چگونه قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان استفاده کنیم؟

همه‌ی افراد برای ازدواج معیارهای خاصی دارند و می خواهند که فرد مورد نظرشان برای ازدواج دارای خصوصیات خاصی باشد که آنها مدنظر دارند. بیشتر افراد دنبال فردی با خصوصیات خاص می گردند و می توان گفت ازدواج عالی و خوشبختشدن زمانی اتفاق میافتد که با فرد مورد نظرمان ازدواج کنیم که به جرات میتوان گفت که شیرینترین زندگی را خواهیم داشت. ولی مسئلهای که وجود دارد یافتن فرد مورد علاقه‌ی‌ مان هست. در اینجا قانون جذب به کمک ‌مان می آید و می توانیم با استفاده از قانون جذب برای ازدواج سریع  ،  فرد مورد علاقه‌ی‌ مان را پیدا کنیم و با او ازدواج کنیم.


قانون جذب برای ازدواج سریع و جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان

اولین کاری که باید صورت بگیرید این است که خصوصیات فرد مورد علاقه‌ی‌ مان را دقیقا و بصورت جز به جز دریابیم و درباره‌ی آن فکر کنیم. بهتر آن است که خصوصیات او را روی کاغذی بنویسید و بصورت لیستی برای خودتان تهیه کنید که فرد مورد نظر شما برای ازدواج باید دارای چه خصوصیاتی باشد که آنها را حتما جز به جز بیان کنید. این اولین گام  قانون جذب برای ازدواج سریع میباشد.

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پیدا کردن شوهر پولدار حتما بخوانید

قانون جذب برای ازدواج با تجسم

شاید مهم ترین قسمت قانون جذب برای ازدواج سریع اینکه از قدرت تجسم‌ تان استفاده کنید و فرد مورد نظرتان با جزییات کامل تجسم کنید و آن قدر این کار را تکرار کنید که تجسم‌تان عمق بیشتری پیدا کند و بتوانید به جزییات بیشتری بپردازید.

در هنگامی که تجسم میکنید حتما باید احساس خوشبختی و سعادتمندی داشته باشید. وجودتان باید به طور واقعی سرشار از شادی و خوشی فرا گرفته باشد؛ به طوری که واقعا به این فکر برسید که چنین فردی را پیدا کرده اید.

قانون جذب برای ازدواج سریع _ جذب فرد مورد علاقه‌ی‌ مان _ جذب عشق

 

 

این کار را می توانید هرشب انجام دهید و همسر مورد علاقه‌تان را تجسم کنید و اگر تجسم کردن‌تان ضعیف هست می توانید قبل از تجسم کردن همگی موارد را روی کاغذ بیاورید. در اصل روی کاغذ تجسم کنید و درباره‌ی فرد مورد علاقه‌ی‌ مان تا جایی که میتوانید با تمام جزئیات فیزیکی، احساسی، رفتاری و غیره بنویسید.

 

 

سپس می توانید تجسم را شروع کرده و درباره‌ی فردی که می‌خواهید با اوازدواج کنید همراه با خصوصیاتش تجسم کنید. در این لحضه اگر شما بتوانید فقط به مدت ۶۸ ثانیه این تجسم عمیق را ادامه بدهید و درون‌تان سرشار از احساس شادی و خوشبختی گردد بر اساس قانون جذب در ۶۸ ثانیه کائنات به سبب فرکانسی که شما ارسال کرده‌اید خیلی سریع دست به کار میشوند و راه‌هایی را به شما برای رسیدن به شخص موردنظرتان نشان می‌دهد و یا کسانی را سر راه‌ تان قرار میدهد که همان فرد مورد علاقه‌ی‌تان برای ازدواج خواهد بود.

 

فقط باید قانون جذب برای ازدواج سریع را باور داشته باشید که این قانون برای شما عمل خواهد کرد.

چون اگر باورتان اشتباه باشد و یا به قانون جذب اعتقادی نداشته باشید و جهت سرگرمی و یا هر کار دیگری تمرین‌های گفته‌شده را انجام دهید، نمی توانید انتطار داشته باشید که به خواسته‌های‌تان برسید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله چرا قانون جذب برای عده ای عمل نمی​ کندحتما بخوانید

 

نکته کلیدی که در راه  قانون جذب برای ازدواج سریع وجود دارد این است که شما بتوانید یکبار روی کاغذ تجسم‌تان را بیاورید و در مورد آن بنویسید سپس درباره ی آن فکر و تجسم عمیقی انجام دهید. این دو کار یعنی نوشتن و تجسم کردن، با هم خیلی قوی‌تر و موثرتر جواب خواهند داد.

منبع : healthcrownteam

فردین حیدریفردین حیدری

علاقه زیاد من به کسب و کار اینترنتی , قانون جذب و اصول موفقیت باعث شد نایاب نت رو راه اندازی کنم. من عاشق کسب و کار اینترنتی آموزش محور و موفقیت هستم امیدوارم با راه اندازی این وب سایت بتونم به دوستان عزیزم که در این زمینه دوست دارند فعالیت کنند کمک کنم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  امیرحسین پاسخ

  با سلام.اقا چگونه شخصی که تاحالا ندیدم رو توی ذهنم تجسم کنم؟

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   شما باید ویژگی های اون فرد رو نوشته و تجسم کنید مثلا قیافه این فرد این شکلی باشه یا من عاشق یک همچین فردی با چنین قیافه و شکل و شمایلی هستم هر چه با جزییات دقیق تر بیان کنید تجسم شما دقیق تر خواهد بود.

  لاله پاسخ

  سلام با تشکر از شما خواستم بدونم روزی چندبار تجسم کنیم و اینکه یه زمان خاص برای رسیدن به ارزوهامون تعیین کنیم یا نه، ممنون

   فردین حیدری فردین حیدری پاسخ

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اولا برای خاسته هاتون زمان تعیین نکنید زیرا وقتی شما زمان رسیدن به خاسته تعین میکنید باعث ایجاد استرس در شما میشه و با مواردی از قبیل اگه تا این وقت نرسم چی اگه نشه چی و... که یک حس منفیه واز طرفی حس منفی یعنی جذب اتفاقات عکس خاسته ها و نرسیدن به خاسته پس سعی کنید در رسیدن به خاسته هاتون زمان تعیین نکنید .
   برای تجسم صبح بعد از بیدارشدن و شب قبل خواب تجسم انجام بدین کافیه چون در این زمان ها شما در حالت الفا هستید و تاثیری که می گیرید بسیار بیشتر از مواقعی است که در طول روز اقدام به تجسم می کنید.

  محیا پاسخ

  ممنونم بابت راهنمایی خوبتون عالی بود

دانلود رایگان دوره ی امپراطور جذب پول و ثروت فوری
کلیک کنید
دانلود رایگان نسخه تکمیلی و بدون سانسور کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کلیک کنید