آموزش خرید از سایت نایاب نت

روش دانلود محصولات خریداری شده

سفارشی که ثبت کرده ام، هنوز به دستم نرسیده است چگونه می توانم آن را پیگیری کنم؟

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت نایاب نت خرید کردید:

محصولات فیزیکی

سفارش‌ها حداکثر در یک روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست سفارشی ارسال می‌شوند. زمان رسیدن می‌تواند بین ۲ تا ۷ روز باشد.

اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری با شماره ۰۹۳۹۴۶۶۸۶۷۰ از راه تلگرام تماس گرفته و با بخش پی‌گیری سفارشات صحبت کنید. در صورت تمایل کد پی‌گیری بسته پستی به شما داده خواهد شد.

محصولی دانلودی خریده‌ام و در دانلود آن مشکل دارم!

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت نایاب نت خرید کردید:

محصولات دانلودی

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «حساب کاربری من» بر گزینه «دانلودها» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

آموزش گام به گام دانلود محصولات خریداری شده
با مجموعه نایاب نت تماس می‌گیرم، ولی کسی پاسخگو نیست.

ساعات کاری ما ۹ تا ۱۷ است. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه و یا خاموش بوده باشد. در این مواقع می‌توانید پیام‌تان را به آی‌دی تلگرامی @nayabnet.ir بفرستید.

آیا برای خرید از سایت باید قبلش عضو سایت شوم؟

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. اما چون برخی از محصولات سایت دارای آپدیت هستند حتما قبل از خرید عضو سایت شوید. همچنین هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!