قانون ارتعاش و بالابردن ارتعاش [چگونه ارتعاش بفرستیم؟]

در این مقاله به صورت تخصصی به شما دوستان و همراهان سایت نایاب نت  ۱۱ ابزار برای افزایش و بالابردن ارتعاش شما با استفاده از قانون ارتعاش  معرفی میکنم که میتوانید به راحتی ارتعاشات خود را بالابرده و راحت به خاسته یتان برسید. بسیار از افرادی که با قانون جذب سرو کار دارند نمیدانند چگونگی بالابردن ارتعاش را نمیدانند تا سریع تر به خاسته هایشان برسند لذا به در خواست کاربران سایت که سوال اکثریتشان این بود که چگونه ارتعاش بفرستیم تصمیم گرفتم تمامی راهکار ها و ابزار های مفید در جهت افزایش ارتعاش به شما دوستان گلم آموزش بدم.

 

 

» ۱۱ ابزار کاربردی استفاده از قانون ارتعاش

۱. قدردان و حق شناس باشید: قدر هر چیز را بدانید.

دفترچه ای روزانه تهیه کنید و شکرگذار داشته هایتان باشید. در ساعات مختلف روز قدردان نعمت هایی باشید که خداوند به شما عطا می کند.

 

۲. مدارک قانون جذب و قانون ارتعاش خودت را ثبت کن:

آن چیزهایی که می خواهی در دفترچه روزانه ات یادداشت کن، چیزهایی را بنویس که تو را به هدف اصلیت نزدیک می کند. با مطالعه مکرر یادداشت های قبلیت در مورد قانون جذب و قانون ارتعاش شک و تردید را از بین ببر، با از بین بردن شک و تردید آسان تر به خواسته خود می رسی. زیرا بر طبق قانون ارتعاش هرچه ارتعاش تو بیشتر باشد رسیدن به خاسته ات نیز سریع تر خواهد بود. درنتیجه احساس خوب مساوی با بالابردن ارتعاش برای رسیدن به خاسته هایتان .

 

۳. آنچه را به خواسته ات نزدیکت است گرامی بدار:

کوچکترین ذره که تو را اطمینان می بخشد قانون جذب و قانون ارتعاش خوب کار می کند. آن ذره را ببین و به جای گلایه از کمی و کوچکی آن، آن را گرامی بدار، تا می توانی شک و تردید های خود را کاهش بده.

 

۴. عبارات ” من در روند کار قرار دارم ” را بسیار به کار ببر:

گاهی باور داشتن چیزهای بزرگ غیرممکن می باشد. به خصوص زمانی که روی نداشته ها فکر کنی، با ذکر جمله فوق شک و تردید را از خود -دور کنید. تمرکز روی نداشته ها برابر است با امواج منفی! از این لحظه به بعد بر روی داشته های خودمتمرکز باشید. به خود بکویید “من در مرحله جذب هستم” ، ” من در مسیر قرار دارم “، “من به خواسته هایم می رسم” همواره خود را در مسیر بدان و بر روی داشته های خود تمرکز کنید.

 

قانون جذب , قانون ارتعاش , بالابردن ارتعاش , چگونه ارتعاش بفرستیم

 

۵. عبارت ” من تصمیم گرفتم” را به کار ببر:

راه دیگر امواج مثبت و انتشار آن استفاده از عبارت تاکیدی ” من تصمیم گرفته ام” می باشد. گفتن عبارتی مانند “من در روند کار هستم” یا ” من تصمیم گرفته ام “شک و تردید را از میان می برد. با از بین بردن شک و تردید، احساس خیال پیدا می کنید و با خیالی راحت تر گام بر می دارید.

 

٦. عبارت “خیلی اتفاق ها ممکن است بیافتد ” را به کار ببر:

اگر یک جمله تردید کننده به ذهن خود بیاورید ارتعاشی منفی تولید می کنید. یک اشتباه رایج که اکثرا انجام می گیرد این است که به جای اینکه انرژی خود را صرف خواسته ات بکنی تا به آن برسی، وقت و انرژی خود را صرف چرایی عدم رسیدن به هدف می کنید! صرف کردن وقت و انرژی برای جمله “چرا آنچه را دلم می خواهد ندارم” کاری اشتباه در اینده است. در هر لحظه که احساس فقدان کردی یا خواستی بدانی فلان اتفاق می افتد با خود بگو خیلی اتفاقات امکان است بیفتد ” وقتی سعی کنی برای خود مشخص کنی خواسته ات چه طور و چه موقع به سمت تو می آید، با خیالی راحت تر در مسیر خواسته ات گام بر می داری، زمانی که شما عبارت عنوان را به کار می بری امواج مثبت ارسال می کنی و شک و تردید را از میان می بری. در این حالت تو در مسیر اتفاقات خوب قرار می گیری بی آنکه از علت آن خبر داشته باشی! به جای آنکه فکر کنی چه اتفاقی می افتد و یا تو چه کار کنی تا چه اتفاقی بیفتد صبر کن، قانون جذب و قانون ارتعاش کار خودش را بسیار عالی بلد می باشد.
همواره به یاد داشته باشی، سرعت قانون جذب و قانون ارتعاش با میزان پذیرش تو ارتباط بسیار مستقیمی دارد.

