نایاب نت

قانون جذب خواسته ها با تابلو آرزوها

چگونه با تابلو آرزوها و قانون جذب به خواسته های خود برسیم

همان طور که می دانید، ذهن انسان توانایی تشخیص واقعیت و تخیل را ندارد. با توجه به قانون جذب، در صورتی که بتوانید به یک اتفاق، شرایط و یا چیزی فکر کنید و آن را با دقیق ترین جزئیات برای خود تصویر سازی کنید، آن را به سمت خود جذب خواهید کرد. به خاطر داشته باشید به هر اندازه ای که این تصویر سازی دقیق تر و با جزئیات بیشتری باشد، به همان اندازه تاثیر بیشتری خواهد داشت.در این مقاله برای دوستان سایت نایاب نت میخاهم به صورت کامل و از سیر تا پیاز نحوه استفاده از تابلو آرزوها رو شرح بدم.

تابلو آرزوها چیست؟

یکی از موثرترین تکنیک هایی که در قانون جذب وجود دارد، تابلوی آرزوها می باشد. تابلو آرزوها به شما کمک می کند تا بتوانید تصویرسازی های ذهنی خود را گسترده تر نمایید. به عبارت دیگر، به وسیله ی تابلوی آرزوها می توانید فرکانس ذهن خود را دقیقا بر روی چیزی که قصد دارید به آن دست پیدا کنید، تنظیم نمایید.

با تصویر سازی دقیق و خلاقانه خواسته های خود می توانید ذهن و قلب خود را قانع کنید که این تصاویر را به عنوان حقیقت قبول کند. به عبارت دیگر شما در تابلو آرزوها آینده ی خود را مشاهده می کنید. در صورتی که در اینترنت یک جستجوی ساده داشته باشید، متوجه می شوید که بسیاری از افراد موفق در جهان زمانی که قصد شروع کار خود را داشته اند، ابتدا تابلو آرزوهای خود را ساخته اند و سپس با استفاده از قدرت خارق العاده ی قانون جذب موفق شده اند به خواسته های خود دست یابند.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله چرا قانون جذب برای عده ای عمل نمی​ کند را حتما بخوانید

 

تکنیک تابلو آرزوها

دوستان عزیز سایت پرورش افکار اکنون نوبت شماست که تابلو آرزوهای خود را بسازید. شما به راحتی می توانید تابلو آرزوهای خود را ایجاد کنید و آن چیزی که قصد دارید به دست آورید را به سمت خود جذب کنید. در این مقاله قصد داریم روش ایجاد انگیزشی ترین و تاثیرگذارترین تابلو آرزوها را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن و بهره گیری از قانون جذب بتوانید به آرزوها و خواسته های خود تحقق ببخشید. با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید.

 

تابلو آرزوها,تابلو آرزوها چیست؟,ساخت تابلو آرزوها

ابتدا ببینید قصد جذب کردن چه چیزی را دارید

قصد دارید موفقیت در کسب کارتان، مسافرت های بهتر، درآمد بیشتر، ماشین جدید، سلامتی و یا … را به سمت خود جذب کنید؛ یا به دنبال دست یابی به معنویات، آرامش و خوشبختی هستید؟! تنها چیزی که در دنیا واقعیت دارد این است که هیچ محدودیتی برای خواسته های شما وجود ندارد و هر چیزی که قادر به تصور کردن آن باشید، می توانید به راحتی به سمت خود جذب کنید.

ساخت تابلو آرزوها

تابلو آرزوهایی که قصد ساختن آن را دارید، می تواند درباره موضوعاتی همچون رابطه، سلامتی، درآمد بیشتر، خرید خانه ایده آل، سفر و … باشد. حتی می توانید یک تابلو شگفت انگیز با تمام چیزهایی که قصد به دست آوردن آن ها را دارید به وجود بیاورید و این موضوع کاملاً به شما بستگی دارد. به همین دلیل بهتر است خودتان را در یک دنیای کاملاً آزاد تصور نمایید. شما می بایست به گونه ای تصویر سازی کنید که گویی هیچ محدودیتی در خارج از ذهن و محیط اطرافتان وجود ندارد و بپذیرید تنها محدودیتی که وجود دارد و مانع دستیابی شما به خواسته هایتان می شود، درون ذهن شماست.

بهتر است چیزهایی را انتخاب کنید که در ذهن خود هیچ گونه مشابهی نداشته باشد. تا جایی که می توانید خواسته های بزرگ داشته باشید. اصلا هراسی به دل راه ندهید و از خواسته های کوچک و کم ارزش دست بردارید. به این که از چه طریق و چگونه به آن دست پیدا خواهید کرد نیز به هیچ وجه فکر نکنید، زیرا تنها وظیفه ی شما، خواستن و انتخاب کردن است و این موضوع که چگونه به خواسته های خود دست یابید، وظیفه ی کائنات و قانون جذب می باشد. کائنات نسبت به خواست خداوند مهربان و بخشایشگر، تمام خواسته های واقعی شما را اجابت خواهند کرد.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه ماشین رویایی تان را بخرید؟  را حتما بخوانید

تصاویر تابلو آرزوهای خود را جمع آوری نمایید

می توانید عکس های جذاب را با جستجو کردن در اینترنت به راحتی پیدا کنید. عکس چیزهایی که قصد دارید به آن ها دست یابید را انتخاب کنید. بهتر است تصاویری را انتخاب کنید که باعث ایجاد احساسی خوب در شما می شود. در صورتی که عکس ماشین مورد علاقه خود را مشاهده کردید، بهتر است آن را ذخیره کنید. حتی در صورتی که خانه رویایی خود را مشاهده کردید و یا مکان هایی که برای مسافرت عالی هستند، می توانید از آن ها عکس بگیرید.

این اختیار با شماست که به هر اندازه ای که می خواهید برای تابلو آرزوهای خود عکس گردآوری کنید. در صورتی که احساس می کنید عکس های زیادی جمع کرده اید، می توانید آن هایی را انتخاب کنید که بیشتر از سایرین آن ها را می خواهید و عکس های باقی مانده را می توانید برای تصویرسازی های بعدی نگه دارید. برای این منظور بهترین کار این است که یک عکس واقعی از خودتان و چیزی که قصد دست یابی به آن دارید، بگیرید. به عنوان مثال، می توانید به یک نمایشگاه اتومبیل بروید و با ماشینی که رویای داشتن آن را دارید، عکس بگیرید.

 

 

قانون جذب خواسته ها با تابلو آرزوها,قانون جذب دو

 

 

امروزه با وجود امکانات فراوانی که مهیا شده به راحتی می توانید در اینترنت جستجو کنید و عکس هایی از رویاهای واقعی خود پیدا کنید و آن ها را ذخیره نمایید. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که چیزی که به دنبال آن هستید را در گوگل جستجو کنید. همچنین می توانید جمله ها و عبارت های انگیزشی که به شما انگیزه ی تلاش بیشتر می دهند را بر روی تصاویر بنویسید.

رازی که در این موضوع نهفته است این است که عکسی را پیدا کنید که بیشترین شباهت را با خواسته ی شما داشته باشد. تنها راه تشخیص دادن این موضوع نیز خود شما هستید، زیرا تنها خودتان می توانید تشخیص دهید که چه چیزی را بیشتر می خواهید. لازم به ذکر است که بسیاری از افراد قادر نیستند این کار ساده را به خوبی انجام دهند، زیرا آن ها حتی رویاها و خواسته های واقعی خود را به خوبی تعیین نکرده اند.

 

 

پیشنهاد میکنم مقاله تمرین تجسم خلاق و روش های استفاده آن از رویا تا واقعیت را حتما بخوانید

 

 

تصاویر تابلو آرزوهای خود را به صورت دلخواه بچینید

وقت آن فرا رسیده که عکس هایی که جمع آوری کرده اید را به گونه ای بر روی تابلو آرزوهای خود بچینید، که باعث ایجاد احساس خوبی درون شما شود. به همین دلیل جای عکس ها را آنقدر تغییر دهید که بهترین احساس را به شما منتقل کند. برای این منظور از تخیل خود استفاده کنید زیرا این تابلو متعلق به شما می باشد. بهتر است این تابلو را به صورت هیجان انگیز و سرگرم کننده به وجود آورید. تابلو خود را با کیفیت و زیبا بسازید، چون این گونه احساس بهتری به شما منتقل خواهد کرد.

 

 

منبع : https://www.crunchbase.com

فقط برای افراد عمل گرا

!همین الان دانلود کنید


صحیح ترین ایمیل خود را وارد کنید تا فایل های دوره برایتان ایمیل شود 

4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
همین الان لینک دانلود برایم ایمیل شود!
close-link
دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید