دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری – راندا برن

کتاب صوتی معجزه شکرگزاری نوشته ی راندا برن است .در این کتاب برای ۲۸روز تمرین شکر گذاری وجود دارد.
این تمرینات طوری تنظیم شده است که از آن برای متحول کردن وضعیت سلامت،پول ،شغل و روابط خودت استفاده کنی.
شگرگذاری به راحتی بسامد ارتعاشی تو را بالا میبرد و برای جذب خواسته هایت به تو کمک میکند.
در اینجا خلاصه ی تمرینات آورده شده است.

تمرینات کتاب صوتی معجزه شکرگزاری به صورت روزانه و متوالی به مدت۲۸ روز است.تمرینات انقدر عالی و در عین حال ساده هستند که در اکثرا افراد بعد از انجام یک دوره ،شکرگذاری به صورت عادت همیشگی در می آید.

احساس زیبایی که همه ما در کودکی تجربه کرده ایم این بود که همه چیز را خوب می دانستیم ، هر روزمان نوید دهنده سرگرمی ها و رویدادهای تازه است و اینکه هیچ چیز شادی مان را نقش برآب نخواهد کرد . ولی هنگگامی که رشد کردیم و بالیدیم و به بلوغ رسیدیم ،مشکلات ، مصایب و گرفتاری ها خود را بر ما تحمیل کردند و ما نا امید شدیم و آنچه که در کودکی به آن باور داشتیم به یکباره ناپدید شد. این یکی از دلایلی است که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ها نزدیک باشیم تا دوباره همان احساس دوران بچگی را تجربه کنیم ، هرچند اگر برای یک لحظه کوتاه باشد وتجربه کردن این احساس با کتاب معجزه شکرگزاری ممکن میشود.

 

راندا برن _ دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

 

 

معجزه شکرگزاری – راندا برن در اینجا باید بگوییم ، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید به زندگی است که صحیح نیست . معجزه زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن شگفت آور باشد که شما حتی در درون کودکی می پنداشتید. در این کتاب ، ۲۸ تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت ،  پول ، شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دهید.

 

پیشنهاد ویژه : دانلود فایل شاه کلید جذب نجومی پول و ثروت در ۳۰ روز 

 

 

لینک دانلود فایل pdf کتاب معجزه شکرگزاری :»

 

  دانلود نسخه pdfکتاب   

 

لینک دانلود فایل صوتی معجزه شکرگزاری :»

 

دانلود فایل صوتی کتاب با صدای فرزان بهنام

منبع : سایت نایاب نت

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  فریبا پاسخ

  سلام.یک دنیا سپاس از تمام عوامل عم از نویسنده کتاب و مترجم کتاب .گویندگی شیوای آقای بهنام و مدیریت سایت و دیگر عزیزانی ک دست ب دست هم دادن تا این صوت در اختیار ما نازنینها قرارداده بشه.لبخند مهمون همیشگی لبتون دلتون شاد.خدا نگه دارتون

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   باعرض سلام خدمت فریبا خانوم عزیز
   این نظر لطف شما نسبت به مجموعه ماست نظرات شما باعث دلگرمی ماست تا قدرتمندانه در جهت رفع نیازهای شما عزیزان تلاش کنیم.

  اعظم پاسخ

  سلام
  سپاسگزارم
  پایدار باشید

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   ممنونم دوست عزیز

  سهراب پاسخ

  خیلی ممنون عالی هست این کتاب،در پناه خدا موفق و ثروتمند باشید

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با تشکر از شما دوست گرامی