درباره ما

اطلاعات بیشتر درباره ما , مجموعه کسب و کار اینترنتی و موفقیت فردی

ما در وبسایت آموزشی نایاب نت به ارائه دوره‌ها،، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه کسب و کار انلاین و موفقیت فردی می‌پردازیم.

 

ساعت کاری مجموعه از ۹ صبح الی ۵ عصر می باشد. (برای مراجعه حضوری حتماً هماهنگ شود) شماره تماس: ۰۹۳۹۴۶۶۸۶۷۰ ایمیل: info@nayabnet.ir , nayabnet.ir@gmail.com

 

نایاب نت یک سایت آموزشی با محوریت آموزش موفقیت فردی و کسب و کار اینترنتی می باشد که آموزش های خود را در قالب فرمت های دانلودی وکاملا بومی شده تهیه و بر روی سایت منتشر کرده است تا در اختیار علاقه مندان قرار گیرد تا با استفاده ی از آموزش های مربوطه بتوانند کسب و کار اینترنتی آموزش محور خود را راه اندازی کنند.

 

فردین حیدری مدرس کلیه دوره های آموزشی ارایه شده در سایت نایاب نت می باشد، وب سایت نایاب نت توسط ایشان ساخته شده و مدیریت می شود. تمام مقالات و آموزش های صوتی و تصویری ارائه شده در این وب سایت کاملا اختصاصی بوده و بنا به تجربیات ایشان در این سال ها انجام شده است.

امید است بتوانیم سبب رشد کسب و کارهای کشور عزیزمان باشیم و در کنار افرادی که سعی در فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی و موفقیت فردی دارند یاری برسانیم.

خدمات ما

بخشی از فعالیت‌های مجموعه به شرح زیر هستند

تولید محتوای منحصر به فرد بومی و رایگان

تیم بیشتر از یک نفر به شدت در تلاش است تا محتوای علمی – کاربردی از به روز ترین مطالب دنیا، مخصوص شرایط کشور عزیزمان را تهیه کند و عمده مقالات و فایل های آموزشی را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهد.

پروفایل کاربری

جایی که متعلق به شما است. برای اینکه از همه چیز با خبر باشید و همه چیز را بتوانید کنترل کنید. مشاهده کارنامه عملکرد خودتان در سایت، مرکز پیام ها، نوشتن و پیش نویس کردن داستان خودتان، ذخیره کردن مقالات، مشاهده همه محصولات در یک جا و.

محصولات منحصر به فرد و بومی سازی شده

تیم نایاب نت به شدت در تلاش است تا محتوای علمی – کاربردی از به روز ترین مطالب دنیا، مخصوص شرایط کشور عزیزمان را تهیه کند و عمده مقالات و فایل های آموزشی را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهد.

تعدا اعضا

تعداد کاربران

مطالب آموزشی

تعداد کامنت

نایاب نت حاصل تمام تجربیات و دانش من در زمینه کسب و کارهای اینترنتی و قانون جذب می باشد . یکی از اصلی ترین علایق من ( فردین حیدری ) کسب و کار اینترنتی و قانون جذب است که دیوانه وار عاشق این حوزه ها هستم و همین علاقه جرقه ی شکل گیری و تاسیس وب سایت نایاب نت رو در ذهن من ایجاد کرد نایاب نت رو با هدف آموزش کسب و کارهای اینترنتی ( که قابلیت درآمدزایی واقعی رو دارند ) وآموزش قانون جذب تاسیس کردم تا دوستانی رو که روزی در شرایط مالی و گذشته ی من بودند رو یاری کنم و به آن ها راهتمایی و آموزش بدم تا به امید خدا دوستان نایاب نت خودم رو به پول و ثروتی که در پشت کسب و کارهای اینترنتی حقیقی خوابیده برسونم در ابتدای کار به خودم قول دادم که حقیقت و درست کاری را در کارم قرار دهم و امیدوارم خداوند در این راه همراه من و دوستان عزیز نایاب نتی می باشد.

فردین حیدری _ درباره ما سایت نایاب نت - درباره ی ما سایت نایاب نت

فردین حیدری

مدیر عامل وب سایت نایاب نت

آیا محصولی از ما خریداری کرده اید یا خیر؟
بلهخیر

پشتیبانی در تلگرام از طریق شماره زیر:

۰۹۳۹۴۶۶۸۶۷۰

nayabnet.ir@gmail.com

news@nayabnet.ir

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید