تاثیر رویاپردازی و قانون جذب در رسیدن به موفقیت

افرادی که در ذهنشان رویاپردازی میکنند افرادی هستند که می توانند به جهان کمک کنند ، چرا که به وسیله ی دنیای نامرئی می توان دنیای مرئی را از نابودی نجات داد. پس با این شرایط همه ی افراد با تمامی بدی ها، پلیدی ها و شرارت هایشان به وسیله آرزوهای قدرتمند و‌ مقاومی که دارند تغذیه می شوند.

 

افرادی که قدرت رویاپردازی و توانایی دیدن رویاها را دارند از دید کل دنیا قابل فراموشی نیستند و هیچ‌گاه به آن ها اجازه نمی دهند تا از رسیدن به آرزوهای زندگی خود ناامید بشوند و آرزوهایی که دارند در وجودشان بمیرد؛ چرا که بر اساس قانون جذب زندگی تمامی بشریت تنها به آرزوها و رویاها وابسته می باشد و از نظر بشریت این آرزوها واقعیت هایی هستند که یک روزی آنان را ملاقات می کنیم.

 

به این نکته باید توجه داشته باشید که موسیقی دان ها، هنرمندانی چون نقاش ها و شاعران، پیامبران، پیکر تراش ها و افراد دانا و حکیم، افرادی هستند که دنیای دیگر را ساخته و زحمت تمامی افراد بدون حضور آنان نابود می شود.

 

آرزوها و رویاها,برآورده شدن آرزوها,برای رسیدن به آرزوها, رویاپردازی و قانون جذب 

اعتقاد و باور بزرگان به رویاپردازی

هر شخصی که بتواند رویایی بزرگ و زیبا در وجود خود پرورش دهد، سرانجام روزی آن را به واقعیت تبدیل می کند. کریستف کلمب شخصی بود که برای رویای دنیایی دیگر احترام بسیار زیادی قائل بود و کوپرنیک رویای دنیای چند‌ وجهی برای موجودات بیشتر و‌ وسیع تر را در ذهن ‌خود پرورش می داد، همچنین بودا آرزوی دنیایی پر از زیبایی ها و آرامش مطلق را در‌ سر داشت و سرانجام هم به آن رسید.

 

دوستان عزیز سایت نایاب نت شما هم همواره تلاش کنید تا به رویاها و آرزوهای خود احترام بگذارید و هرگز آن ها را بی ارزش قلمداد نکنید. برای مثال آهنگی که قلب شما آن را نواخته، تصور زیبایی که در درون شما وجود دارد و نرمی و ملایمتی که تفکرات زیبای شما را زینت می دهد،
باید تا جای ممکن برایتان با ارزش و‌ قابل احترام باشد؛ زیرا سرچشمه ی تمامی شرایط زیبا و ‌شاداب زندگی انسان ها می باشند و اگر بتوانید با آن ها همواره راستگویی به خرج دهید، می توانید دنیای مورد نظر خود را بسازید. شما باید چیزی را با تمام‌ وجود بخواهید تا عملی شود و یا طلب کنید تا آن را پیدا نمایید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله چرا پولدار نمی شویم؟ ۵ راز پشت پرده که مانع پولدار شدن شما می شود را حتما بخوانید

 

 

رسیدن به آرزوها,رسیدن به موفقیت,قانون جذب دو

 

 

چه نوع رویاپردازی برآورده خواهد شد

آیا تصور می کنید رویاهای کوچک و نادرست انسان ها به بهترین شکل ممکن برآورده شده و رویاهای خالص و درستشان به دلیل مناسب نبودن شرایط نابود خواهد شد؟! قانون جذب با این مسئله مخالف است و می گوید: هیچ گاه شرایطی این چنینی برای انسان ها به وجود نمی آید چرا که همیشه جوینده، یابنده است.

 

بنابراین همواره رویاهایی بزرگ و متعالی در ذهن خود بپرورانید و مطمئن باشید همانی خواهد شد که در رویاهایتان دیده اید. رویای شما در واقع به شما شرایط آینده تان را نشان می دهد و آرمان شما را آن چیزی مشخص می کند که زمانی آن را بر همگان آشکار می نمایید.

 

والاترین موفقیت در اولین قدم، ساختن رویا می باشد. همان گونه که پرنده در تخم منتظر می ماند تا پا به این دنیا بگذارد، یا درختان به وسیله ی دانه ای کاشته شده و رشد می کنند و یا حتی در بالاترین آرزوی روح فرشته ای به پرواز در می آید؛ لذا رویاها دانه های حقیقت می باشند که کاشته شده و‌ بزرگ‌ می شوند.

 

 

اگر شرایط برای برآورده شدن آرزوها مساعد نبود چه کنیم؟!

گاهی ممکن است شرایط مناسب برای رسیدن به آرزوهایتان را نداشته باشید اما برای رسیدن به آن بی وقفه و با اراده ای قوی تلاش نموده و در پی تغییر شرایط باشید، در این حالت مطمئن باشید هیچ گاه شرایط مانند قبل نمی ماند، چرا که شما نمی توانید در ذهن خود با رویاهایتان به مسافرت های زیبا بروید، اما در بیرون فعالیتی نداشته و همان گونه ساکت بنشینید.

 

 

آرزوها و رویاها,برآورده شدن آرزوها,برای رسیدن به آرزوها

به این مثال واقعی توجه کنید

برای مثال جوانی را در نظر بگیرید که با تنگ دستی و فقر زیادی دست و پنجه نرم می کند و زمان زیادی در روز در کارگاهی که شرایط درستی نیز ندارد مشغول به کار بوده و خود را از مدرسه، سواد، پاکی نفس و تهذیب محروم نموده است.
اما رویاهای او نمی تواند این گونه مسائل را ببیند و همواره به مسائل زیبا، متانت، پاکی و چیزهای عالی فکر می کند. او در ذهن خود برای زندگی زیباتر و رهایی هرچه بیشتر رویاپردازی می نماید و این مساله تمام وجود او را در بر می گیرد، و قانون جذب به او کمک می کند تا به فردی قوی و تلاش گر تبدیل شود و تمامی زمان های خالی و‌ توانایی هایش، کم یا زیاد، را وادار می کند تا بتواند وجود و ویژگی های پنهان و فوق العاده ی او را کشف نموده و‌ پرورش دهند.

 

همین شخص به مرور زمان به مرحله ای خواهد رسید که بسیار فراتر از کارگاه است و دیگر ‌نمی تواند در آن جا بماند. در واقع به اندازه ای ذهنش با درون او ناهماهنگ خواهد شد
که انگار لباسی کهنه بوده و آن را از تن خود جدا کرده است، ذهنیت فعلی اش نیز همین گونه او را از زندگی اش خارج می کند و بنا به قانون جذب رفته رفته که شرایط متناسب با نیروی درونی اش پرورش یافته و گسترده تر می شود، تمامی آن ذهنیت های قبلی را هم برای همیشه از وجود خود پاک می کند و دور می ریزد.

 

ممکن است پس از مدت ها همین مرد جوان را ببینیم که شخصیتی مردانه برای خود دارد و متوجه خواهیم شد که وی ارباب نیروها و رویاهای درونی خود بوده است.
لذا قدرتی دارد که قابل مقایسه با هیچ ‌قدرتی در سطح جهان نمی باشد. بخش هایی از مسئولیت های بزرگ جامعه را بر عهده گرفته است و برای همه ی مردم سخنرانی می کند تا بتواند زندگی ها را تغییر دهد، همه ی مردم با دقت به سخنان او‌ گوش می دهند و تلاش می کنند بر اساس سخنان وی در جهت تغییر مسیر زندگی شان تلاش کنند و هویتی جدید برای خود خلق می نمایند.
وی همانند آفتابی درخشان به مرکز ثابتی که سرنوشت های زیادی به دور او می چرخند تبدیل می شود، چون با چشم های خودش به حقیقت پیوستن رویاهای جوانی اش را دیده و با آرمان های درونی اش یکدست شده است.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله آموزش راز جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب توسط جک کانفیلد را حتما بخوانید

 

 

سخن پایانی

دوستان عزیز سایت نایاب نت شما هم می توانید با جست و ‌جو و یافتن رویاهای زیبای درونی تان، به فردی کوچک و بی ارزش تبدیل شوید و یا در مقابل فردی قدرتمند و بزرگوار باشید و یا هر دوی این ها را با هم داشته باشید؛ چرا که بر اساس قانون جذب شما همواره به سمت شرایط و ‌ایده هایی در بیرون جذب خواهید شد که درون و ذهن شما به آن علاقه دارد. ثمره ی دقیق و زیبای رویاپردازی و تفکر درونی شما در دست های خود شما می باشد. یقین داشته باشید در زندگی به چیزی خواهید رسید که خودتان دوست دارید، نه ذره ای بیشتر و نه ذره ای کمتر از آن!

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید