قانون جذب چیست؟ چگونه وچه فرکانسی را به جهان هستی ارسال کنیم

قانون جذب چیست؟ _ قانون جذب _ آموزش قانون جدب

قانون جذب چیست؟ چگونه وچه فرکانسی را به جهان هستی ارسال کنیم

به قسمت مقالات تخصص قانون جذب وب سایت نایاب نت خوش آمدید. در این بخش با مفاهیمی از قبیل اینکه قانون جذب چیست؟ , قانون جذب ثروت و قانون جذب عشق آشنا میشوید.
ما تمام سعی خود را کرده ایم تا مقالات مفید و بروز در زمینه قانون جذب در این قسمت از سایت نایاب نت و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرا دهیم .

قانون جذب می گوید:
در زندگی همان چیزی را جذب می کنی که انرژی، حواس و توجهت را به آن معطوف می کنی. چه آن را بخواهی و چه آن را نخواهی.
!!!«افکار شما حاوی ارتعاشات و فرکانسهایی هستند که مشابه خود را جذب میکند.
افرادی در اطرافتان هستند که با تلاش کمتر نتایج خیلی چشمگیری میگیرند. آنها سلامت و خوشبختاند. از سوی دیگر افرادی را هم میشناسیم که با وجود تلاش بسیار، دائماً مقروض و فقیر هستند.
کافی است قوانین بازی را بیاموزید و مواظب افکارتان باشید و به هر اتفاق از زندگیتان طوری نگاه کنید که به شما احساس خوبی بدهد. اگر احساس خوب را در هر لحظه از زندگیتان مکرراً تجربه کنید با سرعت به خواستههایتان نزدیک میشوید.

 

 

 

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یا  Law of Attraction میگوید تمام جهان ارتعاش دارد و بین چیزهایی ارتعاش یکسان دارند نوعی جاذبه وجود دارد.
ضمیر نا خود آگاه ما برایش چندان فرقی نمیکند که تصاویری که میبیند واقعی باشند یا در صفحه تلویزیون یا بر پرده ذهنمان نقش بسته باشند.
آنچه که میبینیم یا تصور میکنیم مستقیم یا غیر مستقیم روی احساس ما اثر میگذارد.
تصاویر و افکار خوب احساسی مثبت ایجاد میکنند و تصاویر و افکار بد احساسی منفی.
احساس دارای انرژی است و انرژی یعنی توانایی انجام کار. انرژی عاطفی ما همچون آهنربای بزرگ شروع به جذب انرژیهای همنوع میکند
در لحظاتی که احساسی منفی داریم وقایع و انسانهای منفی را به خود جذب میکنیم و در زمانهایی که حسی مثبت و شادمانه در ما برپاست در حال جذب چیزهای خوب و مطلوب به زندگی خود میباشیم.
البته این را هم نباید نادیده بگیریم که اعمال ما نیز دارای انرژی میباشند و اعمال منفی بازخورد و عکس العمل منفی دارند.
این است که گاه با وجود افکار و احساس مثبت وقایعی منفی و نامطلوب برایمان پیش میآید.

پیشنهاد میکنم مقاله یک نقشه عظیم و اجرایی برای بدست آوردن یک صد میلیون تومان حتما بخوانید

 

 

