قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار

در این مقاله به بررسی اینکه از کجا شوهر پیدا کنیم و یا به عبارتی چگونه شوهر پیدا کنیم و اینکه آیا قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار کاربردی دارد میپردازیم کاهش آمار ازدواج علت‌های زیادی را در بر میگیرد که نمی‌توان در این مقاله به آن پرداخت.

اما بحث دخترانی که همه آنها را بعنوان دخترانی خوب و ایده‌آل میشناسند فرق میکند آنها چرا نمی‌توانند مرد مناسب خود را پیدا کنند و ازدواج کنند؟

این دختران چگونه باید خواستگار مناسب پیدا کنند؟

 

حتماً شما هم در میان اقوام و آشنایان خود دیده‌اید که بعضی از دختران باوجود اینکه از صلاحیت اخلاقی و دیگر معیارهای اساسی انتخاب همسر برخوردارند، تا به حال خواستگاری نداشته‌اند. به دلیل شرایط فرهنگی پسرانی که قصد ازدواج دارند، می‌توانند به راحتی این موضوع را با خانوادۀ خود در میان گذاشته و به فرد مورد نظر پیشنهاد ازدواج دهند.

 

اما دختران برای اینکه نشان دهند قصد ازدواج دارند تا موارد مناسب را جذب کنند، باید از چه راهکاری استفاده کنند؟

این نکته را هر کسی قبول داشته باشد دختران چینی قبول ندارند و به همین دلیل به کلاس‌های دلربایی می‌روند. در این کلاس‌های ۳۰ساعته – که در پکن برگزار می‌شود – به آنها طرز برخورد با یک مرد ثروتمند یاد داده می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این دوره آموزشی ۲۳۰۰ یورو است و دوشیزه‌های چینی طرز سرو چای و رسیدن به ظاهرشان و نهایتا برقراری مکالمه خوب با طرف‌شان را یاد می‌گیرند.

شائو تانگ موسس این دوره آموزشی می‌گوید: «با این کار دختران را تشویق می‌کنیم که به بالاترین سطح‌شان برسند.» ضمنا در این کلاس‌ها به دختران طرز تشخیص آدم پولدار واقعی از کسی که تنها قصد دست انداختن زنان را دارد، یاد داده می‌شود.

تا امروز بیش از سه هزار زن چینی در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند. ژو یوی ۲۳ساله یکی از این دختران بوده که می‌گوید: «خانواده من در بازار هستند و گاهی اوقات شرایط زندگی باب میل ما نیست.

» قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار

یکی از سوالاتی که اغلب از بنده میشود این است که آیا میتوان از قانون جذب برای پیدا کردن همسر پولدار استفاده کرد که در جواب باید به شما بگویم بله اما چگونه بیاید باهم یکی از سوالات دوستی عزیز را مورد بررسی قرار دهیم : 

بنده تمام ویژگی های دلخواهی که دوست داشتم همسر آینده ام دارا باشد را لیست کردم…بعد از یک و نیم ماه سرو کله کسی که با لیست من تا مرز ۷۰٫٫۸۰ درصد همخوانی دارد پیدا شده و روز به روز لیست من کامل تر میشود و ایشون روز به روز ویژگی هایی که دلبخواه من است را داراست…اما او کامل خبری از حال و احساسات من ندارد…قانون جذب نزدیک ترین فرد را به سمت من آورده..کسی که بمدت یک سال ونیم هم کلاس دانشکده هستیم و هم شهری و هم دانشگاهی هم هستیم…انگار خود خودشه…..من ایشان را تا کنون به چشم خریداری نگاه نکرده بودم…..فکری م کرده…از دوستان گلم راهنمایی میخواهم…برنامه چیه…چه کارهایی باید بکنم…چه کارهایی نباید بکنم…چه کارهایی جواب میده…چگونه ارتباط بزنم؟

 

این اتفاق عالی رو بنویسید و تحسینش کنید. دوست خوبم من ابتدا موردی که باعث شده شما این خواسته تونو جذب کنید مینویسم تا متوجه بشید که دقیقا الان چه کاری انجام دهید زیرا منم این مدل اتفاقات رو جذب کردم.

