزی را به واقعیت تبدیل کنید.افکار و توجه ما روی هر موضوعی که باشد قانون جذب آن را به سمت ما جذب می‌کند.می توایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب مقاله قانون جذب چیست را مطالعه کنید. اما شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کرد؟
خبر خوب این است که پاسخ بله است

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟

عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

 

 

پیشنهاد میکنم قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار حتمابخوانید

 

 

اگه بخوای طبق قانون جذب و روش های گفته شده در فیلم راز عمل کنی، باید هی تجسم کنی و تجسم ولی باید بهت بگم که اینجوری نه تنها به عشقت نمی رسی بلکه بیشتر اونو از خودت دور می کنی.

 

در این مورد خاص که می خوای شخص مد نظرت رو جذب خودت کنی، باید به قانون لیاقت و باور توجه کنی.

یک راز بسیار مهم اینه : ” شما باید به اندازه شخص مورد نظر بزرگ بشی … در این صورت شخص مد نظر خود به خود جذب شما میشه! “

برای مثال فرد مورد نظر شما این ویژگی ها رو داره : ثروتمند، ماشین دار، خوش اخلاق، مهربان، خوش چهره، با صلابت و … .

حالا وقتی شما خودتو با این شخصیت مقایسه می کنی یک احساس بی ارزشی و عدم لیاقت در شما ایجاد میشه.

در واقع یک گفتگوی ذهنی درون شما شروع میشه و هی بهت یادآوری می کنه که تو لایق همچین فردی نیستی … مگه نه؟

ببین دوست خوبم، وقتی که شما به شخصیت دلخواهت فکر می کنی و در درونت احساس کوچک بودن و کم ارزش بودن نسبت به اون ایجاد میشه، چجوری می خوای شخص مورد نظرت رو جذب کنی؟

 

راهکار اینه : ” شما باید در گام نخست به اندازه شخصیت فردی که مورد نظرت هست بزرگ بشی. باید خودت رو اونقدر تغییر بدی و جنبه های مثبت داشته باشی که اون بخش گیر دهنده ذهنت هیچ دلیلی نداشته باشه برای اینکه خودتو کمتر از اون بدونی.”

 

متاسفانه این احساس عدم لیاقت یکی از بزرگترین دلایل مراجعان و خریداران دوره ی من در ناکامی در جذب عشق مورد نظرشون هست.

 

پس گام نخست در جذب رابطه ی زیبا و دلخواه اینه که عظمت درونی خودمون رو شکوفا کنیم و به اندازه شخصیتی که مد نظرمون هست بزرگ بشیم. در این صورت باورهای قدرتمندی در درون ما شکل میگیره که می تونه ما رو تبدیل به یک آهنربا کنه که شخص مورد نظر جذب شخصیت جدید ما بشه.

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

قبل از آنکه بتوانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم نیاز است که ابتدا ذهن خود را بررسی کنیم.ذهن را از هرگونه احساسات منفی که باعث می‌شود ما را از مسیر خود دور کند خالی کنیم.احساساتی مانند (ترس، شک، نگرانی، تردید و …)
برای این کار زمانی را برای خود اختصاصی دهید و بررسی کنید که دارای چه احساساتی نسبت به خود هستید:آیا فردی دوست‌داشتنی برای خود هستید یا خیر؟

 

 

قانون جذب عشق: باور کنید

زمانی که شما خود را از احساسات بد خالی می‌کنید:خود را آماده دریافت عشق می‌کنید بسیار زیاد می‌توانید در این قدم خوب پیش بروید.برای اینکه باور کنید که فرد موردعلاقه شما و رابطه ایده آل را جذب می‌کنید کافی است:همیشه سطح انرژی خود را بالا نگه‌داریدبه این معنا که همیشه مثبت اندیش باشید و تمرکز خود را روی نکات مثبت نگه‌دارید .و هرگاه افکار منفی سراغ شما آمد:بلافاصله ویژگی‌های مثبتی که یادداشت کرده اید را نگاه کنیدو توجه ذهن خود را معطوف به نکات مثبت کنید.

 

قانون باور در تمام کیهان و ساختار کوانتومی جهان هستی نفوذ داره. هر باور شما یک ارتعاش مخصوصی از وجود شما به کائنات ارسال می کنه و نظام آفرینش مانند یک آینه ای عمل می کنه که افراد، رویدادها، شرایط و لحظات مشابه با ارتعاشات و باورهای شما رو به خودتون بر میگردونه.

توصیه می کنم حتماً پست “اصل انحصاری پاولی” رو از اینجا مطالعه کنی.

 

این یک راز خیلی مهم و جهانی هست : ” ساختار کوانتومی و نظام مند جهان هستی طوری طراحی شده که باورهای غالب ذهن شما رو تایید کنه و به اثبات برسونه “.

وقتی که شما باور داری که دختر یعنی غمگین ترین موجود دنیا، مطمئن باش که همین رو تجربه خواهی کرد.

و اما قسمت مهم ماجرا : شخص یا شخصیت ؟

همه افراد دنبال شخص یا فرد دلخواه هستند. دوستی پیام داده عاشق فردی هستم و به هر روشی شده می خوام جذبش کنم … دوستی ایمیل زده که من مرد زندگی مو از دست دادم، اون تنها مرد رویایی من بود و هزاران مورد مشابه که همگی حول محور یک شخص و فرد می چرخند.

 

قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه

 

ازت می خوام به این سوال ها جواب بدی :

آیا فقط یک شخص می تونه ما رو خوشبخت کنه؟
آیا با رفتن یک شخص مورد نظر تمام دنیای ما باید ویران بشه؟
آیا شکست عشقی وجود داره؟
دوست خوبم اینو همیشه به یاد داشته باش : ” تو حق نداری عاشق یک فرد یا شخص خاص بشی و فقط اونو در نظر داشته باشی و با خودت بگی من فقط با او خوشبخت میشم“.

برای جذب همسر ایده آل و فرد رویایی ات فقط مجاز هستی که شخصیت مد نظر رو تو ذهنت بسازی … مثلاً نباید فکر کنی که فقط و فقط احسان علیخانی یا آنجلینا جولی می تونن زندگی تو رو متحول کنن و فرد رویایی تو هستند !!!

بلکه باید شخصیت مورد نظرت رو انتخاب کنی و بدونی که چه شخصیتی رو دوست داری ؟

 

پیشنهاد میکنم چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟ حتمابخوانید

 

قانون جذب عشق: نقش بازی کنید

بپذیرید شخصی که دوست دارید با او زندگی کنید وجود دارد و با او هستید.طوری رفتار کنید که گویا او در حال حاضر هست.احساساتی را تجربه کنید که فرد موردنظر حضور دارد. قانون جذب با احساسات شما کار می‌کند. هرچقدر بتوانید آن احساسات را به‌طور واقعی تجربه کنید سطح ارتعاشات و فرکانس به مراتب قوی‌تری را ارسال خواهید کرد.

المان های شخصیتی مثل اخلاق، رفتار، درآمد، مشخصات فیزیکی و … رو باید در ذهنت کنار هم بگذاری و شخصیت مد نظرت رو بسازی. هیچ محدودیتی در جهان هستی ما وجود نداره … باید این باور قلبی شما باشه که هزاران مرد و زن با شخصیت مد نظر شما وجود داره که می تونید باهاش خوشبخت بشید.

 

منبع : nayabnet.ir

دیدگاه‌ها (167)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

  سمیرا مهمان تیر ۲۶, ۱۳۹۷ پاسخ

  فکر کنم کلا عشق و فرد مورد علاقه مفهومش عوض شده، با این تفاسیری که از قانون جذب میشه فقط همون خوشبختیه که مهمه و شدنیه ولی چیزی به اسم عشق اصلا نباید وجود داشته باشه اولش، یه جورایی باید شما دنبال اون خوشبختیه باشید بعد اون عشق هم ممکنه بعدا به وجود بیاد، شد همون قضیه عشق بعد از ازدواج، یعنی شما باید در نظر داشته باشی که با کی خوشبخت میشی همین. کس خاصی مهم نیست

   رویا مهمان آذر ۱۹, ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام من 5 ماه پیش با یه پسر دوست شدم چون قبلا دیده بودمش و عاشقش شدم از راه دور هستیم ولی ایشون رل زدند به من گفت من میخوام ازدواج کنم منو خوب نمیشناخت بعد مدتی فهمیدم کات کرده من خوشحال شدم اخه باورم نمیشد که بخواد با اون ازدواج کنه بعد به قصد ازدواج تو گروه امد منم گفتم اگه قصدت جدیه بیا منو نشناخت کیم درحالی که قبلا حرف زدیم ولی نشناخت منم نگفتم.بعد درباری خانوادمون قصدش جدی بود ولی یع هفته بعد دعوامون شد به خاطر خواسته که داشت منم عصبی شدم بلاکش کردم ولی چون دوسش داشتم بعد 3 روز بهش پیام دادم ولی گفت من نمیخوام تو با حرف من کنار نمیایی عصبی بود گفت نه زنگ نه پیام منم ترسیدم بلاکم کنه پیام ندادم تا 5 ماه دیگه تولدش بود تبریک گفتم تگش کردم کادو خریدم عکسشو براش فرستادم اونم جواب داد تشکر کرد شناخت منو کمی حرف زدیم اروم بود نه به قصد دوستی ولی دیگه بهم پیام نداد بعد روز تولدش تا به الان منم نمیتونم هی پیام بدم فقط پستاشو لایک میکنم نظر میدم اونم استوری منو گاهی من پستشو لایک میکنم میبینه دیگه مثل قبل نیست که قصدش ازدواج باشه اونجوری حرف بزینم کمی میترسم واقعا کمکم کنید دست به هر کاری زدم نشد جذبش کنم بفهمونم راست میگم عاشقشم من با بقیه فرق دارم برای بار دوم از دست دارم هی میگم کاش اون شب به خاطر حرفش ناراحت نمیشدم بحسو عوض میکردم نه تلفن قط کنم خیلی دوسش دارم

    فردین حیدری مدیر کل آذر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

    با سلام ،حستان را به آن فرد خوب کنید کامنت های دوستان را مطالعه کنید کامل جواب دادم چیکار کنید.

    فردین حیدری مدیر کل آذر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

    با سلام ، جواب سوالتان را در دیدگاه های دوستانی که کامنت گذاشتن پیدا می کنید. از طرفی با کار کردن روی حستان ، توجه و تمرکز به ویژگی هایی از آن شخص که حستان را عالی کند می توانید مجددا آن شخص را جذب کنید.

  رزمی کار مهمان مهر ۲۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  من شخص مورد نظر با مشخصاتی که میخواستم رو جذب کردم الان نمیدونم چیکار کنم که خواستگاری کنه الان فقط در حد دوستی رابطه داریم لطفا راهنمایی کنید ..چطور نگهش دارررممممم

   فردین حیدری مدیر کل آبان ۲, ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اینکه اون شخص رو جذب کردن و الان در زندگی شماست عالیه اما اینکه الان بخواهید با چنگ و دندون اون شخص رو نگهش دارین دارید به رابطه تون حس منفی میدید یعنی اینکه توجه شما بر روی از دست دادن اون فرده و بر طبق قانون جذب احساس بد یعنی جذب شرایط و اتفاقاتی که بر طبق خواسته های ما نیست بنابراین برای اینکه اون شخص در زندگیتون باشه باید به رابطه تون حس خوب بدین مثل زمانی که باهم تازه اشنا شدین پس توصیه من به شما توجه به نکات و ویژگی های خوب طرف مقابلتون و خاطرات خوشی که با اون داشتین هست تا از این طریق بتونید اون شخص رو در زندگیتون نگه دارین البته مهارت های ارتباطی هم لازمه که باید داشته باشین .

