تجسم خلاق برای ازدواج با یک تکنیک خارق العاده

خیلی از افرادی که با قانون جذب و تجسم آشنایی دارند می خواهند بدانند چگونه میتوانند از قدرت تجسم خلاق برای ازدواج استفاده کنند. و یا در مواردی می خواهند از تجسم خلاق برای جذب فرد دلخواهشان بهره ی لازمه را ببرند من در این مقاله تمام سعی خودم را کرده ام تا کامل ترین روش تجسم خلاق برای جذب همسر دلخواه را به شما دوستان آموزش دهم .

» تجسم خلاق برای ازدواج

بسیاری از افراد هستند به جای اینکه به درستی تجسم خلاق انجام دهند از این قدرت فوق العاده در جهت عکس استفاده می کنند. یعنی نتنها از قدرت تجسم خلاق در جهت رسیدن به خاسته هایشان استفاده نمی کنند بلکه از آن در جهتی که مانع رسیدن به خاسته هایشان شود استفاده میکنند. یعنی به جای تجسم خلاق مثبت از تجسم خلاق منفی بهره می برند.

تجسم خلاق برای ازدواج _ تصویرسازی جذب همسر دلخواه


تعجب آور نیست وقتی فردی برای ازدواج آمادگی های لازمه را دارد می گوید فرد مناسبی برای من وجود ندارد. همسر دلخواه و آیده آل من وجود ندارد. زنی که من را درک کند من را فقط به خاطر خودم بخواهد و یا مرد زندگی وجود ندارد. مردهای امروزه بی مسئولیت هستند . زن ها به وظیفه ی خانه داری خود پایبند نیستند. تمامی این ها مواردی است که بارها و بارها شنیده ایم.

تمامی این پیش بینی ها و بدبینی ها در واقع به نوعی تجسم هستند و وقتی با قاطعیت در مورد آن ها حرف میزند و با تمام وجود این جملات حس میکند. در حال ارسال فرکانس هایی به جهان هستی است که من از این موارد بیشتر در زندگی شخصی خودم می خواهم و جهان نیز به ندای درونی حس شما پاسخ میدهد و مواردی از این قبیل در زندگیتان بیشتر ایجاد می کند.

اگر نمی خواهید مثل هزاران نفر ازدواج که مدنظرتان نیست داشته باشید و ازدواج شما ازدواجی باشد که بر طبق مرادتان باشد و تصادفی و اتفاقی نباشد باید از قدرت تجسم خلاق برای ازدواج با فردی که مدنظرتان است و ویژگی های دلخوهتان را دارد به درستی استفاده کنید

پیشنهاد می کنم مقاله تجسم خلاق از رویا تا واقعیت شما را بخوانید.

» تجسم خلاق چیست؟

به طور ساده میتوان گفت هر چیزی که ذهن بتواند تصورش را بکند و یا به اصطلاح تصویرسازی نمایید می تواند خلقش کند انسان تبدیل به چیزی می شود که به صورت مداوم به آن فکر می کند.

اگر شما بتوانید آگاهانه افکارتان را به سمت اهداف خود هدایت کنید و بتوانید لحظه ی رسیدن به اهدافتان را قبل از اینکه در واقعیت به جنبه حقیقی تحقق یابند را در ذهنتان تجسم کنید میتوانید به تمام اهداف و آرزوهایتان در زندگی برسید.

وقتی شما تمام توجه و فکرتان معطوف به جذب یک هدف میکنید و حس خوبی نسبت به هدفتان دارید این فکر و انرژی هم به ًضمیرناخودآگاه شما و جهان هستی اثر میگذارد. افکار ما حاوی انرژی هستند و زمانی که با احساسات ترکیب می شوند فرکانس بسیار بالایی ایجاد می کنند که به آن ارتعاش گفته می شود.

و چون هر چیزی در جهان ما حاوی انرژی است و افکار ما هم انرژی دارند و این انرژی توسط ضمییر ناخود آگاه ما به جهان هستی منتقل می شود و شرایطی را برایمان ایجاد می کند که به خاسته هایمان برسیم.

چگونه تجسم خلاق برای ازدواج کنیم؟

» چگونه از قدرت تجسم استفاده کنیم؟

افرادی که اکثرا سوالات خودشان را در رابطه با بحث تصویر سازی ذهنی مطرح می کنند. فکر میکنند که تصویر سازی ذهنی یا تجسم خلاق در واقع این است که به حالت خلسه وارد شوند در حالی که فرایند تجسم خلاق و انجام دادن آن بسیار ساده است و نهایتا ۵ دقیقه وقت شما را میگیرد اما تاثیری که بر زندگیتان دارد فراتر از حد تصوراتتان است .


افرادی هم هستند که فکر می کنند همین که به چیزی فکر کنند یا تجسم کنند فورا تحقق می یابد و ظاهر می شود در حالی که چنین نیست. ممکن است چند روز پیوسته تجسم کنند و بعد با خودشون بگویند کجاست؟ چرا نیامد؟ و…

در جهان هیچ کسی را نمی توان یافت که دو روزه یا چند هفته ای به هدفش رسیده باشد. شما باید برای انجام این تکنیک صبور باشید و تا رسیدن به نتیجه ی قطعی تجسم خاق داشته باشید .

۴ گام حرفه ای تجسم خلاق برای ازدواج : 

 1. در گام اول قبل از شروع تمرین تجسم خلاق باید حتما هدفتان را واضح و مشخص تعیین کنید.هدف شما باید کاملا واقع بینانه باشد. باید هنگام هدف گذاری تمام ویژگی های همسر دلخواهتان که مدنظرتان است را به صورت دقیق و جز به جز یاداشت کنید. رنگ چشمان , چشمان درشت بینی و حتی لب های همسرتان و رنگ سرش را بادقت مشخص کنید.
  تمامی خصوصیات رفتاری و کرداری همسرتان باید باید مشخش باشد. اعم از اینکه همسترتان تا چه حد مسئولیت پذیره؟
  چقدر وجودش برایتان آرامش ایجاد میکند؟ و….
  تمامی این ها باید به دقت و به صورت واضح روشن و مشخص کنید و یاداشت کنید.
 2. در گام دوم سعی کنید مکان یا جایی را بیابید که هیچ گونه سرو صدایی درآنجا نباشد تا حواستان پرت نشود. میتوانید از یک موزیک ملایم هم استفاده کنید. سپس چشمانتان را ببندید چندین نفس عمق بکشید و از قدرت تجسم خلاق برای ازدواج با شخص دلخواه با ویژگی های مدنظرتان کنید.
 3. جوری باید تجسم کنید که انگار الان به هدفتان رسیده اید.تمامی جزئیات را در ذهنتان به تصویر بکشید. و آن را بارها و بارها در ذهنتان تکرار کنید. خودتان را در حال تجربه آرزویتان ببینید.
  مثالا : خودتان را ببینید که در جلوی فیلم بردار به همراه همسرتان ایستاده اید و عکس میگیرید. به چشمان و صورت همسرتان نگاه کنید , قد و وزن همسرتان را ببینید و واقعا حسش کنید چه آرامش و احساس زیبایی به شما می دهد.
  وقتی با همسرتان در مسافرت هستید همسرتان را در حال رانندگی ببینید. جاهایی در ماه عسل به همراه همدیگر می روید را ببینید مناظر و…. ببینید که با همسرتان در حال غذاخوردن هستید و از غذا خوردنتان لذت می برید .
  تا میتوانید جزئیات را ببینید و سعی کنید در تصویر سازیان خلاقانه رفتار کنید.
 4. سعی کنید در واقعیت هم وجود همسرتان را حس کند. وقتی برای خرید می روید بگید همسر من از این لباس خوشش می آید و یا این رنگ لباس را دوست دارد و متناسب با سلیقه ای که دوست دارید همسرتان داشته باشد در واقعیت خرید کنید.
  وقتی این کارها را انجام میدهید مسیر عصبی ایجاد باور اینکه میتوانید چنین همسری در زندگیتان داشته باشید ایجاد میشود و برطبق قانون جذب باورهای شما واقعیات زندگی شما را می سازند و کم کم ابتدا به صورت نشانه هایی در زندگیتان و سپس به صورت عینی شاهد تحقق خاسته یتان برای ازدواج و جذب همسر دلحواه با قانون جذب خواهید بود.
استفاده از تجسم خلاق برای ازدواج سریع

وقتی از تجسم خلاق برای رسیدن به هر خاسته ای استفاده میکنید باید :

جوری تصور کنید که همه چیز واقعی واقعی است. پایه اساس تجسم خلاق برای ازدواج و جذب همسر اینکه باید بدانید رسیدن به آرزویتان چه حس و حالی (احساسی) در شما ایجاد می کند.

تمامی حواس های ۵ گانه خودتان را درگیر کنید به این فکر نکنید خودتان را با همسرتان دیدید یا اینکه در حال ازدواج بودید کفایت میکند باید تمامی موارد بوها را بو کنید و شنیدنی ها را بشنوید خودتان را ببیند که وقتی که خطبه عقد جاری میشود و صدای عاقد که میگوید آیا وکیلم و حس و حالی را که این صحنه به شما میدهد کاملا حس کنید ببیند که ضربان قلبتان تندتر میشود لباس عروسی که به تن دارید را حس و لمس کنید. باید چوری تصویر سازی کنید که انگار در آن شرایط قرار دارید و واقعی است .

موقع تجسم خلاق برای ازدواج از تصویر سوم شخص نباید به خودتان نگاه کنید مثلا فردی که دارد یک فیلم را می بیند نباشید باید خود خودتان در صحنه باشید انگار آن هدفتان را واقعا زندگی می کنید.
باید تجسم خلاق را از دید اول شخص که خودتان هستید انجام دهید. و خودتان را ببینید در غیر این صورت شما فرد دیگری را مجسم می کنید که به هدف و خاسته شما رسیده است . نظاره گر نباشید بلکه بازیگر و فوق ستاره فیلم و تصور خودتان باشید و در فیلم خودتان حرفه ای بازی کنید.


اشتباه بسیاری از افراد در تصویر سازی ذهنی و تصویر سازی برای ازدواج با همسر دلخواه این است که فکر میکنند باید تمام کارهایی که در مسیر رسیدنب ه هدف و خاسته یشان انجام دهند را تجسم میکنند که این کاملا غلط است همان طور که قبلا بیان کردم در تجسم خلاق باید نتیجه را تصویر سازی کنید نه راه رسیدن به هدفتان یا اینکه از چه راهی میتوانید همسرتان را جذب کنید را تصویر سازی و تجسم نکنید.

پیشنهاد می کنم مقاله قانون جذب عشق و فرد موردعلاقه شما را بخوانید.

» بهترین زمان برای انجام تجسم

یکی از زمان های عالی که می تونید به تجسم خلاق برای ازدواج یا هر هدفی که دارید می توانید بپردازید ۵ دقیقه قبل از خواب در شب و در صبح به محض بیدار شدن از خواب است. چون در این زمان ها فرکانس های مغزی بر روی حالت آلفا بوده که به اصطلاح می گویند بالاترین میزان تلقین پذیری را دارید.

هرچقدر تجسم را با تمرکز بیشتری انجام بدهید میزان اثرگذاری آن بیشتر خواهد بود و باعث میشود شما سریع تربه خاسته یا هدفتان در اینجا ازدواج و جذب همسر دلخواهتان به وسیله تجسم است برسید.

نتیجه گیری و صحبت پایانی

یکی از عالی ترین راهکارها که می توانید از تجسم خلاق برای ازدواج به نفع خودتان استفاده کنید این است که همواره از مواردی در حرف ها و صحبت هایتان استفاده کنید که واقعا دوست دارید برایتان روی دهد نه مواردی که از آن متنفر هستید و علاقه ای به آن ندارید.


تجسم خلاق برای ازدواج و جذب افراد همانند کاشتن یک دانه است. باید تلاش کرد و ایستاد تا ثمره کار را مشاهده کرد. قانون جذب بر اساس تمرکز و توجه شما عمل می کند و در بهترین زمان و بهترین حالت ما را به عشق خود خواهد رساند.

وقتی شما برای اولین بار که میخواهید چیزی یاد بگیرید انجام آن کار برایتان بسیار سخت است اما به مرور که بارها و بارها آن کار را انجام میدهید و تکرار می کنید برایتان هر بار ساده تر می شود. و این یک علت دارد آن هم آن کار به عادت تبدیل شده و مسیر عصبی آن شکل گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image