چگونه ماشین رویایی تان را بخرید؟

چگونه ماشین رویایی تان را بخرید؟

چگونه ماشین رویایی تان را بخرید؟

۵ مرحله برای خرید ماشین رویایی

پس انداز کردن برای خرید ماشین رویایی تان به نظر غیر ممکن است اما پیروی کردن از ۵ مرحله زیر میتواند رویایی شما را به واقعیت زندگیتان تبدیل کند.
فرایند جذب هر آنچه که می خواهید، از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و آاروزی شما مراحل یکسانی دارد . به احتمال زیاد این جمله را شنیده اید که می گویند “به هر آنچه به آن توجه کنید آن را جذب می کنید”. این کلید اصلی است. قانون جاذبه همیشه و همه جا در حال جذب خواسته های شماست ، در هر مرحله ای از زندگی خود می تواند به آنچه که می خواهید برسید. این مهم است که درک کنید شما قبلا این زندگی که الان دارید را جذب کرده اید، اما شما این کار را ناخودآگاه انجام دادید. پیشنهاد می کنم از این قدرت باور نکردنی برای ایجاد زندگی که دوست داریم استفاده کنیم.

بدیهی است، وضعیت مالی هر فردی با فرد دیگر متفاوت است ، اما احتمالا همه ما دوست داریم یک ماشین خاص را داشته باشیم و آن را در پارکینگ خانه خودمان قرار دهیم در ادامه ۵ مرحله خرید ماشین رویایی را با

هم میخوانیم :

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله چرا قانون جذب برای عده ای عمل نمی​ کند را حتما بخوانید

 

 

۱: چه نوع ماشینی رو میخوای؟
اگر پاسخ دهید “هر ماشین مدل بالایی بود “، زمان خیلی زیادی برای جذب آن ماشین نامشخص نیازاست اما بهتر است واضح تر خواسته خود را به جهان هستی ارسال کنید چه نوع ماشینی، چه مدلی و چه رنگی؟

 

 

۲:چرا آن ماشین را می خواهی؟ چه چیز این ماشین برای شما جذاب است ؟
تمام احساسات و تجربیات خودت در مورد این ماشین جدید لیست کنید. انجام این تمرین باعث می شود که با ماشین رویاییتان هم فرکانس شوید و احساساتان را برانگیزخته کنید.

 

 

چگونه ماشین رویایی تان را بخرید؟

 

 

 

۳: همین الان ماشین رویایت را تجسم کن
این مرحله بسیار مهم است . این مرحله توسط هر فرد موفقی انجام می شود. “تجسم” توسط اکثر ورزشکاران حرفه ای المپیک مورد استفاده قرار می گیرد.
تجسم شما – توانایی تصور کردن آینده شما همانطور که میخواهید است – این کلید خلق اهداف است . اینشتین، یک مرد بسیار باهوش بود که تخیل را مهمتر از دانش دانسته است. همه چیز با یک ایده آغاز می شود که با تصور شروع میشود.
هر روز بعد از بیداری قبل از خواب و بعداز ظهر رویاهای خود را تجسم کنید زیرا در این زمان این تخیلات می توانند به ناخوداگاه شما نفوذ کنند که باعث میشود رویاهای شما به سمت شما حرکت کنند.

 

 

۴: برای ارتباط برقرار کردن بیشتر از عکس استفاده کنید
برای جذب سریع خواسته های خود از تابلوی آرزوها میتوانید استفاده کنید که بسیاری از اساتید موفقیت از جمله تونی رابینز از این تکنیک استفاده میکند اساسا این دید واضح تری از اهداف شما به شما میدهد. این به همان اندازه که ساده است به همان اندازه برای خلق رویایی شما قدرتمند است. شما می توانید هر چیزی که در زندگی را می خواهید به تصویر بکشید.

 

 

۵: از خودتان بپرسید ” گام بعدی که من را ماشین رویایی م یا به هدفم نزدیک تر میکند چیست ؟ “
این یک سوال بسیار مهمی است . بسیاری از مردم می پرسند “چگونه”. اما آیا فکر نمی کنید که اگر می دانستید که چگونه برای رسیدن به هدف خود حرکت کنید قبلا این کار را انجام میدادید
بدیهی است که شما نمی دانید چگونه با توجه به اینکه “چگونه” ذهن شما را خاموش می کند و هرگونه راه حلی که میتواند به شما کمک کند را مسدود می کند بنابراین شما باید حرکت کنید تا مسیر چگونگی رسیدن به شما گفته شود نه اینکه چگونگی را بدانید و بعد حرکت کنید.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله توجیح قانون جذب در مورد ثروت بادآورده را حتما بخوانید

 

 

پرسیدن «چه کاری » انجام دهم این سوال ذهن شما را درگیر می کند. همیشه “کاری ” وجود دارد که می توانید انجام دهید. در مورد ماشین رویای ، به عنوان مثال برای شروع می توانید یک عکس از ماشینی که می خواهید بگیرد یا به وب سایتی که در این مورد است بخوانید.
می توانید به یک بنگاه ماشین بروید و از نزدیک آن ماشین را ببینید یا می توانید با نشستن داخل ماشین از کسی درخواست کنید از شما عکس بگیرید زیرا یک تصویر از هدف شما تاثیر زیادی بر ذهن ناخودآگاه شما می گذارد.

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

فردین حیدری

علاقه زیاد من به اصول موفقیت , قانون جذب و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.