  ... مهمان فروردین ۱۵, ۱۳۹۸ پاسخ

  واقعا قانون جذب جواب میده؟؟
  اخه من یه ادمیو دوست دارم که ازم خیلی دوره یه بار همو دیدیم ولی ن اینکه حرف بزنیم ولی منو نمیشناسه
  چیکار کنم؟؟

  asnat5385 مهمان اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام عرض ادب حدود دوسال دلم پيش کسي که هرچقدر طرفش ميرم مثل ماهي از دستم در ميره و يه عشق يه طرفه هرچقدر به بهانه هايي بهش پيام ميدم اهميت نميده دقيقا دوسال در انتظار اومدنش هستم چطور از راه جذب داشته باشمش خواهش ميکنم راهنمايي ام کنيد

   فردین حیدری مدیر کل اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   چون الان توجه تون فقط روی دور شدن و نرسیدن به اون فرد هستش پس هر چقدر تلاش کنید اون فرد ازتون دورتر میشه از طرفی چون شما حستون بده مطابق قانون جذب اتفاقات و شرایط بدی براتون در رابطه با جذب اون فرد پیش میاد . پس ابتدا باید حستون رو نسبت به اون فرد خوب کنید .حتما می پرسید چطورزی بسیار ساده ست به ویژگی و خصوصیاتی فکر کنید که باعث ایجاد حس خوب در شما میشه مثلا لحظه ای اون فرد رو ببینید چه حسی درارید؟ و یا اینکه موقعه ای با اون شخص حرف بزنید چه حس و حال و رفتاری خواهید داشت ؟ به ویژگی های رفتاری و هر چیزی که اون شخص داره فکر کنید اینکه اون شخص قبلا وارد زندگیتون شده یا نه یا هر روز ازتون دورتر میشه به علت حس بدتون و توجه هتون روی چیزیه که نمیخاید مثلا همش روی این فکر میکنید که اگه مال من نشه چی ؟ اگه بهم بی توجه باشه چی ؟ اگه با یک فرد دیگری باشه چی ؟ و.... که سوالات و افکاری هستند که حس ناخوشایند در شما ایجاد می کنند پس ابتدا باید حستون رو خوب کنید با پرسیدن سوالات خوبتر از خودتون . مثلا اگه اونم به من فکر کنه چی ؟ اگه منو بخاد و خودم ندونم چی و..... من به جرات افرادی را دیدم که هر کاری می کنند تا همسرشون دوستشون داشته باشه ولی این اتفاق نمی افته چون پشت صحنه ی همه این اتفاقات حس بدی هست که نسبت به اون شخص و ترسی که دارند و درنتیجه اتفاقاتی مشابه همین حس و افکار را جذب می کنند. پس حتما از هر راهی شده حستون رو به اون فرد خوب کنید تا سریعا جذبشکنید و چون قبلا جذبش کردید این بار خیلی راحت خواهد بود .

  Raha مهمان اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  میشه با قانون جذب کسیو ک تو رابطستو جذب کرد؟
  ی نفرو دوس دارم و ی مدت باهم بودیم فک میکنم الان رل زده

   فردین حیدری مدیر کل اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   بله میشه . شما چون یک بار اون شخص رو جذب کردید پس قطعا بار دیگه میتونید فقط کافیه حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید و توجه هتون رو از اینکه این فرد رل زدده یا نه یا با شخص دیگری رابطه داره بردارید و به ویژگی های خوب اون شخص فکر کنید مثل اولین بار که با هم رابطه داشتید حتما میدونید اول هر رابطه ای حس ها خوبه باید سعی کنید چنین حسی رو نسبت به اون شخص در خودتون ایجاد کنید تا مجددا جذبش کنید از طرفی هرگز نپرسید کی چطوری و چرا چون با پرسیدن چنین سوالاتی توجه شما برروی نبود اون شخص خواهد بود و مطابق قانون جذب توجه منفی یعنی حس منفی و در نتیجه شما نمی تونید اون شخص رو جذب کنید لذا برای جذب هر شخصی و حتی پول و سلامتی هم ابتدا باید حستون نسبت به اون خوب باشه.

  هدی مهمان خرداد ۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام
  من عاشق پسری هستم که میشه گفت سلبریتی هستش به نظر شما من میتونم عشقشون رو جذب کنم و عاشق من بشن و باهم ازدواج کنیم؟میشه کمکم کنید
  جایی خونده بودم که باید بودن در کنار اون رو باور کنید تا بتونید جذبش کنید میشه بهم بگین چجوری باید به باور برسم؟؟

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله به وسیله قانون جذب میشه اون شخص یا فرد رو جذب کرد البته این نکته را خاطر نشان کنم جذب یک شخص خاص مطابق قانون جذب 100 درصد و قطعی نیست یعنی حدود 98 تا 99 درصد میشه یک شخص خاص رو جذب کرد چون با این عمل شما 100 درصد آزادی و حق انتخاب رو از اون شخص می گیرید که حق طبیعی هر انسانی هست . ولی اگر باور کنید که میشه اون شخص رو جذب کرد حس خوبی نسبت به اون شخص داشته باشید تا حدود 98 درصد میشه گفت که می توانید اون شخص یا فرد خاص رو وارد زندگیتون کنید. ولی باز تاکید میکنم جذب یک شخص خاص توسط قانون جذب 100 درصد نیست.

  پریسا مهمان خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خدا قوت 😊
  ببخشید من یه نفرو دوست دارم که اول اونم منو دوست داشت اما کارهایی کردم که الان دشمن خونی هستیم باهم و حتی جلو همه زد تو گوشم 😢
  یعنی میشه این فردو جذب کنم خیلی دوسش دارم چون من خرابکاری کردم کلی اذیت شده و دلخوره تورو خدا کمکم کنید که با قانون جذب، جذبش کنم 😭
  خدایی حق بهش میدم چون همه اتفاقات بدتقصیر منه تورو خدا جوابمو زودتر بدید😢

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله با قانون جذب میشه جذبش کرد از طرفی چون این شخص قبلا در زندگیتن بوده به راحتی می توانید جذبش کنید
   فقط کافیه به جای فکر کردن به این اتفاق حستون رو نسبت بهش خوب کنید با توجه به ویژگی های خوبی که داره خاطرات خوبی که با این فرد داشتید و ......
   فقط حستون رو بهش خوب کنید مثلا اول روزای اشناییتون.

  Doookhtr مهمان مرداد ۲۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من از ی پسری خوشم میاد‌‌‌ ‌‌ک توی دانشگامه.. رفتارایی نشون داده ک احساس میکنم اونم از من خوشش میاد ولی هیچی نگفته تاحالا
  چیکا کنم بیاد بگه :(

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر شخص مدنظر شما به شما توجه داشته باشه پش شما توانستید آن شخص را جذب کنید لذا برای اینکه آن شخص وارد زندگیتان شود باید روی ویژگی خوب آن شخص متمرکز بشید و کانون توجه شما همان طور که بارها متذکر شده ام باید روی مواردی باشد که در شما حس خوبی نسبت به آن شخص ایجاد کند تا براساس قانون جذب در روابط آن شخص در زندگیتان متجلی شود.

  Doookhtr مهمان مرداد ۲۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام
  خیلی ممنون از پاسخگوییتون
  ی سوال داشتم این ک میگن نمیشه اشخاص رو جذب کرد و فقط برای اشیا این قانون به خوبی عمل میکنه بنظرتون در چ حد درسته؟اخه میگن ک هر شخصی خودش اراده داره و شاید مثلا علاقه ای به شخص شما نداشته باشه..

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام
   اینکه اشخاص رو میشه با قانون جذب جذب کرد به صورت تقریبی تا 99 درصد امکان پذیر است و به این دلیل نمیشه با قطعیت بیان کرد که شما با این کار آزادی و حق انتخاب را از طرف مقابل سلب میکنید و به همین خاطر است که نمی توان گفت با قانون جذب به صورت 100 درصدی نمیشود یک شخص خاص را جذب کرد .

  Y10 مهمان مرداد ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خدمت شما
  من یه نفرو واقعا دوس دارم و به این ایمان دارم که عاشقش هستم و به شدت دوس دارم که جذبش کنم ولی مسکل اینه که ازم خیلی دوره و اینکه اینو بگم تا دو سه روز پیش همش احساس بدبختی میکردم احساس حسرت خوردن داشتم اینکه شخص مورد نظرم کنارم نیست یا اینکه هیجوقت نمیرسم چطور ممکنه به شخصی که خیلی ازم دوره دست پیدا کنم و حس نا امیدی خیلی زیادی میومد سراغم تا اینکه با قانون جذب اشنا شدم و واقعا الان حال‌ِ خیلی خوبی پیدا کردم و واقعا تنها ارزوم اینه که به شخص مورد علاقم برسم خواهشا راهنماییم کنید چون شما گفتین رسیدن به شخص مورد نظر وجود داره

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله رسیدن به شخص مدنظر با قانون جذب وجود داره . اما اینکه شما قبلا احساس بدبختی می کردید و حستان نسبت به آن شخص بد بوده سبب دور تر شدن آن شخص از شما شده است . شما برای جذب آن شخص ابتدا باید حستان را نسبت به آن شخص خوب کنید برای این کار همان طور که در ابتدای مقاله جذب شخص مدنظر با قانون جذب بیان کردم باید روی مواردی تمرکز کنید که در شما حس خوبی نسبت به آن فرد ایجاد کنه از طرفی شما باید از قانون اقدام هم پیروی کنید یعنی دنبال آن شخص باشید و هر کاری که شما را یک گام به شخص مدنظرتون هستش انجام دهید اما مهم ترین گام برای جذب هر شخصی در ورحله اول حس خوب شما نسبت به آن شخص است که سبب می شود شرایط و اتفاقات جوری باشد که آن شخص وارد زندگیتان شود اما در مورد انکه آن شخص چه زمانی وارد زندگیتان می شود هیچ کسی نمی تواند با قطعیت بیان کند.

  شب بو مهمان مرداد ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من یه پسر رو در دانشگاه دوس داشتم یه توجه هایی میکنه مثلا نا تو یه تشکل هستیم یه بار غرفه داشتیم او امد یه چیزی تعارف کنه اول کلی تعلرف کرد بعدش فقط به من تعارف کرد خصوصی به کسی نگفت یا این که یه بار تو جلسه خواست اسم یکیو صدا کنه اسم منو گفت حالا چه کنم بیاد خوابشم دیدم که اومده

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام دوست عزیز
   شما باید فقط نسبت به اون شخص حستون رو خوب کنید برای این کار می تونید روی ویژگی هایی از اون شخص تمرکز و توجه کنید که در شما حس خوبی ایجاد میکند تا بتونید آن شخص را جذب کنید.

  مهسا مهمان شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام..چند روز پیش ی پسری از شهر دیگه برای خرید ماشین ما به خونه ما اومد.من ایشون رو ندیدم ولی خیلی از شخصیت و وجناتش خوشم اومد.. ی چت مختصری هم با هم داشتیم و ایشون شماره منو تو گوشیشون سیو کردن(از تلگرام متوجه شدم)،و هنگام صحبت خیلی دوستانه صحبت میکنن..من میتونم ایشون رو جذب کنم؟؟ من هر روز در دفتر خودم خصوصیات مثبت ایشون رو مینویسم،ایا همین کافیه؟

   فردین حیدری مدیر کل شهریور ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام
   بله با تمرکز بر روی ویژگی های مثبت و حس خوب داشتن نسبت به ایشون میتونید ایشون رو جذب کنید.

  Fkook army مهمان آذر ۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام. وقتتون بخیر.
  چند مدتی هست که از یه سلبریتی که معروفه خوشم اومده خیییییلی هم دوسش دارم. و توی اخلاق ها و رفتارهاش که دقت کردم همونایی هست که همیشه دوس داشتم فرد مورد علاقم داشته باشه. که خوشبختانه همون اخلاق ها و رفتارهایی رو داره که من همیشه دوس داشتمو دارم و شباهت اخلاقی هم داریم. و اینکه من از وقتی عاشقش شدم براش کادو تولد خریدم و دارم براش یه کتابی پر از احساساتی که بهش دارم مینویسم و این روند ادامه داره تااا چن ساله دیگه که برم خارج از کشورو یه جوری کتابو و هدیه هارو به دستش برسونم.
  شمارمم بهش بدم تا بهم پیامی چیزی بده.
  من اونو واقعا دوسش دارم خیلی زیاد...
  و میخوام که حتما جذبم بشه و بهش برسم.
  خودمم دوس دارم درآینده دکتر شم البته متخصص.
  میشه لطفا راهکار های خوبی بهم بدید؟ چیزایی که دراین رابطه خیلی به دردم بخوره لصفا...

  Fkook army مهمان آذر ۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  ببخشید دوباره سلام.
  یه سوال دیگه
  اینکه منی که خیییلی دوس دارم بهش برسم باید همه چیو بسپارم دست زمان؟ یا آنکه برای رسیدن بهش برنامه ریزی کنم که مثلا برم فلان جا و ببینمشو.....؟
  آخه یه چیزی هست من که گفتم در آینده میخوام برم خارج از کشور تا هدیه هامو و کتابمو بهش بدم نمیخوام خانوادمم باهام بیان چون اونا خبر ندارن دوس دارم با دوستام برم. راه حلی
  برای اینا هس؟؟

  DS مهمان آذر ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  یه آقایی رو دوست دارم که میگه فعلا نمیتونه با کسی باشه و میخواد پول در بیاره. خیلی شدید دوسش دارم. چیزی که خوشحالم میکنه اینه که توجهش به من بیشتر شده شاید حتی یه کوچولو ولی بیشتر شده. ولی چیزی که باعث ناراحتیم میشه و نا امیدم میکنه اینه که ذهن منفی بافم نمیذاره به خواسته ام برسم....سوالی که داشتم اینه که چجوری میتونم جلوی این ذهن منفی باف رو بگیرم؟ و اینکه احتمالش هست که من این فرد رو جذب کرده باشم؟

   فردین حیدری مدیر کل دی ۱۷, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای غلبه بر ذهن منفی بافتون روی نکاتی توجه کنید که که حس خوبی در شما ایجاد میکند مثلا شخصیت شخص مدنظرتون و شرایطی که سبب ایجاد حس خوبی در شما میشه وقتی حس شما تغییر کنه قطعا جهت افکارتون عوض میشه و سطح ارتعاشات شما بالاتر خواهد رفت و روند جذب سریع تر خواهد شد.

