دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بدون سانسور

آیا تاکنون شما کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل که در لیست ۵تا کتاب پر فروش جهان است را خوانده اید از وقتی با اصول موفقیت آشنا شده‌ام،
هرجا موفقیتی می‌دیدم، رد پای اصول موفقیت از کتاب بیندیشید و ثروتمندشوید رادیدم که به راز ذهن ثروتمند و پولدار شدن بدون سرمایه اشاره دارد .در ادامه با دانلود رایگان کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل در خدمت شما دوستان سایت نایاب نت هستیم .

 

نسخه تکمیکی وبدون خذفیات و سانسور کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

سایت نایاب نت خواندن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل را به شما توصیه می کند.

حال توصیه هیل این است: «با آرزو کردن ثروتمند نمی‌شوید، اما چیزی که شما را پولدار می‌کند، اشتیاق و میل شدید پولدار شدن و تفکر دائمی به آن، سپس برنامه‌ریزی راه و روشی برای پولدار شدن و در نهایت پیگیری این برنامه با حداکثر پشتکار است به نحوی که شکست برایش بی‌معنا باشد و آن را به چشم پله‌ای برای ترقی بنگرد.»
در بخشی از کتاب صوتی « بیندیشید و ثروتمند شوید » می‌شنویم:
«تلقین به خود مفهومی است که ارتباطی میان ذهن هوشیار و نیمه‎هوشیار برقرار می‌کند. تلقین به خود، خود به خود به ذهن نیمه‎هوشیار می‌رسد و آن را تحت تأثیر افکار قرار می‌دهد. تلقین به خود عاملی کنترل‎کننده است که انسان به کمک آن می‌تواند ذهن خود را تغذیه کند. برای استفاده از اصل تلقین به خود سه اقدام زیر را انجام دهید:
اول. به مکانی آرام بروید، در شرایطی باشید که کسی مزاحم شما نشود و سپس چشمان خود را ببندید و با صدای بلند مبلغ درخواستی را به زبان بیاورید و محدوده زمانی تعیین‌شده برای تحصیل این پول را مشخص سازید و همچنین ببینید که برای کسب این دارایی از چه می‌خواهید مایه بگذارید و وقتی که این دستورالعمل‌ها را به کار می‌برید، خود را ببینید که این پول را به دست آورده‌اید.

موضوعی که شاید شما را نیز چون ما به فکر فرو برده باشد این است که هر کجا موفقیت در سطح جهانی، منظورمان رسیدن از هیچ به همه چیز، را می‌بینیم،
مطالعه می‌کنیم و به آن برخورد می‌نماییم، رد پای کتاب بیندیشید وبارامش ثروتمندشوید” اثر ناپلئون هیل آنجاست!این سؤال برایمان پیش آمد که چرا تقریباً حرف‌های هر فردی که موفقیت را تجربه نموده و هر اسطوره ای ناخود آگاه به این کتاب ختم می‌شود؟ براستی هیل در این کتاب چه نوشته است که درونِ این افراد را آنچنان به چالش کشانده که تا حدی به موفقیت رسیده اند، دیگر هیچ ربطی به گذشته‌شان ندارند؟

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه با تغییر نگرش اهنربای پول شوید را حتما بخوانید

 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

مایلیم عیناٌ پاسخ ایشان را برای شما نیز بنگاریم. دیدگاه استاد عباس منش در مورد هیل این است:

” ناپلئون هیل تحت تأثیر موفقیت‌های عظیم اندورکارنگی اسکاتلندی، حرکتی هوشمندانه را در پیش گرفت. او به دنبال یک اصل بود، یک اصل ثابت که بتوان آن را در هر جنبه ای از موفقیت یافت! و با تکیه بر این ثبات، آنرا با قدرت، ایمان وعشقِ واشتیاقِ سوزان، در هر زمینه و حوزه ای از موفقیت بکار گرفت!بنابراین، هیل با بررسی رموزِ مشترکِ موفقیت‌های شاخص‌ترین ثروتمندان از ادیسون تا هنری فورد و دیگران، قانونی طلایی در موفقیت را کشف نمود و با گسترش این قانون و پایه ریزیِ علم موفقیت‌های شخصی در جهان، انقلابی عظیم را در علم موفقیت آفرید و سهمی عمده را در موفقیت هر فردی که مصمم به تغییر ذهنیت اش از شکست به موفقیت است، به خود اختصاص داد.

