قانون جذب عشق – چگونه هر شخصی را جذب و شیفته خود کنید

بیشترین سوالاتی که در بخش قانون جذب عشق مطرح می‌شود مربوط به جذب یک شخص خاص و یا برگرداندن عشق با استفاده از قانون جذب می‌باشد. اما قبل از هر چیزی باید به شما بگویم که می‌توانید هر شخصی را جذب خود کنید اما فقط به صورت ۹۸ درصد و نمی‌توان با قاطعیت گفت شما می‌توانید یک شخص خاصی مثلا فلان فرد همسایه را جذب خود کنید البته این در صورتی است که شما تمامی گام‌های لازم که در ادامه بیان می‌کنم را برای جذب عشقتان را به درستی انجام داده باشید.
اما علت اینکه چرا نمی‌توانیم یک شخص خاص یا معین را به صورت قطعی و صد درصدی جذب کنیم این است که شما با این کار قدرت انتخاب و اختیار را از آن فرد می‌گیرید که حق هر انسانی است و به همین دلیل است که نمی‌توان صد در صد گفت که می‌توانیم یک شخص خاص را جذب خود کنیم.

 


چگونه می‌توانیم با قانون جذب یک شخص خاص را جذب کنیم؟

» اولین گام: باور

در اولین گام برای جذب یک شخص با قانون جذب باید با آن شخص هم فرکانس و هم ارتعاش شویم. هم فرکانس و هم ارتعاشی یعنی باور به اینکه من می‌توانم آن شخص را جذب کنم.
این باورهای شماست که واقعیت‌های زندگی شما را می‌سازد چه آن را باور کنید چه آن را باور نکنید در هر صورت وقتی شما باور دارید که می‌توانید آن شخص را جذب کنید جهان هستی راه حل‌ها، شرایط و ایده ها، موقعیت‌ها و افرادی را سر راه شما قرار میدهد تا آن شخص خاص را جذب نمایید و عکس همین قضه هم صدق می‌کند یعنی شما زمانی که باور ندارید می‌توانید آن شخص را جذب کنید و همیشه با شک و تردید و ترس به این مسئله فکر می‌کنید که آیا می‌تونم اون رو جذب کنم؟
اگر نتونم اون رو جذب کنم چی و… جهان هستی شرایط و موقعیت‌هایی برای شما متناسب با آن باور منفی‌تان رقم می‌زند که نتوانید آن شخص را جذب کنید.

 

دوست داشتن خود

 

» گام دوم: دوست داشتن خود

در بحث روابط و کلا قانون جذب عشق اینکه شما خودتان را دوست داشته باشید بسیار مهم است. چطور وقتی شما عاشق خودتان نیستید می‌توانید به دیگران عشق بورزید و دیگران را دوست داشته باشید. اگر الان به شما بگویم بروید جلوی آینه و به خودتان نگاهی بیندازید حقیقتا چه حس و احساسی نسبت به خودتان دارید؟
آیا واقعا از دیدن خودتان خوشحالید خودتان را تحسین می‌کنید و از دیدن خودتان لذت می‌برید یا احساس ناخوشایندی نسبت به خودتان دارید؟

هر چقدر خودتان را کمتر دوست داشته باشید کمتر به ندای درون خود گوش دهید و کمتر خودتان را بفهمید احساس سردرگمی بیشتر عصبانیت و ناامیدی بیشتری در زندگی خواهید داشت اما زمانی که شروع به دوست داشتن خود کنید و آن را ادامه دهید، می‌توانید هر چیزی را زیبا ببینید.

 

دوست داشتن خود یعنی چی؟

به صورت ساده یعنی من خودم را همان گونه که هستم با تمامی نقص‌ها و عیب‌هایی که دارم بپذیرم و قبول کنم. این نکته به قدری مهم است که یکی از اصول پایه‌ای جذب عشق و هر شخصی را شامل می‌شود. پس اگر خودتان را دوست ندارید یا به هر دلیلی احساس ناخوشایاندی نسبت به خودتان دارید باید حتما این احساس ناخوشایند را نسبت به خودتان تغییر دهید.

اما چگونه؟
شما نمی‌توانید به صورت مصنوعی خودتان را دوست داشته باشید و خودتان را گوگل بزنید مثلا از صبح تا شب به خودتان تلقین کنید مهسا دوست دارم!
اولین قدم برای دوست داشتن خودت پذیرفتن خودتان است، مثلا مهسا را بپذیر همه چیزش را قبول کن و دوستش داشته باش، زیبایی‌ها، عیب هات، اشتباهاتی که در گذشته داشته، بیان، شخصیت، رفتارت. خلاصه همه چی رو بپذیر صددرصدی و بگو من اینارو دوس دارم همشو، من مهسا را همینجوری که هست دوست دارم.
برای این کار می‌توانید از دو تکنیک آینه و تکنیک تسبیح نیز استفاده کنید.


تکنیک آینه: هر روز صبح به محض اینکه از خواب بیدار می‌شوید زمانی که جلوی آنینه می‌روید و دست و صورتتان را می‌شوید به خودتان جملات مثبت بگوید مثلا من بی‌نظیرم، دوست دارم و هر جمله‌ای که خودتان دوست دارید به خودتان بگویید.


تکنیک تسبیح: هر روز ۱۰۰ بار و به مدت ۲۱ روز یک جمله تاکیدی مثبت که خودتان دوست دارید را انتخاب کرده و به خودتان بگویید مثلا من چقدر دوست داشتنی‌ام یا من عاشثق خودمم. و بعد از ۲۱ روز معجزه ببینید. با اجرای این تمرین‌ها نتنها قانون جذب عشق را برای خودتان فعال می‌کنید و در روابط‌تان پشرفت می‌کنید بلکه عزت نفس و اعتماد به نفس شما نیز زیاد می‌شود.

 

قانون جذب عشق و احساس لیاقت

 

» گام سوم: احساس لیاقت و خود ارزشمندی

شاید از دو گام قبلی مهم‌تر این گام سوم است که به شدت روی آن تاکید دارم. احساس لیاقت نتنها در بحث قانون جذب عشق و روابط بلکه در بحث جذب پول و ثروت هم یکی از اساسی‌ترین مباحث به شمار می‌رود و برای اینکه تاین گام را به خوبی درک کنید باید ابتدا با مفهوم عزت نفس آشنا شوید.

 

قانون جذب عشق و عزت نفس

عزت نفس میزان ارزشمندی است که برای خودتان به عنوان یک انسان قائلید؛ به هر میزان که خودتان را دوست دارید، برای خودتان ارزشمندید و در وجود خودتان احساس راحتی می‌کنید.

جک کانفیلد:
عزت نفس بر پایه‌ی دو احساس بنا می‌شود: احساس توانمندی و احساس دوست داشتنی بودن.

احساس لیاقت و باور لیاقت به این معنی است که به خودتان بگویید که من بهترینم و لیاقت بهترین‌ها را دارم و این گفته خوتان را در عمل هم اجرا کنید. و در یک کلام بدون اینکه دیگران شما ارزشمند بدانند خودتان را ارزشمند بدانی.


مثلا: برخی از افراد هستند زمانی که مهمان بیاید یکسری از غذاها را درست می‌کنند و یا یکسرس از میوه‌ها را میخرند در واقع چنین افرادی مهمان را لایق آن غذا یا میوه می‌دانند و خودشان را لایق آن غذا یا میوه نمی‌دانند و نمی‌بینند.


اگر شما خودتان را لایق به دست آوردن آن فرد نبینید مطمئن باشید هیچ کس هم شما را لایق آن شخص نمی‌بیند. وقتی احساس‌عدم لیاقت یا کم ارزشی در مقابل آن شخص دارید چونه انتظار دارید آن شخص را جذب کنید.

» بهترین تکنیک در استفاده از جملات تاکیدی زیره:

جمله تاکیدی: من لیاقت جذب… آن شخص را دارم یا من لایق…هستم. در جای خالی اسم فرد مدنظرتان را بنویسید که میخواهید جذبش کنید. یا…
جمله تاکیدی: من لایق بهترینها هستم بهترین …. بهترین…. بهترین…
این جمله را به مدت ۲۱ روز و هر روز ۱۰۰ مرتبه تکرار کنید.

 

قانون جذب عشق

 

» قانون جذب عشق و وابستگی

یکی از موارد مهم در روابط و قانون جذب عشق که باید بدانید و بی‌توجهی به این قانون سبب می‌شود که عشقتان از شما دور شود قانون وابستگی است.
بارها در کامنت‌هایی سایت دیدم که بیان می‌کنند چرا نباید وابسته و عاشق شویم و چرا قانون جذب میگه وابستگی باعث دور شدن آن شخص از ما می‌شود. اصلا وابستگی چیه؟

وابستگی یعنی اینکه خوب بودن حالتان و آرامشتان را از شخص یا طرف مخالفتان بخواهید و آن را فقط بسته به آن شخص کنید در حالی که وجود آرامش و حال خوب یک مسئله‌ی درونیه و قبل از حضور آن شخص در زندگیتان هم وجود داشته داشت است.
وابستگی به هر شخص یا هر چیزی از وجود باور کمبوده، وقتی شما به شخص وابسته می‌شوید یعنی در دنیا تنها آن فرد است که می‌تواند شما را خوشبخت کند و به آرزویتان برساند یا در شما حس و حال خوبی ایجاد کند به همین خاطر به آن شخص می‌چسپید.


هیچکسی نمی‌گوید شما عاشق طرف مقابلتان نباشید و او را دوست نداشته باشید عشق و دوست داشتن یکی از قدرتمندترین احساسات انسان و نیروهای جهان است. وقتی بحث از وابستگی می‌شود یعنی اینکه به طرف مقابلتان نچسپید. شادی و خوشحالی خودتان محدود به آن فرد نکنید وقتی شما به آن فرد وابسته می‌شوید و می‌چسپید. در واقع می‌ترسید آن شخص را از دست بدهید و پشت احساس عشق شما ترس از دست دادن ایجاد می‌شود و همین ترس سبب می‌شود فکرهای منفی در ذهنتان شک بگیرد و چه بسا زمینه ایجاد شک و بدبینی نسبت به طرف مقابلتان شود و کارهایی از شما سر بزند که به دل فرد مقابلتان نشیند و کم کم پایه ساز جدایی‌های سطحی و سرانجام کات کردن رابطه و از دست دادن آن فرد می‌شود و گاهی این مسئله تا جایی پیش می‌رود که طرف مقابلتان به شدت از شما متنفر می‌شود.


حتی در جای جای قرآن هم به مراتب تکرار شده به چیزهای‌هایی که افول می‌کنند و فانی هستند وابسته نشید و این بیانگر همه جانبه بودن این قانون است. و تنها به روابط ما منتهی نمی‌شود.
وقتی شما با حساس ترس و شک به رابطه یتان می‌چسپید احساس عشق و خوب شما که در ابتدای رابطه وجود داشت کم کم به احساس بدی منجر می‌شود و براساس قانون جذب احساس خوب برابر است با اتفاقات خوب و احساس بد برابر است با اتفاقات بد و جذب شرایطی که ما نمی‌خواهیم. و چون جهان به احساس و ندای درونی ما پاسخ می‌دهد شرایطی را ایجاد می‌کند که آن شخص از ما دورتر شود.

 

برای رهایی از وابستگی عشقی باید چیکار کنیم؟

ایجاد باور فراوانی در خودتان است: فرد مناسب من در دنیا فراونه…
و این را به صورت یک جمله تاکیدی ۱۰۰ بار در روز و به مدت ۲۱ روز تکرار کنید.
البته به این نکته توجه داشته باشید که وجود باور فراوانی به معنای این جمله نیست: که این نشد یکی دیگه. بلکه وجود این باور ترس‌ها و نگرانی‌ها را از وابستگی در شما کمتر می‌کند. از طرفی شما باید فقط خودتان را وابسته به خدا بدانید نه هیچ شخص دیگری زیرا خداست که آن شخص را وارد زندگیتان کرده است و هیچ قدرتی در جهان برتر از خداوند نیست و برکات و نعمت‌های خداوند نامحدود و بی‌پایان است.
از طرفی وقتی شما احساس لیاقت و باور لیاقت و ارزشمندی را در خود ایجاد کنید مسئله‌ی وابستگی برایتان بی‌ارزش می‌شود و از وابستگی رهایی پیدا می‌کنید.