  ع.ع.ل مهمان آذر ۲۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام عرض ادب خدمت شما
  من عاشق یه پسری شدم ۲۳ ساله راهش دوره خودمم ۱۸ سال دارم رابطه ما خیلی خوب بود بعد یک مدت اخلاقشون بد شد بی توجه شدن منم خیلی چند ماه تحمل کردم این موضوع رو ولی بعد یک مدت گفتم کات و کات کردم میخوام ببینم ایا میتونم با قانون جذب اونرو برگردونم؟؟؟؟؟؟

  ع.ع.aaaa مهمان آذر ۲۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام عرض ادب خدمت شما
  من عاشق یه پسری شدم ۲۳ ساله راهش دوره خودمم ۱۸ سال دارم رابطه ما خیلی خوب بود بعد یک مدت اخلاقشون بد شد بی توجه شدن منم خیلی چند ماه تحمل کردم این موضوع رو ولی بعد یک مدت گفتم کات و کات کردم میخوام ببینم ایا میتونم با قانون جذب اونرو برگردونم؟؟؟؟؟؟

   فردین حیدری مدیر کل دی ۱۷, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام
   بله میشه با قانون جذب این کار رو انجام داد.

  Sanaz مهمان بهمن ۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من با یه پسری فقط در حد دوست و رفیق باهاش در ارتباطم
  که مدت یکسال پیش شکست عشقی خورده بود و از اون مدل ادماست که فقط عاشق یک نفر میشه و تموم
  الان احساس میکنم بهش حسی پیدا کردم ولی اون هنوز اون ادم قبلی تو ذهنشه
  میتونید کمکم کنید چجور میشه اونو به وسیله قانون جذب،عاشق خودم کنم؟طوری که اون بیاد جلو.

   فردین حیدری مدیر کل بهمن ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   برای جذب اون فرد باید کارهایی رو انجام بدید که نسبت به اون فرد حس خوبی در شما ایجا میکنه . حتما میپرسید چه کاری؟ این کار میتونه با فکر کردن به ویژگی و رفتار شخص مدنظرتون شروع بشه . خودتون رو به اون شخص نزدیک کنید درموردش حرف بزنید هر کاری که باعث بشه حستون عالی بشه نسبت به اون شخص و اصلا به اینکه چه زمانی جذبش میکنید فک نکنید برای جذب هر شخصی از طریق قانون جذب مهم ترین گام خوب کردن حس شماست چون حس شما ارتعاش جذب کردن ایجاد میکنه نه فکر شما . زمانی که حس شما خوب باشه قطعا طرز فکرتون خوبه و این هم جهتی فکر و احساس روند جذب رو سریع میکنه.

  سمیه مهمان اسفند ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ی مدته ی شخصو دوس دارم و قصد دارم با قانون جذب اونو جذب کنم فقط میخواستم بدونم چند مدت طول میکشه ک شخص مورد نظر جذب من بشه؟

   فردین حیدری مدیر کل اسفند ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید اینکه تا چه مدت زمانی طول میکشه یک شخص رو جذب کنید مشخص نیست و نمیشه قطعی گفت که شما در چه زمانی میتونید یک شخص رو به صورت کامل جذب کنید . بهترین راه اینکه زمان جذب رو به خدا بسپارید چون زمان بندی خدا دقیقه و از طرفی اینکه اگر خودتون زمان بندی تعیین کنید استرس و دلهره وجودتون رو فرا میگیره من به شخصه برای رسیدن به خاسته هام زمان بندی تعیین نمیکنم و توصیه میکنم شما هم اینکارو انجام بدید و زمان بندی برای جذب شخص تعیین نکنید.

  یه بنده خدا مهمان اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من از یه فردی خوشم اومده میخوام با قانون جذب.جذبش کنم...
  مطالبتونم خوندم که میگید جذب فرد خاص ممکن نیس یا ۹۸ درصده و ...
  اما سوال مهم من اینه که من اونو میشناسم اون منو نمیشناسه و هرکدوم تو به شهر جدا
  چطور میشه با قانون جذب جذبش کرد وقتی اصلا امکان دیدنمونم نیست؟
  و ج کارایی باید بکنم
  چ مدت طول میکشه؟لطفا دقیق راهنماییم کنید

   فردین حیدری مدیر کل اسفند ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام
   اینکه اون شما رو نمیشناسه کار شما سخته برای جذب اون شخص . اولا همون طور که بارها در جواب کامنت های دوستان دیگه عرض کردم باید حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید با تمرکز کردن بر روی ویژگی های اون فرد که در شما حس خوبی ایجاد میکنه تا فرکانس وارتعاش جذبتون افزایش پیدا کنه اما در مورد اینکه چه کاری انجام بدید باید به طریقی با اون شخص ارتبارط برقرار کنید. در مورد مدت زمان ببینید هیچ کس مدت زمان رسیدن به یک خاسته رو نمیدونه و در کل میشه گفت مدت زمان رسیدن به خاسته تون رو به خدا بسپارید چون زمان بندی خدا بسیار دقیقه و شما تمام توجه تون باید روی خوب کردن احساستون به اون شخص و اقداماتی مثل ارتباط برقرار کردن با اون باشه.

  زهرا مهمان اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام برای جذب یک شخص خاص فقط کافیه احساسمون رو به شخص خوب کنیم؟! میشه به گامها و قدم های بعدی هم اشاره کنید

   فردین حیدری مدیر کل اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید اگر بخوام به صورت خلاصه مراحل جذب یک شخص رو بیان کنیم . اول از همه باید حستون ر نسبت به اون شخص خوب کنید با تمرکز به خصوصیات و ویژگی هایی از اون شخص که سبب ایجا حس خوبی در شما میشه .
   در گام دوم باید هرگونه فکر منفی راجب به اون شخص رو از خودتون دور کنید. نباید مطالبی از قبیل اگه نشه چی؟ اگه با یک فرد دیگه رابطه داشته باشه چی؟ اگه یک نفر دیگه رو دوس داشته باشه چی؟ و امثال این افکار که غالبا زیاد هم هستند در ذهنتون شکل بگیره .
   در گام سوم شما لازم نیست کار خاصی انجام بدید وقتی شما باورتون نسبت به اون شخص خوب باشه و حستون عالی روند جذب فرد یا شخص شدت میگیره و خودتون کم کم نشونه ها رو می بینید . و راه هایی به ذهنتون میرسه , شرایط و اتفاقاتی ایجاد میشه براتون که بتونید با اون شخص رابطه برقرار کنید که برای هر شخصی میتونه متفاوت باشه به صورت مثال : شرایطی ایجاد میشه که بتونید با اون شخص حرف بزنید یا از طرف یک شخص دیگری که شاید واسطه بین هر دوتای شما باشه یا دوست و آشنایی میبینید و میشنوید که در موردتون اون شخصی که میخاهید جذبش کنید حرف زده و مواردی از این قبل .
   گام چهارم نوبت به اقدام میرسه در این حالت به طور قطع فرد خودش در بسیاری از موارد پیش قدم میشه و خواهان رابطه با شما میشه و شما باید به پاسخش جواب بدید. و مواردی مشابه که به ذهنتون میرسه یا ایده ای جالب که در رابطه با اون شخص به ذهنتون خواهد رسید که باید اجراش کنید ولی در کل مهم ترین گام حس خوب و ایجاد باورهای خوبی نسبت به شخصی است که میخاهید جذبش کنید و اینکه چقدر زمان میبره اصلا بهش فکر نکنید و به خدا بسپارید و مطمئن باشید زمان بندی خدا بسیار دقیق خواهد بود .

  ‌تنها مهمان اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من چند ساله با کسی تو رابطه ام اما علاقم همیشه یک طرفه بود و پر از حس بد، حسم رو به شخص خوب کردم و داشتم نشونه هایی میدیدم و کمی بهتر از قبل شده بود ، اما بعد از یه مدت یهو همه چی تغییر کرد و اون شخص باهام بد شد منم حسم بد شد .. در این جور مواقع چه اتفاقای میفته که اون بد میشه و من باید چیکار کنم تو این شرایط؟

   فردین حیدری مدیر کل اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   از صحبت های شما پیداست که کلا سراسر رابطه تون از ابتدا تا انتها پر از حس بد بوده با این وجود چگونه توقع دارید رابطه خوبی داشته باشید. از طرفی تا حد امکان از عشق یک طرفه پرهیز کنید. احساس شماست که سطح ارتعاشی ایجاد میکنه و زمانی که فکرتون خوب و حستون نسبت به یک شخصی خوب باشه عمل جذب اتفاق می افته . شما نشونه دیدی اما با دیدن نشونه ها دیگه روی خودتون و حستون نسبت به شخص مورد علاقه تون کار نکردید و همین سبب شده تا دوباره رابطه تون به حالت قبلی برگرده . همین طور که بارها در مطالب مختلفی ذکر کردم باید حستون رو نسبت به رابطه تون با تمرکز روی ویژگی هایی از شخص مدنظرتون و اتفاقات خوشایندی که با اون شخص داشتید خوب کنید. روی حستون کار کنید تا زمانی که از لحاظ درونی به آرامش برسید هر کاری که فکر میکنید میتونه فکر و احساس شما رو نسبت به کسی که دوست دارید خوب کنه انجام بدید تا شرایط به حالت یک رابطه خوب و پر تداوم پیش بره و اصلا هم به اینکه چه زمانی رابطه تون خوب مشه توجه نکنید فقط و فقط بر روی حس و فکر خودتون کار کنید.

  تنها مهمان اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  ممنونم از پاسخ گویی شما
  من در ابتدا تا الان که چند سال شده هیچگاه موفق به جذب این شخص نشدم با این وجود میتونم با قانون جذب و توجه بر ویژگی های خوب این شخص رو جذبش کنم؟
  من باهاش تو رابطه ام در شرایطی که کم توجهی یا رفتاری برخلاف میلم ازش میبنم برای اینکه تکرار نکنه باید بی توجه باشم؟ و ایا این بی توجهی تاثیر داره؟

  تنها مهمان اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  ممنونم از پاسخ گویی شما
  من در ابتدا تا الان که چند سال شده هیچگاه موفق به جذب این شخص نشدم با این وجود میتونم با قانون جذب و توجه بر ویژگی های خوب این شخص رو جذبش کنم؟
  من باهاش تو رابطه ام در شرایطی که کم توجهی یا رفتاری برخلاف میلم ازش میبنم برای اینکه تکرار نکنه باید بی توجه باشم؟ و ایا این بی توجهی تاثیر داره؟

   فردین حیدری مدیر کل اردیبهشت ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

   در جواب سوال اولتون باید بگم بله . شما با توجه کردن بر روی ویژگی های مثبت و هر چیزی از اون شخص که احساس خوبی در شما ایجاد میکنه می تونید اون شخص رو جذب کنید دقت کنید برای اینکه شخص مدنظرتون رو جذب کنید نباید زمان بگذارید مثلا من تا آخر ماه اون رو جذب میکنم فقط تمرکزتون رو ویژگی های مثبت اون شخص باشه .
   در مورد سوال دومتون باید نسبت به این عوامل بی توجه باشید و فقط با خوب کردن حستون نسبت به اون شخص بر روی اون تاثیر بگذارید . هر چقدر فکر و احساس شما در جهت خوب و مثبتی نسبت به اون شخص باشه کم کم رفتار اون هم تغییر خواهد.

  سروش زیوری مهمان خرداد ۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من دوساله به شدت عاشق یک شخصی هستم ولی خب اون این حسو نداره رابطمونم میشه گفت صمیمیه و خب گاهی اوقات خیلی ناراحت میشم چون برای اون زیاد اهمیتی نداره ایا میتوانم با قانون جذب بهش برسم؟

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   بله میشه، با قانون جذب به اون شخص رسید،اما توجه داشته باشید که برطبق قانون جذب جذب یک شخص خاص قطعی نیست یعنی 100 در صدی نیست.

  Mrym مهمان خرداد ۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من یه سوال داشتم،، میخواستم بدونم اگر همه تمرین های قانون جذب را انجام بدم و کاملا درست. چون که خیلی مطالعه کردم در مورد قانون جذب. میشه فرد خاصی رو جذب کرد راستش این باور رسیدم که واقعاً می تونم اونو بدست بیارم و خیلی راحت و آسونه بیانش برام. ولی خوب جاهای متفاوت ای زندگی می کنیم اون تهرانه از نظر وضع مالی حالا میشه گفت در یه حدی هستیم سلبریتی و من دانشجوی پزشکی ترمهای آخرمه به نظرتون شدنی یا نه اگه من ادامه بدم به تمرین قانون جذب حتما شدنی برام حالا من کامنت های دوستان رو خوندم یه چیزایی گفته بودین در مورد ۹۸% همینم خیلی زیاده خیلی امیدوار شدم ولی خودم میخواستم باز خودتون جوابمو بدین اینجوری احساس بهتری دارم خیلی ممنون میشم❤️😝

  mrymkhah مهمان خرداد ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید . یه سوال داشتم،، میخواستم بدونم اگر همه تمرین های قانون جذب را انجام بدم و کاملا درست. چون که خیلی مطالعه کردم در مورد قانون جذب. میشه فرد خاصی رو جذب کرد؟ راستش ۱۹ سال ازم بزرگتره دوسش دارم دیگه 😅مدت زمانشم فرقی نمیکنه میتونم تا ۲ سال تمرین قانون جذب رو انجام بدم😂میشه ؟ از اون تمرین ۶۸ ثانیه میشه استفاده کنم ؟بعد اگه کسی دیگه هم مثل من برای اون طرف ارتعاش بفرسته چی میشه ؟.

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید میشه گفت 98 تا 99 درصد می توان یک فرد خاص رو جذب کرد . اگر اون شخص در حال حاضر در زندگیتون هست یعنی 50 درصد راه جذب رو طی کردید و برای بهتر شدن رابطه تون باید از قانون جذب استفاده کنید. فرقی نداره از شما چقدر بزرگتر باشه یا کوچیکتر. اما سوالی که اینجا براتون شاید پیش بیاد این باشه بهترین تمرین برای جذب شخص مدنظر با قانون جذب میتونه چی باشه؟ که در جواب میتوان گفت تکنیک توجه به ویژگی های شخص مدنظرتون : هر ویژگی، خصلت و چیزی از شخص مدنظرتون که در شما حس خوبی ایجاد کنه مثلا طریقه راه رفتن،لباس پوشیدن ، جذابیت منحصر به فردش . هرآن چه که باعث بشه هنگام فکر کردن به آن شخص در شما حس خوبی ایجاد شود و حس خوب یعنی ارتعاش درست و جذب سریع.
   به زمان رسیدن به اون شخص توجه نکنید و زمان رسیدن به فرد مورد علاقه تون رو به خدا بسپارید زیرا زمان بندی خدا بسیار دقیق تره و در بهترین زمان خاسته تون رو بهتون میده.
   فرقی نداره اگه هزار نفر دیگه هم مثل شما ارتعاش بفرسته اگه ارتعاش شما بیشتر و درست تر باشه شما به خاسته تون میرسید در ضمن همین که میگید اگر شخص دیگه ای ارتعاش بفرسته فکر منفیه و یک باور محدود کنند ه باید حذفش کنید .

  mrymkhah مهمان خرداد ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  ممنونم واقعا مرسی از راهنمایی هاتون🌼🌼

  mrymkhah مهمان خرداد ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  فقط استاد حالا اینکه گفتید تکنیک توجه به ویژگی ها ،رو چه زمانی انجام بدیم . همون تایم های طلایی قبل خواب و بعد بیداری .؟ یا اینکه علاوه بر این دو تایم در طول روز هم انجام بدیم؟

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   قبل خواب و بیداری بهتره ،ولی در طول روز هم انجام بدید هرچه سطح فرکانسی شما بالاتر بره سریع تر به خاسته تون می رسید.

  سورنا مهمان خرداد ۱۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید،... من مدتی هست که با یه اقا پسری دوست هستم و تا الان خیلی اتفاقات بین ما افتاده و طوری بود که ایشون قبل از اینکه با من باشه،رابطه تلخی رو تجربه کرده و بعه قول معروف شکست عشقی خورده و از اون به بعد رفتارش تغییر میکنه و با خیلیا وارد رابطه میشه،... اما وقتی منو بیشتر میشناسه و متوجه میشه که ادم درستی هستم، تصمیم میگیره که بقیه رو بزاره کنارو فقط با من باشه و ادم درستی بشه! و ازم خواست که تو این راه باهاش بمونمو هیچوقت ولش نکنم و کمکش کنم و بعد مدتی رفتارش تغییر میکنه یعنی درست میشه! و دیگ سمت کارایی که قبل من میکرده نمیره! چطور میتونم با قانون جذب کاری کنم که دیگ هیچوقت به ادمی که قبل من بوده بر نگرده و بتونم نگهش دارم! یا کاری کنم که رفتارش با من گرمتر شه و علاقش به من بیشتر شه که سمت بقیه نره! و بشه ایده الی که من دوسش دارم

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۱۸, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام ، ببینید شما با قانون جذب نمیتونید سبب تغییر در رفتار کسی بشید نهایتا با رفتار خودتون بتونید در اون شخص اثر بگذارید.
   اما در مورد جذب بیشتر اون شخص و کشش اون فرد به سمت شما ، شما میتونید از طریق تجسم خلاق و تکنیک توجه به ویژگی مثبت اون شخص مدنظرتون و هر ویژگی شخصیتی ایشون و خاطرات خوبی که با ایشون دارید( هر خاطر یا ویژگی از اون شخص که حس خوبی در شما ایجاد کنه ) سرعت جذب رو افزایش بدید هرچه حس شما نسبت به اون شخص خوب تر بباشه و احساس عشق بیشتری کنید روند جذب سرعت میگیره. ابتدا سعی کنید خودتون رو تغییر بدید با اون گرم تر برخورد کنید بیشتر بهش محبت کنید تا کشش عشقی شما رو حس کنه و در پی تغییر رفتار شما قطعا رفتار ایشون با شما تغییر خواهد کرد.

  ناشناس مهمان خرداد ۱۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام و خسنه نباشید
  من الان دوساله که دلم پیش یه نفر گیر کرده و اون از این احساس من خبری نداره چطور بهش بفهمونم که بهش علاقه دارم و اولین قانون برای جذبش چه کارها یا تمرین هایی باید انجام بدم . یه سوال یعد این که واقعا این روش جواب داده یا فقط وقت ادمو میگیره. لطفا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم دگیه .ممنون

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید شما بهش علاقه دارید درست اما برای رسیدن به اون فرد باید اقدام هم بکنید بعد از اینکه احساستون رو نسبت به اون فرد خوب کردید قدم بعدی برقراری ارتباط با اون شخصه باید راهی پیدا کنید که با اون شخص حرف بزنید و حس قلبیتون رو بهش ابراز کنید. در مورد اینکه جواب میده شک نکنید که جواب میده برای خوب کردن احساستون نسبت به اون شخص باید از تکنیک خوب کردن احساس که بارها در جواب کامنت های دوستان در همین صفحه گفتم و میتونید مطالعه و استفاده کنید. استفاده از تجسم خلاق هم خوبه و روند جذب رو سریع تر میکنه .

  Mrym مهمان خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  ببخشید من وقتی بخوام حالا اون روز اعلام نتایج کنکور رو تصویر سازی کنم و خودمو توی اون لحظه قراربدم برام پیش اومد که از شدت احساساتش اشک ریختم ولی بگم که خیلی تمرکز داشتم انگار فقط همه دغدغم اون باشه ها ..این کارمو خوب می‌کنه یا نه ؟ چونکه نمیتونم جلو خودمو بگیرم 😂 خیلی احساساتی میشم .

  ناشناس مهمان خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  من الان برای شروع دوره برای جذب طرف مقابل باید چیکار کنم؟؟ و یه سوال داشتم اینکه من الان برای طرف مقابل سیکنال یا فرکانس میفرستم برای اون چه انتفاقی میوفته و چه احساسی داره ؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید شما روی خودتون کار میکنید نه روی طرفتون . وقتی شما تغییر میکنید دنیای بیرون شما تغییر میکنه و به صورت اتوماتیک رفتار دیگران هم با شما عوض میشه. در جواب کامنت قبلیتون گفتم از تکنیک خوب کردن احساس و تجسم خلاق استفاده کنید. و به همراه اینها اقدام هم کنید . دوما اصلا نباید به اینکه به طرفتون میرسید شک کنید زیرا شک و تردید و احساس نرسیدن یا از دست دادن ترمزهایی هستند که مانع از رسیدن شما به طرف مطابلتون میشه.

  Mrym مهمان خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  ببخشید من وقتی بخوام حالا اون روز اعلام نتایج کنکور رو تصویر سازی کنم و خودمو توی اون لحظه قراربدم برام پیش اومد که از شدت احساساتش اشک ریختم ولی بگم که خیلی تمرکز داشتم انگار فقط همه دغدغم اون باشه ها ..این کارمو خوب می‌کنه یا نه ؟ چونکه نمیتونم جلو خودمو بگیرم 😂 خیلی احساساتی میشم .

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   احساسات نقش اصلی را در قانون جذب دارند و در واقع حس شماست که ارتعاش ایجاد میکنه و سبب میشه روند جذب سریع تر بشه . در مورد تصویر سازی سعی کنید نتیجه رو تصور کنید مثلا برای همون کنکور تصور کنید از سر جلسه کنکور برگشتید لبخند به چهره دارید و با خوشحالی به پدرو مادرتون مگید که فوق العاده بودید و به سوالات پاسخ دادید.

  Mrym مهمان خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  درسته .پس یعنی مشکلی نداره؟ اگه یکم به غده های اشکیم فشار اومد.🤕😂

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   نه اصلا احساست شماست که ارتعاش جذب ایجاد میکنه و مشکلی نداره هرچقدر تمرکز شما بیشتر و تصویر سازیتون واقعی تر باشه و احساساتی که در تصویر سازیتون به کار میگیرید بیشتر باشه روند جذب خاسته تون سرعت میگیره.

  Mrym مهمان خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  درسته. پس یعنی مشکلی نداره؟ که یکم به غده اشکیم فشار اومد 🤕😂

  Is typing... مهمان خرداد ۲۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من رو ی نفر حدود دوسال کراشم تااینکه یه چند وفتی میشه این فرد اومد استوریمو ریپلای کرد بعد چندبار ریپلای کردنش تونستم به حرف بگیرمش ولی حس میکنم زیاد بهش علاقه نشون دادم میخوام بدونم ممکنه زده شه ازم؟

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید شما باید ابتدا به اون فرد نزدیک بشید و باهاش رابطه برقرار کنید و از طرفی به همان اندازه بر روی حستون نسبت به اون شخص کار کنید.که مواردش در مقاله و جواب های کامنت ها هست. و اینکه ممکنه زده شه ازم؟ یک فکر منفیه و ارتعاش منفی ایجاد میکنه و قطعا در ذهنتون شک و ترید و بی باوری نسبت به اون شخص وجود داره که دوساله نتونستید جذبش کنید. ابتدا باید ذهنتون و افکارتون رو تغییر بدید و نظام باورهاتون رو نسبت به اون شخص عوض کنید.

  Ceeport مهمان خرداد ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام سئوالی ازتون داشتم ، ممنونم از پاسخ گویی شما🙏
  اگر در اکثر اوقات روز صرفا برای رسیدن به یک خواسته ، مثلا جذب شخص خاص تمرینهای مختلف مثل تجسم و سئوالات رگباری و توجه به خوبی ها و شکرگزاری و هواپونوپونو و ... البته هر کدوم رو در ساعات مختلف انجام بدم و خلاصه اکثر اوقات روز رو مشغول انجام دادن تمرین برای رسیدن به اون خواسته باشم ایا نمیشه چسبیدن به خواسته؟
  و اینکه اشکالی نداره هر تمرین رو هر چقدر خواستم در روز انجام بدم ( مثل تجسم کردن ) یا حتما باید با برنامه باشه؟

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام ببینید چسبیدن به خواسته همون وابستگی شما به خواسته است. که بدون اون خواسته نتوانید زندگی کنید در حدی تمرینات را انجام بدهید که شما را دل زده نکند و موقع انجام آن حستان عالی باشد.و اینکه اکثر اوقات روز را مشغول انجام دادن تمرین برای رسیدن به خواسته تون باشید هیچ مشکلی نداره و چسبیدن به خواسته نیست.
   با برنامه باشه بهتره زیادم جوری نباشه وسواس بشه و حستون رو بد کنه.

  Mrym مهمان خرداد ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید . ببخشید نظرتون راجب سابلیمبنال ها جذب فرد یا بهبود حافظه و یادگیری چیه؟ من خریداری کردم از یه جا ی معتبر . خواستم بدونم به نظرتون مشکلی نداره؟ مثلا خواب ترسناکی چیزی ببینم یا یه وقت مشکلی پیش بیاد واسم؟

   فردین حیدری مدیر کل خرداد ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   سابلیمینال بهترین و سریع ترین روش رسیدن به خواسته ها به عنوان یکی از ابزارهای قانون جذبه. اگه از جای معتبر خرید کرده باشید هیچ مشکلی نداره .

  عاشق مهمان تیر ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  من خیلی تنبلی میکنم واسه انجام تمرینهای رسیدن به شخص خاصم ، اوایل خیییلی انگیزه داشتم خوبیاشو میخوندم از روبرگه و نشونه های فوق العاده میدیدم اما الان زده و خسته شدم از نظر شما چیکار باید بکنم؟

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید شما اگه یه نفر را میخاهید باید بهای رسیدن به آن شخص را بپردازید و بهای رسیدن شما در اینجا انجام تمرینات هست، پس به جای اهمال کاری تمرینات را انجام بدید اگه نشانه دیده باشید تا رسیدن به هدفتون فاصله زیادی ندارید. توصیه من انجام تمرینات با حس خوب به شماست.

