چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ یمان استفاده کنیم؟

همه‌ی افراد برای ازدواج معیارهای خاصی دارند و می خواهند که فرد مورد نظرشان برای ازدواج دارای خصوصیات خاصی باشد که آنها مدنظر دارند. بیشتر افراد دنبال فردی با خصوصیات خاص می گردند و می توان گفت ازدواج عالی و خوشبختشدن زمانی اتفاق میافتد که با فرد مورد نظرمان ازدواج کنیم که به جرات میتوان گفت که شیرینترین زندگی را خواهیم داشت. ولی مسئلهای که وجود دارد یافتن فرد مورد علاقه‌ی‌ مان هست. در اینجا قانون جذب به کمک ‌مان می آید و می توانیم با استفاده از قانون جذب برای ازدواج سریع  ،  فرد مورد علاقه‌ی‌ مان را پیدا کنیم و با او ازدواج کنیم.


» قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان

اولین کاری که باید صورت بگیرید این است که خصوصیات فرد مورد علاقه‌ی‌ مان را دقیقا و بصورت جز به جز دریابیم و درباره‌ی آن فکر کنیم. بهتر آن است که خصوصیات او را روی کاغذی بنویسید و بصورت لیستی برای خودتان تهیه کنید که فرد مورد نظر شما برای ازدواج باید دارای چه خصوصیاتی باشد که آنها را حتما جز به جز بیان کنید. این اولین گام  قانون جذب برای ازدواج سریع میباشد.

 

 

 

قانون جذب برای ازدواج سریع _ جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان _ جذب عشق

قانون جذب برای ازدواج با تجسم

شاید مهم ترین قسمت قانون جذب برای ازدواج سریع اینکه از قدرت تجسم‌ تان استفاده کنید و فرد مورد نظرتان با جزییات کامل تجسم کنید و آن قدر این کار را تکرار کنید که تجسم‌تان عمق بیشتری پیدا کند و بتوانید به جزییات بیشتری بپردازید.

در هنگامی که تجسم میکنید حتما باید احساس خوشبختی و سعادتمندی داشته باشید. وجودتان باید به طور واقعی سرشار از شادی و خوشی فرا گرفته باشد؛ به طوری که واقعا به این فکر برسید که چنین فردی را پیدا کرده اید.

 

این کار را می توانید هرشب انجام دهید و همسر مورد علاقه‌تان را تجسم کنید و اگر تجسم کردن‌تان ضعیف هست می توانید قبل از تجسم کردن همگی موارد را روی کاغذ بیاورید. در اصل روی کاغذ تجسم کنید و درباره‌ی فرد مورد علاقه‌ی‌ مان تا جایی که میتوانید با تمام جزئیات فیزیکی، احساسی، رفتاری و غیره بنویسید.

 

سپس می توانید تجسم را شروع کرده و درباره‌ی فردی که می‌خواهید با اوازدواج کنید همراه با خصوصیاتش تجسم کنید. در این لحضه اگر شما بتوانید فقط به مدت ۶۸ ثانیه این تجسم عمیق را ادامه بدهید و درون‌تان سرشار از احساس شادی و خوشبختی گردد بر اساس قانون جذب در ۶۸ ثانیه کائنات به سبب فرکانسی که شما ارسال کرده‌اید خیلی سریع دست به کار میشوند و راه‌هایی را به شما برای رسیدن به شخص موردنظرتان نشان می‌دهد و یا کسانی را سر راه‌ تان قرار میدهد که همان فرد مورد علاقه‌ی‌تان برای ازدواج خواهد بود.

راستی در همین راستا بخوانید: قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

 

قانون جذب برای ازدواج سریع _ جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان _ جذب عشق

 

فقط باید قانون جذب برای ازدواج سریع را باور داشته باشید که این قانون برای شما عمل خواهد کرد.

چون اگر باورتان اشتباه باشد و یا به قانون جذب اعتقادی نداشته باشید و جهت سرگرمی و یا هر کار دیگری تمرین‌های گفته‌شده را انجام دهید، نمی توانید انتطار داشته باشید که به خواسته‌های‌تان برسید.

 

نکته کلیدی که در راه  قانون جذب برای ازدواج سریع وجود دارد این است که شما بتوانید یکبار روی کاغذ تجسم‌تان را بیاورید و در مورد آن بنویسید سپس درباره ی آن فکر و تجسم عمیقی انجام دهید. این دو کار یعنی نوشتن و تجسم کردن، با هم خیلی قوی‌تر و موثرتر جواب خواهند داد.

 

14 دیدگاه برای “چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ یمان استفاده کنیم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   شما باید ویژگی های اون فرد رو نوشته و تجسم کنید مثلا قیافه این فرد این شکلی باشه یا من عاشق یک همچین فردی با چنین قیافه و شکل و شمایلی هستم هر چه با جزییات دقیق تر بیان کنید تجسم شما دقیق تر خواهد بود.

 1. لاله گفته:

  سلام با تشکر از شما خواستم بدونم روزی چندبار تجسم کنیم و اینکه یه زمان خاص برای رسیدن به ارزوهامون تعیین کنیم یا نه، ممنون

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اولا برای خاسته هاتون زمان تعیین نکنید زیرا وقتی شما زمان رسیدن به خاسته تعین میکنید باعث ایجاد استرس در شما میشه و با مواردی از قبیل اگه تا این وقت نرسم چی اگه نشه چی و… که یک حس منفیه واز طرفی حس منفی یعنی جذب اتفاقات عکس خاسته ها و نرسیدن به خاسته پس سعی کنید در رسیدن به خاسته هاتون زمان تعیین نکنید .
   برای تجسم صبح بعد از بیدارشدن و شب قبل خواب تجسم انجام بدین کافیه چون در این زمان ها شما در حالت الفا هستید و تاثیری که می گیرید بسیار بیشتر از مواقعی است که در طول روز اقدام به تجسم می کنید.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   چندین حالت وجود داره اولا با قانون جذب نمیشه به صورت صد در صدی یک شخص خاص را جذب کرد چون با این کار شما آزادی و حق انتخاب که حق هر فردیه رو نقض میکنیدو از اون فرد می گیرید. تا حدود ۹۹ درصد میشه جذب کرد ولی صد در صدی نیست.
   از طرفی شما گفتید فکر کردید اما چگونه فکر کردید اگر فکر کردنتون با حس بد باشه و همیشه پیش خودتون بگید اگه نشه چی؟ اگه به فرد مورد علاقه ام نرسم چی ؟ اگه با یک فرد دیگه رابطه داشته باشه ؟ اگه یک نفر دیگه رو دوست داشته باشه ؟ یا حتی اگه در رسیدن به عشقتون شک و تردید و ترس داشته باشید. قطعا اگر شب تا روز به عشقتون فکر کنید بهش نمیرسید.
   دوما شما میتونید از تکنیک قدرتمند تمرکز روی ویژگی ها شخص مدنظر و حتی تجسم خلاق استفاده کنید. از طرفی باید اقدام هم کنید سعی کنید به شخص مورد علاقه تون نزدیک بشید باهاش رابطه برقرار کنید حتما میپرسید چه کاری؟ هر کاری که با اون شخص ارتباط برقرار کنید شما باید راهش رو پیدا کنید.

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام خدمت شما کاربر گرمی
   ببینید با قانون جذب میشه یک فرد خاص رو مثل همون خواننده ای که شما بیان می کنید جذب کرد اما عمل جذب ۱۰۰ در صدی نیست.
   ولی تا حدود ۹۸ درصد میشه با قانون جذب چنین شخصی را جذب کرد علت اینکه میگم قطعی نیست به خاطر اینکه شما با این کار عملا آن شخص را از داشتن قدرت انتخاب که حق هر انسانی است منع می کنید.

 2. موسوی گفته:

  سلام ببخشید که دوباره مزاحم میشم ازتون پرسیده بودم میشه یه خواننده خارجی رو جذب کرد شما گفته بودین میشه ولی قطعی نیس ‌. خب من از اولشم نباید عاشقش میشدم ولی خب دوست دارم جذبش کنم اما بعضی اوقات عکساشو میبینم گریم میگیره ، مامانم هم میدونه دوسش دارم ولی میگه غیرممکنه و همچین چیزی امکان نداره بابام هم ازش خوشش نمیاد و عکسشو از کمدم برداشته ازم خواست خودم بشکونمش من نتونستم ، باهام قهر کرد ، یه مشکل دیگه ای هم که دارم من نمیتونم با اون هم فرکانس بشم اون خیلی با من فرق میکنه خیلی مغروره و اعتماد به نفسش خیلیییییی بالاست این دو تا خیلی برام سخته یعنی همه ی اینا باعث میشه که من نتونم از قانون جذب که تنها امیدم هست استفاده کنم خواهش میکنم کمکم کنید نگید نمیشه T_T

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   ببینید نگفتم نمیشه جذب کرد ولی بر طبق قانون جذب قطعی نیست . چون شما با این کارتان قدرت انتخاب و آزادی که حق هر انسانی است را از آن طرف میگیرید. به صورت کلی با قانون جذب میشه یک شخص خاص را تا حدود ۹۸ درصد جذب کرد.

 3. زهرامختاری گفته:

  باسلام من کسی مخوام اما بعضی رفتاراشو مدونم مثلا چطور بنویسم رفتاراشو روکاغذ بنویسم ساده پسندو…چطور تصور کنم این ویژگیشو

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام
   مثلا میخواهید آن شخص این ویژگی های اخلاقی و بدنی را داشته باشد اینگونه مینوسید:
   خدایا بابت ……. بسیار خوشحال و سپاس گذارم که قیافه او همواره تحسین من را برمی انگیزد.
   خدایا بابت رفتار زیبایش شکر گذارم که همواره در کنارش احساس امنیت میکنم.
   چه رفتار و اخلاقی از آن شخص را دوست دارید که حس خوبی در شما ایجاد می کند را لیست کرده و بابت این رفتارها،این ویژگی ها شکر گذاری کنید.
   قرار نیست تصور کنید اگر چه تصور خوبه اما همین که حستان خوب باشد کفایت میکند.

 4. CEEPORT گفته:

  سلام وقت بخیر ، ببینید من ۲ ساله با شخصی در ارتباطم و علاقه شدیدی بهش دارم .. این ۲ سال ارتباط رو به سختی حفظ کردم یعنی طرفم همش چند وقتی رفته و من با التماس و پیگیریش برش گردوندم . الانم از اون وقتهاست که رفته و هیچ جوره حاضر نیست با من باشه ، به هیچ یک از تماسای من جواب نمیده و میگه خودتو بهم تحمیل نکن ، مزاحم نشو و … از این حرفها .
  میشه راهنمایی کنید که آیا میشه این رابطه رو برگردوند و حفظ و بهترش کرد؟ اگر که میشه چطوری وقتی هیچگونه ارتباطی با من نداره که حس خوب و تغییر منو ببینه و با تمام وجود حاضره من از زندگیش برم .. ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنید که دقیقا باید چیکار کنم .
  البته ناگفته نمونه به مدت یک ماه به ویژگی های خوبش فکر کردم قبل و بعد از خواب و واقعا اون عوض شده بود . حدااقل ۷۰ درصد بهتر شده بود با این تفاوت که اون زمان تو ارتباط بودیم و رابطه قطع نشده بود
  الان که هیچ ارتباطی نیست و همه درها به روی من بسته است چطور میتونم با تمرکز بر روی خاطرات خوب برش گردونم وقتی حتی حاضر نیست صدای منو بشنوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image