قانون جذب , قانون جذب چیست؟ , قانون جذب عشق , قانون جذب ثروت

حقیقت قانون جذب چیست؟

وقتی من قانون جذب را درک کردم، همه چیز در زندگی من دستخوشِ تحولی اساسی شد. فهمیدم زندگیام در دستِ خودم بوده است. همه این سالها، همهی آن اتفاقها!! همه و همه بوسیله خودم به وجود آمده است. در واقع قانون جذب به من کمک کرد که زندگیام را آنطور که دوست دارم رقم بزنم. خیلی افراد هستند که میگویند: قانون جذب درست نیست، این مسائل چرندیاتی بیش نیست و…
اما به عقیده من افرادی که قانون جذب را رد میکنند به فیلم راز که در سال ۲۰۰۶ در کشور استرالیا تولید و منتشر شد استناد کردهاند. هر فردی که این قانون را قبول ندارد، اصلاً قانون جذب را درک نکردهاست. برداشت این افراد از قانون جذب این است که اگر در گوشه ای نشسته و دائماً به چیزهایی که میخواهیم فکر کنیم، آن چیزها از آسمان برایمان میبارد.
باید عنوان کنم که موضوع اصلاً به این شکل نیست، مفهوم اصلی قانون جذب این است:
افکار غالب شما (باور)، اتفاقات زندگیتان را رقم میزند نه افکار لحظهای.
هر باوری که درباره جهان، وقایع و هر چیز داشته باشیم، به واسطه آن باور جهان ما را در موقعیت و شرایطی قرار میدهد که آن باور برای ما اثبات شود.
در واقع میتوانم بگویم که کار جهان اثبات باورهای ما به خودمان است
.
مثلاً اگر باور داشته باشیم که انسان ضعیفی هستیم شرایطی را جذب میکنیم که این باور را تقویت کند. یا اگر باور قوی داشته باشیم که میتوانیم در کنکور موفق شویم و این باور، جزئی از نظام فکری ما باشد، در شرایطی قرار میگیریم که بهراحتی در کنکور موفق شویم. یا اگر باور داشته باشیم مردم بد هستند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود، افراد و موقعیتهایی را جذب میکنیم که ثابت میکند مردم بد هستند.

تمامی افرادی که به جایگاهی رسیده اند ودر زندگیشان موفقیتی به دست آورده اند به این دلیل است که قانون جذب را به صورت عالی یاد گرفته اند و آن را در زندگیشان پیاده سازی کرده اند.

 

 

در بخش قانون جذب چیست؟ 

می آموزیم که جهان از انرژی خلق شده است پس هر ذره در این جهان حاصل و حامل انرژی است و افکار ما نیز چون حامل انژی و از نوع کم تراکم میباشد و اتفاقات زندگی ما که از نوع پر تراکم میباشد را رقم میزند پس ما یاد میگیریم که با داشتن افکار مثبت وسازنده که با تکرار وتمرین حاصل میشود این انرژی را پخش کنیم.

در قانون جذب ثروت یاد میگیریم که دست آوردن پول وثروت یک حالت ذهنی است اگر در زندگیتان به حد نیازتان پول وثروت ندارید احتمالا تصورات و افکارتان و در نتیجه احساستان در مورد عدم وجود پول است . نگرانتی و اضطراب در مورد پول براساس قانون جذب برابر خواهد بود با عدم وجود پول در زندگیتان و در نتیجه با نگرانی ما پول وثروت را از خود دور میکنیم.


پیشنهاد میکنم مقاله ۱۰ روش ۱۰۰درصد علمی و تضمینی برای پولدار شدن حتما بخوانید

 

. قانون جذب پول

توجه کنید اساس قانون جذب در کائنات دئ چیز است : تکرار و قدرت باور ؛ از این رو باید سعی کنید برای رسیدن به پول و ثروت غالب تفکرات ، اعمال و گفتار شما به گونه ای باشد که اولا به رسیدن ه هدف مالی تان باور داشته باشید به خصوص در زمان هایی که گویی در ظاهر اتفاقات عجیب و شاید حتی در ظاهر ابتدای امر بدی برای شما از نظر اقتصادی رخ دهید و در ثانی شما می بایست سعی کنید در دو زمان مهم که ذهن ناهشیارتان بسیار نفوذ پذیر است یعنی صبح بلافاصله پس از برخواستن از خواب و شب بلافاصله قبل از خوابیدن خود را در حالت داشتن و دست یابی به هدف مالی تان تصور کنید و هر چه احساسات شما در این تجسمات قوی تر باشند و جزئیات دلپذیرتان بیشتر ودقیقتر باشند فرکانس ذهنی شما بیشتر می شود و در نتیجه رسیدن بیه هدف تان زودتر انجام می شود

اگر ذهن انسان باعث میشود که بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان یا آن فرد میشود مثبت بوده و بر عکس همین موضوع نیز صدق میکند.

در قانون جذب عشق یاد میگیریم

برای آن که از قانون جذب کائنات را در رابطه عاشقانه و یا برای یافتن فرد مناسب برای ازدواج استفاده شود فقط کافی است در مرجله ی اول طبق اصل تمرکز بر روی آن کسی و دقیقا با مشخصاتی که دوست دارید تمرکز کنید وبه آن فرد اگر حس خوبی داشته باشید آن شخص وارد زندگیتان میشود .
من باوردارم قانون جذب یکی از مهم ترین قوانین حاکم بر جهان است ما هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است ذهن ما عامل اصلی اتفاقات زندگیمان است هرانچه را که فکر میکنیم و احساس میکنیم همان خواهیم شد و همان را به دست میآوریم . هر فردی که قانون جذب را به صورت اصولی و با استفاده از منابع و کتاب های معتبر فرا گرفته باشد در مرحله اول سپاس گذار خداوند رحمان به خاطر این علم بوده و در مرحله دوم حسرت این را میخورد چرا این قانون را زودتر و به صورت عملی و درست یاد نگرفته است.
بنابراین واژه قانون جذب واژه ای جادویی نمی باشد. بلکه واژه ای علمی است و تک تک مولکول های تو متوجه آن می باشد و نسبت به آن واکنش نشان می دهد،چه بخواهی و چه نخواهی!!! چه متوجه باشی و چه متوجه نباشی!!!
همواره به یاد داشته باش انرژی تو برابر است با خلق و خوی تو و خلق و خوی تو برابر است با امواج تو و امواج تو چه مثبت و چه منفی برابر است با پدیده هایی که در جهان هستی می بینی.

 

 

قانون جذب , قانون جذب چیست؟ , قانون جذب عشق , قانون جذب ثروت

قانون جذب به صورت خلاصه

قانون جذب قانونی جدیدی نیست ، این قانون در طی سالیان تا به حال به طور ناآگاهانه و یا آگاهانه توسط مردم دنیا استفاده شده است. اگر سرنوشت و یا زندگینامه افرادی را که در گذشته می‌زیستند و دست به کارهای بزرگی در زندگی خود زدند را بررسی کنید متوجه خواهید شد که وجه مشترکی در همگی آنها وجود دارد که آن وجه مشترک قانون جذب نام دارد.

وقتی شما بر روی کمبود توجه می‌کنید دقیقا کمبود را در زندگی خود احساس می‌کنید و واقعیت هایی هم که می‌بینید و یا برای‌ تان اتفاق می افتد بر اساس کمبود خواهد بود. ولی وقتی شما روی فراوانی و خوشبختی توجه کنید دقیقا چیزی که جذب می‌کنید فراوانی و خوشبختی در زندگی خواهد بود و از زندگی نهایت لذت را خواهید برد.

 

قانون جذب یک قانون جهانی شناخته شده است. اصل و اساس قانون جذب این است که میگوید ما میتوانیم خودمان تمام واقعیت ها را رقم بزنیم و بسازیم. ما چیزهایی را که می‌خواهیم به خود جذب می‌کنیم و همانطور چیزهایی را هم که نمی‌خواهیم جذب خودمان می‌کنیم. ما مردم، وسایلی که اطرافمان هست، فکرها ، ایده‌ها و حتی پولی که در حساب بانکی‌مان هست را بر اساس فکر و احساس‌مان جذب می‌کنیم.