  Neda مهمان تیر ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سام استاد خسته نباشید . راستش نظرات دوستان رو خوندم گفتید که برای جذب فرد خاص به ویژگی های خوبی که طرف داره باید فکر کرد .من هم همین کار رو انجام میدم نه تنها اون تایم های طلایی بلکه در طول روز خیلی بهش فکر میکنم احساس خوبی دارم و خیلی هم متمعنم که بهش میرسم از سابلیمبنال جذب فرد خاص هم استفاده میکنم. یعنی به طور کلی بخوام بگم همه‌ی تمرینا رو انجام میدم ولی اینکه گفتید باید در ارتباط باشید . من الان شهر دیگه ای هستم و ایشون تهران زندگی میکنن.من پزشکی میخونم ایشون صدام سیما کار میکنن ،من خودم سال دیگه تهران میرم و اونجا دیگه زندگی میکنم ..چون که ایشون منو نمیشناسن خب .چه جوری این ارتباط ممکن میشه ؟ البته ایشون فرد شناخته شده ای هستن و میشه به عنوان طرفدار رفت و امضا و حالا عکس باهاشون انداخت ولی من از این چیزا خوشم نمیاد 😂🙏.عجله ای ندارما ولی خواستم بدونم من این ۱ سال رو همین طور که بالا توضیح دادم با استفاده از ساب و تمرینا بگزرونم امکانش هست این ارتباط حالا طی این ۱ سال یا ۲ سال شکل بگیره یه جورایی !؟ چون من مطالعه که کردم درباره قانون جذب گفتن که مثلا قبل خواب که به یاد اون طرف باشید زهنتون راه هایی رو برای ارتباط حالا در آینده پیدا می‌کنه و راه حلی براتون پیدا می‌کنه . و نمی‌خواد به فکر این باشید که چه جوری این اتفاق میفته فقط احساس خوب و ارتعاش درست داشته باشید

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید جذب یک شخص خاص قطعی نیست به این نکته هم توجه کنید
   از طرفی وقتی حستون خوب باشه ایده ها و شرایطی به ذهنتون میرسه یا برایتان ایجاد میشه که بتوانید با اون شخص ارتباط برقرار کنید.از هر راهی که شده و قانون اقدام را هم مدنظر داشته باشید.

  maryam مهمان تیر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام روزتون بخیر....ببخشید با قانون جذب میشه شخصی که ازم دوره و یه شهر دیگس رو جذب کنم؟؟؟

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   بله ولی کارتون یک سخته.

  Neda مهمان تیر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  استاد میشه جواب منو بدید⁦☝️⁩ 🙏🙏🙏

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   جواب دادم ندا خانوم.

  maryam مهمان تیر ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خدمت شما آقای حیدری عزیز...میخواستم ازتون بپرسم که با استفاده از قانون جذب میشه شخصی رو که ازم دوره توی یه شهر دیگه زندگی میکنه رو جذبش کنم البته راه ارتباطی فقط از طریق پیام داریم با هم اون هم به صورت رسمی و در حد جواب دادن سوالای من...ولی من واقعا عاشق شخصیت ایشون شدم و دلم میخواد با من باشه.... چه کاری برای جذبش میتونم انجام بدم؟؟؟؟ ممنون میشم جوابمو بدید

  maryam مهمان تیر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  و باید بگم که این شخصی که من دوسش دارم خودش کاملا با قانون جذب آشنایی داره و کلی از فیلم ها و کتاب های زیادی از اساتید معروف جهان رو دیدن و مطالعه کردن اونم مثل شما نویسنده ی یک سایتی هست و قانون جذب رو آموزش میدن و تجربه های خیلی زیادی توی هر زمینه ای از قانون جذب دارن.....راستش این آشنایی من با ایشون خیلی عجیب و غریب هست و یه جور متفاوته.....ظاهرا به گفته ی خودش حس خوبی به من داره ولی من هر وقت از علاقم بهش میگم به من میگه که نباید وابسته باشم هر دفعه که احساسمو بهش میگم میگه که نباید وابسته باشی و این حرف منو ناراحت میکنه

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   اینکه این رو میگن دارند یک باور منفی در ذهن شما ایجاد میکنند وابسته بودن یعنی وجود خودتون رو به اون شخص وابسته کنید در واقع اگر اون شخص نباشه دنیای شما ویران میشه و هر لحظه نگران این هستید اگر اون شخص ترکتون کنه چیکار کنید. ولی دل بستگی یعنی از بودن با اون شخص لذت ببرید و هرگز نگران اینکه روزی اون شخص رو از دست میدید نباشید . توصیه من به شما اینکه اصلا روی دل بستگی و وابستگی تمرکز نکنید و همینکه حس خودتون رو نسبت به اون شخص خوب کنید کفایت میکنه ، وسواس بیش از حد در برخی موارد فرکانس منفی ایجاد میکنه و به جای جذب سبب میشه اون شخص ازتون دور بشه پس اصلا به حرفای ایشون توجه نکنید. برای این کار میتونید حتی از تکنیک پاکسازی یا هواپونوپونو نیز استفاده کنید.
   اما شاید سوالی که براتون پیش بیاد چگونه حسم رو نسبت به اون شخص خوب کنم؟
   با تمرکز روی ویژگی های مورد علاقه ی اون فرد و مواردیکه در شما حس خوبی ایجاد میکنه یا زمانیکه بهش فکر میکنید احساستون عالیه. وقتی شما شروع به تغییر احساستون میکنید راه ها به صورت ایده ها و شرایط و موقعیت ها به شما نشان داده میشه که در این زمان نوبت به قانون اقدام میرسه که چیکار کنید که ممکنه از چند روز تا چند ماه طول بکشه و بسته به احساس شما و فرکانس ارسالس شما داره.

  maryam مهمان تیر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  من واقعا عاشقش شدم اونم عاشق کسی که خودش بهم میگه نباید به یه شخص خاص فکر کنم و نباید وابسته باشم....واقعا خیلی ذهنمو مشغول کرده به نظر شما من چیکار کنم و چطوری باید جذبش کنم؟؟؟؟

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   جواب سوالتون داده شده در کامنت بالا.

  maryam مهمان تیر ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  ممنونم از توضیحاتتون...میدونید چیه من خودم تا الان سعی کردم که احساسمو نسبت به این شخص خوب کنم و احساس خوبم رو نگهدارم تا الان که احساس خوبی داشتم ولی وقتی که منطقی به موضوع نگاه میکنم میبینم که انگار غیر ممکنه که بتونم این شخص رو به خودم جذب کنم اخه اولا که راهش از من خیلی دوره ایشون شمال هستن و من جنوب دوما هم که رفتارش خیلی جدی هست و انگار جذب کردنش به این راحتی نیست....از طرفی هم اصلا و به هیج وجه از یاد و خاطرم نمیره و واقعا نمیتونم فراموشش کنم از یه طرف دیگه هم وقتی که منطقم مقاومت میکنه من نا امید میشم ولی هنوزم با این وجود اصلا دلم نمیخواد که نا امید بشم و بازم میخوام که امیدوار بمونم....

  maryam مهمان تیر ۲۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام...ببخشید میشه جوابمو بدید؟؟

  Ceeport مهمان تیر ۲۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من درباره سابلیمینال سئوالی داشتم
  بعضی ساب ها هستن باعث تغییر چهره میشن یا جذب شخص یا اعتماد به نفس یا هر چی ...
  سئوالم اینه اگه مثلا ما ساب گوش ندیم و همش به خودمون بگیم من چشام مثلا سبزه و جملات تاکیدی بگیم ایا واقعا رنگ چشم تغییر میکنه؟ یا تکرار کنیم من بسیار زیبا هستم واقعا چهره زیبا میشه؟ یا رنگ چشام سبز میشه؟؟

   فردین حیدری مدیر کل تیر ۲۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید سابلیمینال مسیج چون مستقیما به ضمیرناخودآگاه فرد تاکیدات ارسال میشود اثرگذاری آن بیشتر خواهد بود و تغییرات ایجاد شده توسط سابلیمینال سریع تر و بدون بازگشت است.
   اما در مورد تلقین به خود چون شما مثلا تلقین میکنید مثلا: رنگ چشمان من سبزه در حالی که رنگ چشمان شما قهوه ای خود آگاه شما مقاومت میکنه و مانع از رسیدن تلقین به ذهن ناهوشیار شما خواهد بود در نتیجه میزان اثرگذاری این روش نمیگم قطعی نیست ولی نسبت به سابلیمینال مسیج بسیار پایین است.

  maryam مهمان مرداد ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سوال من جوابی نداشت دیگه....اوکی

  ملیکا مهمان مرداد ۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من یه مدتی تقریبا میشه گفت یکساله یکیو دوسش دارم و خبری از دوست داشتنم نداره… همین چند وقت پیش یکی واسطه شد رفت بهش راجب اینکه یکی دوسش داره صحبت کرده ولی نگفته که منم گفت که فعلا تمرکزش تو کارشه و آمادگی شو نداره… اوضاع مالی خوبی نداره میخواستم بپرسم بازم میشه با همون حس خوب و قانون جذب باعث دوطرفه بودن حس بشه؟

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید با قانون جذب میشه آن شخص رو جذب کرد. وقتی حس شما خوب باشه دنیای پیرامون شما هم شروع به تغییر میکنه اتفاقاتی برایتان رخ میده و شرایطی ایجا میشه که بتوانید با آن شخص ارتباط برقرار کنید. اما در مورد دو طرفه بودن حس بله میشه.

  maryam مهمان مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام... پس با قانون جذب میشه یه شخص خاصی رو جذب کرد؟؟

  maryam مهمان مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  آقای حیدری؟؟ من یه مورد خصوصی دارم که باید بهتون بگم چطوری میتونم بهتون بگم؟

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   در تلگرام با شماره 09394668670 پیام بدید من با گروه پشتیبانی سایت هماهنگ میکنم.

  maryam مهمان مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  ببخشید من قبلا هم پیام دادم میخواستم فقط به خودتون بگم کاش یه آیدی تلگرامی از خودتون گذاشته بودین...

  هدیه مهمان مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  میگم جدا از فکر کردن به خصوصیات خوب شخص مقابل آیا نیازه که به خودمون تلقین کنیم؟ مثلا اینکه هی با خودم تکرار کنم که آره برمیگرده ، هنوز دوستم داره، بهم فکر میکنه، میدونم که باهام تماس میگیره و...
  سوال بعدی اینکه آیا هی فکر کردن به خصوصیات خوب و فانتزی سازی با شخص مقابل باعث نمیشه اصل رها کردن و انتظار نکشیدن سخت بشه؟خب ناخودآگاه باعث میشه هی منتظرش باشی

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید تلقین به خود خوبه اما به شرطی که توجه شما روی نبود آن شخص نباشد و احساش شما در هنگام گفتن تلقینات بد نشه در غیر این صورت نتیجه عکس خواهد داد.
   وقتی به ویژگی های و خصوصیات شخص مدنظرتون توجه می کنید در واقع دارید فرکانس خوبی به رابطه تون میدید و براساس قانون جذب فرکانس مثبت برابر است با اتفاقات خوب که منجر به ایجاد شرایطی میشه که آن شخص وارد زندگیتون بشه . اما در مورد قانون رهایی ببینید رهایی یعنی ایکه وقتی به عشقتون فکر میکنید نگران بازگشتش نباشید نگران نباشید که آن شخص را از دست میدهید و انگار آن شخص همکنون در زندگیتونه و همه چیز به خودی خود اوکی هست. و در یک کلام رهایی یعنی احساس آرامش هنگامی که به عشقتون فکر میکنید.
   اما قانون انتظار اگه انتظار شما به این صورت باشه که کی اون بهم اس میده؟ چرا ازش خبری نشد و.... انتظار شما از نوع منفیه و آن شخص از شما دورتر خواهد شد.

  maryambarzegarpoor4338 مهمان مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  جز توجه به خصوصیات خوب و فانتزی سازی آیا نیازه که به خودمون تلقین کنیم یا هی تکرارکنیم؟ مثلا اینکه برمیگرده، هنوز دوستم داره، هنوز بهم فکر میکنه، براش محترم هستم، و...

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   تلقین به خود خوبه اما به شرطی که توجه شما روی نبود آن شخص نباشد و احساش شما در هنگام گفتن تلقینات بد نشه در غیر این صورت نتیجه عکس خواهد داد.

  الهه امینی مهمان مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  با سلام خدمت استاد عزیز اقای حیدری
  من حدود یک ماه پیش بود که این مقاله و کامنت های دوستان رو خوندن و با همون تکنیک خوب کردن احساس تونستم عشقم رو برگردونم واقعا دوستان من باورم نمیشه منی که 7 ماه بود از عشقم جدا شده بودم و خبری ازش نداشتم تونستم دوباره جذبش کنم جوری که خودش بهم پیام داد و خواستار رابطه مجدد با من شد خواستم بگم این تکنیک واقعا کار میکنه و ازش استفاده کنید و تمرکزتون رو به صورت کامل روی ویژگی ها و خاطرات خوشی که با عشقتون دارید بگذارید و مطمئن باشید عشقتون رو جذب میکنید و همنجوری که استاد گفته اصلا به اینکه کی و چه زمانی عشقتون برمیگرده توجه نکنید برای من کمتر از یک ماه اتفاق افتاد.

  Roshana مهمان مرداد ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خدمت شما..
  من مدت طولانی هستش که یک فردی رو دوست دارم؛ طوری که هرجا رو نگاه میکنم هرکاری میکنم همش جلومه، اون شخص از علاقه من خبر نداره، و من همش فکر های منفی میاد به ذهنم، میخواستم بدونم چطور باید جذبش کنم؟! نمیدونم واقعاچیکار کنم، یعنی میتونم ایشون رو جذب کنم؟ لطفا کمکم کنید ممنونم میشم

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   سعی کنید به ویژگی های مثبت اون شخص توجه کنید و هر ویژگی و رفتاری از آن شخص که سبب بشود حس شما نسبت به ایشان خوب شود. اما در مورد آن شخص از عشق شما بی خبره سعی کنید به یک طریقی ایشان را از علاقه ای بهش دارید مطلع کنید.

    N مهمان مهر ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

    سلام روز بخیر
    اگه ما اصلا ندونیم اون شخص کجاست باید چیکار کنیم؟

  Kh مهمان مرداد ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام عشق ی طرفه رو میشه دو طرفه کرد با قانون جذب؟
  وقتی اون نمیخاد عاشق بشه و نمیخاد به من محل بده و چند ساله ک ب شدت یکـطرفه اس

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید بارها در جواب دوستان گفتم از عشق یک طرفه دوری کنید. از طرفی جذب یک شخص خاص با قانون جذب قطعی نیست چون در این حالت شما قدرت اختیار و انتخاب که حق هر انسانی است را از آن طرف سلب می کنید.
   اما اگر میخاهید از قانون جذب هم استفاده کنید به خوبی ها آن شخص توجه کنید هر ویژگی و رفتاری از آن فرد که حس خوبی در شما ایجاد می کند. و نسبت به بی محلی آن شخص بی توجه باشید باز هم تاکید میکنم با قانون جذب میشه تا 98 درصد یک فرد خاص را جذب کرد ولی صد در صدی نیست .

  رضایی مهمان مرداد ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من کسی که میخاستم جذب کردم بافک کردن به خوبیاش حتی باوجود اینکه تورابطه باکسی دیگه بوده برگشت بهم اما خانوادش مخالفت کردن رفت دوباره اززندگیم دوباره میتونم جذبش کنم یااین عاقا اصلا تومدارمن نیست؟؟ممنون میشم جوابمو بدین

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   شما دوباره میتونید جذبش کنید اما توجه داشته باشید جذب یک شخص خاص با قانون جذب قطعی نیست حتی اگر قبلا در زندگی شما بوده باشه.

  Ceeport مهمان مرداد ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خدمت شما .
  ببنید من از یک استاد ویسی گوش دادم که کمی مرا سردرگم کرد ، او میگفت وقتی ما با قانون جذب خواسته ای را بدست میاوریم ( هر چه میخواهد باشد ) باید تا اخر عمر تمرینهای ان را انجام دهیم وگرنه ان را از دست میدهیم چون اون خواسته ک براورده شده انرژیشو از ما میگیره . ولی ما وقتی خواسته ای رو از خداوند میخام و خداوند اون رو بهمون میده دیگ نیازی نیست تمرین خاصی انجام بدیم چون انرژیش رو از خدا میگیره . حالا فکری ک من دارم اینکه این قانون تو زندگی تمام انسانها هست و اگاهانه یا نااگاهانه داریم ازش استفاده میکنیم هممون ، کمی سردرگم شدم راستش،ایا این حرفها صحت داره؟؟ وقتی خواسته ای رو جذب میکنیم مثلا ماشین یا همسر دلخواه باید تا اخر عمر تمریناشو انجام بدیم و به عبارتی شارژش کنیم وگرنه از دستش میدیم؟

   فردین حیدری مدیر کل مرداد ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام ، چنین چیزی اصلا وجود نداره.
   از طرفی باید شکرگذار داشته ها بود که آن هم یک بحث جداگانه است به این ربطی نداره و هر چیزی را بدون صحت و مدرک علمی قبول نکنید.

  ملودی مهمان شهریور ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  من یه مدت با کسی در ارتباط بودم و خیلی دوسش دارم اون الان رفته خواستگاری و می خواد ازدواج کنه البته هنوز در حد آشنایی با اون خانم هستش آیا راهی هست که من بتونم اون و به طرف خودم جذب کنم و اون از ازدواج منصرف بشه؟

   فردین حیدری مدیر کل شهریور ۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   با روی ویژگی های خوب آن طرف یا شخص مدنظرتان توجه و فکر کنید و اصلا به اینکه الان با شخص دیگه ای هستند توجه نکنید هر چیزی از آن شخص که حس خوبی در شما ایجاد کند. این روش کاملا جواب میده به شرطی که درست انجامش بدید.

  maneli مهمان شهریور ۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  من یه شخصی رو دوست دارم از بستگان دور هستن .. همو میشناسیم ولی عکس همو دیدیم .. رفت و آمدی نداریم .. اون یه جای دیگه زندگی میکنه . بهم پیام میدیم خیلی کم .. اونم شروع کننده منم همیشه (۹۹ درصد) .. میشه راهنماییم کنین چطوری میتونم با قانون جذب ،جذبشون کنم ؟

   فردین حیدری مدیر کل شهریور ۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   جواب سوال شما در کامنت دوستان هست اگه باز مشکلی داشتید کامنت بگذارید حتما جواب میدم.

  Ali_Akbarzade مهمان شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام دوست عزیز واقعا خسته نباشی !
  من یک سوالی داشتم . من حدود 5 ماهی میشه که عاشق یه سلبریتی نسبتا مشهور ایرانی شدم و اینو میدونم که از لحاظ سنی و فکری کاملا برابریم . میخواستم بدونم چجوری میشه به نوعی توجهش رو جلب کرد ؟
  در ضمن میگن که فرکانس هاتون رو باید با عشقتون یکسان کنید . اگه میشه بگید چجوری این کارو بکنم ؟
  اگه ممکنه سریع بگید چون این حس خفگی و حسرت و احساس نرسیدن بهش داره منو غرق میکنه و واقعا یه 5 ماهی میشه که توانایی انجام هیچ کاریو ندارم و اصلا شاد نیستم و مثل آدم سال قبلم نیستم .
  خیلی ممنون خسته نباشی

   فردین حیدری مدیر کل شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   باید روی ویژگی های خوب آن شخص توجه کنید به علاوه اینکه چه جوری جذبش کنید را من نمیدونم ولی وقتی شما حستان نسبت به آن شخص خوب شود شرایط و اتفاقاتی رخ میدهد یا ایده هایی به ذهنتان میرسد که بتوانید به آن شخص نزدیک بشید یا به اصطلاح جذبش کنید البته توجه داشته باشید جذب یک شخص خاص با قانون جذب قطعی نیست.

  یسنا مهمان شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام،من کسیو دوس ندارم
  ولی انتطار دارم کسی و ک میخوام دوست داشته باشم همه چی تموم باشه
  تو این مورد چطوری میتونم از قانون جذب استفاده کنم؟؟

   فردین حیدری مدیر کل شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   همین ویژگی هایی را که دوست دارید در آن شخص وجود داشته باشد روی یک کاغذ بنویسید و هر روز بهش فکر کنید جوری که آن شخص همکنون در زندگی شما حضور داره و بابت اینکه آن شخص در زندگی شما حضور دارد شکرگذاری کنید. توجه کنید موقعه اجرای این تکنیک حتما باید حستان خوب باشد.

  Roz مهمان شهریور ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام با اين قانون ميشه يه فرد معروفو جذب كرد

   فردین حیدری مدیر کل شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   بله میشه

  sahel مهمان شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام . من عاشق یه پسرهستم توی فامیل دور که قبلا بایه دختر یه رابطه دوستی معمولی داشته من واقعا عاشقشم چطور میتونم جذبش کنم.من نمیدونم اون چه حسی نسبت به من داره

  sahel مهمان شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  یه پسرتوی فامیل دورماهست که من عاشقش هستم. از حس اون نسبت به خودم خبرندارم چطور میتونم جذبش کنم ؟بایدچیکارکنم؟

  ارام مهمان آبان ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  عالی بود.من حتما روش کار میکنم.من از این مطالب یک نکته مهم گرفتم.امشب. و از همین الان آون یک نکته تا 4 آذر زندگی منو متحول و عالی میکنم.من جرقه ذهنم روشن شد

  یلدا مهمان آبان ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  اگه امکانش هست ایمیلتون بگید من اونجا متنم براتون ارسال کنم،🙏

  یلدا مهمان آبان ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  میشه به ایمیلم پیام بفرستید من اونجا سوالمو بپرسم🙏
  سوال کلی ام اینه که چه فرقی بین احمق بودن و خوشبین بودن هست؟ یعنی اونجور که شما میگید فقط ویژگیهای خوبشو ببینیم ولی یسری چیزارو نبینبم تا حسمون بد نشه، خب اونایی که قرار نیست بخاطر حسمون نبینیم بعد مشکل ساز بشه چی؟

   فردین حیدری مدیر کل آبان ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام ببینید ربطی به احمق بودن و خوشبین بودن نداره
   مهم خواسته شماست اگر خواسته ی شما جذب آن شخص باشد خوب قطعا باید روی ویژگی مثبت آن شخص توجه و تمرکز کنید. شما بار اول که از کسی خوشتان می آید توجه شما فقط روی خوش تیپ بودن، زیبایی ، احساس خوبی که از دیدن آن شخص و هم صحبتی با او داشتید مد نظرتان خواهد بود و اصلا به ویژگی منفی آن شخص توجه نمی کنید.
   اگر واقعا میدونید آن شخص به درد شما نمیخوره و ویژگی های رفتاری منفی دارد که شما نمیتوانید تغییرش دهید چرا اصرار به جذبش دارید و با این حال اگر میخواهید جذبش کنید باید تنفرتان را کنار بگذارید و روی ویژگی های از آن شخص متمرکز شوید که واقعا حس خوبی در شما ایجاد می کند تا روند جذب شکل بگیرد.
   کلا منظور من اینکه با حس خوب روند جذب اتفاق می افته و با حس بد روند جذب متوقف میشه یا چیزهایی را جذب می کنیم که خواهان آن نیستیم.
   باید این نکته توجه کنید که من نگفتم به ویژگی های مثل خیانت و دورغ و امثال این ها توجه نکنید تنها سر حرف من جذب یک شخصی است که از هر لحاظ فرد ایده آل ماست. و یا فردی که به خاطر یک سری اخلافات جزیی از کسی دوستش دارد جدا شده و خواها جذب مجدد این شخص است می تواند از این تکنیک استفاده کند. همچنین اینکه شما بخواهید با برخی از رفتارهای آن شخص کنار بیاید یا ن بستگی به خودتان دارد .

   فردین حیدری مدیر کل آبان ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   سوالات مربوط به پشتیبانی دوره ها و محصولات فقط از طریق ایمیل پاسخ داده می شود و جهت پرسیدن سوالتون باید اقدام به مشاوره از طریق تیم پشتیبانی تلگرام به شماره 09394668670 کنید.

  سمانه مهمان آبان ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  با سلام خدمت استاد حیدری عزیز
  منم چنین سوالی برام پیش اومد و جواب شما در مورد خوشبین بودن یا احمق بودن منو قانع کرد. به نظر من هیچ لزومی نداره با شخصی که رفتارش کاملا اصولی و درست نیست به صورت مداوم بخواهیم چنین شخصی را جذب کنیم چون در نهایت خود ما صدمه میبینیم و من به شخصه چنین اتفاقی را تجربه کرده ام . همانطور که از صحبت های شما در پاسخ به کامنت دوستان دیگر دیدم چنین تکنیکی (توجه به ویژگی های مثبت یک شخص) زمانی کاربرد دارد که واقعا رفتارهای بد آن شخص مدنظرمان برایمان مهم نباشد و تنها هدف ما جذب آن شخص باشد. ممنون از شما و سایت خوبتون

  فاطمه مهمان آبان ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید، ببخشیدمن سوال پرسیده بودم ولی جواب نداده بودیدلطفاکمکم کنیدمن یه شخصیاراخیلی دوسش دارم و بهش علاقه دارم ولی حس میکنم اون منانمیخاد، میتونم ازطریق قانون جذب ،جذبش کنم ک بهم علاقمندبشه،چیجوری؟واینکه ماچندوقت باهام درارتباط بودیم رابطمون بدنبودولی الان کلاقط شده، چیکارکنم مثل قبل بشیم، لطفاکمکم کنید

   فردین حیدری مدیر کل آبان ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به این دلیل پاسخ ندادم چون جواب سوالتون هم در مطلب و هم در دیدگاه های کاربران دیگر که سوال پرسیده بودند بود .
   بله با قانون جذب میشه چنن فردی را جذب کرد البته شما فکر می کنید که ایشان شما را نمیخاد و دارید با فکرتان این واقعیت را برای خودتان ایجاد می کنید . از طرفی در بحث قانون جذب روابط باید توجه کنید جذب یک شخص خاص صد در صدی نیست چون آزادی و حق انتخاب را از آن شخص می گیرید. البته چون قبلا آن شخص در زندگیتان بوده می توان گفت که می توانید با قانون جذب آن شخص را برگردانید. اما در مورد اینکه چیکار کنید؟ باید تمام توجه و تمرکزتان را روی ویژگی هایی از آن شخص بگذارید که موقعی که عاشق آن فرد شدید داشتید مثلا قیافه ، صورت زیبا ، رفتار و.... و هر چیزی که حستان را نسبت به آن شخص خوب کند و از فکرهایی که در مورد اینکه آن فرد شما را نمیخاد دوری کرده و بی توجه باشید.