ببنید شما اومدید تمام ویژه گی های همسر مورد علاقه تونو نوشتید و با روش های که بلد بودید به این ویژه گی ها توجه کردید دقت کنید با روش های که بلد بودید به این ویژه گی ها توجه کردید و به احساس خوب رسیدید احتمالا در موردش صحبت کردید احتمالا تجسم کردید احتمالا روی ارتباط تون با خداوند کار کردید و بعد از یک و نیم ماه سر و کله فردی که دوست دارید در زندگی تون نمایان شده است فراموش نکنید که فردی با همچین ویژه گی های که دوست دارید قبلا ازش خبری نبود همینکه شما مدت ها روی خودتون کار کردید و با خودتون هماهنگ شدید و روی خواسته تون تمرکز کردید این فرد پیدا شده است پس خوب دقت کنید که دقیقا شما تو این مدت خواسته تونو جذب کردید پس نتیجه میگیریم که اگر میخواید وضع همیشه به همین خوبی پیش برود کار یک انسان عاقل این است که همینطوری ادامه دهد یعنی اگر فقط در مدت ۵۰ روز شما تونستید فرد مورد علاقه تونو با این ویژه گی ها پیدا کنید اگر همینطوری کار کنید قطعا باهاش ارتباط برقرار میکنید و یک زندگی عالی رو تجربه میکنید.

 

فراموش نکنید که همه چیز وقتی روی خودتون کار کردید شروع شد پس وابسته به کسی نشید و همچنان روی این ویژه گی ها تمرکز کنید اگر دوست داشتید برید با اعتماد بنفس بالا یک ارتباط سطحی ابتدا باهاش برقرار کنید دقت کنید که با همین باورهای خوب که الان دارید وارد رابطه بشید زیرا میدانید که جواب داده است.

 

دوست خوبم بیشتر به همین نشانه های کوچیک و بزرگ توجه کنید تا ایمان تون محکم باقی بماند زیرا اگر اینطوری عمل کنید حتی اگر این ارتباط منجر به ازدواج نشود چیزی از شما کاسته نمیشود همان آدم با همان ایمان باقی میمانید.

حتما بخوانید : قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان

 

مثل زمانیکه استاد یه همکار داشت که باهاش تند خوانی رو تدریس میکرد بعد این فرد خواسته خودش برای خودش کار کند و با استاد خداحافظی کرد ولی استاد چون همان آدم بود همان ایمان و باورها را داشت خللی در احساسش بوجود نیامد و کار خودش رو ادامه داد این تفاوت یک انسان موفق با انسان نا موفق است. دوست خوبم هرچقد باورهای مان قوی باشد به همان اندازه اقدامات صحیح با پایه های درست انجام میدهیم.

قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار

» از کجا شوهر پیدا کنیم

طبق آمار سازمان ثروت جهانی، تعداد میلیونرها نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد رشد داشته و در چین این موضوع به خوبی مشهود است و ثروتمندان چینی در رده‌بندی جهانی بعد از آمریکا و ژاپن در رده سوم قرار دارند. خیلی از دختران می‌دانند که ازدواج با یک مرد پولدار کار ساده‌ای نیست و احتمالا همه داستان آن دختری را شنیده‌اند که هر روز بهترین لباسش را می‌پوشید و دم طلافروشی‌ها می‌ایستاد تا شاهزاده رویاهایش را پیدا کند. با این همه قسمت او ازدواج با یک نویسنده معمولی بود.

 

بنابراین با خودم فکر کردم اگر با یک آدم پولدار ازدواج کنم دیگر نگران به وجود آمدن مشکل مالی نخواهم بود.» خبر خوب برای امثال ژو این است که پیدا کردن یک شریک زندگی مناسب تنها مشکل زنان نیست و مردان هم دوست دارند با کسی زیر یک سقف بروند که از هر نظر بهشان بخورد.

آنها می‌توانند با پرداخت ۳۵۰۰ یورو این شانس را داشته باشند که ضمن شرکت در کلاس‌ها، با دخترانی در سطح خودشان آشنا شوند.

 

با اینکه مردان پولدار می‌دانند هدف اصلی دختران از شرکت در این کلاس‌ها پیدا کردن شریک زندگی ثروتمند است اما این موضوع مانعی جهت شکل‌گیری کانون گرم خانواده نشده و تا امروز بیش از ۳۰ انسان خوشبخت نیمه گمشده زندگی‌شان را در این کلاس‌ها پیدا کرده‌اند. چین تنها کشوری نیست که در آن به دختران راه ازدواج با همسری پولدار یاد داده می‌شود، در مسکو و نیویورک هم از این دست کلاس‌ها وجود دارد.

 

آیا راه حل این است که از این پس دختران هم در صورت مواجهه با مورد مناسب، پیشقدم شده و پیشنهاد ازدواج بدهند؟ این کار به دلیل تفاوت‌های روان‌شناختی زن و مرد و نقش‌های جنسیتی آنها، نه‌تنها در فرهنگ ما، که حتی در فرهنگ‌های اروپایی و آمریکایی کار بهنجار و پسندیده‌ای تلقی نمی‌شود‌. پس چارۀ کار چیست؟ راه‌حل معقولی که روان‌شناسان و جامعه‌شناسان آن را پیشنهاد می‌کنند، استفاده از راهکارهایی است که موجب می‌شود دختران جوانی که قصد و شرایط ازدواج را دارند، بیشتر دیده شوند. 

 

تکلیف‌تان را با خودتان مشخص کنید

یکی از مواردی که موجب می‌شود کسی برای ازدواج با شما پا پیش نگذارد، این است که تکلیفتان با خودتان روشن نیست. مثلاً دختری را در نظر بگیرید که حجابش را رعایت نمی‌کند و ظاهر و رفتارش نشان می‌دهد که به دستورات دینی اهمیتی نمی‌دهد، اما از طرف دیگر نمازش را به موقع می‌خواند و روزه‌اش را می‌گیرد (حتی در ماه رمضان نیز حجابش را رعایت نمی‌کند). در چنین مواردی، هم افرادی که به اصول مذهبی پایبند هستند، او را فرد مناسبی برای ازدواج نمی‌یابند و هم افرادی که اعتقادات مذهبی ندارند حس می‌کنند که ممکن است با ازدواج با این فرد دچار مشکل شوند. بنابراین به وی پیشنهاد ازدواج نمی‌دهند. این مطلب در مورد همۀ جنبه‌های متعارض شخصیت شما صدق می‌کند.

 

قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار , از کجا شوهر پیدا کنیم , چگونه شوهر پیدا کنیم

 

ازدواج را جزو اولویت‌هایتان قرار دهید

تنها اینکه به خودتان بگویید من قصد ازدواج دارم کافی نیست. همان‌طور که برای اولویت‌های دیگرتان مثل کار یا تحصیل وقت می‌گذارید، باید برای ازدواج نیز وقت و انرژی صرف کنید. اگر واقعاً قصد ازدواج دارید، سرتان را بیش از حد به کار‌، درس یا هر چیز دیگری مشغول نکنید.

زمانی که در حضور همکاران مردتان اعلام می‌کنید که اولویت اول من در زندگی کارم است، طبعاً آنها هم اولویت‌بندی شما را به هم نخواهند زد.

البته لازم نیست شما این حرف را به زبان بیاورید، وقتی اقوام و آشنایان می‌بینند شما وقتی برای حضور در مجالس خانوادگی و دوستانه ندارید، به این نتیجه می‌رسند که حتماً برای تشکیل زندگی مشترک هم وقت ندارید، و اگر قصد معرفی موردی را به شما داشته‌ باشند، از این کار صرف‌نظر می‌کنند.

حتما بخوانید: قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

 

همه برنامه‌های‌تان را به بعد از ازدواج موکول نکنید

شاید ازدواج یکی از اهداف شما باشد، اما رسیدن به آن کاملاً دست شما نیست. با خودتان نگویید که بعد از ازدواج درسم را ادامه می‌دهم یا سر کار می‌روم. چرا الان که وقت بیشتری دارید این کارها را انجام نمی‌دهید؟ تعداد کمی از مردان دخترانی را که هیچ مهارت خاصی ندارند و وقتشان را به بطالت می‌گذرانند، به همسری انتخاب می‌کنند. افزون بر این، همان‌طور که در ادامه خواهیم گفت، افزایش فعالیت اجتماعی، شانس یافتن زوج مناسب را افزایش می‌دهد.

 

فعالیت‌های اجتماعی‌تان را گسترش دهید

هنوز هم در بسیاری از خانواده‌های سنتی، انتخاب همسر از طریق خانواده صورت می‌گیرد. بنابراین شرکت در مجالس زنانه، از جمله مراسم‌ مذهبی علاوه بر اجر اخروی آن می‌تواند در این زمینه نیز به شما کمک کند. در ضمن اگر کسی از اقوام یا دوستان از شما پرسید که قصد ازدواج دارید یا نه، علاوه بر پاسخ، معیارهایتان را هم بیان کنید. خیلی از اوقات افراد به دلیل اینکه فکر می‌کنند مسئله خاصی (مثل ظاهر فرد) برای شما اهمیت زیادی دارد، موارد خوبی را که برای ازدواج وجود دارند، اما فاقد آن مورد خاص هستند به شما معرفی نمی‌کنند.

 

منتظر نباشید تا انتخاب شوید

درست است که گفتیم پیشنهاد ازدواج از طرف دختر معمولاً کار درستی نیست، اما منظور ما این نبود که در صورت مواجهه با یک مورد مناسب منفعلانه برخورد کنید و در حقیقت هیچ کاری انجام ندهید. در این‌گونه مواقع می‌توانید از یک واسطه که البته باید از صداقت و امین بودن وی مطمئن باشید، کمک بگیرید. واسطه می‌تواند شما را به‌عنوان یک مورد مناسب برای ازدواج به فرد مورد نظر یا خانواده‌اش معرفی کند.

 

شوهر پولدار _ چگونه شوهر پولدار پیدا کنیم _ آموزش پیدار کردن شوهر پولدار با قانون جذب

 

به ظاهرتان بیشتر توجه کنید

منظور ما این نیست که از لباس‌های گران‌قیمت یا جلب توجه‌کننده استفاده کنید. سعی کنید در این مورد حد اعتدال را رعایت کنید. ممکن است آرایش‌های زننده یا پوشش‌های نا‌مناسب موجب شود بعضی از مردان به شما علاقه نشان دهند. اما معمولاً مردی که به دنبال یک زندگی آرام و بی‌دردسر است، چنین فردی را به همسری انتخاب نمی‌کند. از طرف دیگر، اهمیت ندادن به ظاهر و داشتن ظاهری نامرتب نیز به معنای نجابت نیست. در دین مبین اسلام بارها بر اهمیت پاکیزگی و نظافت تأکید شده است.

به مکان هایی بروید که افرادی با سلایق و علایق شما در آن حضور دارند. اگر شما در یک زمینۀ هنری خاص تبحر دارید و دوست دارید همسرتان نیز از هنر سررشته‌ای داشته باشد، بد نیست از اماکن هنری دیدن کنید. این کار هم به شما کمک می‌کند تا به یکی از علایق فردی‌تان برسید و دانشتان را در زمینۀ مورد علاقه‌تان بالا ببرید و هم اینکه امکان آشنایی‌تان با افرادی که با شما تشابهاتی دارند، افزایش می‌دهد.

حتما بخوانید: تجسم خلاق برای ازدواج با یک تکنیک خارق العاده

 

 

از فن بیان غافل نشوید

یکی از مواردی که مخصوصاً در اولین دیدارها اهمیت زیادی دارد، شیوۀ صحبت کردن و به‌طور کلی ارتباط برقرار کردن ما است.

ما معمولاً جذب افرادی می‌شویم که با ادب و متانت صحبت کرده و ضمن حفظ حریم‌ها، رفتار گرم و بانشاطی دارند. برای ارتقای سطح مهارت‌های ارتباطی می‌توانید از کتاب‌ها و مقالاتی که دربارۀ مهارت زندگی نوشته شده است کمک بگیرید. البته هنگام مطالعۀ این کتاب‌ها ملاحظات فرهنگی را هم در نظر بگیرید، چون بیشتر این کتاب‌ها ترجمه هستند و ممکن است بعضی از موارد ما در کشور ما کاربرد نداشته باشند.

برای مثال، یکی از مواردی که در این کتاب‌ها در رابطه با ارتباط مؤثر به آن اشاره شده، برقراری تماس چشمی به هنگام صحبت کردن است، که در جامعۀ ما هنگام صحبت با نا‌محرم، برقراری تماس چشمی مداوم کار پسندیده‌ای نیست.

 

از تجربیات دیگران کمک بگیرید

اگر در میان دوستان و اقوام فردی را می‌شناسید که با وجود داشتن شرایطی مشابه با شرایط شما‌، خواستگاران خوب متعددی داشته، می‌توانید از وی کمک بگیرید. در صورتی‌که با این فرد خیلی صمیمی نیستید و دوست ندارید این موضوع را مستقیم با وی در میان بگذارید، می‌توانید در رفتارش دقیق شوید و از کارهای مثبت وی در این زمینه الگوبرداری کنید.

 

منبع : nayabnet.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image