نایاب نت

۴ روش ناب کسب درآمد اینترنتی از سایت و وبلاگ بدون سرمایه اولیه

کسب درآمد اینترنتی و بازیابی هزینه های انجام شده برای سایت ها از بزرگترین دغدغه های وبمسترها می باشد. راه های مختلفی برای کسب درآمد از وبلاگ و یا وبسایت شما وجود دارد که هر کدام از آنها به عوامل متعددی بستگی دارند.برخی از آنها نیاز به سرمایه اولیه زیادی دارند و برخی کمتر!ما در این مقاله به پرکاربردترین این روش ها که نیازی به هیچ سرمایه ای ندارند می پردازیم و  مختصرا آنها را بررسی می نماییم.

 

 

روش کسب درآمد اینترنتی از سایت و وبلاگ بدون سرمایه

۱٫تبلیغات در سایت

یکی از مؤثر ترین روش های کسب درآمد اینترنتی دریافت تبلیغات می باشد و با این کار می توانید به یک درآمد مطمئن دست یابید.از آنجا که لازمه ی این کار داشتن سایت و یا وبلاگی با بازدید روزانه ی بالا می باشد در صورتی که بازدیدکننده کافی ندارید می بایست ابتدا روش های افزایش بازدید سایت و وبلاگ را بکارگیرید.

این شیوه ی کسب درآمد اینترنتی بیشتر در سایت هایی با موضوعات دانلود و آپلود سنتر،سایت های ارائه دهنده ی خدمات رایگان،فروم ها و انجمن ها و … کاربرد دارد.

 

 

۲٫تبلیغات کلیکی

راه دیگر که برای سایت ها و وبلاگ هایی با بازدید کننده متوسط و یا کم نیز مناسب می باشد استفاده از سیستم های تبلیغات کلیکی و دریافت پورسانت می باشد.مزیت این روش در این است که شما متناسب با تعداد بازدید کننده ای که دارید درآمد کسب می کنید و هرچند ممکن است درآمد بالایی نباشد ولی دسخ خالی نیز نخواهید ماند!مسئله دیگری که در این سیستم ها باید مورد توجه قرار گیرد معتبر بودن این سیستم ها می باشد..به عنوان مثال سایت اکسین ادز و یا سایت زرکلیک از جمله سایت های معتبر ارائه سیستم تبلیغات کلیکی می باشند.

در انجام این نوع تبلیغات در صفحات خود اعتدال را در نظر بگیرید.نمایش تعداد زیاد تبلیغات در صفحات سایت و یا وبلاگ شما نه تنها باعث افزایش درصد کلیک نخواهد شد بلکه در بسیاری از موارد موجب آزار کاربر و درنتیجه از دست دادن ترافیک سایت شما خواهد شد.ترافیک را فدای درآمد نکنید!

 

 

یشنهاد میکنم ۱۰ روش خلاقانه کسب و کار خانگی پردرآمد حتما بخوانید

 

۳٫ایجاد فروشگاه مجازی

شما می توانید برای سایت خود یک فروشگاه کوچک راه اندازی کنید.لزومی ندارد حتما محصولی برای فروش داشته باشید(اگر داشته باشید که چه بهتر!).می توانید از سایر فروشگاه های معتبر کدهای لازم را دریافت نمایید و محصولات آن ها را در صفحات خود نمایش دهید و در ازای فروش محصولات آن ها پورسانت دریافت نمایید.این روش نسبت به روش بالا درآمد بیشتری برای شما خواهد داشت ولی این در صورتی می باشد که توانایی فروش و بازاریابی خوبی داشته باشید.برای درآمد زودتر ما روش دوم را پیشنهاد می کنیم.

 

 

۴٫ایمیل های تبلیغاتی انبوه

یکی دیگر از روش ها که نیازی به داشتن سایت و یا وبلاگ نیز ندارد استفاده از سیستم های ارسال ایمیل انبوه می باشد.کافی است محصول خود از طریق این سیستم ها برای کاربران فعال اینترنت ارسال نمایید.

به عنوان مثال اگر شما برای ۱۰۰۰۰۰(صدهزار)نفر ایمیل ارسال نمایید و تنها ۱۰% آنها جذب ایمیل شما شوند توانسته اید محصول خود را به ۱۰۰۰۰ نفر معرفی نمایید و اگر از این بین نیز تنها ۱۰% از شما خرید کنند شما تنها با چند کلیک توانسته اید محصول خود را به ۱۰۰۰ نفر بفروشید!(و یا اگر محصولی برای فروش ندارید از طریق این روش می توانید برای سایت خود بازدیدی در حدود چند هزار نفر ایجاد نمایید که مسلما اگر مطالب مفیدی برای آنها داشته باشید بخش عظیمی از آنها برای همیشه بازدید کننده شما خواهند بود و به ترافیک بالایی دست می یابید و می توانید از روش اول استفاده نمایید!)


۴ روش
ذکر شده برای کاربرانی که در ایران فعالیت می کنند از بهترین و ساده ترین روش های کسب درآمد اینترنتی می باشند.