  Yeganih مهمان آبان ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  من عاشق یک سلبریتی شدم که خارج از کشور زندگی میکنه و من نمیدونم باید چکار کنم که بهش برسم میشه لطفا بهم یک راه حل بگید؟؟

   فردین حیدری مدیر کل آبان ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   کامنت های دوستان رو مطالعه کنید. جوابتون هست.

  فاطمه مهمان آبان ۲۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  خیلیییی ممنون

  فاطمه مهمان آبان ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من با شخصی در رابطه ام ک خیلی هم و دوس داریم ولی بعضی رفتار های ایشون باعث تنش های زیادی در رابطه میشه و من مدام به فکر این میفتم که این رابطه رو تموم کنم.ایا با این قانون میشه که اخلاق های ایشون بهبود پیدا کنه و به تفاهم برسیم با هم؟و اگه میشه چه جوری و باید به چی فکر کنم یا چه کاری انجام بدم.

   فردین حیدری مدیر کل آبان ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   اصلا نمیشه با قانون جذب کسی را تغییر داد اما با تغییر خودتون رفتار اطرافیان شما هم در ارتباط با شما تغییر میکنه. سعی کنید حستون رو نسبت به اون شخص خوب کنید و بیشتر روی خودتون کار کنید. اگر با اون شخص هم فرکانس نشدید از زندگیتون بیرون میره و مطمئنا گزینه های خوبتری وارد زندگیتان خواهد شد.

  Mohamd مهمان آذر ۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خوبید
  من قبلا با ی نفر توی رابطه بودم ولی ی دعوایی پیش اومد و جدا شدیم و حتی بلاکمم کرده و کاملا معلومه که حسی بهم نداره میشه بگین چطور باید دوباره جذبش کنم که برگرده بهم...ینی ویژگی های خوبشو بنویسم ک مهربونه و..یا مثلا بنویسم چقد خوبه که فلانی کنارمه هس و..

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   دیدگاه های دوستان را بخوانید چوابتون هست .

  Ghzl مهمان آذر ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  من یه آقایی رو دوست دارم اما اون تو رابطه با یه دختر دیگس و دوتاشون همدیگه رو دوست دارن
  ناگفته نماند من ۳ سال تو زندگی این آقا بودم اما این خانوم فقط ۷ ماهه ک اومده تو زندگیش و بخاطر اون منو ول کرده
  من میتونم با قانون جذب و باور داشتن به اینکه حتما بهش میرسم این شخص رو به زندگیم دوباره برگردونم و عاشقش کنم؟

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   بله با قانون جذب میشه ولی قطعی نیست چون با این کار شما حق انتخاب را از آن فرد می گیرید و به همین دلیل میگم قطعی نیست.

  سمیه مهمان آذر ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام وقت بخیر.
  من و یه آقایی با هم آشنا شدیم حدود سه ماه پیش. خیلی از هم خوشمون اومد. هر دو مون همونی بودیم که دلمون میخواست. ولی آقا بعد از چند روز اظهار کرد که من همسر دارم و علیرغم اینکه خیلی خوشم میاد ازت نمیتونم به رابطه ادامه بدم. البته گفت همسرم چهار ساله بیماری صرع شدید داره و در بستر افتاده، ولی با اینحال اظهار ندامت کرد و گفت با وجود همسر بیمارش عذاب وجدان داره و نمیتونه با من بمونه و ارتباطش رو قطع کرد. ولی من هنوز به یادش هستم و دوست دارم اونو بازم جذب کنم. دلم میخواد کائنات و خداوند شرایط رو طوری رقم بزنن که ما بهم برسیم. من همسرش بشم و برای بچه هاش مادری کنم. میدونم اون مرد دلش با منه و عاشق منه من هم عاشق اونم ولی به خاطر شرایط نمیتونیم کنار هم باشیم. از خدا میخوام طوری برنامه ریزی کنه که من و ایشون به هم برسیم. حالا قانون جذب چه طوری به من میتونه کمک کنه در این زمینه؟

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   بله میشه با قانون جذب یک شخص خاصی را جذب کرد و یا دوباره عشقتان را برگردانید اما قطعی نیست علت اینکه میگم قطعی نیست چون شما با این کار در حقیقت انتخاب و ازادی که حق هر فردی است را از شخص مدنظرتان می گیرید و این با قانون قدرت انتخاب و اختیار که خداوند به انسان داده در تضاد است البته زمانی که شما با ایشان از لحاظ ذهنی هم فرکانس بشید در 99 درصد موارد جذب اتفاق می افتد حال این سوال مطرح می شود چگونه؟ اگر هر دوی شما حستان به هم خوب باشد و به اصطلاح از هم خوشتان بیاید در این حالت است که هم فرکانسی و هم ارتعاشی صورت می گیرد و برای این کار در ابتدا شما باید حستان را نسبت به شخص مدنظرتان با تمرکز بر روی چیزهایی که در شما حس خوبی از ان شخص ایجاد می کند از جمله قیافه ، طرز صحبت و هر آنچه که وقتی به آن شخص فکر می کنید حس لذت بخشی نسبت به آن شخص در شما ایجاد شود این فرکانس را ایجاد کنید تا روند جذب صورت بگیرد.

  سمیه مهمان آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  آقای فریدون حیدری با تشکر از اینکه پاسخم رو دادید ممنونم.
  حال سوالم اینه که اگه من حسم رو خوب میکنم با تمرکز و فکر کردن به نکات مثبت شخصیتی اون آقا و تجسم و تصویرسازی لحظات خوب کنارش، ولی ایشون تلاشی نکنه و به اصطلاح به من فکر نکنه و حسش رو نسبت به من خوب نکنه و درگیر مسایل همسر بیمار و بچه هاش و خونه و زندگی خودش باشه جذبی اتفاق نمی افته؟ و ما همدیگه رو جذب نمیکنیم؟

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید شما در قانون جذب سعی نمی کنید دیگران را تغییر دهید بلکه روی خودتان کار می کنید و به هر میزان که شما و باورهای شما یا به اصطلاح دیدگاه شما تغییر کند اطراف شما و کسانی که با آن ها در ارتباط هستید تغییر خواهند کرد و اینکه میگید اگر من این کارها را انجام بدم و آن فرد تغییر نکند یک باور و فکر منفی که در شما شک و ترس ایجاد می کند و اصلا به این مورد توجه نکنید. وقتی شما بر روی حستان و ارتعاش های خودتان کار می کنید فرکانس شما تغییر می کند و در جهت خاسته هایتان حرکت می کنید و شرایط و اتفاقات دور و بر شما هم همزمان شروع به تغییر می کند پس توصیه می کنم حتی به اینکه چه می شود یا نمی شود یا نتیجه اصلا توجه نکنید. و تمام ذهنتان درگیر خوب کردن حستان نسبت به شخص مدنظرتان باشد. و چون از قبل آن شخص را جذب کردید و در زندگیتان بوده پس عمل جذب راحت تر است.

  سمیه مهمان آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  استاد حیدری عزیز
  من حسم نسبت بهش خوب هست. علیرغم همه ی بی محبتی هاش. آخه با من دعوا کرد. با اینکه خودش ابتدا اومده بود سمت من ولی به من تشر زد که از زندگیم برو بیرون بهم گفت من باعث میشم همین زندگی نصفه نیمه ش از هم بپاشه. منم ارتباطم رو باهاش قطع کردم. بهم گفت نمیخواد و نمیتونه و اجازه نداره و دلش نمیخواد اصلاً لحظه ای به من فکر کنه چون در اون صورت زندگیش ویرون میشه. این منم که مدام دارم بهش فکر میکنم. با اینهمه بازم خصایل خوب و مثبتش رو مینویسم و تکرار میکنم و در ذهنم مرور میکنم. حسم نسبت بهش عالیه. وقتی تجسم میکنم کنارشم حسم عالی و عالیتر میشه. بازم میشه استاد عزیز؟ میدونم بایست صبوری کنم و اجازه بدم قانون کار خودش رو انجام بده و بیتابی نکنم. میخوام بدونم اون آدم که اینجوری با من قطع ارتباط کرده بازم میشه کنار هم قرار بگیریم و همسرش بشم؟

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   بله میشه و نمونه زیاد داشتیم که با قانون جذب دوباره به هم رسیدن و عشقشان را برگردوندند.

  سمیه مهمان آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  یعنی باور کنم ما بهم میرسیم در آینده دیر یا زود و حسم رو خوب کنم و ارتعاش مثبت بفرستم درست میشه؟
  حس میکنم با هم هستیم تو خونه و زندگی اون مرد من حضور دارم و تحسینش میکنم خصوصیات اخلاقی و ظاهری و همه چی ش رو. فکرم درسته؟
  باور هم میکنم که ازدواجمون حتمیه علیرغم همه ی مشکلات و موانع. میشه؟

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   ببینید حس خوب منظور من همون حس حالیه که وقتی با ایشان آشنا شدید داشتید همان حس و حال اول رابطه ، قطعا اول رابطه حستان خوب بوده به اینکه زن داره فکر نمی کردید یا اینکه چیزی مانع رسیدن شما به هم بشه. قرار نیستت تجسم کنید چون روش تجسم شما غلطه در تجسم نتیجه را باید دید نه روش رسیدن به خاسته هایتان . حس خوب یعنی وقتی به آن شخص فکر کردید به ویژگی های خوب آن شخص فکر کردید حالتون عالی بشه و اصلا اجازه ندید شک و تریدی و ناخوشی های قبلی سراغتان بیاد.

  سمیه مهمان آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  استاد میدونید چیه دلم میخواد مثبت فکر کنما ولی بعضی وقتها افکار منفی میاد به سراغم. افکاری مثل اینکه اگه اون مرد هم منو میخواست حتماً تو این مدت حالی ازم میپرسید یا مثلاً اینکه ما چطور ممکنه به هم برسیم وقتی زنش زنده ست و اونم میگه نمیتونه با وجود همسرش بیاد سمت من؟ اینا ناامیدم میکنن و دلسرد میشم از خواستنش

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۱۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   همین که فکر منفی میاد سراغتون پس افکار و حس غالب شما منفیه . هر وقت به شخص فکر کردید به حستان توجه کنید اگر حستان بد بود پس حتما دارید مسیر را عکس طی می کنید. مثل اول رابطه رابطه فکر کنید که خیالتان راحت بود آن شخص دوده به اینکه زن داره فکر نمی کردید زندگیتان هست و از بودن با آن شخص لذت می برید مسیر اول رابطه را مجددا بوده برای خودتان بازسازی کنید چون اول رابطه قطعا به این موارد فکر نمی کردید که زندگی ایشان از بودن با شما به هم بپاشد و یا به افکار منفی اجازه نمیدادید خودشان را نشان دهند و نسبت به این موارد بی توجه بودید.

  سمیه مهمان آذر ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام استاد حیدری عزیز. خیلی از لطفتون سپاسگزارم که برادرانه پاسخ سوالات من و بقیه کاربران رو میدید.
  من سمیه ام. که گفته بودم آقایی رو دوست دارم که همسر بیماری داره. من مدام به خودم خصلت‌های خوب ایشون رو یادآوری میکنم و حتی مینوسیم که از چه خصایص ایشون خوشم میاد و مدام به خودم میگم ایشون هم از من خوشش میاد ولی به لحاظ شرایطش ناچار به ترک ارتباط با من شده. تجسم میکنم وقتهایی رو کنار هم هستیم و یه خانواده شدیم. تصویرسازی میکنم بودن کنارش رو. شکرگذاری میکنم از خداوند که اون مرد همسرم هست. یه حسی درونم میگه میشه شدنیه اون بلاخره همسرم میشه ممکنه طول بکشه ولی میشه. یه ایمان و اطمینان قلبی درونم میگه همسر آینده م همین مرده. به نظر شما درست دارم عمل میکنم دیگه؟ یعنی ایشون با وجود مشکلات و موانعی که برای رسیدن به من در زندگیش داره بازم ما مال هم میشیم؟

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   اینکه میگید یعنی با وجود این موانع مال هم میشیم نشون میده باورتون صد در صدی نیست و باید بگم بله میشه . و از طرفی شما باید به نکنه ی وابستگی هم توجه کنید. به هر چیزی وابسته بشید ازتون دور میشه. شما نباید زندگیتون رو فقط محدود به اون شخص کنید. و اینکه جذب یک شخص خاص صد در صدی نیست چون شما با این کار قدرت اختیار را از آن فرد سلب می کنید. در کل اگر حس غالبتون خوب باشه می تونید جذبش کنید 98 درصد، ولی قطعی نیست. و در اکثر مواردی که من دیدم فرد طرف مقابلشو با اون روش هایی که گفتم جذب کرده و مشکلی نبوده. شما هم تمرینات رو انجام بدید و به این توجه نکنید چه زمانی جذبش می کنید و نتیجه و زمان را به خدا بسپارید زیرا زمان بندی خدا بسیار دقیق تر از ماست.

    seda مهمان آذر ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

    اقای حیدری من به شماره ای ک گذاشتید پیام دادم درتلگرام، میشه خودتون پاسخگو باشید؟ سوال شخصی ازتون داشتم.