 

قانون رهایی در روابط

 

» قانون جذب عشق و رابطه آن با قانون رهایی

نقطه مقابل وابستگی رهایی است و به این معناست نگران است دست دادن آن شخص نیستید یا دغدغه‌ی اینکه آن شخص را جذب می‌کنید یا نه را ندارید و باور داری آن شخص را از دست نمی‌دهی و یا جذب می‌کنی.


در اصل رهایی یعنی اینکه به خواسته یتان نچسپید و به آن وابسته نباشید یعنی خواسته یتان را رها کنید و در زمان حال زندگی کیند. وقتی روی آن شخص که میخواهید با قانون جذب عشق، جذب کنید حساسیت نشان میدهید وابستگی در شما ایجاد می‌شود و شرایط را برای ورد افکار منفی به ذهنتان و شک‌ها و ترس‌ها یه خصوص ترس از دست دادن و نرسیدن مهیا می‌کنید.

سوالاتی از قبیل اگه بهش نرسم چی؟ اگه باکسی دیگه‌ای وارد رابطه بشه چی؟ اگه بهم توجه نکنه چی؟ و…

و زمانی که ذهنتان با این افکار منفی پر شد در شما حس منفی و بدی ایجاد می‌شود اظطراب، نگرانی و استرس شما را در بر می‌گیرد و حس بدی که در شما ایجاد می‌شود نشانه ارسال ارتعاش و فرکانس منفی به جهان هستی و در نتیجه خودتان باعث دور شدن از خواسته یتان که همان فرد است می‌شوید.
رهایی یعنی بود و نبود آن شخص برایتان مهم نباشد و اینکه صد در صد ایمان داشته باشید آن شخص را جذب می‌کنید و خدا او را به شما میدهد. این بدان معنا است که شما آن شخص را به شدت دوست دارید حستان نسبت به آن شخص خوب است و هیچ گونه نگرانی بابت جذب و از دست دادن آن شخص ندارید و در نتیجه چیزی که اتفاق می‌افتد جذب آن شخص خواهد بود.


بگذارید مثالی بریتان بزنم قطعا همه‌ی شما که برای اولین بار با شخصی وارد رابطه شده باشید. قبل اینکه رابطه یتان جدی شود حستان بسیار خوب نسبت به آن شخص بوده هیچ دغدغه و نگرانی از بابت اینکه آن شخص با کسی دیگری در رابطه باشد و یا اینکه آن فرد را از دست بدهید نداشته‌اید و اصلا اگر با دقت فکر کنید هیچ فکر منفی نمی‌کردید تمام تمرکز و حواستان حس خوب و عاشقانه به رابطه یتان بوده است و در نتیجه به سرعت آن شخص را جذب کردید. در این حالت شما بدون اینکه خودتان متوجه باشید از قانون جذب عشق استفاده کرده و اصول رهایی وعدم وابستگی را به کار گرفته اید.


و بلعکس همین حالت هم زمانی که به افکار منفی توجه می‌کنید حستان به شدت بد می‌شود تا جایی که سعی می‌کنید با چنگ و دندان رابطه یتان را حفظ کنید اما هر عملی که از شما سر میزند مشکل را بدتر می‌کند و در نتیجه شرایطی پیش می‌آید که یا آن شخص را جذب نمی‌کنید یا اگر با آن شخص در رابطه باشید رابطه شما به شدت خراب می‌شود و این حالت رفته رفته ایجاد می‌شود. در همین حالت هم از قانون جذب عشق و اصل رهایی و وابستگی استفاده کرده‌اید منت‌ها در جهت عکس اهداف و خواسته قلبیتان و نتیجه‌ای که کسب کرده ایدعدم رسیدن به آن شخص خواهد بود.

 

چگونه از قانون رهایی کائنات برای جذب استفاده کنم؟

خیلی از افراد فکر می‌کنند قانون رهایی یعنی رها کردن تمرینات و عدم انجام تمرینات، در حالی که چنین تصوری غلط است. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که احساستان را خوب نگه دارید و احساس کمبود نکنید از طرفی اینکه چه زمانی شخص مدنظرتان را جذب می‌کنید یا نه را نیز به خدا بسپارید زیرا زمان‌بندی خدا بسیار دقیق‌تر از ماست.
به صورت کلی شما همزمان با انجام تمرینات از قانون رهایی استفاده می‌کنید و اصلا نباید به خواسته یتان بچسپید و به اینکه چرا نشد؟ پس کی میرسم؟ اگه نرسم چی؟ و سوالاتی از قبیل افکار منفی توجه کنید.توصیه میکنم در این رابطه جذب فرد مورد علاقه در سه سوت را مطالعه کنید.

 

» چگونگی خوب کردن احساس و ماندن در احساس خوب؟

احساسات پایه و اساس قانون جذب را تشکیل میدهند و اگر بتوانبد احساساتان را خوب یا در حالت عادی نگه دارید می‌توانید به سرعت به خواسته و اهدافتان برسید. در قانون جذب عشق و روابط نیز برای اینکه بتوانیم یک شخص را جذب کنیم باید فرکانس ارتعاش جذب ارسال کنیم تا فردی که میخواهیم را جذب کنیم.


در اینجا دو تکنیک را به شما یاد میدهم تا بتوانید به راحتی احساسات خود را تحت کنترل خود دربیاورید و در جهت رسیدن به هدفتان از آن‌ها بهتریه بگیرید.


تکنیک شکرگذاری: به جرات می‌توانم بگویم بهترین روش برای خوب کردن احساس شکرگذاری در هر لحظه است وقتی شما از ته دل بابت چیزهایی که دارید و چیزهایی که میخواهید به دست آورید سپاس‌گذاری می‌کنید در حال ارسال ارتعاشاتی هم سطح و هم فرکانس با خواسته‌هایتان هستید بهترین شیوه‌ی شکرگذاری استفاده از کتاب معجزه‌ی شکرگذاری راندا برن است. برای دانلود کتاب و نسخه‌ی صوتی معجزه‌ی شکرگذاری راندا برن کلیک کنید.

تکنیک توجه یه ویژگی خوب شخص مدنظرتان: یکی از بهترین و قدرتمندترین تمرین برای جذب عشق با قانون جذب و خوب کرد احساس همین تمرین است. به این صورت که شما به مدت ۳۰ روز و هر روز ۱۰ ویژگی شخصی را که میخواهید جذب کنید را می‌نویسید و بابت آن شکرگذاری می‌کنید.


مثلا: خدایا شکرت که… بسیار خوش تیپ و خوش قیافه است.
خدایا شکرت به خاطر اخلاق جذاب و دوست داشتنی…
در جای خالی اسم شخص مدنظرتان را بنویسید فرقی نمی‌کند این ویژگی‌هایی که می‌نویسید تکراری باشد فقط بر روی ویژگی‌هایی تمرکز کنید که سبب شده آن فرد را دوست داشته باشید و عاشق او باشید. با این تمرین ذهن شما بر روی نکات مثبت آن فرد متمرکز می‌شود و حستان خوب می‌شود و حس خوب یعنی جذب شرایطی که آن فرد را سریعا جذب کنید.

 

باورهای محدود کننده

 

» چگونه شناسایی باورهای محدود کننده‌ی عاطفی 

به افکاری که پیوسته در ذهن شما تکرار می‌شوند باورهای شما را می‌سازند. بدترین نوع باورها همان، باورهای محدود کننده هستند که مانع از رسیدن ما به اهداف و خواسته‌هایمان می‌شوند.
همان طور که در ابتدای مقاله توضیح دادم برای استفاده از قاون جذب عشق در اولین گام به باور اینکه من می‌توانم آن شخص را جذب کنم احتیاج دارید. اما چگونه این باور را بسازیم و اگر باوری محدود کننده داریم چگونه آن باور را به باوری مثبت جایگزین کنیم.

ناپلئون هیل نویسنده‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میگه:
هر آنچه که ذهن بتواند آن را تصور کند و به آن باور داشته باشد به حقیقت تبدیل می‌شود.


تکنیک ساخت باور جدید:
مثلا جمله تاکیدی:
من می‌توانم علی را جذب کنم.
به مدت ۲۱ روز و هروز به مدت ۱۰۰ بار این جمله تاکیدی (من می‌توانم…را جذب کنم.) را با حس خوب تکرار می‌کنید. می‌توانید برای شمارش از یک تسبیح یا ذکر شمار استفاده کنید.

 

تکنیک پیدا کردن باورهای محدود کننده عاطفی و تبدیل به باور جدید

اگر فردی هستید که در زمینه روابط عاطفی خود به شدت افکار منفی در ذهنتان جریان دارد. باید تک به تک این افکار منفی که شما را ناراحت می‌کنند و باعث ایجاد استرس و نگرانی در شما می‌شوند را روی کاغذ نوشته و سپس معادل مثبت آن را قرار دهید و با تکنیک ساخت باور که در بالا ذکر کردم باورهای جدیدی بسازید.


مثلا فکرها و باورهای منفی مانند موارد زیر در ذهنتان در جریان است :
اگه اون منو دست نداشته باشه چی؟ اگه عشقم منو نخواد چی؟ اگه بهم توجه نکنه چی؟ اگه فراموشم کنه؟ و… این افکار منفی را یاداشت می‌کنیم.
حال این جملات و افکار منفی معادل مثبت آن را قرار میدهید.

عشقم منو دوست داره یا علی/سارا منو دوست داره. عشقم منو میخواد و عاشق منه. عشقم به من توجه میکنه. عشقم همیشه به یاد منه. و…
حال هر کدام از این جملات مثبت را وارد تکنیک باورسازی می‌کنیم.
عشقم منو دوست داره… این جمله را به مدت ۳۰ روز هر روز ۱۰۰ مرتبه با حس خوب تکرار کنید.
شما در روز می‌توانیم تا ۱۰ جمله را تکرار کنید یعنی ۱۰ جمله منفی را به ۱۰ باور جدید تبدیل کنید. که در مجموع میشود ۱۰۰۰ بار تکرار در روز.
تاکید میکنم افکاری که در طی ۵ روز گذشته مدام در ذهنتان تکرار می‌شوند و حستان را بد می‌کند را نوشته و تبدیل به باور مثبت و جایگزین با روش فوق کنید.

اگر این تمرینات و تکنیک‌ها را به دستی انجام دهید به راحتی می‌توانید عشقتان را برگردانید. یا هر شخصی را که میخواهید جذب کنید. فقط کافیه باور اینکه من می‌توانم آن شخص را جذب کنم. لیاقت و ارزش آن را دارم که با آن شخص باشم و احساستان را خوب نگه دارید تا به راحتی به یک جذاب قدرتمند در روابطتان تبدیل شوید و آن رابطه‌ای ایده آلی که دوست دارید با قانون جذب عشق را بسازید.
با انجام این تمرینات چون طرز فکر و به مراتب آن احساس شما تغییر می‌کند در نتیجه ارتعاشاتی جدیدی از شما به جهان هستی ساطع می‌شود که سبب می‌شود موقعیت ها، شرایط و اتفاقاتی برایتان ایجاد شود یا ایده‌هایی به ذهنتان برسد که به راحتی آن شخص را جذب کنید.


نکته خیلی مهم که باید توجه داشته باشید باورهای شماست اگر مداوم افکاری از جنس اینکه نمی‌توانم آن شخص را جذب کنم یا آن شخص به من خیانت می‌کند در ذهنتان جاری است. جهان تنها واقعیت‌هایی از همین جنس را به شما نشان میدهد که نتوانید و در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرید که نتوانید شخصی را که می‌خواهید جذب کنید یا شرایطی را برایتان پیش می‌آورد که فردی که وارد زندگیتان شد ویا فردی که در حال حاضر در زندگیتان است به شما خیانت کند و نتوانید او را جذب کنید.


اما نگران نباشید با روش‌های گفته شده این افکار و باورهای محدود کننده را به راحتی شناسایی کنید و با افکار و باورهای جدید جایگزین کنید و معجزه‌ی قانون جذب عشق را با چشمان خود نظاره‌گر شوید.
اگر هر سوالی دارید در قسمت کامنت‌ها مطرح کنید پاسخ گوی شما کاربران نایاب نت خواهم بود.

6 دیدگاه برای “قانون جذب عشق – چگونه هر شخصی را جذب و شیفته خود کنید

 1. سمیه دستی رزم گفته:

  سلام آقای حیدری
  امیدوارم حالتون خوب باشه. چه جمله ی زیبایی ناپلئون هیل گفته که هر آنچه ذهن بتواند آن را تصور کند و به آن باور داشته باشد به حقیقت تبدیل میشود. یعنی درسته؟ من وقتی ذهنم بتونه تصور و تجسم کنه که با مرد مورد علاقه م ازدواج کردم و وارد منزلش شدم و باور داشته باشم به اینکه همین اتفاق می افته به حقیقت تبدیل میشه؟ یعنی ذهن قدرتی داره که از تلاش فیزیکی من خیلی بیشتره؟ مدام توی ذهنم تجسم میکنم علیرغم همه ی مشکلاتی که سر راه رسیدنم به این شخص هست ولی ما ازدواج کردیم و من توی خونه ی اون آقا میچرخم و خانومی میکنم و برای بچه های نازنینش رو مادری میکنم. ایشون هم خیلی دوسم داره و عاشقمه. کانون خونواده ی گرمی داریم و خدا رو شاکریم. همینجوری پیش میاد؟ اینجوری میشه؟

  • فردین حیدری گفته:

   جمله هیل کاملا درسته و تا زمانی که کسی از قانون جذب استفاده نکند و نتایج آن را نبیند آن را درک نمی‌کنید. شما با هر شخصی که میخواهید می‌توانید ازدواج کنید تنها کافیه ویژگی‌هایی که میخواهید همستر آینده تون داشته باشد را نوشته و بابت آن شکرگذاری کنید. اگر چنین شخص هم فعلا در زندگیتونه بابت ویژگی‌هلای آن فرد شکر گذاری کنید: مثلا اخلاق، رفتار، نحوه‌ لباس پوشیدنش و…اگر تجسمی ۵ دقیقه‌ای از آن شخص نیز داشته باشید هست.در تجسم نتیجه را ببیند نه راه رسیدن به آن شخص مثلا تجسم کنید با همسر آینده تون به رستوران می‌روید. در تجسمتون نبینید که چگونه به آن شخص می‌رسید این غلطه. و تجسم شم درسته آنگونه که گفتید ولی بابت آن شخص شکر گذاری هم داشته باشد چون سرعت رسیدن به خاسته تون را چند برابر میکنه و پیشنهاد میکنم کتاب معجزه شکر گذاری راندا برن را از اینجا دانلود کنید.

 2. سعید گفته:

  سلام داداش خدایی دمت گرم
  من با همین تکنیک تونستم عشقمو برگردونم و دو فته به کوب تمرینات رو انجام دادم عید من شد فقط تمرین، بلخره امروز تونستم عشقمو برگردونم جوری که وقتی بعد سه ماه بهش دوباره اس دادم خیلی خوب منو تحویل گرفت واقعا راسته ما باور و رفتارمون عوض شه دنیامون عوض میشه تا تجربه نکنی کسی متوجه نمیشه.
  خداوکیلی کار بلدی . همین نتیجه‌ای که از این مقاله‌ت گرفتم تصمیم گرفتم در دوره شاه کلید جذب ثروت شما شرکت کنم امیدوارم از اینم نتیجه بگیرم . بازم دمت گرم و خدا قوت.

 3. مرضیه گفته:

  سلام ببخشید ی سوال داشتم اینکه بعداز۳۰روز ویژگی های مثبت شخص رویادداشت کردیم بعدازاون ۳۰روز چیکار کنیم بعدشم باید تازمان جذب اون فردخاص این ویژگی هارویادداشت کنیم؟

  • فردین حیدری گفته:

   با سلام ببینید فعلا تنها کاری که باید انجام بدید همینه بعد سی روز میگم چیکار کنید الان فقط و فقط مهم انجام تمرینه در طی این سی روز کم کم نشونه میبیند مثلا یه خبری از ایشونه میشه یا به نحوی میبینیدش و…. فعلا فقط انجام تمرین شزطه.

 4. یه عاشق گفته:

  سلام وقت بخیر،اگر امکان داره ممنون میشم جواب بدید🙏🏻
  خب این جریان برا دوسالو نیم پیشه.
  اَگز بخوام فقط یه خلاصه بگم ازش به این صورته من ۱۷ سالمه ایشون ۲۳ سالش
  من خب همیشه تو دوران تحصیلم نمره الف مدرسه بودم و هستم تو مسابقات زیادی رتبه اوردم کلاس یازدهم تجربیم و مدرسه نمونه دولتی ایشون همونطور که گفتم ۲۳ سالشونه یکی از اقوام دور ما هستن و پرستار هستن .
  من ایشونو میشناختم از بجگی بالاخره یکی از اقوام بودن خب خوشم میومد از رفتارشون کردارشون اما خب همچی میشه گفت از مخرم ۲سال پیش شروع شد . من و خواهرم رفته بودیم خونه مادر بزرگم چون داشتیم خونه ای خودمون بازسازی میکردیم من تنها تو خونه مادر جونم بودم ایشون اومدن (خونه مادرجونم به حسینیه نزدیکه) من تنها بودم ایشون اومدن دوغا و… وسایلی که برا شب که مراسم داشتن رو گذاشتن خونه مادر جونم بعد از سلام احوال پرسی خب اومدن گذاشتنشون تو خونه البته شوخ حرف میزدن در صورتی اگر یکی دیگه کنارشون بود اینجور نبودن بعد رفتن

  یه تو ضیحی بدم من از یه خانواده مذهبی هستم یعنی چادر و حجابم کامله ایشونم همینطور و البته تو محرم ها هم نوحه میخونن
  برا شب من با مادر جونم رفتم حسینیه بعد مادر جونم گفت من پاهام درد میکنن برو وسایلشون بده. من رفتم بدم بهشون تنها نبودن ۲ نفر بودن خودشون داداششون و پسر دایشون در حیط باز کردم ماشینشون اوردن داخل داداشش با مسر دایشش میگفتن میخندیدن ایشون نه خب من از داخل خونه باید میومردم وسایلو بیرون اونا سه نفر بودن من یه نفر طول میکشید پسر داییش گفتن که من میرم کمکش که ایشون گفتن نه من خودم میرم این شد که اومدن کمک بعدشم که تشکر کردن رفتن دیگه فقط فردا صبحش دیدمشون دیگه تا ۲ سال ندیدمشون تا اینکه چند وقت پیش در حیاط داشت رد میشد در حیاط مارو نگاه کرد که منم اونجا بودم .
  و اینکه دوست دایمن من دایمو ندیده بودم از خیلی وقت پیش رفتم از رو حیاط بلند بلند گفتم که به به چه عجب تشریف اوردید میگفتید گاوی گوسفندی جلو پاتون قربونی میکردین
  گفتم کجایی جواب نمیدی گفت بیا تو حالم رفتم عه عه چش زندایی روشن تنها اومدی
  وقتی رفتم دیدمش اونم کنارشه دارن با هم میخندن خب خجالت کشیدم گفتم دایی با اجازه من بعد میام.

  قبلشم یعنی چند روز پیشش باباشو دیدم که معلم دوران دبستانم بود گفت من میدونم تو یجای خوب قبول میشی بخون.
  یعنی امکان داره بهم حس داشته باشه؟
  بعد ما از لحاظ اوضاع مالی یکم باهام اختلاف داریم شرایط اونا خیلی بهتر از ما هست این نگرانم میکنه تازه ایشون خودشون همکار دارن دختر عمو دارن
  و خانواده اش یکیو واسه پسرشون میگرن که شغل خوبی داشته باشه
  و من هنوز ۱ سال ۲ سال دیگه معلوم میشه چی قبول میشم🥺

  《《بعد مادرش شب قدر کنار من بود خب یجوری نگاه میکرد حرف میزد
  و اینکه اومد عیادت مادر جونم میگفت چقدر بزرگ‌شدی ‌ خانمی شدی واسه خودت
  چند وقتیه نمیبینمت
  وقتی بهش شربت دادم میگفت قربونت مریم جان ایشالله همیشه شیرین کام باشی
  دوسال پیشم از مامانم مرسیده بود مریمو عروس میکنید یا میخواهید بذارید درس بخونه
  مامانم گفته بود که نه باید درس بخونه

  این رفتارارو پای چی بذارم؟
  🥺🥺🥺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image