افزایش خلاقیت ذهن با روش تنبل ها!

شناخت عادت های تنبلی که از نظر کارشناسان موجب افزایش خلاقیت ما می شوند

افزایش خلاقیت با روشی عجیب و دور از انتظار، زمانی که افکاری پوچ و رویاهای خوشایند داریم و مدام در حال خلق آرزوها هستیم در حال تقویت یکی از استعدادهای خاص خود می باشیم.

 

 

گاهی با افکار پوچ و خیالبافی، خلاقیت افزایش می یابد

افزایش خلاقیت و رسیدن به مقطعی که ذهن ما خود به خود ایده و طرح ارائه دهد کار زیاد پیچیده و دشواری نیست. در عین ناباوری افکار پوچ و بیهوده می توانند با ایجاد فعالیت مغزی خلاقیت را بیشتر کنند.

تعریف افکار پوچ: رویاهای خوشایند و معمولاً خلق آرزوها و تصورات

 

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار را حتما ببینید

 

افزایش خلاقیت ها و پرورش آن با خیالبافی

مردم از راههای مختلف و به علل گوناگون خیالبافی می کنند، مثلاً برخی از آنها در رابطه با کار یا هنگامی که کار خجالت آوری می کنند افکار پوچ دارند و تمایل دارند از خستگی یکنواخت فرار کنند. این فرار خوشایندی است، جدایی از زندگی روزمره و افکارات پوچ و بیگاری کشیدن لازم است، اما طبق تحقیقات انجام شده خیال بافی جرقه ای برای خلاقیت است.

اگر ما فکر می کنیم ذهنمان هنگامی که کاری انجام نمی دهیم مکث می کند دوباره فکر کنیم.

 

 

آرزوهای بزرگ,آرزوهای قشنگ,استعداد خاص _ افزایش خلاقیت

 

سرگردانی ذهنی دور از خلق تفکر نیست. سرگردانی ذهنی معمولاً از کارهای انجام شده شروع می شود، به عبارت دیگر تصور خیال بافی عادت ذهن های تنبل است.
بیشترین هدف حیرت انگیز این مطالعه نشان می دهد ایده و خلاقیت و نوآوری بدون فکر فی البداه امکان پذیر نیست. انسانها بدون این توانایی قادر به نقاشی های استادانه، نوشتن قطعات شعری و یا کشف داروهای پزشکی نخواهند یود. خیال بافی کردن برای بالا بردن خلاقیت ضروری است و ذهن در این حالت خالی از مسئولیت است و توانایی فکر کردن انتزاعی زمینه خلاقیت تفکر است.

پیشنهاد میکنم مقاله ۱۰ ایده ی اینترنتی مسخره که صد میلیون تومان می ارزد را حتما ببینید

 

هشدارها: مطمئنا خیالبافی می تواند ضد تولیدی باشد و می تواند روی سلامتی تأثیر بگذارد. ما در جامعه ای زندگی میکنیم که با خانواده و اقوام و شغل در ارتباط هستیم و جامعه ما را پویا و شکوفا می سازد. وقتی از آرزوهای بزرگ و قشنگ و تمایلات طبیعی دوری می کنیم، بیشتر اذهان با استعداد هستند که از آنها مخترع، هنرمند، نویسنده و شاعر می سازد. تصورات بیشتر از دانش اهمیت دارد. دانش محدود کننده است و تصور و خیال جهان را در بر میگیرد.

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید