قانون جذب و همه چیز در ذهن شماست !!

قانون جذب کائنات و همه چیز در ذهن شماست !! در این مقاله از آشنایی با قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها حرف میزنیم . چیز جدیدی در مورد قانون جذب کائنات وجود ندارد و همه چیز به ذهن ما برمیگردد !!

از آنجا که قانون جاذبه با درون انسان کار دارد و به بحث بازتاب ها و خودآزمایی می پردازد ممکن است این کار برای برخی افراد سخت باشد اما اگر با خودمان صادق باشیم اکثر ما به کار کردن به آن علاقه نداریم.

 

ممکن است شما احساس خوبی داشته باشید اما گاهی واکنش های منفی ناشی از تمرکزتان روی چیزهایی است که ذهن شما را از اهدافتان منحرف می کند. علایق و خواسته های خود را دسته بندی کنید و برای هر کدام اولویت مشخصی داشته باشید به این ترتیب راحت تر می توانید برای فعالیت های روزمره خود تصمیم بگیرید.

برای تصمیم ها و ارزش های خود احترام قائل باشید و به خاطر واکنش دیگران از “نه” گفتن نترسید. زمانی که منافع و اهداف خود را بدانید همه برنامه ها و روند زندگی خود را بر پایه آن ها بنا خواهید کرد.

ما احتمالاً چیزهای زیادی پیرامون قانون جذب شنیده ایم و از خود پرسیده ایم که قانون جذب چگونه کار میکند؟

قانون جذب قسمت مهمی از زندگی ما را تشکیل داده که رویاها را از تصورات به واقعیت تبدیل میکند. و این چیزی است که می توانیم در زندگی خود استفاده نماییم.

چیزی که ما می خواهیم به روشنی بیان کنیم این است که هیچ چیز جدیدی در مورد قانون جذب کائنات وجود ندارد !!

سالها قبل از این، قانون جذب کشف و برای اولین بار به علوم ذهنی معرفی گردید. این یک قانون است و هیچ ربطی به شخصیت ما و یا خوب و بد بودن ما نخواهد داشت. این یک قانون بی چون و چرا در دنیاست و هیچکس قادر نیست فراتر از این قانون زندگی کند.

ما لازم نیست برای درک درستی قانون جذب، آزمایش انجام دهیم،ما شاید برق را درک نکنیم ولی از آن استفاده می کنیم. همه ما می دانیم که اگر کسی از یک ساختمان پایین بپرد، قانون جاذبه کار کرده و او حتماً به زمین می افتد. این نیرو همانگونه که در طبیعت هست، در درون ما هم هست.

 

پیشنهاد میکنم راز جذب پول در ایران با استفاده از قانون جذب حتما بخوانید

قانون جذب قانونیست که زمانی که ما در آرامش و یا فکر و خیال هستیم و فکر مثبت یا فکر منفی داریم دردرون ما جاریست. فکر منفی ما، ارتعاش منفی در قانون جذب ایجاد می کند و همان را که فکر کنیم، قانون جذب کائنات همان سفارش را به ما برمی گرداند.
قانون جذب کائنات نیز مانند قانون جاذبه، واقعی و اثبات شده می باشد. همه قوانین طبیعی جهان، بخشی از ذهن ما هستند و ما با انجام آنها واقعیت امروز خود را خلق می کنیم.

 

,ارتعاش مثبت , اعتماد به نفس . آشنایی با قانون جذب ., راز قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

 

مهمترین عنصر در قانون جذب کائنات ، باور می باشد. اگر ما هم اکنون احساس می کنیم که به خودمان دروغ می گوئیم، نتایج آنطوری که می خواهیم نخواهند شد! چرا؟؟

زیرا ارتعاش ما یا همان اعتقاد و باور ما با تمایلاتمان در ستیز است. برای فعال کردن قانون جذب کائنات در زندگی مان، باید این دو را گرد هم آوریم.

پس ما چگونه می توانیم اعتقاد خود را ازنتایج صفر به نتایج اثبات شده برسانیم؟ تصور کردن و تجسم کردن، مرحله اول باور کردن است که به ما اجازه میدهد فرایند خلاق آشکار شدن تمایلاتمان را شروع کنیم.

 

قانون جذب بسیار آسان است:

هم اکنون به چه چیزی فکر می کنید؟

اگر به ما بگویند که تمرکز کنیم، بلافاصله ذهن ما با ابرهایی از شک و نا امیدی پوشیده خواهد شد. ما باید با واقعیت خودمان رو در رو شده و با پشتکار، تمایلات خود را تبدیل به واقعیت نماییم. در این هنگام است که بدون شکست، جذب می کنیم آنچه را که از ما انتظار میرود.

به اطرافمان نگاه کنیم!!

شرایط ما، یک نتیجه مستقیم است از آنچه فکر می کنیم. بنابر این ما از این قدرت برای خلق چیزهای بهتر استفاده نماییم. شک و دیگر افکار منفی در ارتعاش ما و تمایلاتمان ایجاد مقاومت میکند. شک و ترس و تعویق کارها و مبارزه، همه از اشکال مقاومت هستند. از اظهارات مثبت، برای ایجاد تغییر بدون ایجاد مقاومت، استفاده نماییم.

 

ذهن ناخودآگاه ما هیچ اختلافی بین آنچه هست و آنچه می تواند باشد، قائل نیست، پس از آن برای بدست آوردن تمایلات خود استفاده نماییم. ما باید با زبان خود جملات مثبت را تکرار نماییم تا در ما طنین انداز شود و آنگاه متوجه تغییرات مثبت در خودمان می شویم.

 

همه چیز ارتعاش است. احساس خوب، ارتعاش مثبت ایجاد کرده و احساس بد، ارتعاش منفی و ما باید اطمینان حاصل کنیم که جملات ما، احساس خوبی به ما می دهند. به طوری که ما شروع به تجسم و دیدن تمایلاتمان کنیم و شروع به جذب چیزی کنیم که واقعاً می خواهیم.

 

نکته مهم دیگری وجود دارد و آن این است که جملات ما به زمان اکنون و استفاده از من نوشته شود. من، یک نیروی خلاق در ما تولید میکند که برخلاف ارتعاش منفی حرکت میکند.

 

افکار منفی , باورهای مثبت , باورهای مثبت , مراحل قانون جذب

 

مانند این جملات:

من فراوانی را از راههای غیر منتظره دریافت می نمایم.
من اعتماد به نفس فزاینده ای در توانایی ایجاد زندگی دلخواهم دارم.
من به الهام درونی و هدایت درونی خودم اعتماد دارم.
من تمام چیزهای خوبی که دوست دارم را بدست می آورم.
من به دریافت فراوانی بی نهایت و پایان ناپذیر وفوری از طرف خداوند اعتقاد دارم.
اعتقادات غالب من زندگی مرا می سازند و من همواره در حال بهبود کیفیت اعتقاداتم هستم.
من به طور مداوم در حال بهبود ارزشهایم از طریق پندار نیک، کردار نیک و گفتار نیک هستم.
من باور دارم که خودم خالق زندگیم هستم.
من با تمرکز بر احساس خوب، انتخاب بهتری انجام می دهم که منجر به نتایج مورد نظرم می شود.
من سزاوار عشق، فراوانی، موفقیت، شادی و تحقق آرزوهایم هستم.

سعی کنیم برخی از این تصدیق ها رابه صورت روزانه و دفعات، تکرار نماییم تا در ما طنین انداز شده و ارتعاش ما را بالاتر ببرند. به یاد داشته باشیم که همیشه در مورد آنچه می خواهیم فکر و تجسم کرده و رهایش کنیم و بر آن تمرکز نکنیم.

مقرراتی برای تکرار جملات تصدیقی و مثبت وجود دارد:

۱ – تکرار آرام و همراه با آرامش.

۲ – تکرار با پذیرش آن.

۳ – پذیرش از صمیم قلب موجب فرستادن سیگنالهای خواسته ها به کائنات میشود.

۴ – رها کردن آن (تمرکز نکردن بر آن).

احساسات و باورهایمان را می توانیم به عنوان یک عادت ذهنی ایجاد نماییم. ما آن را آگاهانه انتخاب می کنیم و اینها در ما مقاومت درون ذهنی ایجاد نمی کنند. زمانی که باورهایمان را در ناخودآگاهمان ایجاد کردیم، حال می توانیم انتخابهایمان را به عنوان نتیجه، در زندگی خود مشاهده نماییم.

بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که ما به جای باورهای مثبت، باورهای منفی را انتخاب کنید.شما می توانید انتخاب کنید.

چگونه می توانم شما را بیشتر با قانون جذب کائنات آشنا کنم؟؟

آنها از مقدار بسیار زیادی فکر مثبت تشکیل شده اند!!

آنها باید احساس شعف و فراوانی و آرامش خنکی به ما بدهند. تصور کنیم که هم اکنون آنچه را که می خواهیم داریم. احساسی که به ما شادی وصف ناپذیر می دهد.

این نه تنها به ما باور ساخت تمایلاتمان را میدهد بلکه هر گونه فکر منفی که ما را احاطه کرده است را نیز دفع میکند. و حالا ما به هماهنگی و تطبیق باور و تمایلاتمان رسیده ایم و این به بخشی فنا ناپذیر در درون ما تبدیل شده است. ما آن را می بینیم و نتایج عالی، همچون سیل از راههای لذت بخش به سمت ما سرازیر میشود.

فقط لازم است بدانید انرژی هایی که ارسال می کنید چه واکنشی را از سمت جهان خواهد داشت. انگیزه های خود را برای اقدامات و تصمیمات خود بدانید. اگر به دنبال چیزهایی هستید که شما را از منطقه امنتان دور می کند و به چالش می کشد با تردید ها و ترس هایی که ممکن است به وجود بیاید نا امید نشوید.

به احساسات خود به عنوان راهنما بها بدهید. اگر احساسات شما با جهان هماهنگ باشند مسیر درست را واضح تر خواهید دید. وقتی روی احساسات درونی خود تمرکز می کنید می توانید تشخیص دهید که چه چیزهایی برای ادامه مسیر مناسب هستند و چه چیزهایی نه.

در این راه ریشه سردرگمی ها ترس است. ترس از اینکه ممکن است چیزی که می خواهید را دریافت نکنید یا انتخاب اشتباهی انجام دهید. اگر چیزی را می خواهید با تقویت انرژی و ارسال آن ها به جهان روند مسیر را تسریع کنید. بسیاری از اضطراب ها و نگرانی ها ناشی از بی اعتمادی به جهان است.

با تمرکز روی انرژی ها هیچ گاه فرصت ها را از دست نخواهید داد. به آخر مسیر توجه نکنید از مسیر لذت ببرید و برای هر گام کوچک برنامه خاصی داشته باشید.

به یاد داشته باشید همه اجزای جهان به شما خدمت خواهند کرد اگر احساسات خود را مدیریت کنید و به عنوان راهنما به کار بگیرید. شما مطمئنا می توانید با توجه به الهامات اقداماتی انجام دهید که دسترسی به چیزهایی که می خواهید را آسان می کند. شهود شما همیشه شما را به سمتی می برد که برایتان مفید است نه لزوما چیزهای خوب. بنابراین به خودتان و احساستان اعتماد کنید.

 

ما به سمت افکار و اندیشه های غالب خود، می رویم
ذهن انسان نه می تواند، نه می خواهد و نه هرگز خواهد توانست که در جهت عکس یک فکر عمل کند.بنابراین بهتر است از کلمات و عباراتی استفاده کنیم که نتیجه ی دلخواه را در ذهنمان ترسیم کند و ما را به آرامش برساند. مثلا به جای این که فکر کنیم که نباید هرگز حتی یک خط روی ماشین من بیفتد، بهتر است فکر کنیم که من به آرامی و با احتیاط رانندگی خواهم کرد.

 

شکرگزاری

اگر بخواهیم از زندگی همواره لذت ببریم و احساس شادمانی کنیم باید اول خودمان احساس شادی و سعادت کنیم و باید نسبت به چیزهایی که داریم شکرگزار باشیم، اگر شاکر باشیم و زندگی را پر از نعمت های الهی ببینیم، در واقع ناخودآگاه چیزهای خوب به سمت ما سرازیر می شود.

اما اگر دائما شکوه وناله کنیم و همیشه به انجام کارهای جزئی و پیش و پا افتاده مشغول می شویم، از نعمت هایمان کاسته می شود. اگر سردرد دارید نگویید از سردرد دارم میمیرم، بلکه بگویید، در عوض قلبم،معده و همه ی اعضای بدنم سالم است.

 

تمرینات ذهنی

همه چیز از یک رویا آغاز می شود پس از رویاهای خود حمایت کنید و به آن وفادار بمانید. تمرینات ذهنی نتایج چشمگیری به ارمغان می آورند و سریع ترین راه پیشرفت در هر زمینه ای به کار گیری همزمان تمرینات فیزیکی و ذهنی منظم است، تا این که هر کاری را با کیفیت بهتری انجام دهیم.

قبل از انجام هر کاری، آن ها را به گونه ای که با موفقیت انجام شده است، در ذهنتان مجسم کنید. ما چیزی که انتظارش را داریم به دست خواهیم آورد.

مراقب باشید شما تحت تاثیر افکارتان مسیر زندگیتان را مشخص می کنید. ذهن انسان همانند آهنربا عمل می کند و هر چیزی را که به آن فکر می کند به سمت خود می کشد. انسان هر چیزی را در ذهن داشته باشد، همان را به طرف خود می کشد و همان را جذب می کند. پس همواره تفکر مثبت و قانون جذب کائنات را در زندگی خود عملی کنید.

 

پیشنهاد میکنم راز قانون جذب برای ثروت و موفقیت مالی حتما بخوانید

 

منبع : nayabnet.ir

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*