دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بدون سانسور (آپدیت جدید)

آیا تاکنون شما کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل که در لیست ۵تا کتاب پر فروش جهان است را خوانده اید از وقتی با اصول موفقیت آشنا شده‌ام، هرجا موفقیتی می‌دیدم، رد پای اصول موفقیت از کتاب بیندیشید و ثروتمندشوید رادیدم که به راز ذهن ثروتمند و پولدار شدن بدون سرمایه اشاره دارد .در ادامه با دانلود رایگان کتاب  بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل در خدمت شما دوستان سایت نایاب نت هستیم .

حال توصیه هیل این است: «با آرزو کردن ثروتمند نمی‌شوید، اما چیزی که شما را پولدار می‌کند، اشتیاق و میل شدید پولدار شدن و تفکر دائمی به آن، سپس برنامه‌ریزی راه و روشی برای پولدار شدن و در نهایت پیگیری این برنامه با حداکثر پشتکار است به نحوی که شکست برایش بی‌معنا باشد و آن را به چشم پله‌ای برای ترقی بنگرد.»

در بخشی از کتاب  « بیندیشید و ثروتمند شوید » می‌شنویم:

«تلقین به خود مفهومی است که ارتباطی میان ذهن هوشیار و نیمه ‎هوشیار برقرار می‌کند. تلقین به خود، خود به خود به ذهن نیمه‎هوشیار می‌رسد و آن را تحت تأثیر افکار قرار می‌دهد. تلقین به خود عاملی کنترل‎کننده است که انسان به کمک آن می‌تواند ذهن خود را تغذیه کند. برای استفاده از اصل تلقین به خود سه اقدام زیر را انجام دهید:
اول. به مکانی آرام بروید، در شرایطی باشید که کسی مزاحم شما نشود و سپس چشمان خود را ببندید و با صدای بلند مبلغ درخواستی را به زبان بیاورید و محدوده زمانی تعیین‌شده برای تحصیل این پول را مشخص سازید و همچنین ببینید که برای کسب این دارایی از چه می‌خواهید مایه بگذارید و وقتی که این دستورالعمل‌ها را به کار می‌برید، خود را ببینید که این پول را به دست آورده‌اید.

 

 

موضوعی که شاید شما را نیز چون ما به فکر فرو برده باشد این است که هر کجا موفقیت در سطح جهانی، منظورمان رسیدن از هیچ به همه چیز، را می‌بینیم،
مطالعه می‌کنیم و به آن برخورد می‌نماییم، رد پای کتاب بیندیشید وبارامش ثروتمندشوید” اثر ناپلئون هیل آنجاست!این سؤال برایمان پیش آمد که چرا تقریباً حرف‌های هر فردی که موفقیت را تجربه نموده و هر اسطوره ای ناخود آگاه به این کتاب ختم می‌شود؟ براستی هیل در این کتاب چه نوشته است که درونِ این افراد را آنچنان به چالش کشانده که تا حدی به موفقیت رسیده اند، دیگر هیچ ربطی به گذشته‌شان ندارند؟

مایلیم عیناٌ پاسخ ایشان را برای شما نیز بنگاریم. دیدگاه استاد عباس منش در مورد هیل این است:

ناپلئون هیل تحت تأثیر موفقیت‌های عظیم اندورکارنگی اسکاتلندی، حرکتی هوشمندانه را در پیش گرفت. او به دنبال یک اصل بود، یک اصل ثابت که بتوان آن را در هر جنبه ای از موفقیت یافت! و با تکیه بر این ثبات، آنرا با قدرت، ایمان وعشقِ واشتیاقِ سوزان، در هر زمینه و حوزه ای از موفقیت بکار گرفت!بنابراین، هیل با بررسی رموزِ مشترکِ موفقیت‌های شاخص‌ترین ثروتمندان از ادیسون تا هنری فورد و دیگران، قانونی طلایی در موفقیت را کشف نمود و با گسترش این قانون و پایه ریزیِ علم موفقیت‌های شخصی در جهان، انقلابی عظیم را در علم موفقیت آفرید و سهمی عمده را در موفقیت هر فردی که مصمم به تغییر ذهنیت اش از شکست به موفقیت است، به خود اختصاص داد.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

» نسخه تکمیکی وبدون خذفیات و سانسور کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

همانگونه که هیل در کتابش نیز عنوان نموده، اندیشه ثروت است و فرآیند ثروت یک امر ذهنی است. بدین ترتیب که ابتدا ذهن ثروتمند شده و باورهای قدرتمند کننده ثروت ساز، در درون شکل می‌گیرد، آنگاه جوهره‌ و ریشه  این باورهای قدرتمند کننده، ما را در مداری از جهان قرار می دهد که بتوانیم موفقیت و ثروت را ببینیم و تجربه کنیم.

به جرات می‌توان ناپلئون هیل را یکی از بزرگ‌ترین استادان موفقیت در تمام دوران‌ها و از بنیانگذاران “علم موفقیت” نامید. هیل به شدت معتقد است که:

بزرگ‌ترین فرصت زندگی شما شاید همین لحظه ای باشد که در آن به سر می‌برید. اگر نمی‌توانید کارهای بزرگ انجام دهید کارهای کوچک به شیوه بزرگان انجام دهید. سخنان ناپلئون هیل و لحنش، قدرتی نهفته در خود دارد که شدیداً مخاطب خود را مشتاق و تشویق می‌کند تا در هر سطحی از زندگی یا هر سطح از موفقیت و ثروت است، آنرا توسعه داده و بیشتر نماید.

حتی بعضی از افرادی که با استفاده از راهنمایی‌های هیل به موفقیت بزرگی رسیده بودند اعتراف می‌کردند که اگر هیل چشمان ما را باز نمی‌کرد اکنون یک زندگی معمولی داشتند. کتاب “ بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل ”همیشه برای رساندن افراد

از فقیر به ثروتمند
از معمولی به خارق العاده                              
از ثروتمند به ثروتمند ترین
خودش را آماده ی کمک و هدایت می داند

» موضوع کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

وقتی ناپلئون هیل ۸۰ ساله شد، با تحقیقات گسترده ای که در زمینه موفقیت مالی انجام داده بود و کتابهایی که نوشته بود، به تجارب و آگاهی ای ناب در مورد موفقیت مالی دست یافته بود که می توان گفت مثل یک اصل و یک قانون در این زمینه عمل می کرد.
بنابراین او تصمیم گرفت قبل از مرگ تمامی نتایج تحققات و تجارب خود و افراد موفقی را که شناسایی نموده بود در زمینه علم ثروت را در کتاب جدیدی بنام ” بیندیشید و ثروتمند شوید ” شوید، بنگارد. در واقع این کتاب همان نسخه بازنویسی شده کتاب “فکر کن و ثروتمند شو” ناپلئون هیل است که در سنین جوانی نوشت اما اصولی که در این سالها هیل به آن رسیده بود و در این کتاب آمده، نسب به کتاب قبلی، کاملا واضح تر و قانونمند تر و نزدیک تر به قوانین کیهانی است.

» بهترین ترجمه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

اگر شما نیز چون ما، خواهانِ موفقیت و ثروت هستید اما فرصت آن را ندارند تا خود در این زمینه بررسی و تحقیق نمایید، پیشنهادمان این است که از تجارب، تحقیقات و اصلی که ناپلئون هیل بیش از ۲۰ سال زمان برای آن گذاشت، استفاده نموده و از این راه میانبر برای ساختنِ ثروتی عظیم در زندگی تان، استفاده نمایید.نسخه اصلی و اورجینال با بهترین ترجمه همکننون در اختیار شما دوستان و همراهان سایت نایاب نت قرار گرفته است و از ناپلئون هیل بخاطر تلاش و تمرکزی که برای نوشتن این کتاب در طی سالیان به خرج داد و آنرا به جامعه بشری تقدیم کرد با تمام وجود سپاس گزاریم.

24 دیدگاه برای “دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بدون سانسور (آپدیت جدید)

 1. سجاد گفته:

  سلام

  هیچ لینکی برای دانلود وجود نداره !

  لطفا لینکها را اصلاح بفرمایید .

  من می خوام کتاب بیندیشید و با آرامش ثرروتمند شوید را دانلود کنم .

  ممنون میشم سریعتر پیگیری کنید .

  با تشکر

 2. پويا گفته:

  اصلا كار قشنگي نيست كه براي بالا رفتن بازديد سايتت اينجور حركتي بزني. يعني از ارديبهشت تا الان در حال بروز رساني سايت هستي؟؟؟؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت آقا پویای عزیز
   به دلیل مشکلی که در قسمت ایمیل مارکتینگ سایت پیش آمده فعلا فعال نیست مگرنه برروز رسانی انجام شده حتی چندین بار در سایت قرار گرفت طی چند هفته آینده لینک دانلود حتما براتون و برای تمامی همراهان سایت فعال میشه

 3. مرتضی قادری گفته:

  باسلام و عرض ادب و احترام
  اپدیت جدید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید فوق العاده بود به نظر من باید هر کسی در طول عمرش یه بار این کتاب رو بخونه .
  با تشکر از سایت خوبتون .

 4. Majid گفته:

  این کتاب نسخه ای هست که همه جا در دسترس هست . کتاب اصلی و بدون سانسور حدود ۱۱۰۰ صفحه هست . اگه اون رو در اختیار مون بزارید ممنون میشیم .

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   این نسخه ورژن جدید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید هست و هیچ مطلبی از آن خذف نشده برخلاف نسخه های دیگه که موجوده و با خواندن کتاب متوجه کامل بودن آن خواهید شد. و تعداد صفحات کتاب بیش از ۱۵۰ صفحه است.

 5. علی محمودی گفته:

  ازتون ممنونم کتاب هم گرافیک خوبی داره هم خوانی جذابی . امیدوارم بتونم از مطالب کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید استفاده کنم.

 6. سعید گفته:

  به درود خدمت شما و تمام بزرگواران همراه
  آقای حیدری جسارتا شما از کدام مطلع هستید که این نسخه ارجینال هست من از سال ۱۳۸۱ که این کتاب رو خریداری کردم با نسخه های متعددی روبرو شدم و مطالعه کردم و باز از چندین مدیر از سایت های مختلف تماس داشتم و هیچ کدام تایید به اینکه آیا این نسخه اصلی هست یا خیر ندادند

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه نسخه اصلی انگلیسی کتاب رو در اختیار داریم و براساس اون مطالبی که ناقص بود رو اضافه کردیم.
   همچنین فیلم کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید رو هم در سایت قرار دادیم که میتونید از اینجا مشاهده کنید.

 7. محمد نجفی گفته:

  با درود کتاب با ظاهری بسیار زیبا آماده شده و از نظر زیبایی جای سپاسگزاری داره و در عین حال همون نسخه و ترجمه آقای مهدی قره چه داغی هست و مطلب جدیدی نداره

 8. رشید گفته:

  با سلام
  خیلی شنیده ام که این کتاب سانسور شده اش در بازار های فعلی است.
  آیا واقعا این نسخ بدون سانسور این کتاب است؟
  و من هرچی جیمیل خود را میزنم خطا میگوید میشود لینک دانلود را در جیمیلم بفرستید.
  ممنون از سایت زیبا و پرکاربرد تان

 9. عیسی زمانی گفته:

  درووووووود بر شما
  من ادرس جیمیل رو هرچی میزنم مینویسه اشتباهه و نمیتونم دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 10. عیسی زمانی گفته:

  آیا امکانش هست لینک دانلود فیلم‌های پولی را برای ما خریداران قرار بدید که بتوانیم بعد از خرید، فیلم را مستقیم دانلود کنیم… من آدرس پستی ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image