وقتی که باورهای ما محدود باشند ،ثروت و خوشبختی محدودی را جذب خواهیم کرد. وقتی ما باور داشته باشیم که همه چیز امکان پذیر هست و محدودیتی برای ما وجود ندارد آن وقت دنیا برای‌مان محدود خواهد شد! بنابراین وقتی به چیزی فکر می‌کنیم و دقیقا همان خواسته را در زندگی خود جذب می‌کنیم.

 

حتی برای شما شاید به طور ساده‌تر قانون جذب در زندگی‌تان بارها و بارها اتفاق افتاده است ولی به آن توجه کاملی نداشته‌اید. به طور مثال یک روز که شما می‌خواستید با یکی از دوستان خود تماس بگیرید و با او صحبت کنید ، ناگهان در همان روز دوست‌تان با شما تماس گرفته و شما خیلی هیجان زده به دوست‌تان گفتید : من امروز واقعا میخواستم بهت زنگ بزنم. این یک مثال خیلی ساده و پیش پا افتاده از قانون جذب هست.

برای قانون جذب هیچ محدودیتی وجود ندارد و این خود شما هستید که برای قانون جذب و خودتان محدودیتی قائل می شوید. برای قانون جذب فرقی ندارد که خواسته‌ی شما چه قدر بزرگ و یا کوچک باشد ، قانون جذب خواسته‌ی شما را جذب زندگی‌ تان خواهد کرد. مثالی که برای‌تان در مورد تماس با دوست‌تان آوردم یک اتفاق ساده از قانون جذب بود. شما خواسته‌ای برای تماس با دوست‌تان داشتید حال آنکه می‌توانستید خواسته‌ی دیگری برای خودتان داشته باشید.

 

 

قانون جذب چگونه عمل میکند ؟
ما در جهانی زندگی می‌کنیم که پر از فرکانس‌ های مختلف هست و در هرثانیه میلیاردها فرکانس در سطح جهان بو جود می‌آیند. هر فکری که ما در سر خود داریم دارای یک فرکانس هست که با فکرکردن در مورد خواسته‌های‌مان، فرکانسی را به جهان هستی ارسال میکنیم و متناسب با آن فرکانس که به جهان هستی ارسال کردیم، آن خواسته بعد از مدتی به خود ما برمیگردد و می‌توانیم آن را لمس کنیم و لذت ببریم.

حال می‌توانید فرکانسی را که به جهان هستی ارسال می‌کنید برابر با اهداف و خواسته‌های عالی شما باشد. در این صورت قانون جذب آن فرکانسها را به زندگی‌تان برمی‌گرداند و می‌توانید خواسته‌های‌تان را در زندگی مشاهده کرده و از آنها لذت ببرید.

 

پیشنهاد میکنم فایل دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری حتما ببینید

 

زندگی هر فرد بر اساس خواسته‌های درونی آن فرد شکل گرفته است در اصل اگر بخواهید از خواسته‌های درونی یک فرد آگاه شوید زندگی او را ببینید. دقیقا بر اساس قانون جذب متوجه خواهید شد چه خواسته‌هایی و یا چه فرکانسی را به جهان هستی ارسال کرده است و چه چیزهایی را در زندگی خود جذب کرده است.

 

قانون جذب تفاوتی بین خواسته های شما نمی‌گذارد، حال آنکه شاید شما به طور ناخودآگاه فرکانسی را به جهان هستی ارسال می‌کنید که برای‌تان خوشایند نیست. در این جا قانون جذب_همان فرکانس را به شما بر می‌گرداند و آن فکر ناخوشایند را در زندگی‌ تان احساس خواهید کرد.

بازدید کنندگان این مطلب از مطالب زیر بازدید کرده اند:

درباره نویسنده

فردین حیدری

علاقه زیاد من به اصول موفقیت , قانون جذب و کسب و کار اینترنتی باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
4 ثانیه تا دانلود دوره فاصله دارید
فقط کافی است ایمیلتان را وارد کنید...
دانلود دوره راز و رمزهای ناگفته جذب پول و ثروت
بیش از 3 ساعت فایل آموزشی