۱۰ ایده حرفه ای کسب درآمد از تلگرام _ راهنمای گام به گام و جامع

یکی از پر مخاطب ترین و در عین حال تجاری ترین شبکه اجتماعی که در حال حاضر در ایران فعال است تلگرام باشد.
اگرچه با وجود این که وقتی موضوع فیلترینگ تلگرام مطرح شد خیلی از افراد امکان استفاده از تلگرام و کسب درآمد از آن را امکان پذیر نمی دانستند اما آمارها نشان می‌دهد که حتی با وجود فیلترینگ تلگرام نه تنها از مخاطبین این شبکه اجتماعی کم نشد بلکه روز به روز بر تعداد مخاطبین این شبکه اجتماعی در کشور ما افزوده تر شد.
شاید تصور کنید که برای کسب درآمد از تلگرام دیگر دیر است و نمی توانید از این شبکه اجتماعی و تجاری درآمد زایی کسب کنید در جواب باید بگویم کاملا در اشتباه هستید.

چون بهترین زمان برای کسب درآمد از تلگرام همین الان است. شاید خودتان می گویید ساخت یک کانال و بالا بردن اعضای آن به ده الی بیست هزار نفر کاری بسیار زمان برد و تازه بعد از آن چه کسی حاضر می شود به ما تبلیغ بدهد؟

دوستان من در حال حاضر کانال هایی را میشناسم که نه تنها با دارا بودن اعضایی در حدود ۳ تا ۴ هزار نفر درآمدی به مراتب بیشتر از کانال‌هایی ۵۰ تا ۱۰۰ هزار نفری که صرفاً از طریق تبلیغات به درآمدزایی از تلگرام مشغول هستند را دارند.
حتماً می‌پرسید چگونه در ادامه این مقاله با من همراه باشید تا کاربردی ترین روش های کسب درآمد از تلگرام که زیر شاخه ای از کسب درآمد ز اینترنت است را به صورت کاملا اصولی به شما آموزش دهم.

 

 

» کسب درآمد از تلگرام بدون داشتن کانال

حتما شما جزو افرادی هستید که فکر می کنید برای رسیدن به درآمدزایی از تلگرام حتما باید کانالی با اعضای زیاد داشته باشیم اگر این طرز فکر را دارید باید به شما بگویم طرز فکرتان اشتباه است در حال حاضر در سطح تلگرام گروه و سوپرگروه هایی هستند که فقط با داشتن ۵۰۰ تا هزار عضو درآمدهای نجومی دارند منظور من کسب و کارهایی هستند که در آن فقط یک گروه را راه اندازی کرده و با ارائه دادن خدمات و محصولات درآمدزایی میلیونی دارند.

 

برای مثال گروه هایی که در زمینه فیتنس و تناسب اندام و افزایش قد و لاغری فعالیت دارند را می توان نام برد که با فروش محصولاتی از جمله دم کرده ها و یا قرص های تناسب اندام یا برنامه های غذایی و یا یک پک آموزشی به کسب درآمد مشغول هستند.

 

همچنین افرادی که وسایل تزیینی می سازد و یا طراحان لوگو و گرافیک که بدین وسیله یک مدل کسب و کار تلگرامی به راه انداخته اند از اینکه درآمدزایی از تلگرام را فقط محدود به داشتن یک کانال چندین و چند هزارتایی کنیم و فقط به این فکر باشید که درآمد از تلگرام محدود به راه‌اندازی کانال است در اشتباه هستید

چه باور کنید چه باور نکنید این گروه‌ها با درآمد چندین میلیونی که در ماه از تلگرام دارند گاهی بیشتر از ادمین کانال های چند هزار نفری نرخ درآمد افزایش می‌یابد حتما این سوال در ذهنتان برای تان ایجاد می شود چگونه امکان دارد؟

 

چون افرادی که در این گروه‌ها هستند فقط مشتریان واقعی و دائمی هستند که با رفع یک نیاز یک مشکل یا دغدغه افراد و کاربران و اعضای شان باعث ایجاد حس اعتماد و وفاداری در اعضای گروه خود می شوند و این افراد را به مشتریان دائمی خود تبدیل می کنند.

از طرفی شما در ادامه با روش هایی که خواهم گفت می توانید به راحتی از ربات تلگرام و دیگر روش هایی که بسیار درآمد زا هستند حتی بدون داشتن کانال یا گروه به کسب درآمد بپردازید.

 

 

» چگونه از تلگرام کسب درآمد کنیم؟

تا اینجا شما با این مطالب آشنا کردم که می توانید حتی بدون داشتن کانال و بدون داشتن کانال های چندین هزار تایی بتوانید از تلگرام کسب درآمد کنید و کسب درآمد از تلگرام را فقط محدود به گرفتن تبلیغ و داشتن کانال‌های چندصد هزار نفری نکنید.

 

در ابتدا قبل از هر چیز هدف گذاری است اگر شما بدون هدف و ناشیانه اقدام به ساخت کانال هایی کنید که در آن هیچ رشته ای ندارید پس از مدتی ناامید می‌شوید است در ابتدا باید بسته به نوع علایق خود و همچنین تخصص و مهارتی که دارید شروع کنید.

 

برای این کار حتی افرادی که وارد حوزه وب می شوند من توصیه می کنم که بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنند و به صورت کاملاً تخصصی عمل نمایند اگر شما ایده ی مناسب خود را بر روی عده ای از افراد خاص متمرکز کنید قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

 

 

 

» روش ها و ایده های حرفه ای کسب درآمد از تلگرام

 

 

کسب درآمد از طریق همکاری در فروش _دیجی کالا

» کسب درآمد از تلگرام به روش همکاری در فروش

در این روش کسب درآمد به دو دسته ی کسب درامد از طریق فروش محصولات فیزیکی و کسب درامد از طریق فروش محصولات دانلودی و فایلی تقسیم می شود.
اما یکی از سوالاتی که همواره در مورد سیستم های همکاری در فروش و مطرح می شود این است که آیا از طریق همکاری در فروش می توانیم به درآمدزایی برسیم یا نه؟
که در جواب باید بگویم بله شما در به درآمدزایی می رسید.

 

دقت کنید موفقیت شما در کسب و کار فقط به انتخاب نوع کسب و کار نیست بلکه به میزان مقاومت و تلاش منسجم شما بستگی دارد.
همکاری در فروش نتنها یک کسب و کار اینترنتی پول ساز است بلکه یکی از روش های خوب کسب درآمد از تلگرام برای افرادی است که هیچگونه ایده ی خوب و یا محصولی برای فروش ندارند.

 

در این روش شما نیازی به تولید محصول و اینکه دغدغه ارسال محصول داشته باشید ندارید شما فقط در ازای فروش محصول و متصل کردن خریدار به شرکت فروشنده پول دریافت می کنید.

برای موفقیت در سیستم همکاری در فروش ابتدا شما باید بدانید چه کالا و خدماتی از میزان طرفدار زیادی برخوردار هستند مثلا لوازم آرایشی و بهداشتی پوشاک لباس های مجلسی زنانه از میزان طرفداری زیادتری نسبت به محصولات دیگر برخوردار هستند.

پس قبل از هر چیز انتخاب این است که می خواهید چه کالا و خدمات فیزیکی در کانال خود قرار دهید از طرفی مزیت این روش این است که شما با تعداد اعضای ۱۰۰ نفر نیز می توانید درآمدزایی داشته باشید.

و اگر صبر و حوصله به خرج دهید و تلاش منسجمی داشته باشید پس از مدتی قادر خواهید بود تعداد اعضای کانال تلگرامی خود را افزایش دهید و به نسبت تعداد فروش های شما نیز افزایش می یابد

همکاری در فروش شما به ازای فروش هر محصول حدود ۲۵ تا ۷۰ درصد از پورسانت فروش و بازاریابی محصول را دریافت می کنید.

برای کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش دیجی کالا کلیک کنید.

 

 

» همکاری در فروش محصولات دانلودی از طریق تلگرام

روش دیگر کسب درآمد درآمدزایی تلگرامی فروش محصولات دانلودی دیگران است بهترین روش از لحاظ کسب درآمد از تلگرام محسوب می شود در این روش شما پس از پرداخت پول اجازه دسترسی کاربران به محصول مدنظر را می دهید در این روش شما یک محصول دنلود ایده‌آل را انتخاب میکنید آن را برای تلگرام قرار می دهید
برای موفقیت در این روش شما می توانید با کسب اجازه از منبع پکیج قسمتی از پکیج را به رایگان منتشر کنید و یا آموزش های رایگان در ارتباط با پکیج در کانال خود منتشر کنید تا فرد پس از استفاده از این موارد و آموزش ها رغبتی به تهیه شما نشان دهد.

 

این که شما از سایت مرجع یا سایتی که محصولات دانلودی ارائه میدهد یک لینک اختصاصی دریافت می کنید که می توانید با گذاشتن در گروه ها و کانال های دیگر به فروش محصول مد نظر بپردازید.
اگر شما جزء افرادی هستید که حوصله راه اندازی کانال ندارید روش دوم برای شما مناسب تر است.

 

فقط کافی است برای بنر و لینک اختصاصی همکاری در فروش محصول فایل دانلودی خود اقدام به تبلیغ در کانالهای دیگر و گروه ها کنید البته من روش اول را بیشتر توصیه می کنم زیرا در روش اول شما علاوه بر اینکه صاحب یک کانال تلگرامی هستید .

بلکه اعضا و ممبر کانال شما نه تنها به شما اعتماد می‌کنند و هر سوالی در مورد محصول داشته باشند از شما می پرسند و چون در روش اول اعتمادسازی صورت می‌گیرد به مراتب درآمد خوب ترین نسبت به روش دوم خواهید داشت و از طرفی اگر محصول فروشی شما یک محصول ایده آل و خوب باشد این افراد به مشتریان دائمی شما تبدیل می شوند.

 

شما بسته به نوع و سلیقه خود می توانید یکی از این روش های مذکور را انتخاب کرده و در آن فعالیت کنید این روش نیز جزو روش های پر بازده کسب درآمد از تلگرام است و شما می توانید با وقت گذاشتن و صبر حوصله به درآمدزایی برسید.

 

حتما بخوانید: جدیدترین روش های کسب درآمد از یوتیوب در ایران

 

» کسب درآمد از طریق خرید و فروش کانال های تلگرامی

روش دیگری که در حال حاضر به یک روش جذاب برای کاربران تبدیل شده است خرید و فروش کانال های تلگرامی است بنظر من شما با خرید یک کانال و ایجاد تغییرات اساسی در آن به مراتب موفق‌تر خواهید بود نسبت به زمانی که شما بخواهید یک کانال جدید و با اعضای جدید راه‌اندازی کنید.

با توجه به اینکه اندازه کانال کاری بدست آمده است و از طرفی افراد هر روز بی حوصله تر و عجول تر می شوند شما میتوانید یک کانال تلگرامی را خریداری کرده و با ایجاد یک سری تغییرات جزئی در آن و چند هفته ممبرگیری و افزایش اعضای کانال اقدام به فروش آن با مبلغ بیشتری کنید.

 

همچنین می توانید کانالی جهت خرید و فروش کانال های دیگر راه‌اندازی کنید سپس از مدیر کانال های دیگر بخواهید تا عضو کانال شما شوند و از طریق کانال شما اقدام به خرید فروش کانال خود کنند.

شما می توانید پس از مدتی در ازای گرفتن مبلغی بنرهای فردی که خواهان خرید یک کانال است و فردی که می‌خواهد کانال خود را بفروشد را در کانال خود قرار داده و به این شیوه نیز از تلگرام کسب درآمد کنید.

 

 

» تولید محتوای آموزشی و فروش آن از تلگرام

بعد از فروش محصولات فیزیکی آموزش در اینترنت حرف اول را میزند.
کانال های بی شماری در حال حاضر شروع به فعالیت کرده اند که فقط از طریق تولید محتوای آموزشی و سودهای کلانی به دست می‌آورد.
برای نمونه کانال هایی با موضوع کسب درآمد از اینترنت, کسب درآمد از تلگرام و حتی آموزش هایی که در قالب کانال های وی آی پی ایجاد کرده و همچنین آموزش ها برنامه های غذایی تناسب اندام که در ازای گرفتن مبالغی اجازه دسترسی به آموزش ها و عضویت را به کاربران ویژه خود می دهند.

 

شما در چه چیزی مهارت استعداد و تخصص خاصی دارید فرقی ندارد که بخواهید چه مطالبی را آموزش دهید این بستگی به میزان مهارت ها و علایق شما دارد.
هر زمان که تعداد و اعضای کانال شما به یک حد معینی رسید می توانید درآمدزایی خود را شروع کنید مثلا کلاس های آنلاین در مورد مطالب آرایشی ارائه دهید و یا آموزش های آشپزی.
شاید بپرسید که چگونه این محتوا را تهیه کنم نگران نباشید شما در حال حاضر یکی از پولساز ترین دستگاه ها را در اختیار دارید و آن هم موبایلتان است که می توانید از آن برای ضبط صوت یا ویس و همچنین فیلم برداری از خودتان و حتی ارائه نمونه کارهای تان استفاده کنید.

 

شما می توانید با جمع آوری اطلاعات و ساده‌سازی و همچنین ارائه با کیفیت یک مطلب یک دوره آموزشی خوب برای اعضای کانال خود بسازید حتی می توانید دوره های چندین ماه ایجاد کنید و در کنار کانال اصلی خود یک کانال ویژه یا وی آی پی درست کرده و بعد از اینکه افراد ثبت نام کردن هر ماه یک قسمت از دوره را در کانال ویژه خود قرار دهید و یا می توانید تعدادی آموزش اختصاصی تهیه کرده و در کانال خود قرار داده تا در صورتی که فرد ثبت نام کرد و مبلغ عضویت را پرداخت کرد لینک کانال اختصاصی در اختیار او و دیگر اعضا ثبت نام کننده قرار داده شود

 

این روش در حال حاضر جزء پر سود ترین روش های کسب درآمد از تلگرام و کانال های تلگرامی به شمار می رود همچنین میتوانید در کانال اصلی خود مطالب رایگان و پرسش و پاسخ جهت ایجاد اعتماد سازی کاربران ایجاد کنید نتایج افرادی که در کانال وی آی پی شما عضو شده و از دوره شما استفاده کرده اند را در قالب فایل های متنی صوتی باید تصویری در کانال اصلی خود قرار دهید تا افراد و اعضای کانال اصلی شما به شما اعتماد کنند از طرفی توجه داشته باشید مطالبی که به صورت رایگان در کانال اصلی خود منتشر میکنید باید یک نتیجه به کاربران شما بدهد و بتواند از این مطالب که هرچند رایگان هستند نتیجه بگیرد.
حتما لزومی ندارد که مطالب شما فایل های صوتی و تصویری باشند شما می توانید با ارائه یک مشاوره خوب به صورت رایگان جلب اعتماد کنید.

 

 

» ایجاد کانال جهت ایجاد تبادل های بنری و لینکی

افرادی که شروع به ساخت یک کانال تلگرامی تازه می کنند بزرگترین دغدغه ای که دارند این است که چگونه تعداد ممبر ها به اعضای کانال خود را افزایش دهند این سوال برای افرادی که مخصوصاً هیچ گونه سرمایه ای ندارند تا تبلیغات اعضای کانال خود را افزایش دهند بیان برای اعضای کانال خود ممبر بخرم به یک مشکل بسیار بزرگ تبدیل می شود.

 

اما چگونه از خود را به روشی بدون هزینه افزایش دهیم جواب این سوال تبادلات لینکی و بنری کانال است در ادامه مقاله ی من به شما تمامی این تبادلات را آموزش می دهم
در ابتدا باید ذکر کنم که افزایش اعضای کانال های تلگرامی با روش‌هایی مانند خرید ممبر فیک و یا نرم افزار ها و ربات ها اصلاً موثر نیست و فقط وقت و زمان افراد را هدر میدهد که شما میتوانید برای رفع چنین مشکلی اقدام به ساخت یک کانال تبادل کنید سپس شروع به یافتن ادمین های کانال های تازه تاسیس از طریق گروه های تبادل و کانال های تبادلی که در این حوزه مشغول فعالیت هستند اقدام به تبادل لینک کنید

با این روش پس از مدتی تعداد اعضای کانال شما که بالا رفت می توانید در ازای دریافت مبالغی لینک صاحبان کسب و کار و کانال ها را در کانال خود ترفند برای ایجاد تبادل راه اندازی کرده اید قرار دهید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

 

 

» کسب درآمد از طریق تلگرام با راه اندازی کانال های ادمین یاب

کانال های بسیاری هستند که به دلیل چند شغله بودن و وقت نداشتن فرصت نمی کنند خودشان تمام کارهای کانال خود را انجام دهند این افراد برای اینکه تولید محتوای مناسبی داشته باشند به صورت مرتب کانال خود را آپدیت کنند نیازمند افرادی هستند که ادمین کانال یا مدیر کانال شان شوند
می توانید به راحتی یک کانال تلگرامی راه اندازی کنید که نیاز چنین افرادی به ادمین را برطرف کند البته شما می‌توانید افرادی که خواهان اتمی شدن و توانایی مدیریت و تولید محتوای جامع و مناسب را نیز دارند در کانال تلگرامی خود معرفی کنید.

