کسب درآمد های اینترنتی به ازای نمایش تبلیغات واقعیت دارد؟

تبلیغات زیادی در سطح اینترنت از سالهای گذشته تا به امروز در حال پخش و نمایش هست که همگی ادعای پولدار کردن و کسب و کار اینترنتی موفقی را دارند و در این مقاله  ( کسب درآمد با سایت  به ازای نمایش تبلیغات )  سعی میکنیم موضوع را خیلی روشن کنیم و به سوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم ( از طریق کامنت ) .

 

 

 

کسب درآمد های اینترنتی به ازای نمایش تبلیغات

کسب درآمد از سایت

مدلهای این تبلیغات به شکلهای زیر هست ؛

 

 

کتاب کسب درآمد از سایت x

در این روش کتاب PDF برای سایتی تهیه می شود که به شما آموزش می دهد چطور از این سایت کسب درآمد کنید . ( ممکن هست و نیاز به تلاش بی وفه دارد )

کتاب کسب درآمد از سایت های x و y و z و ..

همانند گزینه ۱ می باشد اما چندین سایت را معرفی می کند و در حقیقت نویسنده کتاب دنبال زیر مجموعه گیری هست .. ( ممکن هست و نیاز به تلاش بی وفه دارد )

 

 

یشنهاد میکنم ۱۰ ایده ی اینترنتی مسخره که صد میلیون تومان می ارزد حتما بخوانید

 

 

کتاب نحوه ی درآمد داشتن از راه و روش x

در این کتابها روشهای توضیح داده می شود که به شما مسیر موفقیت را نشان می دهد ، مثلا کسب درآمد از راه ایجاد فروشگاه محصولات صنایع دستی و راهنمایی های مورد نیاز این کار ( ممکن هست و نیاز به تلاش بی وفه دارد )

 

 

کتاب کسب درآمد از پنلهای همکاری در فروش ( فروشگاهی ، شارژ ، پیامک و .. )

خیلی از سایت هایی که حالت زیر مجموعه گیری یا مشارکت در فروش دارد با آماده کردن کتابچه ی PDF سعی می کنند اعضای خود را بالا ببرند که باید وقت و انرژی زیادی صرف کنید ( ممکن هست و نیاز به تلاش بی وفه دارد )

 

 

کتاب کسب درآمد از روشهای خارج از اینترنت ( تعمیر لامپ ، پرورش قارچ و .. )

در این مدل از تبلیغات شغلهای فیزیکی معرفی می شود که سختی خودش را دارند و شما با خوندن کتاب فقط از موقعیت شغل به شکل خوشبینانه آگاه می شوید ( مثل تمام کتاب ها )

 

 

کتاب موفقیت و به شکوفایی رسیدن

در این کتاب ها فقط می توان گفت از جملات امید بخش استفاده می شود و انسان های موفق را معرفی می کند که بی تاثیر نیست و ممکن هست زندگی شما متحول شود ( بستگی دارد شما چقدر محکم باشید )

کتاب های خود باوری و روانشناسی ترکیب شده با یک دوره ی آموزشی ! (‌ دوره ی آموزشی موفقیت )

در این روش شخصی یا گروهی دوره های آموزشی همین کتابهای بالا را با هزینه های مختلف برگزار می کنند که ممکن هست روی شما تاثیر روانی بگذارد اما در بعضی مواقع به کیفیت یک کتاب موفقیت (گزینه ۶) هم نمی رسد

 

یشنهاد میکنم سابلیمینال مسیج جذب نجومی پول و ثروت در ۳۰ روز حتما بخوانید

 

 

اشتباه بزرگ برای شروع کسب و کار

باید خودتان را باور کنید و اگر عجول باشید مثل ۹۹٫۹۹% کسانیکه وارد این صنف شدند موفق نخواهید شد و یا به موفقیت جزئی خواهید رسید .. در اوضاع اقتصای افتضاحی که در کشور حاکم هست شغل اینترنتی به نظر خیلی راحت و کم هزینه به نظر می رسد اما اگر با بی تجربگی و عجله وارد این صنف شده باشید احتمال خیلی زیاد از ۱۰ حرکت مهره ی شطرنج ۸ حرکت شما اشتباه باشد و در آخر کار با ۲ مهره مجبور شوید رقابت کنید ..