  رویا مهمان آذر ۱۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من 5 ماه پیش با یه پسر دوست شدم چون قبلا دیده بودمش و عاشقش شدم از راه دور هستیم ولی ایشون رل زدند به من گفت من میخوام ازدواج کنم منو خوب نمیشناخت بعد مدتی فهمیدم کات کرده من خوشحال شدم اخه باورم نمیشد که بخواد با اون ازدواج کنه بعد به قصد ازدواج تو گروه امد منم گفتم اگه قصدت جدیه بیا منو نشناخت کیم درحالی که قبلا حرف زدیم ولی نشناخت منم نگفتم.بعد درباری خانوادمون قصدش جدی بود ولی یع هفته بعد دعوامون شد به خاطر خواسته که داشت منم عصبی شدم بلاکش کردم ولی چون دوسش داشتم بعد 3 روز بهش پیام دادم ولی گفت من نمیخوام تو با حرف من کنار نمیایی عصبی بود گفت نه زنگ نه پیام منم ترسیدم بلاکم کنه پیام ندادم تا 5 ماه دیگه تولدش بود تبریک گفتم تگش کردم کادو خریدم عکسشو براش فرستادم اونم جواب داد تشکر کرد شناخت منو کمی حرف زدیم اروم بود نه به قصد دوستی ولی دیگه بهم پیام نداد بعد روز تولدش تا به الان منم نمیتونم هی پیام بدم فقط پستاشو لایک میکنم نظر میدم اونم استوری منو گاهی من پستشو لایک میکنم میبینه دیگه مثل قبل نیست که قصدش ازدواج باشه اونجوری حرف بزینم کمی میترسم واقعا کمکم کنید دست به هر کاری زدم نشد جذبش کنم بفهمونم راست میگم عاشقشم من با بقیه فرق دارم برای بار دوم از دست دارم هی میگم کاش اون شب به خاطر حرفش ناراحت نمیشدم بحسو عوض میکردم نه تلفن قط کنم خیلی دوسش دارم

   رویا مهمان دی ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   میشه جواب منو بدید منتظرم

    فردین حیدری مدیر کل دی ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

    سوالتون مجددا و کامل بپرسید تا جواب بدم

  Nima مهمان آذر ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام استاد خسته نباشین من حدود ۶ ماهی هستش از یه خانومی خوشم اومده بعد از چند وقت به صورت حضوری از ایشون درخواست کردم ولی ایشون بعد از چند ثانیه مکث به من جواب منفی دادن ولی من تسلیم نشدم وبه صورت انلاین دوباره از ایشون درخواست کردم و احساس خودم رو به ایشون گفتم ایشون از من خواستن بهشون زمان بدم تا با مادرشون که روانشناس هستش مشورت کنن و بعد از این موضوع دوباره جواب منفی گرفتم اما به سماجتم ادامه دادم 🤦‍♂️🤦‍♂️میدونم کاره اشتباهی کردم ولی به دلیل دوست داشتن ایشون دست از سماجت برنداشتم تا این که متوجه شدم ایشون با یه پسر دوست شده از اون موقع دیگه کاری انجام ندادم و میخواستم ببینم میتونم با استفاده از قانون جذب ایشونو به سمت خودم جذب کنم یا نه ممنون میشم پاسخ بدین🙏🙏

   فردین حیدری مدیر کل آذر ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله میشه با قانون جذب ایشان را جذب کرد البته باید به اینکه توجه کنید جذب یک شخص خاص صد در صدی نیست ولی تا 98 درصد میشه ایشون را جذب کرد. چون همان طور که در پاسخ دیدگاه سایر کاربران سایت عرض کردم شما با این قدرت انتخاب و اختیار را از آن فرد می گیرید که حق هر فردی است .

  Sahar😊 مهمان دی ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من به یه پسری علاقع دارم و حس میکنم اونم از من خوشش میاد فقط جلو نمیاد چ تمریناتی در روز باید انجام بدم تا حذبش کنم ؟
  و ی سوال دیگه
  فکرای منفی ک میاد ذهنم و من دوس ندارم به اونا فک کنم و هی ترس و ناراحتی دارم چجوری باید درمانش کنم؟

   فردین حیدری مدیر کل دی ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اولا میگید فکرتون منفیه و اون شخص نمیاد سراغتون ببینید چون میزان افکار منفیتون نسبت به اون شخص از میزان حس و علاقه تون بیشتره و در نتیجه مانع جذب میشه.
   از طرفی هر روز 5 ویژگی خوب اون شخص رو یاداشت کنید و بابت این ویژگی خدا رو شکر کنند هر روز و به مدت 21 روز باید انجام بدید هر ویژگی از اون شخص که حستون رو خوب میکنه رو نوشته و به اون فکر کنید و بابتش خداروشکر گذاری کنید.تکراریم باشه مشکلی نداره فقط موقع نوشتن اون ویژگی باید حالتون رو خوب کنه و حس خوبی در شما ایجاد کنه : مثلا چقدر خوش قیافه شیک پوشه و.چقدر مغرور و جذابه و......
   اما در مورد افکار منفی اون افکار منفی رو روکاغذ بنویسید هر فکر منفی یا ترسی که در ذهنتان بود را نوشته و بعد معادل مثبت آن کلمه را بنویسید و هر روز تکرار کنید.
   مثلا آن شخص من را دوست ندارد . معادل مثبت آن میشه آن شخص عاشق منه خدایا شکرت و هر روز 100 بار به مدت 21 روز تکرار کنید بعد 21 روز معجزه ببینید.
   اگر 10 فکر منفی بود باید 10 جمله مثبت معادل آن را بنویسید و هر روز هر کدام از این جملات را صد بار تگرار کنید. 10 جمله میشه 1000 بار تکرار در روز.
   اگر 10 تا کلمه منفی در ذهنتان بود باید تبدیل به جمله و کلمه مثبت کنید و هر کلمه را در روز 100 بار تکرار کنید.

  سهیلا مهمان دی ۱۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام استاد خسته نباشید
  خواستم بگم من نتیجه گرفتم یعنی باورم نمیشه کسی که چهار ماهه با من کات کرده بود تونستم فقط با خوب کردن حسم و تمرکز روی ویژگی های خوبش برگردونم تقریبا سه روزه رابطه ما اغاز شده اصلا باورم نمیشه الان هنگم خودش پیام داد بهم و گفت بیا دوباره شروع کنیم رابطه ای قبلا راستش رو بخواید هیچ امیدی بهش نداشتم که دوبار بتونم با ایشون وارد رابطه بشم . ممنونم از راهنمایهای فوق العاده تون

  سمیه دستی رزم مهمان دی ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام آقای حیدری عزیز.
  استاد عزیز من آقایی رو دوست دارم که زن و فرزند داره. اوایل ایشون خیلی اظهار علاقمندی میکرد بهم بعد به تدریج ارتباطش رو قطع کرد و گفت میترسه که همسرش متوجه بشه و براش دردسر بشه. الان هیچ ارتباطی با من نداره و کلا منو از همه جا مسدود کرده. ما دعوامون شد و اون منو تهدید کرده اگه به زندگیش آسیب بزنم از من شکایت میکنه گفت سمیه تو داری مزاحم من و خونواده م میشی. ارتباطم رو باهاش کاملا قطع کردم.
  ولی من دوسش دارم هر کاری میکنم از ذهنم بیرون نمیره. حاضرم همسرم بشم ولی همسر دوم و مخفی ش از بس که دوسش دارم. حالا چه کار کنم اون دوباره به من مشتاق بشه و برگرده سمتم. من به خواسته و هدفم برسم؟ علیرغم اینکه خودش نمیخواد و تمایلی نداره و میترسه و سعی داره زندگیشو حفظ کنه.

   فردین حیدری مدیر کل دی ۲۸, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اگر الان از شما بپرسم چه حسی به رابطه تون دارید چه جوابی دارید؟
   اگر به رابطه تون حس ترس ، بدبینی، شک و گمان دارید و یا حس بدی در شما موقعی که به رابطه تون فکر می کنید ایجاد می شود مسلما در جهت عکس خواسته تون هستید و نمی تونید آن شخص را جذب کنید.
   شما باید اول حستان را به آن شخص خوب کنید تا مجددا بتوانید ایشان را جذب کنید به این فکر نکنید که ایشون شما را بلاک کرده یا ن . با تمرکزتون بر روی ویژگی هایی از اون شخص باشه که شما را عاشق ایشون کرده و هر روز این ویژگی ها را در ذهنتان مرور کنید و بابت آن شکرگزاری کنید. این بهترین تکنیک برای جذب مجدد عشق و حتی جذب شخص مورد علاقه محسوب میشه و شک نکنید انجام بدید حتی می توانید این ویژگی ها را روی کاغذ بنویسید اگر این ویژگی ها تکراری باشد هم فرقی نداره فقط ویژگی هایی باشد که وقتی بهش فکر کردید حس عشق در شما ایجاد کند. و حتما بابت هر ویژگی آن شکرگذاری کنید.

  مهشید مهمان دی ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام ممنون میشم کمکم کنید فقط خواهش میکنم راستشو بگید من یک نفر دوست داشتم از سال بالایی ها دانشگاه فارغ شد رفت بعد هفت هشت ماه من رفتم ریپلای استوری کردم بهش گفتم حس مو گفت من نمیدونستم بعد نوشت من شما رو به جا نمیارم منم کمی بحث چرخوندم اینا خداحافظی کردیم ولی از شدت نفرت بلاکش کردم به نظرتون الان که شش ماه گذشته برم درخواست بدم چون آدما رو بلاک بکنی حس بدی بهشون دست میده قطعا این کار بکنم ؟اخه ایشون واقعا بی احترامی هم نکردن من عصبانی بودم کاش این کار نکرده بودم

   فردین حیدری مدیر کل دی ۲۸, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام
   ببینید مشکل از شماست نه ایشون . شما به علت حس تنفر و زود رنجی که دارید نمی تونید آن شخص را جذب کنید حس بد مساوی است با جذب شریط و چیزهایی که نمی خواهیم.باید اول خودتون و حستون به ایشون رو تغییر بدید فرقی نداره چه مدتی از رابطه تون گذشته باشه. بعد شرایطی ایجاد میشه که به راحتی می تونید وارد رابطه بشید کامنت های قبلی رو بخونید نحوه ی جذب یک شخص رو گفتم و اگر سوالی همچنان داشتید بگذرید پاسخ گو هستم.

  سمیه دستی رزم مهمان دی ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  استاد حیدری سلام
  فرمودین چه حسی دارم نسبت به اون شخص.
  من اگه حس شک یا بدبینی یا ترس دارم همه رو از خودش گرفتم. چون ایشون حس بدی نسبت به رابطه مون داد و رفت. به من گفت میترسه از زنش از متلاشی شدن زندگیش گفت از من بدش میاد من عامل بهم خوردن زندگیش خواهم بود و این حرفا. حالا من همه ی این حس های بد رو از آن آدم دریافت کردم.

   فردین حیدری مدیر کل دی ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلامم
   خب تا زمانی که این حس ها باشه مثل اینکه بخواید رانندگی کنید اما همزمان که که دارید گاز میدید پاتون روی پدال تزمز باشه و جذب صورت نمی گیره با حستون رو تغییر بدید چون تمام تمرکز و توجه شما روی حرفای ایشونه پس ازتون دورتر میشه.

  سمیه دستی رزم مهمان دی ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  استاد حیدری
  من اگه حسم رو به ایشون خوب کنم و خوبیهاشو و ویژگیهای خوبش رو تو ذهنم یادآوری کنم و شکرگزاری، ایشون برمیگرده؟ آخه با بحثهایی که اواخر بینمون پیش اومد و ایشون ناراحتم کرد و حرفهای ناراحت کننده بهم زد و منو بلاک کرد دیگه خودم نمیخوام و نمیتونم آغازکننده ی ارتباط مجدد باشم

   فردین حیدری مدیر کل دی ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلاممم
   با تغییر حس شرایط و موقعیت های براتون پیش می آید که میتونید مجددا با آن شخص وارد رابطه بشید فقط کافیه حستون تغییر کنه.

امپراطور جذب پول و ثروت از بریان تریسی
دانلود رایگان