این نوع مدل درآمدزایی شما هم میتوانید از صاحبان اصلی کانال ها مبالغی دریافت کنید و هم افرادی که خواهان این هستند ادمین‌کانال شود در این روش شما پس از راه اندازی کانال برای یک مدت زمان کوتاه یعنی زمانی که اعضای کانال تان به یک حد معقولی رسید می توانید به صورت رایگان این کار را انجام دهید.

 

 

کانال نیازمندی ها

 

 

» کسب درآمد از تلگرام از طریق راه اندازی کانال نیازمندیها

طی یک سال گذشته بر تعداد کانال نیازمندی ها در تلگرام افزوده شده این نشان می‌دهد این کانالها در حال تبدیل شدن به یکی از پولساز ترین روش های کسب درآمد از تلگرام هستند.

مزیتی که کانالهای نیازمندی تلگرامی نسبت به کانال هایی با تعداد ممبر بالا که از طریق تبلیغات کسب درآمد می‌کنند این است که با تعداد کم در حدود ۴ الی ۵ ماه می توانید به درآمد زایی برسید البته چون میزان درآمدزایی در این روش بسیار زیاد است برای اینکه سریع تر به هدفتان برسید سعی کنید برای کانال خود تبلیغ کنید نکته بسیار مهم اینجاست که هرگز از ممبر فیک استفاده نکنید.

امروزه بسیاری از افرادی که در حوزه کاری خودشان و تخصص خود اقدام به آگهی و حتی دریافت اطلاعیه می کنند این روش می‌تواند برای افرادی که جویای کار هستند و یا افرادی که خواهان نیروی کار در یک محل هستند کاربرد دارد بنابراین شما می توانید در زمینه‌هایی مثل آگهی استخدام کانال های ایجاد کرده و شروع فعالیت کنید.

اگر حوزه انتخابی شما جذاب است و روزانه می توانید آگهی های بسیاری دریافت کنید می توانید کانال خود را محدود به شهرتان یا محل اقامتتان کنید.
شاید تعداد اعضای شما کمتر شود اما کانال شما یک کانال کاملاً تخصصی برای افراد شهرستان و محل زندگیتان است که برای رفع نیازهای خود اقدام به دادن آگهی می‌کنند.

 

 

» چگونه برای کانال نیازمندی های خود را جمع آوری کنیم

شما در این روش ابتدا باید به صورت رایگان فعالیت کنید نیازمندیهای را تهیه کنید و به صورت رایگان در کانال خود قرار دهید برای نتیجه‌گیری بهتر رشد سریع تر کانال تان می توانید در کانال های دیگر نیز اقدام به دادن تبلیغ کنید.

در این روش و مدل درآمدزایی به ازای دریافت هزینه اندک آگهی را قرار دهید آگهی ها را در زمان که جزو ساعت های پربازدید محاسبه میشوند قرار دهید.
سعی کنید تا حد امکان کانال تان تخصصی باشد و اگر کانال شما تمامی مطالب و نیازمندی های شهر یا یک ناحیه خاص را مورد پوشش قرار میدهد برای آسان تر شدن کار می توانید از دسته بندی ها و هشتگ های درست استفاده کنید.

 

 

کانال فروشگاهی_ربات فروشگاهی

 

 

» کسب درآمد از تلگرام از طریق ایجاد کانال فروشگاهی

یکی از فراگیرترین روشها برای کسب درآمد از تلگرام ایجاد یک کانال فروشگاهی است.
شما با ایجاد یک کانال فروشگاهی و فروش محصولات خود می توانید در آمدی حتی به مراتب بیشتر از کانال‌هایی که از طریق گرفتن تبلیغات از تلگرام کسب درآمد می‌کنند داشته باشید.

برای این کار شما می توانید محصولات و کالاهای خود را به جای اینکه از طریق مغازه به فروش برسانید با ایجاد یک کانال فروشگاهی در حوزه دید تعداد زیادتری از افراد قرار دهید همچنین می توانید با فروش کالا و محصولات دیگران البته منظور من همکاری در فروش نیست بابت فروش محصولاتشان و قرار دادن بنرهای تبلیغاتی آنها در کانال فروشگاهی خود مبالغی دریافت کنید.

 

 

» مدل درآمدزایی در این روش چگونه است؟

خوب شما در ابتدا اقدام به ساخت یک کانال می کنید توجه کنید باید تصمیم بگیرید که می خواهید چه کالا و خدماتی را به فروش برسانید آیا می‌خواهید در یک زمینه مثلا پوشاک به صورت تخصصی کار کنید و یا بصورت عمومی هر کالایی را در کانال خود قرار داده و به فروش برسانید.

 

قبل از شروع حتما باید ایده مناسب خود را پیدا کنید تا در بقیه مراحل دچار مشکل نشوید و نیازی نباشد پس از مدتی ایده خود را عوض کنید.
در گام بعدی از طریق روش‌های تبادل اقدام به عضوگیری کنید شما نباید از طریق معرفی اعضای کانال فروشگاهیتان را بالا ببرید چون اعضای فیک مشتریان شما نخواهند شد از طرفی اگر از اعضای فیک استفاده کنید به دلیل میزان بازدید کم پست هایتان کانال های دیگر اصلاً رغبتی به انجام تبادل با کانال شما پیدا نخواهند کرد.

 

اگر شما جزء افرادی هستید که به شدت توصیه می کنم یک کانال با تعداد اعضای در حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر بخرید و بعد با انجام تبادل اعضای کانال خود را بالا برده و اقدام به درآمدزایی کنید.

 

کانال هایی مانند فروش پوشاک به خصوص پوشاک زنانه و لوازم تزیینی بیشترین میزان درآمد زایی را در بین کانال های فروشگاهی دارند شما می‌توانید با راه‌اندازی چنین کانالهایی شروع به کسب درآمد از تلگرام کنید.

 

 

کسب درآمد از ربات تلگرامی

» کسب درآمد از ربات تلگرامی

کسب درآمد از ربات های تلگرامی یکی دیگر از روش‌هایی محسوب میشود که می توانید به درآمد برسید
بهترین روش کسب درآمد از ربات ها ایجاد ربات های فروشگاهی و نیز روبات هایی هستند که خدمات vip ارائه می دهند که به شما توضیح خواهم داد.

 

 

» ربات های فروشگاهی

شما میتوانید یک ربات فروشگاهی در کنار در کانال فروشگاهی خود ایجاد کنید در واقع ربات های فروشگاهی یک روش فروش محصولات از طریق تلگرام و وصل شدن به درگاه های پرداخت بانکی هستند.

اگر شما از خدمات همکاری در فروش مثل میهن استورنت و یا دایان شاپ و… و دیگر سیستم های همکاری در فروش استفاده می کنید این سایت ها علاوه بر اینکه محصولات لازم برای قرار دادن در کانال فروشگاهی در اختیار شما قرار می دهند بلکه امکان فروش هر محصول را نیز از طریق ربات فروشگاهی به کانال های فروشگاهی و جهت تسریع در فرایند خرید ارائه می دهند.

 

روش دیگر درآمدزایی از ربات های فروشگاهی این است وقتی شما عضو ربات سایت های همکاری در فروش به عنوان فروشنده محصولات از طریق ربات تلگرامی می‌شوید یک بنر تبلیغاتی دریافت می‌کنید و می توانید با انتشار این بنر در گروه ها و کانال های تلگرامی دیگر به ازای هر خرید و یا افزایش اعضای ربات مبلغی به حساب شما واریز شود.

 

اما اگر کانال فروشگاهی دارید و می خواهید از طریق ربات تلگرام هم به درآمد زایی برسید می توانید خودتان یک ربات فروشگاهی ساخته و نسبت به عضوگیری از طریق ربات اقدام کنید شما می توانید رباتی به شیوه ارائه خدمات به صورت یک سایت طراحی کرده و از آن کسب درآمد کنید.

 

 

» ربات های وی آی پی یا پرداخت درون برنامه ای

بگذارید با یک مثال برایتان توضیح دهم مثلا ربات تبدیل متن عکس دار به متن که به کاربران خودش اجازه می دهد تا به صورت رایگان عکس متن دار را به ربات ارسال کرده متن موجود در عکس ها را به صورت تکست دریافت کنند اما اگر کاربر بخواهد متن ۴ عکس متن دار را استخراج کنند باید حتما عضو وی آی پی یا اشتراک ویژه این ربات را تهیه کند.

شما می توانید یک ایده خلاقانه پیدا کرده سپس اقدام به ساخت ربات مدنظرتان کنید و از این راه درآمدزایی تلگرامی را تجربه کنید.
همچنین میتوانید ربات خرید و فروش شارژ راه بیندازید.

 

همچنین شما می توانید یک ربات برای خدمات تبادل لینک ارائه دهید به این وسیله با ارسال پیام به ادمین دیگر کانال ها از آنها بخواهید عضو ربات تلگرامی شما شوند و از این طریق به سرعت اعضای ربات خود را افزایش دهید.

 

آزاد کاری _ فریلنسیر

 

 

» کسب درآمد از تلگرام از طریق خدمات آزاد کاری

فریلنسیری یا آزاد کاری روشی است که در آن یک شرکت خاص و یا یک فردی در ازای انجام یک کار و با دستمزد مشخصات تعیین شده به شخص یا شرکت دیگری می دهد همانند سایت های مانند پارس کدرز و پونیشا و انجام می دهم.

 

فریلنسیر یا کارکنان فریلنسیر به افرادی گفته می شود که به صورت آزاد کاریا پروژه‌ای قبول و دریافت می کنند به گونه ای که نیاز به هیچگونه حضور در یک مکان خاص نیست در این روش بدون آن که دو طرف معامله همدیگر را ببینند یا از قبل همدیگر را دیده باشند و وظیفه کانال شما ایجاد یک پل ارتباطی بین دهنده انجام پروژه و شخصی که عهده دار انجام پروژه کار می شود است.

این روش در اینترنت به یک روش همه‌جانبه تبدیل شده است به دلیل درآمد خوبی که دارد یک بازار مناسب برای شماست تا از این طریق می توانید با راه اندازی یک کانال فریلنسیر یا آزاد کاری علاقه‌مندان و افرادی را که از این طریق اقدام به انجام پروژه های خود و نیز انجام پروژه ها و دیگر کارها میکنند را جمع آوری کرده و شروع به کسب درآمد کنید.