حتما بخوانید: معجزه‌ی نوشتن آرزوها و اهداف

 

۷. اطلاعات کسب کنید:

وقتی خواسته خود را مشخص می کنید در مورد نحوه بدست آوردن آن اطلاعاتی کسب نمایید. قانون جذب همواره یک روند می باشد. برای راحتی کار می توانید سوال هایی نظیر سوال های زیر را از خودتان بپرسید.

  • برای شروع چه چیزی احتیاج دارم؟
  • اطلاعات آرمانی ممکن است چه باشد؟
  • تماس آرمانی ممکن است چه باشد؟

توجه کنید با تقسیم خواسته خود به قطعات کوچکتر بیشتر احساس می کنی در دسترست است و البته کمتر مقاومت می نمایی که این یعنی کاهش شک و تردید. برای شروع هر کار سعی کنید اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه آن کار را راه اندازی نماید، بدست آورید. همواره به یاد داشته باش زمانی که خیالت راحت است فرکانس تو هم زیاد می باشد. در مسیر قانون جذب همواره امکان دارد بی نهایت اتفاق بیفتد تا خواسته ات برآورده شود.

 

۸. خودت را مثل جعبه ی جذب کن:

جعبه جذب در واقع جعبه ای است که در آن چیزهایی را که دوست داری جذب کنی و بدست آوری در آن قرار می دهی. در جعبه جذب می توانی چیزهایی مانند : بروشورها، سفرها، عکس ها و … قرار دهی، جعبه جذب می تواند یک جعبه کفش و یا هر چیز دیگر باشد. هر موقه که تو چیزی را در جعبه جذب می گذاری در واقع داری آن را به سمت امواج مثبت، امید و… قرار می دهی. از این لحظه به بعد به جای دور انداختن کاتالوگ ها آن ها را در جعبه جذب بگذار. مهم نیست چه زمانی و چگونه به آن می رسی. مهم این است قانون جذب به خواسته ات پاسخ دهد. حتی یک ذره!
خلا ایجاد کنید: هر خلا همیشه در انتظار پر شدن است. از این لحظه به بعد درزندگی خود خلا ایجادکنید.

اگر به دنبال چیزی هستی مانند مشتری یا پول ابتدا فضایی مثل پرونده نامگذاری مشتری به عنوان خلا ایجاد کن. اصل عمده بر خلا توجه بر فرصت هایی است که باید پر شود و شکاف هایی که وجود دارد. ازدست دادن یک چیز برابر است با بدست آوردن چیز دیگر، همواره فراوانی نعمت را احساس کنید تا خلاهایتان پر شود.

 

قانون جذب , قانون ارتعاش , بالابردن ارتعاش , چگونه ارتعاش بفرستیم

 

۹. به آن چک بچسب :

وقتی پای پول در میان باشد، هر کاری می کنی، پس به آن چک بچسب. به جای پول کردن چکی که دریافت کرده ای، مدتی آن را نگه دار. آن را نگاه کن و از آن لذت ببر. این پیشکش جهان هستی به تو می باشد. وفور نعمت یک احساس است، احساسی لذت بخش، هر کاری که می توانی انجام بده تا احساس وفور نعمت بکنی. از چک های دریافتی یک کپی بگیر و آن ها را داخل کیف پولت بگذار، یک اسکناس پنجاه دلاری داخل یخچال بگذار.

هر کاری انجام بده تا وفور نعمت را احساس کنی.هر وقت دیدی کاری در مورد پول تو را ذوق زده می کند، آن کار را بارها و بارها انجام بده. وظیفه تو این است خواسته ات را بنویسی و ابزارهای مناسب برای رسیدن به آن را بپذیری. وظیفه تو این نیست از مسایل سر در بیاوری بلکه قانون جذب، جواب ها را به تو می دهد. همواره به یادداشته باش هر موجی بفرستی همان را دریافت می کنی.

حتما بخوانید: قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه در سه سوت

 

۱۰. بگذار قانون جذب کار خودش را بکند :

گاهی فکر به آن چیزی که می خواهی گیج کننده می باشد، اما مهم نیست قانون جذب کار خودش را می کند. گاهی اوقات با سوالات گیج کننده مانند: نمی دانم چگونه به آن برسم، خود را گیج می کنی، بس کن بگذار قانون جذب کار خودش را بکند. در مسیر دستیابی به خواسته ات با سوال های بسیاری رو به رو می شوی اما بس کن این وظیفه تو نیست. بگذار قانون جذب و قانون ارتعاش کار خودش را بکند.

 

۱۱. حمایت و منابع :

قرار گیری در میان افرادی که از قانون جذب و قانون ارتعاش استفاده می کنند، سبب می گردد تو انرژی مثبت به جهان هستی بدهی. اما سوال این است چگونه این افراد را پیدا کنی؟

روش اول: جذب آگاهانه و پیدا کردن افرادی که دوست دارند در این باره حرف بزنند.
روش دوم: جذب از طریق آگهی در روزنامه نیازمندی ها

 

منبع : سایت نایاب نت 

3 دیدگاه برای “قانون ارتعاش و بالابردن ارتعاش [چگونه ارتعاش بفرستیم؟]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع تر از آنچه فکر می کنید به پول و ثروت برسید.
همین الان ایمیل خود را وارد کنید تا بلافاصله
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!
همین الان برایم ایمیل شود!
close-link
مینی دوره جذب پول از بریان تریسی
شرکت رایگان در دوره
close-image