نایاب نت

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

 

قوانین و مقررات آموزش کسب و کار اینترنتی و موفقیت فردی

در این وب سایت (www.nayabnet.ir) قصد داریم جدید‌ترین و به روزترین مباحث مرتبط با آموزش کسب و کار اینترنتی، موفقیت فردی و قانون جذب را با شما به اشتراک بگذاریم.

آموزش کسب و کار اینترنتی و موفقیت فردی کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html می‌باشد .

– در این سایت مقالات و فایل‌های صوتی و تصویری رایگانی در اختیار علاقمندان قرار داده‌ایم تا با مطالعه و بررسی آنها بتوانند مشکلات خود را برطرف کرده و راهکارهایی جهت افزایش مهارت‌های خود پیدا کنند.

– شما می‌توانید از تمامی مطالب قرارداده شده در سایت استفاده نمایید و درصورت تمایل و نیاز، با ذکر منبع آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

– سوالات و اشکالات خود را می‌توانید به آدرس ایمیل nayabnet.ir@gmail.com ارسال کرده و یا در بخش نظرات مقالات با ما درمیان بگذارید.

– لطفاً سوالات و مطالب مرتبط با آموزش کسب و کار اینترنتی و قانون جذب را برای ما ارسال کرده تا پاسخگویی موثرتری صورت گیرد و از ارسال مطالب نامرتبط خودداری فرمایید. برای سهولت و تسریع در پاسخگویی نظرات را به زبان فارسی برای ما ارسال نمایید.

– در ارسال نظرات لطفاً موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری فرمایید. مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

– تمامی پست های کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست ها انجام نمی‌شود، بنابراین از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت سایت آموزشی کسب و کار اینترنتی و قانون جذب هیچگونه مسئولیتی در اقبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت. شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.

تحلیلها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و آموزش کسب و کار اینترنتی و قانون جذب مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

انتقال اطلاعات) که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. گروه آموزش کسب و کار اینترنتی و قانون جذب مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

گروه آموزشی کسب و کار اینترنتی و قانون جذب محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

از همراهی شما دوستان عزیز متشکریم.

 

نکات مهم :

 

–  تمام محصولات سایت نایاب نت دارای گارانتی بازگشت وجه می باشند، نوع و زمان این گارانتی برای محصولات مختلف سایت متفاوت می باشد که این تفاوت در صفحه ی هر محصول مشخص است

– حق استفاده از محصولات تنها برای شخص خریدار محفوض است و استفاده از محصولات سایت نایاب نت بدون پرداخت مبلغ در صورتی که این کار بدون رضایت سایت نایاب نت باشد ، مجاز نیست

– تمام محصولات سایت نایاب نت به شرط دارا بودن بالاترین کیفیت به کاربران محترم تقدیم می شود

– تمام محصولات سایت نایاب نت دارای پشتیبانی کامل می باشند

در صورتی که پس از خرید محصول به هر طریق دسترسی شما به حساب کاربری خود از بین برود ، در صورتی که مشخص شود دلیل به وجود آمدن این مشکل شخص صاحب حساب می باشد و سایت نایاب نت نتواند اطلاعات حساب کاربری کاربر را بازگشت دهد ، تمام مسئولیت به عهده ی کاربر ( شخص خاطی )  می باشد