مثلاً در سایت پونیشا یا انجام می دهم شروع می خواهید تعداد هزار عضو به کانال تلگرام خود اضافه کرده و شخص هم حاضر است در ازای گرفتن ۱۰۰ هزار تومان این کار را برای شما انجام دهد وقتی دیگری حاضر است همین تعداد اعضا را با قیمت ۸۰ هزار تومان به کانال شما اضافه کند و به این وسیله با طرف که از دیدگاه خودتان قیمت مناسبی ارائه کرده است وارد معامله می شوید.

 

حتما بخوانید: جدید ترین روش کسب درامد از اینترنت به سبک کلیک کن و پول بگیر

 

» کسب درآمد از طریق تبلیغات

یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین روش های حال حاضر کسب درآمد از تلگرام کسب درآمد به روش گرفتن تبلیغ است در این روش شما نمی توانید میزان درآمدتان را به صورت قطعی تخمین بزنید زیرا در این روش میزان درآمد شما بستگی به میزان ممبر و اعضای کانال تان دارد و به هر میزان تعداد اعضای کانال به شما بیشتر باشد می توان گفت میزان درآمد و سود حاصله شما بیشتر خواهد بود.

در اینجا صرفا هدف من فقط توضیح این روش کسب درآمدی است.

 

این مدل درآمدزایی شما ابتدا باید یک تلگرام در مورد موضوعاتی که بسیار پرطرفدار هستند ایجاد کرده و با تولید محتوای مناسب و روش های عضو گیری شروع به بالا بردن اعضای کانال خودتان کنید در این روش شما می توانید گاهی از اعضای فیک هم برای بالا بردن ممبر های کانال خود استفاده کنید.

 

لازم به ذکر است در این روش که زمان بر است و صبر و حوصله شما بستگی دارد و اصلا نباید عجله کنید.
شما در ابتدا که اعضای کانال تان به حدود ۱۰۰۰۰ تا ۲۰ هزار عضو رسید می توانید از طریق سایت هایی که خدمات تبلیغات کلیکی تلگرامی ارائه میدهند کانال خود را ثبت کرده و با گرفتن بنرهای تبلیغاتی از این سایت ها و گذاشتن در کانال تلگرامی خود کسب درآمد کنید.

 

در این روش میزان درآمد شما به تعداد کلیک های صورت گرفته بر روی لینک بنر تبلیغاتی خواهد بود.
اما بعد از اینکه اعضای کانال شما به حدود ۲۰ تا ۴۰ کا رسید می توانید خودتان هم نسبت به گرفتن تبلیغات اقدام کرده و در ازای قرار دادن بنر تبلیغاتی و پست های زمان دار نسبت به کسب درآمد از تلگرام به شیوه تبلیغات اقدام کنید.

 

 

تبادل _ افزایش اعضای کانال _افزایش اعضای گروه تلگرام

 

 

» چگونه اعضای کانال خود را افزایش دهیم؟

اکثر افرادی که می‌خواهند به کسب درآمد از تلگرام بپردازند پس از مدتی بزرگ‌ترین دغدغه و مسئله یشان این است چگونه اعضای کانال خود را افزایش دهند
یکی از مهمترین راه های افزایش اعضای کانال تلگرامی استفاده از سیستم تبادل است.

البته خاطرنشان کنم که میتوانیم با استفاده از خرید غذا و همچنین استفاده از نرم افزارهای گرفتن ممبر برای کانال خود اقدام کنیم اما بیشتر اعضایی که در این روش وارد کانال تلگرام ما می شوند هستند و هیچ گونه استفاده تجاری برای ما نخواهند داشت.

در اینجا شما یاد می گیرید که چگونه با کانال های دیگر تبادل کنید و اینکه به راحتی و در کمترین زمان ممکن تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید
به طور کلی در بحث تبادل برای کانال های تلگرامی با ۵۹ روش تبادل به منظور بالا بردن اعضای کانال خود رو به رو هستیم که عبارت اند از:

 

تبادلات تکی
تبادلات تب روی تب
تبادلات چرخشی
تبادلات شبانه
تبادلات سنتری

 

تبادلات تکی

یکی از بهترین و عالی ترین روش ها که برای بالا بردن اعضای کانال تلگرام مدتهاست به کار میرود و می توانید بیشترین بازدهی از آن داشته باشید تبادلات تکی هستند

در این روش دو کانال با هم به توافق میرسند که بنر های تبلیغاتی خودشان را در کانال های یکدیگر قرار داده و اعضای هر کدام از کانال ها با دیدن هر کدام از این تبلیغات از یک کانال به کانال دیگر رفته و در صورت تمایل عضو آن کانال می شود.

در این روش اعضای هر دو کانال فوق بالا می رود و برای هر کانال از بازدهی عالی برخوردار است در روش تبادلات تکی با دو شیوه تبادل روبه‌رو هستیم.

 

 

۱ | تبادلات تکی بازدیدی:

در این روش کانال های فوق با هم به توافق میرسند که اگر میزان بازدید یا ویو پستها مثلا به ۱۲ هزار بازدید برسد اقدام به برداشت بنر ها از کانال خود کند.
مدیر هر کانال درگیر توافق می تواند هر زمان که میزان بازدید پست به حد تعیین شده رسید اقدام به برداشتن بنر تبلیغاتی کانال مقابل کند.
این روش یکی از پرباکاربردترین روشها در تبادلات تکی است به هر میزان و نوشته شده توسط شما در کانال مقابل جذاب‌تر باشد می‌تواند عضویت بیشتری از طرف به کانال مقابل دریافت کند.

 

 

۲ | تبادلات تکی تایمی یا زماندار:

در این روش مدیر های دو کانال با هم به توافق میرسند که بنرهای تبلیغاتی خود را به مدت زمان مثلاً ۲ ساعت در کانال همدیگر قرار دهند این روش نسبت به روش قبلی بازدهی کمتری دارد .

 

 

تبادل _تبادل لینک تلگرام

» تبادلات تب روی تب

در این روش تمامی تبادلات تایمی و زمان دار است به گونه ای که شما با چندین کانال مختلف وارد تبادل می شوید و تمامی بنرهای شما در زیر همدیگر قرار می گیرند توجه داشته باشید که در هنگام تبادل تا حد امکان با کانالهای تلگرامی هم حوزه خود یاهم صنف خود وارد تبادل شوید.

دقت کنید اگر شما جزو افرادی هستید که تبادلی برای کانال خود انجام داده باشید حتما متوجه این امر هستید که در بحث تبادلات هرگونه تبادلی پست آخر از اهمیت ویژه و به خصوصی قرار دارد.

 

در این تبادلات کانال هایی که ممبر یا اعضای کمتری دارند پست های آخر خود را همیشه کانالهایی قرار می‌دهند که اعضای بیشتری نسبت به چند کانال شرکت کننده در تبادل دارند می گذارند با کانالهای که میزان اعضای بیشتر و قابل توجه تری نسبت به کانال های کوچکتر دارند اولین پست تبادلی خود , پست کانال های کوچکتر را قرار می دهند.

در واقع اگر مدیر کانال بزرگتر با ۳ کانال دیگر وارد تبادل شود همیشه پست اول پستی است کلینک ها بی کانال کوچکتر و با اعضای کمتر خواهد بود .در این لیست ۳ تایی در بالا قرار میگیرد و پست اخر هم پستی است که لینک کانال بزرگتر در تبادل را دارا می باشد.

 

 

» تبادلات شبانه:

تب شبانه نیز تبادل ای است که به یکی از تبادلات تب روی تب اطلاق می شود در این روش که معمولا از ساعت ۱۰ شب تا ساعت ۱۰ صبح صورت می گیرد و به زمان تبادلات یا استراحت کانال نیست معروف است و شما می توانید با ساخت یک بنر جذاب در این زمان بهینه نهایت استفاده را ببرید.

توجه کنید هیچ وقت در میزان تبادلات خود عجله نکنید و زیاد به تبادل نپردازید زیرا این کار نه تنها سبب افزایش اعضای کانال تلگرامی شما نمی شود بلکه سبب می شود تا کاربران کانال شما است کانال تون لفت دهند و کانال شما را برای همیشه ترک کنند.

همانطور که گفته شد پروسه عضو گیری برای کانال یک پروسه زمان‌بر است و نباید در این مرحله عجله کرد شما می‌توانید با کمی پشتکار صبر و حوصله در بازه زمانی چهار تا هفت ماهه به نتایج دلخواه تان برسید پس حتما در انجام تبادلات زیاده‌ روی نکنید.

 

 

» تب چرخشی

در بحث تبادلات چرخشی که خود نمونه دیگر از تبادلات تب روی تب است شما در ابتدا عضو کانال یا گروهی می شوید که وظیفه جمع‌آوری بنرهای تبلیغاتی طرفین درگیر تبادل را بر عهده دارد و معمولا یک نفر به عنوان مسئول یا لیدر قرار دادن چینش بنرها و البته با مشورت مدیر کانال های دیگر که درگیر تبادل هستند و در زمان خاصی اعلام می شود تا بنر های مدنظر و بر طبق چینش تعیین شده توسط لیدر یا مسئول تبادل چرخشی در کانال های شان قرار دهند.

 

این روش مسئول یا لیدر به ترتیب میزان تعداد اعضا و همچنین میزان بازدید پست های کانال های درگیر تبادل اقدام به ترتیب بندی بنرهای تبلیغاتی از کانال با تعداد اعضای کمتر به کانال با تعداد اعضای بیشتر میکند به این صورت که کانالی که تعداد اعضای کمتری دارد بنر آن در بالای لیست تبادل چرخشی و کانالی که میزان اعضای بیشتری دارد نسبت به همه کانال های درگیر تبادل و نقش آن در پایین است و به عنوان پست آخر تمامی کانال های شرکت کننده در تبادل قرار میگیرد.

 

پس از اتمام چینش و ترتیب بندی بنرها ادمین کانال ها موظف هستند در زمان اعلام شده و بنر مدنظر را در کانال خود قرار دهند و تا پایان زمان تبادل اقدام به برداشتن بنر تبلیغاتی نکنند همچنین در زمان تبادل چرخشی شما نمی‌توانید هیچ گونه پستی در کانال خود قرار دهید شما می توانید در روز یک بار از این روش استفاده کنید اما برای اینکه در این روش موفق شوید حتما سعی کنید عناوین جذاب در بنرهای تبلیغاتی خود استفاده کنید.

 

 

» تب سنتری

منظور از تب یا تبادل سنتری به معنی یک مرکز تبادل است در این روش شما برای بالا بردن اعضای کانال خود نیازمند یک سنتر یا مرکز تبادل هستید.
به این صورت که یک کانال به عنوان کانال مرجع یا مرکز یک لیست که می بایست کانال های دیگر در کانال خود و در ساعت مقرر و تعیین شوند قرار دهند درج می کند.و خود مدیران کانال مرکزی یا سنتری پیگیری می‌کنند که لیست در کانال های درگیر تبادل در زمان تعیین شده در و قرار داده شده یا نه و در پایان زمان تعیین شده شما می توانید اقدام به برداشتن لیست مدنظر از کانال خود کنید.