در صورتی که شما نیز خواهان کسب درآمد اینترنتی هستید می توانید از این روش ها بهره گیرید و مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد چرا که برای شروع فعالیت به هیچ سرمایه ای احتیاج نخواهید داشت و وقت شما نیز بیهوده تلف نخواهد شد چرا که به هر حال باید به وبلاگ و وبسایت خود رسیدگی نمایید!

 

کسب درآمد اینترنتی _ سایت و وبلاگ بدون سرمایه اولیه

یک شبه پولدار نخواهید شد.

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از افراد مرتکب آن میشوند این است که فکر میکنند اگر سرمایه اولیه زیادی داشته باشند میتونند خیلی سریعتر به درآمد برسند و در واقع با داشتن سرمایه اولیه بالا میتوانند مسیر رو دور بزنند.

شما حتی اگر یک میلیارد هم برای کسب و کار اینترنتی خودتون هزینه کنید، باز هم نخواهید توانست راه هزار ساله رو یک شبه طی کنید.

چیزی با عنوان رسیدن به درآمد بسیار بالا آن هم در عرض یک ماه و با روزی ۲ ساعت کار و چهار تا کلیک در اینترنت وجود ندارد و بدون شک هر چیزی که در این مورد در هر جایی و از هر کسی شنیدید، مطمئن باشید کاملا غلط و دروغ است.

 

 

یشنهاد میکنم پکیج درآمد زایی راز ۱۰ میلیون تومانی من در یک ماه حتما بخوانید

 

 

داشتن سرمایه اولیه زیاد و هزینه کردن بیش از نیاز در ابتدای شروع کار تنها شما رو چند قدم در مرحله راه اندازی کسب و کار جلو خواهد انداخت، اما برای تان تجربه نخواهد خرید. تنها با شروع و ادامه راه یاد میگیرید، تجربه میکنید و روز به روز موفق تر شده و راه های جدیدی رو برای ارتقا و گسترش کسب و کار خود پیدا خواهید کرد.

اگر تا کنون به دلیل نداشتن سرمایه دست روی دست گذاشته اید بهتر است همین امروز شروع کنید.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، نیاز به پول ندارید، نیاز به دفتر و شرکت ندارید، نیاز به چند نفر شریک ندارید، نیاز به یک ایده ناب و فوق العاده هم ندارید. تنها نیاز به باور به خود، شوق و علاقه زیاد و شروع کردن دارید، فقط کافیه قدم برداشته و شروع کنید.

 

۴روش کسب درآمد اینترنتی از سایت و وبلاگ بدون سرمایه اولیه

از خرج های اضافه دست بکشید.

اشتباه دیگر اینه که پول زیادی رو صرف ساخت و تولید یک یا چند محصول میکنیم بدون اینکه حتی تحقیق کرده و ببینیم این محصول و یا نرم افزاری که تولید کرده ایم مشتری و مخاطب خواهد داشت یا خیر؟

سپس این محصول رو در اینترنت و برای فروش قرار میدهیم و وقتی هیچ نتیجه ای گرفته نمیشه و یا فروش به میزان پیش بینی شده نیست، نا امید میشویم و کسب و کار اینترنتی و کلا کسب درآمد از آن را زیر سوال میبریم.

مورد بعدی اینکه حداقل یکی دو میلیون تومان صرف طراحی و برنامه نویسی سایت و گرافیک آن میکنیم، آن هم بدون بررسی مخاطب هدف سایت.

سپس به فکر برندینگ و لوگوی سایت خود افتاده و با یک حساب سر انگشتی به این نتیجه میرسیم که اگر بخواهیم یک لوگوی خوب و حرفه ای داشته باشیم باید حداقل ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان خرج کنیم.

بعد از همه اینها نوبت میرسه به پر کردن سایت با محتوا، برای آن هم دنبال نویسنده میگردیم و هزینه استخدام نویسنده برای سایت و مهمتر از آن هزینه تبلیغات و بازاریابی و سئو و هزار و یک مورد دیگر… .

در نهایت به این فکر میکنیم که راه اندازی کسب و کار آنلاین نه تنها به این راحتی ها نیست بلکه این همه پول و سرمایه از کجا جور کنیم و نتیجه اینکه ارزشش را ندارد. و این میشود مهمترین دلیلی که بسیاری از افراد از کسب درآمد از اینترنت سر باز زده و آن را جدی نمیگیرند.

 

یشنهاد میکنم ۱۸ ایده خلاقانه برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم حتما بخوانید

 

 

برخی از سایت های معتبر همکاری در فروش :

اکسین ادز – سیستم تبلیغات کلیکی

میهن استور – سیستم مشارکت در فروش

همچنین برای مشاهده نقد و بررسی سیستمهای مشارکت در فروش و سیستمهای کلیکی میتونید به سایت سیستم همکاری در فروش می مارکت مراجعه کنید و سیستمی رو انتخاب کنید که سابقه خوبی داشته باشه و خدای ناکرده گرفتار کلاهبرداری نشوید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

فقط برای افراد عمل گرا

!همین الان دانلود کنید


صحیح ترین ایمیل خود را وارد کنید تا فایل های دوره برایتان ایمیل شود 

4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
همین الان لینک دانلود برایم ایمیل شود!
close-link
دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید