جدید ترین روش کسب درامد از اینترنت به سبک کلیک کنید و پول بگیرید

« کسب درامد از اینترنت ،به سبک کلیک کنید پول بگیرید.» اگر اهل گشت زنی در اینترنت باشید، حتما با سایت هایی که چنین تبلیغاتی را انجام می دهند رو به رو شده اید. سایت هایی که ادعا می کنند اگر روزانه یک ساعت از وقت تان را برای آنها کنار بگذارید. پول پارو خواهید کرد و دیگر نیازی به کار کردن در دنیای واقعی نخواهید داشت! 

 

 

» شیوه جدید کسب درامد از اینترنت

برای خیلی از افراد تجارت الکترونیک به معنی طراحی وب سایت و کسب درآمد از آن است. در حال حاضر، جمعیت زیادی از مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند و برای رفع نیازهای خود در اینترنت جستجو می‌کنند. حتما خود شما هم که در حال خواندن این مقاله هستید، از چندین سرویس اینترنتی به صورت مداوم استفاده می‌کنید و حتماً باخبر شده‌اید که در پشت این وب سایت‌ها، شرکت‌های معتبر و بزرگی قرار دارند که با کمک یک نیروی انسانی خبره، سرویس خود را عرضه می‌کنند. راستی اگر میخواهید به صورت کامل و تضمینی کسب درآمد از اینترنت را یاد بگیر کلیک کنید.

 

 

روش کسب درآمد از اینترنت _ کلیک کن و پول بگیر

 

» توجیه پرداخت پول به ازای مشاهده آگهی چیست؟

سایت کلیکی ایرانی با پرداخت روزانه در واقع یک سایت واسطه هستند. برای تبلیغات سایت های دیگر، این سایت ها مانند شرکت های تبلیغاتی هستند و مدیران وب سایت های دیگر با مراجعه به این سایت ها از آنها درخواست می کنند تا بازدیدکنندگان شان را افزایش دهند. این سایت کلیکی ایرانی با پرداخت روزانه هم با دریافت مبالغ هنگفتی پول، به مدیران آن سایت ها قول می دهند تا بر فرض در مدت یک ماه تعداد کاربران آنها را دوبرابر کنند. مطمئنا شما هم موافقید با هیچ گونه روش های جادوگری هم نمی توان به یک باره تعداد بازدیدکنندگان یک سایت را افزایش داد. در نتیجه سایت های واسطه به نوعی سایت های مورد قراردادشان را دور می زنند و به کاربران می گویند با ورود به سایت موردنظر به شما پول می دهیم و اینگونه به وسیله شما کسب درامد از اینترنت میکنند.

این پول ها هم در واقع همانی است که از آگهی دهنده دریافت کرده اند و مقدار بسیار اندکی از آن را به خاطر بازدید آگهی به شما می دهند و سود سرشار آن هم در جیب خودشان می رود. در این جور مواقع یک کلاه بزرگ بر سر سایت های آگهی دهنده رفته است، چون درواقع تعداد بازدیدکنندگان این سایت ها به صورت واقعی بالا نرفته است، کاربران فقط روی این سایت ها کلیک می کنند و بعد از چند ثانیه سایت موردنظر را می بیندند تا فقط به پول شان برسند. سایت های آگهی دهنده از همه جا بی خبر هم گمان می کنند واقعا تعداد بازدیدکنندگان شان بالا رفته است و باز هم با این شرکت ها قرارداد می بندند.

 

هر کلیک ۱۰ تومان

اکثر سایت ها به ازای مشاهده هر آگهی در مدت زمان معین (معمولا ۳۰ تا ۶۰ ثانیه) مبلغی (مثلا ۱۰ تومان) به شما می دهند. در این صورت درآمد روزانه شما با مشاهده سه آگهی در روز می شود ۳۰ تومان. با این حساب درآمد ماهانه شما با مشاهده ۳ آگهی در روز ۹۰۰ تومان می شود. این رقم البته بسیار خنده دار است اما اگر کمی صبر داشته باشید متوجه خواهید شد درآمدهای کسب شده از این طریق به رقم های نجومی هم خواهد رسید! اول از همه باید بدانید که عضویت شما در این قبیل سایت ها چندین حالت مختلف دارد. حالت اول عضویت معمولی است که با فعالیت بیشتر می توانید عضویت خود را به برنزی، نقره ای و طلایی ارتقا دهید. در حالت عضویت معمولی شما مجاز به داشتن ۵۰ زیرمجموعه هستید که با مشاهده هر آگهی توسط زیرمجموعه چهارتومان به حساب شما افزوده می شود. 

روش کسب درآمد از اینترنت _ کلیک کن و پول بگیر

 

با این حساب درآمد روزانه هر زیرمجموعه با مشاهده سه آگهی در روز ۱۲ تومان و درآمد ماهانه هر زیرمجموعه با مشاهده سه آگهی در روز ۳۶۰ تومان می شود. با این حساب درآمد ماهانه ۵۰ زیرمجموعه با مشاهده سه آگهی در روز ۱۸۰۰۰ تومان خواهد شد. در نتیجه شما اگر ۵۰ زیرمجموعه داشته باشید می توانید ۱۸۹۰۰ تومان از یک سایت درآمد داشته باشید. حالا فرض کنید شما در هفت سایت مشابه به عضویت معمولی آن دربیایید. در این صورت ماهانه با روزی یک ساعت کار چیزی در حدود ۱۳۲۳۰۰ تومان درآمد خواهید داشت!

 

درآمدهای طلایی

اگر عضویت تان را به طلایی ارتقا دهید می توانید تا ۹۰۰ نفر زیرمجموعه مستقیم داشته باشید. در عضویت طلایی شما به ازای هر آگهی ۲۰ تومان دریافت می کنید و برای بازدید هر زیرمجموعه ۱۰ تومان دریافت می کنید. در این حالت درآمد روزانه شما با مشاهده سه آگهی در روز ۶۰ تومان و درآمد ماهانه تان با مشاهده ۳ آگهی در روز ۱۸۰۰ تومان خواهد بود. درآمد زیرمجموعه به شکل زیر محاسبه خواهد شد:

درآمد روزانه هر زیرمجموعه با مشاهده ۳ آگهی در روز:

تومان ۳۰=۱۰×۳

درآمد ماهانه هر زیرمجموعه با مشاهده سه آگهی در روز:

تومان ۹۰۰=۳۰×۳۰

درآمد ماهانه ۹۰۰ زیرمجموعه با مشاهده سه آگهی در روز:

تومان ۸۱۰۰۰۰=۹۰۰×۹۰۰

حالا اگر فرض کنیم با عضویت طلایی در هفت سایت مشغول به فعالیت باشید (با احتساب ۹۰۰ زیرمجموعه)، در این صورت حدود پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در ماه درآمد خواهید داشت!

 

 

روش کسب درآمد از اینترنت _ کلیک کن و پول بگیر

 

 

پول هایی از جنس سراب

حالا که شما را با این حساب و کتاب ها آشنا کردیم بهتر است روی دیگری از حقیقت را به شما نشان دهیم. بسیاری از این سایت ها در ابتدای کار برای شما حق الزحمه تان را می ریزند و شما هم راضی از کار بی دردسری که پیدا کرده اید، با گذشت زمان و افزوده شدن زیرمجموعه ها اما مشاهده می کنید هیچ پولی به حساب شما ریخته نشده و هیچ کس هم جوابگوی شما نیست. از آنجایی که فعالیت این قبیل سایت ها غیرمجاز است نه دفتری دارند که به آن مراجعه کنید و نه می توانید شکایتی داشته باشید. از طرف دیگر فرض کنید سایت های فوق پول های شما را تمام و کمال پرداخت کنند، مطمئن باشید پیداکردن ۹۰۰ زیرمجموعه با فعالیت مداوم کاری بس مشکل است که هیچ کس از عهده انجام آن برنمی آید.

موارد گفته شده در این نوشتار شامل همه مدل‌های کسب درامد از اینترنت نیست. بازار اینترنت بسیار پویاست و مرتباً وب سایت‌ها سعی می‌کنند با ارائه روش‌های جدید برای خود درآمد بیشتری کسب کنند. ممکن است به نظر شما بسیاری از موارد گفته شده همپوشانی داشته باشند. برخی از وب سایت‌ها هم یک روش کسب درامد از اینترنت ندارند و از چندین روش برای درآمدزایی استفاده کنند. با این وجود، مطالعه این لیست می‌تواند یک دید کلی از نحوه کار وب سایت‌ها به شما بدهد.

در این زمینه بخوانید: جدیدترین روش های کسب درآمد از یوتیوب در ایران

 


بازی سه سرباخت کسب درآمد از کلیک

تبلیغات کلیکی یک مدل به روز و کارآمد کسب درامد از اینترنت برای شرکتهاست. در این مدل تبلیغات شرکت های تبلیغات دهنده، بر اساس تعداد افرادی که روی بنر آگهی آن ها در سایت تبلیغات کننده کلیک کنند به سایت مزبور پول می دهند (به این مدل PTC یا Paid To Click می گویند).

این مدل برای شرکت ها و سایت ها مناسب است چرا که هر چه تبلیغات کاراتر و هدایت مشتریان و خریداران واقعی به سایت شرکت تبلیغات دهنده بیشتر باشد – یعنی منفعت بیشتری از تبلیغات ببرد- پول بیشتری هم بابت تبلیغات می دهد و برای تبلیغات بی اثر پولی نمی پردازد.اما این مدل خوب هم مورد هجمه کلاهبرداران قرار گرفته است. آن ها از افراد می خواهند که به سایت های مشخص رفته و روی تبلیغات کلیک کنند و به تعداد کلیک ها امتیاز دریافت کنند. طبیعتا این گونه افراد خریدار نیستند و عملا شرکت تبلیغات دهنده را فریب می دهند. البته پرداخت به افراد هم چندان شفاف نیست.

معمولا شروع پرداختی به کلیک کنندگان را مشروط به رسیدن امتیاز به یک حداقل مشخص می کنند. علاوه بر آن فرد کلیک کننده باید پرداخت اولیه ای برای ثبت نام داشته باشد. برخی موارد هم از افراد درخواست می کنند که افراد دیگر را نیز وارد بازی کنند و به صورت هرمی از زیرمجموعه خود درآمد کسب کنند. معمولا طی این فرآیند و رسیدن به مرحله پرداخت، برای افراد بسیار طولانی و خسته کننده می شود و عملا جز پولی که برای ثبت نام داده اند چیزی نصیبشان نمی شود! بماند که اگر هم به این مرحله برسند و مبلغ ناچیزی دریافت کنند عملا درآمد در ازای فریب دیگران بوده و حرام است.

جهت سوم ضرری که فرد می بیند آن است که عمر و وقت خود را برای کار باطلِ کلیک کردن تلف کرده است و هیچ آینده و پیشرفتی هم ندارد.این را هم بدانید که این گونه سایت ها توسط شرکت های تبلیغات دهنده شناسایی می شوند و با آن ها برخورد می شود یا این که به آن ها تبلیغات داده نمی شود. در این حالت آن ها هیچ درآمد واقعی برای پرداخت به کلیک کنندگان ندارند و تنها درآمدشان از افراد بینوا و ساده ای است که حق عضویت در سایت کلیکی آن ها را پرداخت کرده اند! در این حالت طبیعتا نمی توانند به همه دستمزد کلیک کردن بدهند و باید تعداد زیادی را به شکل های مختلف (مثل تکمیل افراد زیرمجموعه یا کسب حداقل امتیاز) بپیچانند.

7 دیدگاه برای “جدید ترین روش کسب درامد از اینترنت به سبک کلیک کنید و پول بگیرید

    • فردین حیدری گفته:

      در سایت های تبلیغات کلیکی عضو میشد و به ازای تماشای تبلیغ که روی این سایت ها قرار میگیره مبلغی رو دریافت میکنید که البته معتبرترین سایت که الان در این حوزه فعالیت داره سایت رسنو میباشد که می توانید با عضویت در آن و جمع آوری زیر مجموعه از طریق کد معرف به ازای دیدن تبلیغ مبالغی رو دریافت کنید. لازم به ذکره که این سایت اپلیکیشن رسنو رو داره که از طریق کافه بازار میتونید دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image