 

این روش برای کسانی که به دنبال کسب درآمد از تلگرام هستند یک روش خوب درآمدزایی محسوب می‌شود و در روش های کسب درآمد از تلگرام به ایجاد چنین کانالی پرداختیم برای مثال از قدیمی ترین کانال هایی که در این زمینه فعالیت می‌کند و توانست درآمد خوبی نیست داشته باشد کانال بود.

در تبادلات سنتری یک کانال به عنوان کانال مرکز یا هدایت گر وظیفه کنترل و نظارت و همچنین هدایت تبادل را بر عهده دارد.

 

 

» چگونه درخواست تبادل لینک و تبادل بنر برای کانال خود بکنیم؟

شما پس از اینکه در گروه ها و کانال های مخصوص تبادل عضو شدید هیچ فعالیتی را انجام ندهید و به مدت زمان چندین روز فعالیت دیگر کانال ها و کسانی که درخواست تبادل میکنند را رصد کنید تا نحوه اجرایی کردن کار برای عادی و روشن شود.

 

شما در ابتدا عضو کانال یا گروهی که تبادلات در آن صورت می گیرد می شوید سپس یک پیام متنی مبنی بر انجام تبادل مثلا تبادل تکی به گروه ارسال کنید همچنین می توانید به پی وی مدیران دیگر کانال ها رفته و درخواست انجام تبادل کنید دقت کنید تا جای امکان با کانالهای که با موضوع کانال شما مرتبط هستند وارد تبادل شوید.

اگر کانال شما یک کانال فروشگاهی است با کانال هایی که به فروش پوشاک لباس و دیگر کانال های فروشگاهی وارد تبادل شوید پس از آنکه شما درخواست تبادل در گروه دادید و به پی وی برخی از ادمین کانال های دیگر مراجعه کردید به شما پاسخ خواهند داد و برای انجام تبادل با شما هماهنگی می‌کنند.

 

شما می توانید برای تسریع در انجام کار بنرهای تبلیغاتی خود را از قبل آماده کنید و در صورت موافقت طرف برای انجام تبادل به سرعت وارد تبادل شوید.

 

 

» بهترین و پر بازده ترین تبادل کدام ها هستند؟

در میان تبادلات که برای شما بیان شد تبادلات تکی و صد البته از نوع ویو یا بازدید بسیار پر اهمیت است و پس از آن می توان به تبادلات شبانه یا تب شبانه اشاره کرد
شما لزومی ندارد حتما عضو کانال تبادل و یا گروه های تبادل به منظور بالا بردن اعضای کانال خود شوید می توانید کانال های مرتبط با کانال خود را از طریق جستجوگر موبوگرام پیدا کرده که تعداد اعضای آن به اعضای شما نزدیک باشد و با فرستادن یک پیام از آنها درخواست کنید تا با شما وارد تبادل شوند .

 

 

درآمد زایی از تلگرام

 

 

» انتخاب یک ایده مناسب و اصولی مهمترین گام برای کسب درآمد از تلگرام

قدم اول در انتخاب ایده مناسب شناسایی توانایی‌ها و مهارت‌های خودتان است که به چه چیزی علاقه مند هستید یا در چه زمینه ای کار و شغل و تخصص و سررشته ای دارید.
قدم دوم شناسایی رقیبانتان است ایده خود را انتخاب کردید در ادامه مقاله ایده هایی درآمدزا و پرطرفدار را به شما آموزش می دهم و نوبت به شناسایی رقیبان برای ایجاد رقابت و همچنین نقاط ضعف و قدرت شان است. راستی اگر می خواهید شما را با ایده های درآمدزایی از تلگرام آشنا کنم می توانید اینجا کلیک کنید.

 

» برای انتخاب ایده ی مناسب من یک راهکار به شما نشان می دهم

در هر کجا شما یک مشکل یا رویا دیدید بدانید یک بازار بزرگ نیز در انتظار شماست به شرطی که بتوانید با ارائه محصول یا خدماتی آن مشکل یا دغدغه و نیاز  را حل کنید
اگر هیچ چیزی به ذهن تان نمی رسد می توانید قسمت جستجوگر تلگرام یا موبوگرام کانال های دیگر را مورد بررسی قرار دهید و از آن ها ایده بگیرید پس برای اینکه از رقبای به نقاط ضعف و قدرت رقیبانتان را شناسایی کنید.

 

ببینید شما میتوانید چه خدمات متمایز تر و عالی ترین نسبت به رقیبانتان ارائه دهید.
حتما موضوعی که شما میخواهید در آن کانال یا گروهی راه‌اندازی کنید از قبل افرادی چنین کاری و چنین کانال هایی را راه اندازی کرده اند آنها را بیابید و با دقت مورد بررسی قرار دهید.

 

 

جمع بندی و سخن پایانی 

در پایان امیدوارم از این مقاله ایده ها و آموزش های لازمه در جهت درآمد زایی از تلگرام را به شما آموزش داده باشد . سعی کند تمرکز خودتان را بر روی جمع آوری ممبر واقعی هر چند که کم باشد بگذارید .

هیچ گاه به فکر کسب درآمد از طریق تبلیغات نباشید چه افرادی که خواهان راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از طریق سایت هستند و چه افرادی که میخاهند از طریق تلگرام به درآمد زایی برسند.

تمامی ایده های مطرح شده در این مقاله به صورت کاربردی قابلیت کسب درآمد از تلگرام را دارند و بسته به میزان علایق خود یک یا چند ایده را انتخاب کرده و برای رسیدن به درآمد زایی برنامه ریزی های مناسب را انجام داده و اقدام کنید.

1 دیدگاه برای “۱۰ ایده حرفه ای کسب درآمد از تلگرام _ راهنمای گام به گام و جامع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image