کسب درآمد از PersianE یا پرشین ای – خیلی ساده و ایرانی

پرشین ای ، یک سایت کاربر محور و درآمد زا می باشد که شما می توانید عضو شوید و یک یا چند مطلب مفید ارسال کنید ( همانند وبلاگ ) و هم از بابت ارسال مطلب یک پولی دریافت کنید ( درآمد سایت از راه تبلیغات هدفمند در کنار مطالب شما هست ) و هم از تعداد بازدید روزانه مطالبی که ارسال کرده اید به صورت مادام العمر درآمد داشته باشید . مطالبی که الان در کنار سایت می بینید اعضا ارسال کرده اند و درآمد دارند . حال  در این مقاله به کسب درآمد از PersianE – خیلی ساده و ایرانی میپردازیم

 

 

کسب درآمد از PersianE یا پرشین ای

درآمد خودِ وب سایت پرشین ای ، از کجا هست؟

در تمام مطالب ارسالی کادر های تبلیغاتی هست ، تبلیغات شرکت های بزرگ و کوچک قرار داده می شود و همچنین حالت هدفمند دارد و مثلا اگر کسی از طریق گوگل دنبال آهنگ باشد و وارد یک مطلب در مورد دانلود موزیک محسن یگانه شده باشد ، برای آن مخاطب سایت یک آگهی مرتبط با موزیک (مثلا هندزفری) یا یک سایت یا شرکت دیگری تبلیغات می شود یا اینکه اگر مخاطب از مطالب پزشکی دیدن کند آگهی مشاوره روانپزشکی و یا مطلب دکتر و جراح تبلیغات می شود و بازدهی آن بالاتر از مبلغی هست که ما پرداخت می کنیم و در نتیجه قبل از اینکه شما سود کنید سیستم ما سودش را کرده است.

 

همچنین این کار دائمی هست یعنی هرچقدر مطلب ارسال شده توسط شما بازدید کننده داشته باشد قطعا ما پولش را از تبلیغات دهنده (شرکتهای دیگر) میگیریم و باعث می شود سود ۳ طرفه باشد و هم سیستم ما سود می کند هم شما به عنوان نویسنده سود می کنید و هم شرکتهایی که تبلیغاتشان را انجام می دهیم آنها نیز پولشان را دور نمیرسند و از پتانسیل بالای سیستم ما بهرهمند می شود و به سود خوب می رسند .

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله آیا کسب درامد میلیونی از اینترنت امکان پذیر است؟ حتما بخوانید

 

 

به محض ارسال مطلب پولتان را دریافت کنید
بر فرض شما روزی ۱۴ مطلب ارسال می کنید ( در موضوعات که دوست دارید مثل طنز ، اخبار ، موزیک ، بیوگرافی بازیگران و .. ) و بعد از گذشت ۱ ماه شما ۴۲۰ مطلب ارسال شده دارید. سود شما از همان روز اول محاسبه خواهد شد و در هر لحظه قابل برداشت خواهد بود

پس نتیجه می شود ۴۲۰ مطلب ارسالی = هر ارسال ۵۲۰۰ ریال ( ۲٫۱۸۴٫۰۰۰ ریال )

بابت ورودی گوگل هم پول دریافت کنید
اگر هر مطلب روزی تنها ۱۰ ورودی و بازدید کننده داشته باشد کل بازدید ها می شود روزانه ۴۲۰۰ در روز

پس نتیحه می شود ۴۲۰۰ ورودی در روز و ۱۲۶۰۰۰ ورودی گوگل در ۱ ماه = هر ورودی ۲۵ ریال ( ۳٫۱۵۰٫۰۰۰ ریال )

و از بازدیدهایِ شبکه های اجتماعی
تا می توانید لینک مطالب را در شبکه های اجتماعی و وبلاگدهی ها پخش کنید و دست از این کار برندارد که سود فراوانی دارد

ممکن هست روزانه هر مطلب ۱ ورودی از شبکه های اجتماعی داشته باشد

پس نتیجه می شود ۴۲۰ ورودی شبکه های اجتماعی در روز و ۱۲۶۰۰ ورودی در ۱ ماه = هر ورودی ۲۰۰ ریال ( ۲٫۵۲۰٫۰۰۰ ریال )

نتیجه درآمد ۱ ماه و مادام العمر شما

علاوه بر دستمزد ۲٫۱۸۴٫۰۰۰ ریالی از بابت ارسال مطلب ، در آمد مادام العمر شما ۵٫۶۷۰٫۰۰۰ ریال در ماه خواهد بود

تعرفه و درآمد شما از بابت ارسال مطلب و ورودی ها:
با افزایش مطالب ارسالی پنل نویسندگی شما اتوماتیک به برنزی و نقره ای و طلایی ارتقا خواهد یافت

 

 

کسب درآمد از PersianE یا پرشین ای

 

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله کسب درآمد از اینترنت به شیوه ی راز ۱۰میلیون تومانی من دریک ماه حتما بخوانید

 

 

 

یک مثال و توضیحات بیشتر در مورد درآمد از ارسال ۱ مطلب :

برای مثال اگر شما طی ۲ ماه فعالیت ۵۰۰ مطلب ارسال کرداید که می شود ۵۰۰ مطلب * ۵۲۰۰ ریال = ۲٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال ( درآمد قطعی شما )

حال هر ورودی گوگل در پلن طلایی ۴۰ ریال می باشد

معمولا مطالب در کمترین حالت روزی ۵ الی ۱۰ ورودی گوگل دارند و اگر مطلب داغ و پربازدید باشد که یک مطلب می تواند روزی ۲۰هزار بازدید از گوگل داشته باشد.

در نتیجه ۵۰۰ مطلب ارسال کنید روزانه حداقل ۲۵۰۰ ورودی گوگل خواهید داشت که می شود ۱۰هزار تومان سود در روز برای همیشه و دائمی و اگر خوب تلاش کنید همین بازدید می تواند ۱۰برابر نیز باشد

شبکه های اجتماعی
علاوه بر گوگل ( یاهو بینگ و .. ) شبکه های اجتاعی هم درآمد خواهید داشت

بطور مثال ورودی فیس بوک ، تویتر ، کلوب ، فیس نما ، هم میهن ، و .. یا بلاگفا ، میهن بلاگ ، و دیگر سایت ها همگی درآمد خواهید داشت و تا می توانید لینک های مطالبتان را در شبکه های اجتماعی پخش کنید.
بعضی از مطالب هستند که بازدید های خیلی بالایی دارند ، برای مثال “اس ام اس تبریک سال نو” که در روزهای خودش به ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار بازدید روزانه هم میرسد .

و یا مطالب در مورد موزیک و آلبوم موزیک و یا پزشکی ( مثل درمان های گیاهی )

خیلی از مطالب هستند که هزاران بازدید کننده در روز دارد شما چه بهتر که از همه این مطالب ارسالی داشته باشید.

 

 

کسب درآمد از PersianE یا پرشین ای

 

 

ما کار را راحت کردیم و در دسته بندی های وب سایت فقط موضوعاتی را اضافه می کنیم که اگر مطلبی در ان موضوع ارسال کنید بازدید کننده همیشگی و دائمی و بسیار زیادی خواهید داشت..

یک موضوع بسیار مهم دیگری هست و آن هم اشتراک گزاری مطالبتان در شبکه های مجازی و سایت های دیگر هست که هم درآمد جداگانه ی خودش را خواهد داشت و هم بشدت باعث می شود ورودی گوگل شما صدها برابر شود . ( بخصوص فیس بوک تویتر اینستاگرام تلگرام کلوب فیس نما و .. )

منبع :   nayabnet.ir

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*