همانگونه که هیل در کتابش نیزعنوان نموده، اندیشه ثروت است و فرآیند ثروت یک امر ذهنی است. بدین ترتیب که ابتدا ذهن ثروتمند شده و باورهای قدرتمند کننده ثروت ساز، در درون شکل می‌گیرد، آنگاه جوهره‌ و ریشه ی این باورهای قدرتمندکننده، ما را در مداری از جهان قرار می دهد که بتوانیم موفقیت و ثروت را ببینیم و تجربه کنیم

به جرات می‌توان ناپلئون هیل را یکی از بزرگ‌ترین استادان موفقیت در تمام دوران‌ها و از بنیانگذاران “علم موفقیت” نامید. هیل به شدت معتقد است که:

بزرگ‌ترین فرصت زندگی شما شاید همین لحظه ای باشد که در آن به سر می‌برید. اگر نمی‌توانید کارهای بزرگ انجام دهید کارهای کوچک به شیوه بزرگان انجام دهید. سخنان ناپلئون هیل و لحنش، قدرتی نهفته در خود دارد که شدیداً مخاطب خود را مشتاق و تشویق می‌کند تا در هر سطحی از زندگی یا هر سطح از موفقیت و ثروت است، آنرا توسعه داده و بیشتر نماید.

حتی بعضی از افرادی که با استفاده از راهنمایی‌های هیل به موفقیت بزرگی رسیده بودند اعتراف می‌کردند که اگر هیل چشمان ما را باز نمی‌کرد اکنون یک زندگی معمولی داشتند. کتاب “ بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل ”همیشهبرای رساندن افراد

از فقیر به ثروتمند

از معمولی به خارق العاده                              

از ثروتمند به ثروتمند ترین

خودش را آماده ی کمک و هدایت می داند

وقتی ناپلئون هیل ۸۰ ساله شد، با تحقیقات گسترده ای که در زمینه موفقیت مالی انجام داده بود و کتابهایی که نوشته بود، به تجارب و آگاهی ای ناب در مورد موفقیت مالی دست یافته بود که می توان گفت مثل یک اصل و یک قانون در این زمینه عمل می کرد.
بنابراین او تصمیم گرفت قبل از مرگ تمامی نتایج تحققات و تجارب خود و افراد موفقی را که شناسایی نموده بود در زمینه علم ثروت را در کتاب جدیدی بنام ” بیندیشید و در آرامش” ثروتمند شوید، بنگارد. در واقع این کتاب همان نسخه بازنویسی شده کتاب “فکر کن و ثروتمند شو” ناپلئون هیل است که در سنین جوانی نوشت اما اصولی که در این سالها هیل به آن رسیده بود و در این کتاب آمده، نسب به کتاب قبلی، کاملا واضح تر و قانونمند تر و نزدیک تر به قوانین کیهانی است.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه با تغییر نگرش اهنربای پول شوید را حتما بخوانید

 

>> دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بدون سانسور

اگر شما نیز چون ما، خواهانِ موفقیت و ثروت هستید اما فرصت آن را ندارند تا خود در این زمینه بررسی و تحقیق نمایید، پیشنهادمان این است که از تجارب، تحقیقاتِ و اصلی که ناپلئون هیل بیش از ۲۰ سال زمان برای آن گذاشت، استفاده نموده و از این راه میانبر برای ساختنِ ثروتی عظیم در زندگی تان، استفاده نمایید.

از ناپلئون هیل بخاطر تلاش و تمرکزی که برای نوشتن این کتاب در طی سالیان به خرج داد و آنرا به جامعه بشری تقدیم کرد با تمام وجود سپاس گزاریم.

 

چطور این کتاب ارزشمند رایگان را دریافت کنم؟

روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را پر کنید

آموزش‌ها به ایمیلی که وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد

 

همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  سجاد پاسخ

  سلام

  هیچ لینکی برای دانلود وجود نداره !

  لطفا لینکها را اصلاح بفرمایید .

  من می خوام کتاب بیندیشید و با آرامش ثرروتمند شوید را دانلود کنم .

  ممنون میشم سریعتر پیگیری کنید .

  با تشکر

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   سلام دوست عزیز
   لینک دانلود به زودی قرار میگیره به علت بروز رسانی سایت لینکی وجود نداره

  vpsserverx پاسخ

  سلام

  من یک مقدار عجله دارم ،

  آیا براتون مقدور هست که فایلها را برام ایمیل کنید ؟

  پويا پاسخ

  اصلا كار قشنگي نيست كه براي بالا رفتن بازديد سايتت اينجور حركتي بزني. يعني از ارديبهشت تا الان در حال بروز رساني سايت هستي؟؟؟؟

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت آقا پویای عزیز
   به دلیل مشکلی که در قسمت ایمیل مارکتینگ سایت پیش آمده فعلا فعال نیست مگرنه برروز رسانی انجام شده حتی چندین بار در سایت قرار گرفت طی چند هفته آینده لینک دانلود حتما براتون و برای تمامی همراهان سایت فعال میشه

  فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

  دوستان هم اکنون نسخه اصلی قابل دانلود هست می تونید نسنت به دانلود اقدام کنید با تشکر