تبلیغات اینترنتی کسب درآمد از اینترنت براحتی چیزی که فکر می کنید نیست و خیلی باید تجربه کسب کنید و یا اگر شغل ساده ی اینترنتی باشد باید ۱۰۰% خیلی زمان صرف کنید و شاید لازم باشد که شما روزانه ۷ ساعت کاری را که خیلی حوصله لازم دارد را انجام دهید و ماه ها تلاش کنید و بعد از ۱ سال تلاش به درآمدی که در تبلیغات اشاره شده بود برسید .

کسب درآمد های اینترنتی به ازای نمایش تبلیغات واقعیت دارد؟

 

 

آیا همه ی تبلیغات واقعیت دارد و امکان پذیر هست ؟

بله ، اکثر تبلیغات واقعیت دارد و امکان پذیر هست و هر انسانی می تواند به موفقیت برسد .

 

 

آیا اینکه براحتی می توانیم پولدار شویم واقعیت دارد ؟

با ایجاد کانال در تلگرام و جذب ممبر میلیونر شوید و درآمدی تا ۱۰۰ میلیون تومان در سال داشته باشید!! ( کسب درامد میلیونی از کانال تلگرام )

خیر ،‌ به هیچ عنوان این نیست و باید به ضرب المثلِ معما چو حل شود آسان شود اشاره کنیم که در این سوال صدق می کند ، چراکه خیلی از کارهای اینترنتی خیلی ساده هست ولی در اون شغل موفق شدن حتی از اداره کردن یک کارخانه ی خودروسازی هم پیچیده تر می شود .. برای مثال درآمد از کانال تلگرام خیلی ساده هست و در حقیقت شما مدیر یک کانال تلگرام میشوید و ۱۰۰ها هزار ممبر جذب می کنید و هر روز ۲ تا تبلیغ هم انجام می دهید و ماهانه ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب می کنید ! بله اما سختی این کار کجا هست ؟ دقیقا در جذب ممبر(عضو) هست … این موضوع شامل همه ی کارهای اینترنتی می شود ..

 

 

 

تلاش و موفقیت

نکته ی کلیدی ،‌ شما باید قید میلیون شدن براحتی را بزنید !
کارهای اینترنتی به این سادگی نیست که شما فکرش را می کنید ،

خیلی سوء تفاهم ها پیش می آید! برای مثال شما در مدیریت وبلاگ هیچ مشکلی نمیخورید و بعد ۳ سال فعالیت در blogfa یا mihanblog و .. به خودتون میگین که چرا یک وب سایت راه اندازی نکنم .. مثل این هست که شما سوار اتوبوس شوید و در یک صندلی بشینید و بعد از ۳ سال استفاده فکر کنید که چرا خودتون خودرو نمیخرید .

و مشلاکت اینجا این هست که خرید خودرو هزینه دارد و نگهداری میخواهد پارکینگ می خواهد و نظافت و رسیدگی به قطعات موتور و جلوگیری از تصادف و سرقت می خواهد و حتی ممکن هست منجر به مرگ انسانی شود (مسئولیت ) و یا رفع ایرادات جزئی بدون مراجعه به مکانیک می خواهد و هزاران مشکلات دیگر .. در راه اندازی سایت های اینترنتی هم همین طور هست .

 

 

یشنهاد میکنم ۳ ایده پولساز , جذاب و تفریحی کسب و کار برای بانوان  حتما بخوانید

 

 

پس اگر در کتابی توضیح می دهید که یک سایت اینترنتی راه اندازی کنید و آموزش راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ هم داشته باشد شما قانع می شوید که این کتاب شما را به موفقیت بزرگی خواهد رساند اما به همین راحتی نخواهد بود که در کتاب حس کردید !

امیدوارم با خوندن این مطلب از با آگاهی کامل وارد مشاغل اینترنتی شوید .

هر سوالی داشتید کامنت ارسال کنید و بعد از دریافت پاسخ از طریق ایمیلتان مطلع خواهید شد.

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید