مراحل قانون جذب از نظر استر هیکس که در هیچ سمیناری نشنیده اید

قبل از اینکه به توضیح کامل مراحل قانون جذب از دیدگاه خانوم استر هیکس بپردازیم لازم است. آشنایی اولیه ای با قانون جذب داشته باشید . در حدیث قدسی آمده است که خداوند می فرماید: هر کس یک وجب به سوی من آید یک گام به سوی او خواهم رفت و هرکس گامی به سوی من آید، دو گام به سویش برخواهم داشت و هر کسی آهسته به سویم آید،شتابان به جانبش خواهم رفت.اکنون دوباره جملات بالا را یکبار دیگر بخوانید و ببینید آیا می توانید آن نکته ظریف و طلایی پنهان در لابلای این جملات را پیدا کنید؟ آنچه از این جملات دریافتید همان قانون جذب است. قانون جذب می گوید:

 

 

وقتی به چیزی فکر می کنی ، چه آن چیز را بخواهی و چه نخواهی ، همین فکر کردن و همین تمرکزکردن روی آن چیز باعث می شود که بلافاصله در بخشی از کاننات آن چیز واقعی شود! این یعنی ما انسان ها در درونمان از یک قابلیتی برخورداریم به نام قدرت تبدیل فکر و نیت به اشیا و اتفاقای حقیقی و واقعی و فیزیکی! حال به بررسی مراحل قانون جذب از دید گاه خانوم استر هیکس میپردازیم که اعتقاد دارم در هیچ سمینار قانون جذب و موفقیتی آن را نشنیده اید.

مراحل قانون جذب

 

 

» مراحل قانون جذب از دید گاه استر هیکس

قسمت اول : از مراحل قانون جذب خواستن و طلب کردن است که فقط با یک کلمه بر دل راندن و متوجه موضوعی شدن بدون اینکه حتی آن کلمه بر زبانمان جاری شود صورتمی گیرد. این قسمت در اختیار ماست. و خواسته ی ما همانند موشکی به سمت جهان هستی پرتاب میشود .

 

قسمت دوم : از مراحل قانون جذب : واقعی سازی موضوع طلب شده و به بیانی اجابت فوری دعا توسط هستی و کائنات است که ما اصلا نباید نگران چگونگی تحقق آن و هزینه و زمانو شیوه و روش به واقعیت پیوستن طلب خود باشیم. نظام کائنات به گونه ایطراحی شده است که به محض طلب چیزی از سوی ما آن را واقعی و محقق کند. این قسمت در اختیار ما نیست و همه چیز آن را باید به کائنات واگذار کرد. وظیفه ما فقط این است که بدانیم چنین اتفاقی حتمامی افتد که حتی اگر قبول نداشته باشیم هم این اتفاقی به خودی خود می افتد چرا که در خلقت ما انسان ها این قابلیت به صورت ذاتی وجود دارد.

 

قسمت سوم : از مراحل قانون جذب : این قسمت فرق بین آدم های مستجاب الدعوه و آدم های موفق و آدم های شکست خورده را مشخص می کند. مهم‌ترین قدم در مراحل قانون جذب همین گام یا به عبارتی باور رسیدن به خواسته میباشد. در واقع ما آدم ها باید در عملی شدن و واقعی بودن دو قانون قبلی کمترین شک و تردیدی نداشته باشیم. کمترین شک و دودلی باعث می شود که بلافاصله طلب و آرزوی جدیدی به کائنات ارسال شود و طلب و درخواست قبلی را ضعیف یا خنثی سازد و از بین ببرد. هر چه میزان شک و تردید ما نسبت به اجرایی بودن و درست بودن دو قسمت اول و دوم بیشتر باشد زمان دیدن آرزو برای ما کمتر است.

حتما بخوانید : قانون جذب کائنات و ۷ راز ناگفته

 

اگر بخواهیم مناسب فرهنگ و ادبیات آشنای خودمان این قسمت را توضیح دهیم باید بگوئیم که هر چه یقین و اعتماد قلبی ما به درستی و پایداری و ثبات دو قسمت اول محکم تر و استوارتر باشدفاصله زمانی بین درخواست و اجابت آرزوها و افکار ما کمتر است.

 

مراحل قانون جذب

 

رسیدن به مرحله پذیرش قلبی درستی مراحل قانون جذب

برای اینکه قانون جذب توسط تمام اجزای وجود ما به طور کامل پذیرفته شود و ما به این علم برسیم که مرغ آمین حتما بالای سرما پرواز می کند و به محض اینکه نیت چیزی را در دل بگردانیم فی الفور و به طور برق آسا آن را برای ما مهیا می سازد. برای اینکه به این مرحله از یقین و اطمینان کامل برسیم و قانون جذب را با تمام پوست و گوشت و استخوان خودمان باور کنیم..

 

مهم ترین نکته ای که باید در مورد مراحل قانون جذب باید بدانید : خواسته ی خود را احساس کنید، احساسی که بعد از رسیدن به خواسته خود خواهید داشت را همین الان حس کنید. گویا همین الان به آن رسیده اید و آن متعلق به شما است، حس آن لحظه را بچشید و وانمود کنید که خواسته شما اتفاق افتاده است.

 

گفتار، پندار و کردار شما باید طوری باشد که انگار به آرزوی خود رسیده اید. این مهمترین و قدرتمندترین مرحله ی از مراحل قانون جذب است چون این مرحله جایی هست که قانون جذب به کار می افتد، گاهی دیگر احساس نمی کنید به آن نیاز دارید چون واقعاً حس می کنید اتفاق افتاده است.هم اکنون آن را دارید. و بعد کائنات به افکار و احساسات شما عینیت می دهد و شما دریافتش می کنید.

حتما بخوانید : بالا بردن ارتعاش شما با استفاده ازقانون ارتعاش

 

برای مثال شما میخواهید پولدار شوید در واقع بزارین راحت تر توضیح بدم در تمام اوقات زندگی احساس یک فرد پولدار را داشته باشید . به هنگام(مسواک زدن_قدم زدن _ خرید کردن_خوابیدن_)
زمانی که به خرید میروید یا راه میروید این احساس را به همراه خود داشته باشید که شما یک کارت اعتباری با میلیون ها پول در جیب خود دارید وبه خود اجازه دهید به مغازه های لوکس بروید تا سطح زندگیتان تغییر کند و باورهای جدید جای باور های غلط گذشته را بگیرد.

قبل از به دست آوردن چیزی احساس بعد از داشتن آن را تجربه کنید

منبع : نایاب نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image